Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Eugeniusz Jerzy

w KRS

Eugeniusz Jerzy Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Eugeniusz
Drugie imię:Jerzy
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1952 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Chwaszczyno (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Sypniewo (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głażewski Marian Włodzimierz, Kochanowicz Zdzisław Stefan, Kruczyk Hanna Maria, Lisowski Janusz, Siemińska Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tyszka Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rak Marek Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Korba Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Twardowska Milena, Twardowski Michał Zdzisław, Twardowski Mieczysław Tadeusz, Twardowski Piotr Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilski Krzysztof Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałamucki Piotr Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Jarosław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Zbigniew, Sieg Anna Maria, Twardowski Michał Zdzisław, Twardowski Mieczysław Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chowaniec Łukasz Marcin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Amber Mine Production Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000642888
  2. Argentum Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000724561
  3. Baltex - Inżynieria i Górnictwo Morskie Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000129865
  4. Baltex - Materiały Budowlane Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000266291
  5. Baltex - Transport Morski Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000329453
  6. Baltex Energia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000475380
  7. Baltex Energia i Górnictwo Morskie S.A., Gdynia − KRS 0000356737
  8. Baltex Energia i Górnictwo Morskie Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000413458
  9. Baltex Górnictwo Morskie Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000547729
  10. Deo Hotel Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000740087
  11. Deo Hotel Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, − KRS 0000740754
  12. Eduled Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000515697
  13. Eduled Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Koszalin − KRS 0000517350
  14. Em Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000239160
  15. Em Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000348047
  16. Fundacja Agro-best, Warszawa − KRS 0000417777
  17. Fundacja Nowoczesny Rolnik Polski, Warszawa − KRS 0000589804
  18. Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Sypniewie, Sypniewo − KRS 0000602364
  19. Golab S.A., Żagań − KRS 0000321447
  20. Handel i Minerały Nowak Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000493673
  21. Instytut Produktów Regionalnych, Gdańsk − KRS 0000576911
  22. Jan Długosz Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000565532
  23. Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Warszawa − KRS 0000223899
  24. Laminore Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000497016
  25. Ledea Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000584592
  26. Ledus Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000355890
  27. Ledus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Pruszcz Gdański − KRS 0000357279
  28. Mazowieckie Centrum Przedsiębiorczości, Sypniewo − KRS 0000013861
  29. Moonmana Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000449351
  30. Morska Elektrownia Wiatrowa B5 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000771355
  31. Morska Elektrownia Wiatrowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000771241
  32. Nowak Building Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000571198
  33. Nowak Building Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000575663
  34. Nowak Lease Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000435991
  35. Nowak Lease Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000439786
  36. Nowak Nieruchomości Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000145193
  37. Nowak Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000224769
  38. Patent Invent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000659662
  39. Pharmafoods Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000637540
  40. Polan Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Gdańsk-wieniec Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000145603
  41. Pomorski Cech Rzeźników i Wędliniarzy W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000070849
  42. Pomorskie Centrum Mięsne Kk Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000226234
  43. Przasnyskie Centrum Przedsiębiorczości, Przasnysz − KRS 0000039983
  44. Rotomal Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000483859
  45. Sow Apartamenty 10 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000569996
  46. Sow Apartamenty 10 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000573598
  47. Sow Hotel Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000570001
  48. Sow Hotel Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000571200
  49. Spichlerz Ognisty Wóz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000367570
  50. Spichlerz Ognisty Wóz Sp. Z O.O. Nieruchomości Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000494656

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Baltex - Energia Wiatrowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000309133
  2. Baltex - Zatoka Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000333941
  3. Baltic Business Center Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000121231
  4. Baltica Star Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000294869
  5. Bank Spółdzielczy W Różanie, Różan − KRS 0000180697
  6. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  7. C.ulrich Założone W 1805 Roku W Warszawie S.A., Gdynia − KRS 0000123263
  8. Centrum Mięsne Kk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043211
  9. Centrum Współpracy Wschodniej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000287539
  10. Em-drob Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000355590
  11. Em-drob Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000360992
  12. Eura Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000065949
  13. Gdańskie Centrum Bursztynu, Gdańsk − KRS 0000219610
  14. Incorporation Data Technology Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000158684
  15. Kancelaria Radców Prawnych Fides Mossakowski i Partnerzy, Olsztyn − KRS 0000056476
  16. Korporacja Budowlana Dom Sp. Z O.O., Kartoszyno − KRS 0000118855
  17. Krajowe Centrum Handlu i Dystrybucji Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000329529
  18. Ledeos Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000523192
  19. Ledeos Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000600939
  20. Leenlife Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000367272
  21. Leenlife Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000375080
  22. Magnetic Systems Technology Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kętrzyn − KRS 0000355294
  23. Mcpepe Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000353028
  24. Mex Point Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000213709
  25. Morskie Kruszywa Naturalne Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000432857
  26. Multi Food S.A., Radom − KRS 0000275209
  27. Net Internet S.A., Warszawa − KRS 0000077040
  28. Park Wodny Sopot Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000018353
  29. Paw-mat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000176121
  30. Paxum Investments S.A., Gdynia − KRS 0000312082
  31. Petrolinvest Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000149641
  32. Polenergia Bałtyk i S.A., Warszawa − KRS 0000335266
  33. Polinord Sp. Z O.O., Kartoszyno − KRS 0000045047
  34. Pomorski Rynek Rybny S.A., Gdańsk − KRS 0000030978
  35. Pomorskie Centrum Mięsne Kk Spółka Ograniczoną Odpowiedzialnością, Gdańsk − KRS 0000182272
  36. Preludium Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000168202
  37. Projekt W2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400455
  38. Prokom International Trading And Services Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000043533
  39. Prokom Software S.A., Warszawa − KRS 0000041559
  40. Protrade Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000242985
  41. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Techmix Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000359943
  42. Przedsiębiorstwo Hotelowo-turystyczne Baltway S.A., Gdynia − KRS 0000038716
  43. Spichlerz Ognisty Wóz Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000368890
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Różanka W Różanie, Różan − KRS 0000072345
  45. Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000086573
  46. Supernova Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000100680
  47. Tpt Technologia Sp. Z O.O., Sierakowo − KRS 0000335061
  48. Wento Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000160800
  49. Zakłady Mięsne Nowak Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000145398
  50. Zakłady Mięsne Nowak Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000224623


Inne osoby dla Tomaszewski Eugeniusz Jerzy (49 osób):