Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Dariusz Marek

w KRS

Dariusz Marek Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dariusz
Drugie imię:Marek
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Grajewo (Podlaskie), Nowy Ochędzyn (Łódzkie), Wieruszów (Łódzkie), Wrocław (Dolnośląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błaszczak Kazimierz Tadeusz, Czechowska Anna Regina, Fronia Agnieszka, Fronia Jerzy Tadeusz, Małys Andrzej Wojciech, Sroka Henryka Agata, Wojcieszak Sylwia Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Grzegorz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marchwiak Hubert Szymon, Wandor Paweł Józef

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonietti Paolo, Bitzi Johann Josef, Bogusławski Rafał, Brzostek Krzysztof, Bufe Ralf, Chudzicki Wiesław, Dudek Zbigniew Dariusz, Ernst Michael, Frank Grzegorz Krzysztof, Gątkiewicz Wojciech Witold, Gerd Schubert, Gotzmann Daniela Weronika, Graeve Heiko, Hammerschmidt Gerd, Hopperdietzel Robert, Hryciuk Tomasz Piotr, Kabus Agnieszka, Karcz Rafał, Kepp Michael, Koch Jurgen, Kostrzewa Dorota Renata, Kowalski Wojciech Szymon, Kromarek Małgorzata, Lenczewska Irena, Lobert Krzysztof Wiesław, Matela Waldemar Stanisław, Mayer Richard, Mazurek Mirosław, Małaszuk Tomasz, Mikulski Christoph, Noe Derrick, Nowak Krzysztof Tadeusz, Nowakowski Mirosław Julian, Overdiek Hans Hugo, Rauscher Helmut, Riepl Jochen, Rong Martin, Schapka Jochen, Schroder Jochen, Schubert Gerd, Schumann Borge, Sędzikowski Krzysztof Jan, Stańska Ewa Kinga, Stracke Rainer, Vaget Herbert Stefan, Von Werder Hans-kurt, Walczak Przemysław Jacek, Wierzbicki Radosław Franciszek, Wolff Michael, Woźniak Jan, Wyrzykowski Paweł, Ziems Hans-joachim

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zinn Stefan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bufe Ralf, Błasiak Jerzy, Czarniecki Marek, Dec Andrzej, Dudek Zbigniew Dariusz, Frank Grzegorz Krzysztof, Gątkiewicz Wojciech Witold, Gotzmann Daniela Weronika, Gruszka Ryszard, Kabus Agnieszka, Kalinowski Wojciech, Karcz Rafał, Kawiak Eliza, Kostrzewa Dorota Renata, Kromarek Małgorzata, Lobert Krzysztof Wiesław, Mikołajczyk Zbigniew, Morta Piotr, Nowak Krzysztof, Overdiek Hans Hugo, Rauscher Helmut, Riepl Jochen, Rong Martin, Rozpondek Ryszard, Schroder Jochen, Schumann Borge, Sędzikowski Krzysztof Jan, Stańska Ewa, Stracke Rainer, Vaget Herbert Stefan, Walczak Przemysław Jacek, Wdowczyk Elżbieta, Wierzbicki Radosław Franciszek, Wojcieszak Andrzej, Wróbel Józef, Wyrzykowski Paweł, Zientarski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paczkowska Małgorzata Ewa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzostek Krzysztof, Frank Grzegorz Krzysztof, Gotzmann Daniela Weronika, Huster Hans Georg, Karcz Rafał, Korytko Owedyk Anna, Kostrzewa Dorota Renata, Lenczewska Irena, Lobert Krzysztof Wiesław, Małaszuk Tomasz, Nowak Krzysztof, Nowakowski Mirosław Julian, Rong Martin, Walczak Przemysław Jacek, Wierzbicki Radosław Franciszek, Wyrzykowski Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zgiec Janusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3s Logistyka Sp. Z O.O., Szczuczyn − KRS 0000398328
  2. 3s Logistyka Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000441292
  3. 3s Wind Energy Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000423884
  4. 3spare Gr Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386971
  5. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  6. Datawalk S.A., Wrocław − KRS 0000405409
  7. Delko S.A., Śrem − KRS 0000024517
  8. Dsw Afm Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000317223
  9. Eco Timber Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000344453
  10. Eltel Networks Energetyka S.A., Gutkowo − KRS 0000019827
  11. Ferro S.A., Skawina − KRS 0000289768
  12. Five Trees Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000445628
  13. Five Trees Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000537365
  14. Fundacja - Zdrowie i Edukacja, Wieruszów − KRS 0000111953
  15. Fundacja Pokaż Język, Grajewo − KRS 0000255202
  16. Fundacja Rozwoju Ośrodka Akademickiego, Rzeszów − KRS 0000036081
  17. Fundacja Szkolnictwa Muzycznego, Rzeszów − KRS 0000077343
  18. Geminor Pl Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000834073
  19. Hartika Dystrybucja Sp. Z O.O., Szczuczyn − KRS 0000748651
  20. Hartika Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000297992
  21. Insignia Management Sp. Z O.O., Grąbkowo − KRS 0000373611
  22. Jura Polska Sp. Z O.O., Grajewo − KRS 0000149282
  23. Krynicki Recykling S.A., Olsztyn − KRS 0000291772
  24. Landoor Architektura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000231631
  25. Landoor Architektura Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000705995
  26. Ma Design Sp. Z O.O., Mikorzyn − KRS 0000789425
  27. Mattel Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222011
  28. Mennica Polska Od 1766 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374497
  29. Mennica Polska S.A., Warszawa − KRS 0000019196
  30. Mikor-mere Sp. Z O.O., Mikorzyn − KRS 0000821219
  31. Ochotnicza Straż Pożarna W Szeligach.jednostka Ratownictwa Wodnego, Ełk − KRS 0000544023
  32. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego W Kaliszu, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000029014
  33. Pfleiderer Grajewo Sp. Z O.O., Grajewo − KRS 0000621539
  34. Pfleiderer Group S.A., Wrocław − KRS 0000011422
  35. Pfleiderer Mdf Grajewo Sp. Z O.O., Grajewo − KRS 0000174810
  36. Pfleiderer Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000247423
  37. Pfleiderer Wieruszów Sp. Z O.O., Wieruszów − KRS 0000684630
  38. Przedsiębiorstwo Komunalne W Wieruszowie S.A., Wieruszów − KRS 0000068398
  39. Reflex Polska Sp. Z O.O., Wąbrzeźno − KRS 0000583241
  40. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1 W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000056185
  41. Sanok Rubber Company S.A., Sanok − KRS 0000099813
  42. Seco/warwick Europe S.A., Świebodzin − KRS 0000034132
  43. Silekol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000225788
  44. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Im. Unii Lubelskiej W Lublinie, Lublin − KRS 0000000977
  45. Stowarzyszenie Centrum Edukacji, Dialogu i Dobrych Praktyk, Kalisz − KRS 0000352741
  46. Stowarzyszenie Epi-ex, Warszawa − KRS 0000015994
  47. Stowarzyszenie Inicjatywy Wiejskiej Selment Wielki, Buczki − KRS 0000387806
  48. Stowarzyszenie Komitet Społeczny Budowy Pomnika Ppłk. Łukasza Cieplińskiego W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000308837
  49. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Rzeszowa i Regionu Patria Rzeszów, Rzeszów − KRS 0000308236
  50. Stowarzyszenie Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego, Rzeszów − KRS 0000563643

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  2. Archimedes S.A., Wrocław − KRS 0000104973
  3. Arm Property Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000528351
  4. Armatoora S.A., Nisko − KRS 0000319486
  5. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  6. Asseco Systems Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000030274
  7. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  8. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  9. Bmi Braas Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000097246
  10. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  11. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  12. Braas Polska Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000014655
  13. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  14. Bumech S.A., Katowice − KRS 0000291379
  15. Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000064349
  16. Capital Kopernik S.A., Toruń − KRS 0000394568
  17. Cattec Sp. Z O.O., Wieruszów − KRS 0000158711
  18. Centrum Dystrybucji Interchem Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000319064
  19. Cersanit S.A., Kielce − KRS 0000081341
  20. Ctl Inwestor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000039567
  21. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  22. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  23. Ctl Maczki-bór Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107691
  24. Ctl Polski Koks Spedycja S.A., Toruń − KRS 0000071193
  25. Ctl Wagony Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156679
  26. Dpj Drogerie Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000186947
  27. Drogerie Aster S.A., Gdynia − KRS 0000320706
  28. Efix Dom Maklerski S.A., Poznań − KRS 0000348420
  29. Elektrotim S.A., Wrocław − KRS 0000035081
  30. Energetyka Cieplna-kępno Sp. Z O.O., Kępno − KRS 0000129000
  31. Euro - Guard Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000174915
  32. Exorigo - Upos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000216709
  33. Exorigo-upos S.A., Warszawa − KRS 0000428347
  34. Fa Krosno S.A., Warszawa − KRS 0000312756
  35. Firma Handlowa Dom Pod Jagnięciem Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000357166
  36. Fols Sp. Z O.O., Grajewo − KRS 0000168230
  37. For-net S.A., Kraków − KRS 0000102675
  38. Fortum Bytom S.A., Bytom − KRS 0000071913
  39. Franpack Cee Świecie Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000008555
  40. Fsm Wytwórnia Wyrobów Różnych S.A., Bielsko-biała − KRS 0000083568
  41. Gobarto S.A., Warszawa − KRS 0000094093
  42. Grupa Azoty Chemkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000028727
  43. Hsbc Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000030437
  44. Impexmetal S.A., Warszawa − KRS 0000003679
  45. Interchem S.A., Gdynia − KRS 0000232829
  46. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000072093
  47. Jsw It Systems Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  48. Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Nowakowski i Wspólnicy Sp. J., Działdowo − KRS 0000127619
  49. Kompania Węglowa S.A., Katowice − KRS 0000057506
  50. Lot Aircraft Maintenance Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000352848


Inne osoby dla Tomaszewski Dariusz Marek (64 osoby):