Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Bartłomiej Michał

w KRS

Bartłomiej Michał Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bartłomiej
Drugie imię:Michał
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Gniezno (Wielkopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Skórzewo (Wielkopolskie), Suchy Las (Wielkopolskie), Wysogotowo (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Andrzej Józef, Nowak Piotr, Śliwa Ryszard Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kijewski Eugeniusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewska Alicja Izabela
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewska Alicja Izabela
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skowroński Maurycy Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skowroński Maurycy

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bekier Adam Marek, Bigaj Grzegorz, Czwojdrak Romuald, Lejwoda Adam Franciszek, Nowak Piotr, Płatkiewicz Jarosław, Sobczak Marian, Stroiński Mirosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejewski Paweł, Basiński Leszek, Bałuszyńska Agnieszka, Bałuszyński Grzegorz, Burchardt Zbigniew, Chmielewski Robert, Chosiński Maciej, Dmyterko Dariusz, Dzianott Tomasz, Dziemidowicz Przemysław, Englert Paweł, Freudenreich Nowak Magdalena, Gąsior Woźna Maria, Gośka Hieronim, Grajek Barbara, Głowacka Anna, Kaczork Henryk, Konieczny Olgierd, Krakowiak Halina, Kujawa Maciej, Maciejewska Kinga, Maciejewski Damian, Maciejewski Piotr, Marszał Tadeusz, Marszał Roztocka Marlena, Michałowska Freudenreich Anna, Michałowski Dariusz, Modro Zbigniew Władysław, Pawlikowski Eugeniusz, Perek Jakub, Pełczyński Włodzimierz, Pokładecki Staefan, Przybylski Krzysztof, Ptak Mariusz, Sanok Stefan, Stefaniak Waldemar, Stolarz Ryszard, Szczygieł Sławomir, Szymkowski Mariusz, Tomaszewska Alicja, Trojanowski Juliusz Michał, Walczak Jan, Wojciechowski Leonard, Wojciechowski Rafael, Wojciechowski Tomasz, Żejmo Szczygieł Emilia Ewa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Usług Konsultingowych Mandatum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000251466
  2. Apartament4you Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000713075
  3. Bm Sp. Z O.O., Skórzewo − KRS 0000556039
  4. Bm Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Skórzewo − KRS 0000557624
  5. Bovelli Bedding Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000464268
  6. Bt Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000403055
  7. Bt Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gniezno − KRS 0000411417
  8. Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości W Gnieźnie, Gniezno − KRS 0000138128
  9. Cm Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000338430
  10. Complet Chmielewscy Sp. J., Myślęcin − KRS 0000169187
  11. Dmpm Holdco Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000587619
  12. Dmpm Holding Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000580970
  13. Drinks Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000379039
  14. Ejmedical Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000749544
  15. Fundacja Im. Jacka Ponickiego, Poznań − KRS 0000002148
  16. Fundacja Millenium Una Vivendi, Sieraków − KRS 0000282122
  17. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Politechniki Poznańskiej, Poznań − KRS 0000019451
  18. Fundacja Pbg Basket Junior, Wysogotowo − KRS 0000359662
  19. Fundacja Wyjść Z Zakrętu, Poznań − KRS 0000194703
  20. Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. Z O.O., Złotkowo − KRS 0000008376
  21. Grupa Sanok Kłecko Sp. Z O.O., Kłecko − KRS 0000765860
  22. Grupa Sanok Sp. Z O.O., Jankowo Dolne − KRS 0000760183
  23. Grupa Sanok Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Jankowo Dolne − KRS 0000762757
  24. Hieronim Gośka Usługi Motoryzacyjne Tacho-tech Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000534991
  25. I.z.a. S.A., Poznań − KRS 0000144500
  26. In-poz Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000449504
  27. Inner Source Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000534850
  28. Inter - Lers Sp. Z O.O., Kłecko − KRS 0000190933
  29. Kojer Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000186595
  30. Komitet Odbudowy Zamku Królewskiego W Poznaniu, Poznań − KRS 0000144819
  31. Kri - Roboty Instalacyjno - Elektryczne Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000066672
  32. Lech - Pol Dystrybucja Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000087776
  33. Lidermotors Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000293158
  34. Maciejka Footwear Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000450361
  35. Maciejka Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000305927
  36. Marszał Sp. Z O.O., Wydartowo − KRS 0000522817
  37. Marszał Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wydartowo − KRS 0000524043
  38. Mck Sub Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000586304
  39. Mck Sub Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gniezno − KRS 0000594468
  40. Meritum Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000258678
  41. Midiamo Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000683258
  42. Midiamo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gniezno − KRS 0000685644
  43. Mks Holding V Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603639
  44. Młodzieżowy Klub Koszykówki Pyra, Poznań − KRS 0000050309
  45. Modro Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000288868
  46. Multi Punkt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000315561
  47. Nest Finanse Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000447866
  48. Novum Plus Sp. Z O.O., Lusówko − KRS 0000206401
  49. Olv Andrzej Gawroński Sp. J. Sp. J., Poznań − KRS 0000749039
  50. P.h.u. Lech-pol Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000661991

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aevo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000396483
  2. Arterieart Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000339890
  3. Bawa Sp. Z O.O., Wysogotowo − KRS 0000104001
  4. Ciszkowo Sp. Z O.O. Sp. J., Ciszkowo − KRS 0000094983
  5. Decade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000340526
  6. Deli Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000283225
  7. Dga Centrum Sanacji Firm S.A., Poznań − KRS 0000442983
  8. Did Projekt Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000320246
  9. Dio Landscaping Decorations Poland Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000330062
  10. Drive In Sp. Z O.O., Rudnicze − KRS 0000239366
  11. Dziesiątka Finanse Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000069320
  12. Energia Projekt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000107872
  13. Euromineral Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000095558
  14. Euversity Sp. Z O.O., Słubice − KRS 0000394610
  15. Ever Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000118365
  16. Fd Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000571384
  17. Financial Trust Corporation Pl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000131754
  18. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Komorniki − KRS 0000048595
  19. Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000119580
  20. Gnieźnieński Klub Tenisowy Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000032029
  21. Goja Jan Gąsior Sp. J., Piekary − KRS 0000104125
  22. Green Port Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000437482
  23. Grupa Producentów Ziemniaka Bronisław - Sp. Z O.O., Waganiec − KRS 0000257235
  24. Herbico Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000244567
  25. Hydrotrust S.A., Poznań − KRS 0000060052
  26. Infra S.A., Wysogotowo − KRS 0000295199
  27. InfraSp. Z O.O.., Wysogotowo − KRS 0000040595
  28. Koszykarski Klub Sportowy Poznań, Poznań − KRS 0000287993
  29. Lech - Pol Dystrybucja Sp. J. Anna Głowacka, Mariusz Głowacki, Gniezno − KRS 0000157379
  30. Maciejka Footwear Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gniezno − KRS 0000453853
  31. Modro Sp. J., Gniezno − KRS 0000076603
  32. Opał - Zygmunt Zawiślak S.A., Poznań − KRS 0000136465
  33. Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego W Poznaniu, Poznań − KRS 0000126451
  34. Pak Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A., Warenka − KRS 0000061592
  35. Pellets Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000165965
  36. Pierwszy Polski Dom Brokerski Saga Brokers Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000251916
  37. Poznańskie Zakłady Papiernicze Trefl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000015082
  38. Projects Design Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Fałkowo − KRS 0000195724
  39. Proman Serwis Sp. Z O.O., Luboń − KRS 0000211620
  40. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Gnieźnie Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000023463
  41. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Chrobry Modro Sp. J., Gniezno − KRS 0000074403
  42. Przedsiębiorstwo Kapitałowo Inwestycyjne Modro Sp. J., Gniezno − KRS 0000208586
  43. Przedsiębiorstwo Kapitałowo-inwestycyjne Chrobry Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000130841
  44. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Bronisław Sp. Z O.O., Bronisław − KRS 0000099072
  45. Przedsiębiorstwo Usługowo - Wytwórcze Magorex Sp. Z O.O., Zakrzewo − KRS 0000110608
  46. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Index Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000194647
  47. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trapex S.A., Nieświastów − KRS 0000014530
  48. Punkt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000419910
  49. R C Union S.A. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000287377
  50. Reflex Systems Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Suchy Las − KRS 0000270158


Inne osoby dla Tomaszewski Bartłomiej Michał (38 osób):