Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Bronisław Antoni

w KRS

Bronisław Antoni Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bronisław
Drugie imię:Antoni
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Nowe Mostki/żelazowa Wola (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Zamość (Lubelskie), Zawadzkie (Opolskie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Goszczyński Marek Franciszek, Kopszak Remigiusz Bartłomiej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechowski Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszewska Jadwiga Danuta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Goszczyński Marek Franciszek, Kopszak Remigiusz Bartłomiej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Axt Torsten, Brzeski Dariusz, Engel Władysław Jerzy, Jurek Marek, Kolator Eugeniusz, Kołodziejczyk Marian Zdzisław, Kubiaczyk Piotr, Malina Andrzej, Michrowski Stanisław, Piekarzewski Jerzy Tadeusz, Płochocki Tomasz, Speczik Stanisław, Stanek Eugeniusz, Wiśniewski Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Terlikowski Wojciech Robert
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietruszka Marek Rajmund, Przestrzelska Krystyna, Płodzień Bogusław Roman, Spotan Joanna Małgorzata, Tomaszewska Jadwiga Danuta, Wardak Paweł
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jasiński Maciej Adam, Lipiński Bronisław Józef, Niedzielska Joanna Maria, Szokiel Artur Zbigniew
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barciński Janusz Bogdan, Ciastoń Wojciech Waldemar, Gut Marek Cezary, Jakubowski Rafał Jerzy, Karwat Stanisław Mieczysław, Kawka Krzysztof, Koncewicz Dariusz Maciej, Krycka Maria Bogusława, Wydrych Andrzej Marek
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ganbaatar Adiya, Wojnarski Michał Józef
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bergier Dariusz, Drynko Iwona Małgorzata, Krakowski Tomasz Daniel, Radzikowska Buchner Elżbieta, Tomaszewska Ewa, Waglowski Jacek, Woźnica Łukasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kędzior Andrzej Stanisław, Kokosza Mariusz Robert, Kwapuliński Krzysztof Janusz, Majza Rafał Andrzej, Romański Andrzej Marian, Uherek Marian Antoni, Wójcik Zdzisław, Łochowski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łącki Zdzisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasiuk Krzysztof, Drechna Bogdan, Hałas Janusz Józef, Kluczyński Marek, Kosiński Krzysztof Jan, Niańko Teresa Stanisława, Orgasiński Lucjan, Romańczuk Andrzej, Skóra Jan, Śmietanko Andrzej, Szarliński Wacław Eugeniusz, Tabała Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łojko Grażyna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abramowicz Zbigniew, Bąkowski Jacek Gerard, Banasiuk Krzysztof, Czyżewski Bazyli, Drechna Bogdan, Głuchowski Jerzy Kazimierz, Kluczyński Marek, Kosel Magdalena Julia, Kulza Józef, Kłapyta Cezary, Litwiniuk Przemysław, Migała Mirosław Zenon, Niemirka Ireneusz Wincenty, Rytelewski Adam, Śmietanko Andrzej, Szarliński Wacław Eugeniusz, Szymońska Jadwiga, Tyska Sołek Monika Irena, Wykowski Grzegorz, Zwolak Lucjan, Zwolińska Maria, Łukasik Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Tadeusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barylski Arkadiusz, Chim Marcin Sebastian, Domeradzki Piotr, Duda Rafał, Graham Phill, Główczyński Cezary, Głuchowski Jerzy Kazimierz, Hałas Janusz Józef, Jaskowski Michał Jerzy, Jegliński Jan, Kalicki Wojciech Grzegorz, Kempczyński Lech, Kutzias Dariusz Lech, Marchwiński Grzegorz, Nieścier Jarosław, Nowakowski Marcin Jacek, Obidziński Witold, Pietrzak Bożena, Pyrzanowski Michał, Pysiak Janina, Rothkaehl Jadwiga, Sajkiewicz Stefan, Tański Adam Jerzy, Wróblewska Joanna Maria, Żelazna Elżbieta, Łada Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuszek Wojciech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buczek Jan, Górski Mariusz, Jakubickij Sergiej, Kariagin Władimir, Kotarba Zbigniew, Michalak Jacek, Mickiewicz Gienadyj, Miedwiediewa Tatiana, Niewdach Wiktor, Poniatowski Aleksandr, Reut Wiaczesław, Skabara Wiesław, Skakun Aleksiej, Śliwka Jarosław, Śmietanko Andrzej, Smolarek Ryszard, Sugier Halina, Tkaczenko Siergej, Usaczow Andrej, Warchoł Marcin, Węclewicz Grajek Krystyna, Własowa Lilia, Zdunowski Kazimierz, Łabun Walery, Łochowski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławrow Sergiej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bramorski Krzysztof Jan, Bulanowski Kazimierz Władysław, Karkosik Roman Krzysztof, Kokosza Mariusz Robert, Kornek Urszula, Kupiecki Andrzej Paweł, Misiakiewicz Marek Józef, Nocoń Marek Jan, Spik Józef Antoni, Wójcik Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyłka Marian Tadeusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fijałkowska Joanna Renata, Górski Andrzej, Goszczyński Marek Franciszek, Jastrzębski Stanisław, Kamiński Janusz Franciszek, Korzą Maciej Stefan, Kołaczyk Andrzej Józef, Nosal Gorzeń Katarzyna Genowefa, Pęśko Robert Jarosław, Rosiński Dariusz, Szymecki Artur Krzysztof, Wiśniewski Piotr Paweł, Wyszyński Andrzej Daniel, Załęcka Wanda

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nadolski Andrzej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujok Jerzy, Bylicki Maxymilian Andrzej, Duchniewicz Stanisław, Jaszczuk Katarzyna, Jończyk Barbara Maria, Jurkanis Tomasz Jarosław, Konwicki Michał Cezary, Marcińczak Ryszard, Sosnowski Javier, Szalecki Aleksander, Sztyber Mirosław, Traczyk Marek, Zamoyski Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Lucjan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2 Db Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000171159
  2. Abacus Med. Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000474404
  3. Acura Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000490905
  4. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  5. Adm Direct Polska Sp. Z O.O., Szamotuły − KRS 0000277725
  6. Adm Malbork S.A., Szamotuły − KRS 0000236570
  7. Adm Poland Sp. Z O.O., Szamotuły − KRS 0000350263
  8. Adm Szamotuły Sp. Z O.O., Szamotuły − KRS 0000019890
  9. Adm Trading Polska Sp. Z O.O., Szamotuły − KRS 0000005754
  10. Agri Ai Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000178868
  11. Agri Plus Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000113478
  12. Agribel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000206130
  13. Agro - Plant, M.warchoł, Spółka Komandytowa, Sokołów Podlaski − KRS 0000291346
  14. Akademia Młodego Piłkarza - Warszawa Radość, Warszawa − KRS 0000380482
  15. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  16. Apistos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000683678
  17. Apterco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611006
  18. Artel Organizacja Odzysku S.A., Warszawa − KRS 0000409870
  19. Aspen Park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000206417
  20. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  21. Asseco Western Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000339997
  22. Atlas Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000264887
  23. Atlas Sztuki Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000156709
  24. Baterpol S.A., Katowice − KRS 0000373339
  25. Batory Serwis Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000146089
  26. Bdk Kawka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000718154
  27. Bdk Kawka Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000760517
  28. Beerlab Sp. Z O.O., Łoziska − KRS 0000483563
  29. Black Raven Włocławek Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000540052
  30. Borgers Polska Sp. Z O.O., Złotoryja − KRS 0000587554
  31. Bravo Sp. Z O.O., Kleosin − KRS 0000457948
  32. Bso Outsourcing Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000302013
  33. Bso Prawopodatki Bramorski Szermach i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000168567
  34. Bunge Polska Sp. Z O.O., Kruszwica − KRS 0000228312
  35. Cargill (polska) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037181
  36. Cargill Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000281735
  37. Centrum Handlowe Szembeka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125479
  38. Centrum Szkolenia Kadr - Adiutor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214530
  39. Citidom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318188
  40. Consulting And Implementation Solutions Poland Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000445019
  41. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  42. Czysty Świat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000580796
  43. Dal-group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000149222
  44. Danrol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000204842
  45. Dbm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139806
  46. De Heus Sp. Z O.O., Łęczyca − KRS 0000060991
  47. De Monolit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234541
  48. Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000213275
  49. Dsbj Group S.A., Warszawa − KRS 0000703226
  50. Dw Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346489

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.gilarski Kancelaria Prawna Brenner Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000121859
  2. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000263110
  3. Advice Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Anita Kluska Andrzej Kołodziejczyk Spółka Partnerska, Gdańsk − KRS 0000259255
  4. Agencja Agw Sp. Z O.O., Goławin − KRS 0000070260
  5. Agencja Ekonomiki Organizacji i Techniki Ekort Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000177806
  6. Agencja Konsultingowo-audytorska i Rachunkowości Akar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000137859
  7. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  8. Agentis Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417223
  9. Agri D Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000222232
  10. Agri Plus Wielkopolska S.A., Konarzewo − KRS 0000103850
  11. Agri Sp. Z O.O., Gołdap − KRS 0000104262
  12. Agri Vet Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000247938
  13. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  14. Agrosup Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000637070
  15. Agw Broker S.A., Goławin − KRS 0000071109
  16. Agw Projekt S.A., Goławin − KRS 0000086262
  17. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  18. Alatus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052034
  19. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  20. Andreas Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000109273
  21. Animex Foods Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo - Akcyjna, Morliny − KRS 0000416507
  22. Apteki Stołeczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000202029
  23. Apteki Warszawskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129808
  24. Arcom-express Sp. Z O.O., Rabka − KRS 0000204868
  25. Art Sport Fundacja, Warszawa − KRS 0000225092
  26. Auditorsbusiness Experts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187946
  27. Bamo Sp. Z O.O., Komorów − KRS 0000049265
  28. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Warszawa − KRS 0000069229
  29. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  30. Bc Building Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000418726
  31. Benjana Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308131
  32. Betawind Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314293
  33. Bhh Mikromed Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000153283
  34. Bialskie Fabryki Mebli S.A., Biała Podlaska − KRS 0000024365
  35. Bialskopodlaska Izba Gospodarcza W Białej Podlaskiej, Biała Podlaska − KRS 0000088357
  36. Bioagra - Oil S.A., Tychy − KRS 0000264450
  37. Bioagra S.A., Warszawa − KRS 0000218705
  38. Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Warszawa − KRS 0000201192
  39. Bnh-oil Polska Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Warszawie, Warszawa − KRS 0000281824
  40. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  41. Borkowiec Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000509680
  42. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  43. Brasco S.A., Warszawa − KRS 0000065788
  44. Brau Union Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006044
  45. Brawus Sp. Z O.O., Sulechów − KRS 0000095195
  46. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  47. Camco - Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000124467
  48. Cargotor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484401
  49. Ceng Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000076657
  50. Centernet S.A., Warszawa − KRS 0000144651

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Świadczenie obsługi prawnej dla Fundacji Centrum Europejskie - Natolin.
    Zamawiający: Fundacja "Centrum Europejskie - Natolin", Warszawa
    Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia publicznego polegającego na świadczeniu usług obsługi prawnej dla Fundacji Centrum Europejskie - Natolin.

    Wykonawca zobowiązuje się realizować zamówienie w okresie 3 lat licząc od dnia
    1 lutego 2011 r.
  2. Obsługa prawna w zakresie nieruchomości
    Zamawiający: Poczta Polska S.A. ul. Rakowiecka 26, 00-940 Warszawa, adres do korespondencji: Poczta Polska S.A., Centrum Infrastruktury, ul. Świętokrzyska 31/33, 00-941 Warszawa, Warszawa
    1. Przedmiotem zamowienia jest swiadczenie na rzecz Zamawiającego obsługi prawnej w następującym zakresie: opiniowania projektów umów, ugód, porozumień itp. oraz wewnętrznych aktów prawnych związanych z gospodarowaniem, zarządzaniem i zbywaniem nieruchomości Poczty Polskiej S.A., bieżącego doradztwa prawnego w sprawach związanych z zawieraniem umów najmu/dzierżawy lub uzyczenia nieruchomosci Poczty Polskiej S.A. innym podmiotom, sporządzania opinii i informacji prawnych, w szczególności w zakresie regulowania stanów prawnych nieruchomości gruntowych i lokalowych, reprezentowania Zamawiajacego w sprawach sądowych, przed organami administracji państwowej i samorządowej oraz instytucjami publicznymi i prywatnymi w sprawach regulacji stanów prawnych nieruchomości własnych i najmowanych/ dzierżawionych, sporządzania pozwów, pism procesowych, apelacji, zażaleń, kasacji w postepowaniach sadowych oraz pism w postępowaniu administracyjnym, podatkowym, właściwych dla określonej fazy postępowania w sprawach związanych z gospodarowaniem nieruchomościami własnymi i najmowanymi/ dzierżawionymi, przygotowania dokumentacji, orzecznictwwa oraz stanowiska strony wobec prowadzonych spraw, sporządzanie opinii w sprawach związanych z obowiązkami PP S.A. wynikającymi z przepisów prawa oraz postepowaniami w zakresie ochrony środowiska, opiniowanie dokumentacji oraz bieżące doradztwo w sprawach związanych ze sprzedażą nieruchomości. 2 Liczba godzin swiadczenia obsługi prawnej w trakcie obowiązywania umowy nie przekroczy 570 godzin. 3. Zamawiajacy zastrzega sobie prawo do rezygnacji z docelowej liczby godzin śwaidczenia osbsługi prawnej okreslonej w pkt. 2. Liczba godzin z których Zamawiajacy może zrezygnować nie przekroczy 40% docelowej liczby godzin. Zrezygnowanie przez Zamawiającego z docelowej liczby godzin określonej w pkt. 2 nie przekraczającej 40%, nie stanowi podstawy do roszczen odszkodowawczych ze strony Wykonawcy z tytułu niezrealizowania umowy.
  3. Usługi prawnicze w zakresie zastępstwa procesowego i doradztwa prawnego w zakresie zastępstwa procesowego
    Zamawiający: Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, Warszawa
    Usługi prawnicze w zakresie zastępstwa procesowego i doradztwa prawnego w zakresie zastępstwa procesowego. Wartość zamówienia nie przekracza kwoty określonej w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 Ustawy Prawo zamówień publicznych (poniżej 193.000,00 Euro)