Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Grzegorz Mieczysław

w KRS

Grzegorz Mieczysław Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Drugie imię:Mieczysław
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Opole (Opolskie), Sierpc (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:50 w aktualnych firmach, 5 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grunberg Paweł, Król Artur Dariusz, Stasiak Lech Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stasiak Elżbieta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rembisz Dariusz Piotr, Rudnikowska Iwona, Rudnikowski Sebastian, Sawic Tadeusz Józef, Stefańska Dominika Maria, Stefańska Jackowicz Marta, Stefański Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasążnik Maciej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Mariusz, Buzanowski Zbigniew, Grunberg Paweł, Komornicki Leon Stanisław, Matwiszyn Marek, Mściwujewski Dariusz, Napierski Andrzej, Petelicki Sławomir Jan, Rudnikowska Iwona, Rudnikowski Sebastian, Starzak Tomasz, Stefańska Dominika Maria, Stefański Marek, Steinhoff Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Leszek Paweł Cezary
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Al-khafagi Mohammed, Ambroziak Mariusz, Grunberg Paweł, Kilijański Krzysztof Mirosław, Komornicki Leon Stanisław, Matwiszyn Marek, Napierska Joanna, Napierski Andrzej, Pawłowski Tomasz Edward, Rudnikowska Iwona, Rudnikowski Sebastian, Starzak Tomasz, Stefańska Dominika Maria, Stefańska Jackowicz Marta, Stefański Marek, Steinhoff Janusz, Wróblewska Agata Anna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Napierski Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Napierski Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Napierski Andrzej, Troć Aneta Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Węgrzynowicz Daniel Roger
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Napierski Andrzej, Troć Aneta Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Węgrzynowicz Daniel Roger
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Napierski Andrzej, Troć Aneta Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Węgrzynowicz Daniel Roger
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudnikowska Iwona
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Napierski Andrzej
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Mariusz Tomasz, Cooke Garrett Charles, Krzeszewski Janusz, Rudnikowska Iwona, Rudnikowski Sebastian, Slein Anthony John, Stefański Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawłowski Zbigniew Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Bolesław, Kochalska Halina, Krzeszewski Janusz, Kłap Waldemar, Molo Robert Stefan, Niepala Hubert, Niewiadomski Sławomir Tomasz, Rudnikowska Iwona, Salamon Karin, Siwek Beata, Sosnowski Jerzy, Szponarski Janusz, Szyszkowski Grzegorz Michał, Zaleski Janusz, Żurakowski Lesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobiecki Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buczma Teresa, Kochalska Halina, Kośny Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kośny Urszula
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawlak Artur Krzysztof
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kliś Rafał Tomasz, Malinowski Tadeusz Wiktor, Stefańska Dominika Maria, Stefański Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ptasznik Ryszard Franciszek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudziejewski Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górka Agnieszka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abe Stock Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000602758
  2. Abm Logistic Sp. Z O.O., Strzelce Opolskie − KRS 0000358268
  3. Agro Artim Elewatory Sp. Z O.O., Stawiec − KRS 0000671409
  4. Agro Artim Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000368165
  5. Aleja Wojska Polskiego 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306527
  6. Ama Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215049
  7. Aymo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396918
  8. Baltic Shipyard Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000322806
  9. Bioash Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000515171
  10. Biochemax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000420328
  11. Caravana Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000206009
  12. Catv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000119954
  13. Cmc City Media Communications Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468229
  14. D.c. Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591991
  15. D.c. Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000608980
  16. Dim Hotel Łódź Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007526
  17. Dim Hotele Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345984
  18. Dim S.A., Warszawa − KRS 0000483282
  19. Dim Serwis Sp. Z O.O., Rypin − KRS 0000495838
  20. Dim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333725
  21. Driada Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286228
  22. Dustech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000674684
  23. Ecm Energia S.A., Warszawa − KRS 0000493490
  24. Ecm Group Polska S.A., Warszawa − KRS 0000409702
  25. Eko Tech Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605135
  26. Emir 22 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389663
  27. Eneo-nord Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000417017
  28. Finao Górka Sp. J., Warszawa − KRS 0000454567
  29. Forceone S.A., Warszawa − KRS 0000520014
  30. Fundacja Aleja Gwiazd Siatkówki, Milicz − KRS 0000485249
  31. Fundacja Bez Względu Na Niepogodę, Warszawa − KRS 0000179928
  32. Fundacja Budowanie Bez Granic -, Warszawa − KRS 0000207903
  33. Fundacja Doroty Świeniewicz, Marki − KRS 0000471695
  34. Fundacja Ekologus, Warszawa − KRS 0000243945
  35. Fundacja Im. Józefa Oleksego, Warszawa − KRS 0000694062
  36. Fundacja Klubu 500, Warszawa − KRS 0000101838
  37. Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka Im.św. Józefa Kalasancjusza, Warszawa − KRS 0000120773
  38. Fundacja Nestor, Warszawa − KRS 0000239085
  39. Fundacja Poległych i Pomordowanych Na Wschodzie, Warszawa − KRS 0000359090
  40. Fundacja Promocja Polska, Warszawa − KRS 0000153123
  41. Fundacja Rozwoju i Promocji Polskiej Gospodarki, Warszawa − KRS 0000176617
  42. Global Congress Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074458
  43. Green Farm For Agriculture Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640285
  44. Green Lighting S.A., Warszawa − KRS 0000505449
  45. Green Mobile S.A., Warszawa − KRS 0000485679
  46. Green Road Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487263
  47. Grot Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000212701
  48. Grupa Unimax S.A., Kielce − KRS 0000053485
  49. Ids - Bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000304700
  50. Ids Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589545

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Airbus Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215051
  2. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  3. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  4. Arcus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015146
  5. Arent Capital Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000622593
  6. Atg Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000201535
  7. Auraeko Baterpak Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Warszawa − KRS 0000317568
  8. Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., Warszawa − KRS 0000260465
  9. Biatel S.A., Warszawa − KRS 0000021787
  10. Bio Agro Trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031039
  11. Biogazownia Rypin Sp. Z O.O., Starorypin Prywatny − KRS 0000334162
  12. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  13. Breitenbach - Opole Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000259091
  14. Brilum S.A., Konstancin-jeziorna − KRS 0000040145
  15. Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe Ama Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027632
  16. Browary Regionalne Jakubiak Sp. Z O.O., Dziekanów Nowy − KRS 0000289290
  17. Bs-wpbk-opole Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000186806
  18. Business Center 2000 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000007232
  19. Caravana Chemicals Polsko-arabska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000148202
  20. Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032489
  21. Centrum Banku Śląskiego Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000047713
  22. Centrum Medyczno-diagnostyczne Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000036205
  23. Cleancarbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  24. Connect Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331915
  25. Connect Finance Sp. Z O.O., Józefosław − KRS 0000258915
  26. Cxo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000438295
  27. Cxo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000474405
  28. Data Experts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598316
  29. Data Park Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000237715
  30. Dga S.A., Poznań − KRS 0000060682
  31. Dombeta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179567
  32. Dtj System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451980
  33. Electro-light Group Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000306911
  34. Elgo Lighting Industries S.A. Likwidacyjnej, Gostynin − KRS 0000252920
  35. Energoinwest Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000148752
  36. Energosalix S.A., Zielona Góra − KRS 0000117941
  37. Force Systems S.A., Warszawa − KRS 0000573822
  38. Fundacja Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych Grom Im. Generała Brygady Sławomira Petelickiego, Warszawa − KRS 0000127627
  39. Fundacja Nova, Gdynia − KRS 0000010932
  40. Fundacja Sierpc 2000, Sierpc − KRS 0000032939
  41. Gc S.A., Opole − KRS 0000381675
  42. Greco Jlt Energo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000385145
  43. Greenyard Frozen Investments Pl Sp. Z O.O., Lipno − KRS 0000014779
  44. Grupa 3 J S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000309233
  45. Grupa Grom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177948
  46. Haep Fund S.A., Warszawa − KRS 0000361489
  47. Honey Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273395
  48. Hydrobudowa - 6 S.A., Warszawa − KRS 0000079628
  49. Hydrobudowa Polska S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000017342
  50. Ids Service Sp. Z O.O., Sierpc − KRS 0000129127

Powiązane przetargi (55 szt.):
  1. Budowa drogowo-kolejowego węzła przesiadkowego, targowiska miejskiego okresowego i hali targowej z infrastrukturą położonych przy ulicy Sienkiewicza w Ciechanowie
    Zamawiający: Gmina Miejska Ciechanów reprezentowana przez Prezydenta Miasta Ciechanów, Ciechanów
    Przedmiotem zamówienia jest budowa drogowo-kolejowego węzła przesiadkowego, targowiska miejskiego okresowego i hali targowej z infrastrukturą towarzyszącą położonych przy ulicy Sienkiewicza w Ciechanowie w podziale na części: • Zadanie I: Budowa targowiska miejskiego okresowego w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza • Zadanie II. Budowa drogowo-kolejowego węzła przesiadkowego - podetap 1. • Zadanie III. Budowa hali targowej z infrastrukturą. • Zadanie IV. Przebudowa placu przed dworcem kolejowym przy ul. Sienkiewicza w Ciechanowie. Budowa drogowo-kolejowego węzła przesiadkowego - podetap 2. realizowana w ramach zadań pn.: „Stworzenie warunków do wykorzystania transportu multimedialnego przez budowę w rejonie dworca kolejowego w Ciechanowie drogowo – kolejowego węzła przesiadkowego wraz z przebudową ulicy Sienkiewicza (droga dojazdowa do dworca PKP) i rozbudową sieci dróg dla rowerów” oraz „Budowa hali targowej wraz z targowiskiem miejskim”. Teren pod planowaną inwestycję znajduje się w strefie ochrony konserwatorskiej. Szczegółowy zakres robót został określony w opracowanej dokumentacji dla inwestycji pn: ,,Przebudowa ulicy Sienkiewicza wraz z placem przed dworcem kolejowym przy ul. Sienkiewicza w Ciechanowie” w podziale na etapy: • Etap I: Budowa targowiska miejskiego okresowego w Ciechanowie przy ul. Sienkiewicza • Etap II. Budowa drogowo-kolejowego węzła przesiadkowego - podetap 1. • Etap III. Budowa hali targowej z infrastrukturą. • Etap IV. Przebudowa placu przed dworcem kolejowym przy ul. Sienkiewicza w Ciechanowie. Budowa drogowo-kolejowego węzła przesiadkowego - podetap 2. Zamawiający informuje, że do dnia 21.04.2017 r. ma zawarte umowy z osobami prowadzącymi sprzedaż na terenie obecnego bazaru. W harmonogramie dla zadania III i IV należy przewidzieć rozpoczęcie robót nie wcześniej niż 02.05.2016 r. 2. Dokumentacja projektowa stanowi załącznik do SIWZ.
  2. Projekt i budowa urządzeń ochrony środowiska - ekranów akustycznych, zlokalizowanych w pasie drogi krajowej nr 60 na odcinku Obwodnicy Gostynina od km 0+000 do km 8+804
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie, Warszawa
    Projekt i budowa urządzeń ochrony środowiska - ekranów akustycznych, zlokalizowanych w pasie drogi krajowej nr 60 na odcinku Obwodnicy Gostynina od km 0+000 do km 8+804
  3. Wykonanie robót budowlanych uzupełniających wykraczających poza zakres robót budowlanych wynikających z dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. Budowa Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii, w ramach projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
    Zamawiający: CEZAMAT PW Sp. z o.o., Warszawa
    Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem jest wykonanie robót budowlanych uzupełniających wykraczających poza zakres robót budowlanych wynikających z dokumentacji projektowej dla inwestycji pn. Budowa Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii, w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji oraz na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do zaproszenia do negocjacji
  4. Doszczelnienie stawów ziemno-betonowych na terenie Ośrodka Zarybieniowego w m. Świnna Poręba, gm. Mucharz - dostawa materiałów budowlanych.
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych w celu wykonania doszczelnienia stawów ziemno-betonowych na terenie Ośrodka Zarybieniowego w m. Świnna Poręba, gm. Mucharz, woj. małopolskie.
  5. Zbiorniki wodociągowe Górka Narodowa Wschód - zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dodatkowego rurociągu DN400 w komorze zasuw łączącego rurociągi odpływowe z komór zbiornika wodociągowego z rurociągiem ssawnym hydroforni sieciowej wraz z niezbędną armaturą oraz wykonanie dodatkowego połączenia rurociągów DN400 i DN600 w rejonie ogrodzenia obiektu od strony ul. Węgrzeckiej
  6. Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 30UKJRP2013 na zaprojektowanie i wykonawstwo: Zadanie 13 Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego polegającego na wykonaniu modernizacji na odcinku kolektora C w ulicy Długiej w Pruszkowie pomiędzy ulicami Szkolną i Mostową, tj. od komory C73 do komory C78 z pomocą paneli GRP wraz z komorami.
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
    Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 30UKJRP2013
    na zaprojektowanie i wykonawstwo: Zadanie 13 Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego polegającego na wykonaniu modernizacji na odcinku kolektora C w ulicy Długiej
    w Pruszkowie pomiędzy ulicami Szkolną i Mostową tj. od komory C73 do komory C78 z pomocą paneli GRP wraz z komorami.

    Zadanie będzie realizowane jako zamówienie uzupełniające do Zadania 13 pn.Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego Kontrakt nr 30UKJRP2013 z dnia 05.12.2013r. w ramach Projektu Zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków w Warszawie - Faza IV współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
  7. Udzielenie zamówienia publicznego dodatkowego do Kontraktu nr 30/UK/JRP/2013 na zaprojektowanie i wykonawstwo: Zadanie 13 Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego, w zakresie usunięcia skutków awarii kolektora C, w rejonie ul. Ogińskiego przy ul. Żbikowskiej w Pruszkowie.
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
    Udzielenie zamówienia publicznego dodatkowego do Kontraktu nr 30/UK/JRP/2013
    na zaprojektowanie i wykonawstwo: Zadanie 13 Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego, w zakresie usunięcia skutków awarii kolektora C, w rejonie ul. Ogińskiego przy
    ul. Żbikowskiej w Pruszkowie.

    Zadanie będzie realizowane jako zamówienie dodatkowe do Zadania 13 pn. Modernizacja kolektorów głównych dla Pasma Pruszkowskiego, Kontrakt nr 30/UK/JRP/2013 z dnia 05.12.2013r. w ramach Projektu Zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków w Warszawie - Faza IV współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
  8. Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13/UK/JRP/2013 z dnia 02.10.2013r. dla zad. 23 Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego polegającego na wykonaniu przeniesienia wiązki kabli energetycznych kolidujących z nowoprojektowanym budynkiem zaplecza technicznego w docelowe miejsce ich zabudowy, wewnątrz budynków technologicznych SUW Praga.
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
    Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13/UK/JRP/2013 z dnia 02.10.2013r. dla zad. 23 Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego polegającego na wykonaniu przeniesienia wiązki kabli energetycznych kolidujących z nowoprojektowanym budynkiem zaplecza technicznego w docelowe miejsce ich zabudowy, wewnątrz budynków technologicznych SUW Praga.

    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeniesienia wiązki kabli energetycznych kolidujących z nowoprojektowanym budynkiem zaplecza technicznego w docelowe miejsce ich zabudowy, wewnątrz budynków technologicznych SUW Praga.
    Zadanie będzie realizowane jako zamówienie uzupełniające do Zadania 23 pn. Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego Kontrakt nr 13/UK/JRP/2013 z dnia 02.10.2013r w ramach Projektu Zaopatrzenie w wodę i oczyszczanie ścieków w Warszawie - Faza IV współfinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
  9. Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków w zakresie gospodarki ściekowej oraz gazowo energetycznej Kontrakt nr 7.4.1- Etap I
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o., Puławy
    Zakres robót dodatkowych koniecznych do realizacji równolegle z robotami zasadniczymi obejmuje następujące elementy przedstawione poniżej:

    1) Rozbudowa szaf AKPiA - AKP1, AKP2 i AKP16
    2) Rozbudowa Stacji Komputerowej
    3) Rozbudowa i poszerzenie licencji systemowych
    4) Rozbudowa elementów sterownika PCS7 w szafach AKP1, AKP2, AKP16 - dla przyjęcia sygnałów z całości oczyszczalni (zakres poza kontraktem głównym)
    5) Wykonanie aplikacji dla sterowników i SCADA
    6) Okablowanie systemowe łącznie z materiałami, elementy montażowe urządzeń pomiarowych
    7) Opracowanie projektu AKPiA o elementy poza kontraktem
    8) Roboty demontażowe elementów elektrycznych i AKPiA (zakres dotyczący wszystkich elementów poza kontraktem głównym)
    9) Aparatura pomiarowa ( zakres poza kontraktem)
    10) Rozbudowa Tablicy synoptycznej.
  10. Wykonanie zamówienia dodatkowego na zadaniu pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
    Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje zamówienie dodatkowe dot. budowa kanalizacji deszczowej ul. 1-go Maja w Bogacicy
    zgodnie z protokołem konieczności nr 10 z dnia 04.05.2015r. r. i kosztorysem ofertowym stanowiącymi załączniki do niniejszej umowy.
  11. Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków w zakresie gospodarki ściekowej oraz gazowo-energetycznej - Kontrakt nr 7.4.1. Etap I
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o., Puławy
    W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
    1. Remont korony komory, koryta środkowego i odpływowego zbiornika 7A.
    2. Nową instalację wody płucznej dla Wydzielonych Komór Fermentacji (ob. 17a i 17B).
    3. Remont poszycia Wydzielonych Komór Fermentacji (ob. 17a i 17B)
  12. Roboty budowlane obejmujące dostosowanie pomieszczeń Pracowni Medycyny Nuklearnej do montażu urządzeń tomografu komputerowego , rezonansu magnetycznego i gammakamery
    Zamawiający: Śląskie Centrum Chorób Serca, Zabrze
    Objęte zamówieniem uzupełniającym , roboty budowlane stanowią dopełnienie robót realizowanych na podstawie umowy podstawowej i będą polegać na: wykonaniu robót budowlano-montażowych oraz wykończeniowych, wykonaniu wentylacji mechanicznej i instalacyjnych, wykonaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych, wykonaniu robót związanych z montażem urządzeń ochrony radiologicznych (osłon stałych)
  13. Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13/UK/JRP/2013 dla Zadania 23 Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego, w zakresie zakupu i montażu nowych przepustnic DN1000 w budynku filtrów pospiesznych
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
    Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13/UK/JRP/2013 dla Zadania 23 pn.: Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego.
    Zakres zamówienia uzupełniającego obejmuje:
    1. zakup dwóch nowych przepustnic DN1000,
    2. demontaż istniejących przepustnic DN1000 na przewodach obiegowych w budynku filtrów pospiesznych i złożenie ich w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie SUW Praga,
    3. montaż nowych przepustnic DN1000,
    4. wszelkie inne prace towarzyszące niezbędne do realizacji powyższych trzech punktów.
    Zakres zamówienia uzupełniającego obejmuje również próby i usunięcie jakichkolwiek wad w robotach oraz wszelkie czynności niezbędne do przeprowadzenia przez Wykonawcę w celu oddania instalacji do normalnej eksploatacji i przekazania jej Zamawiającemu.
    Powyższe prace dotyczą Zakładu Centralnego, SUW Praga przy ul. Brukselskiej 21.
  14. Roboty dodatkowe dot. zamówienia pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
    Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót dodatkowych dot. zamówienia pn. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy- w zakresie:
    -przebudowy podbudowy z kruszywa ul. Blycharza w Bogacicy
    - przebudowy podbudowy z kruszywa ul. 1-go Maja w Bogacicy,
    -przebudowy podbudowy z kruszywa ul. 22 -go Lipca w Bogacicy,
    - odwodnienia nawierzchni ul. Krzywej w Bogacicy,
    - odwodnienia nawierzchni ul. 22 -go Lipca w Bogacicy,
    -odwodnienia nawierzchni ul. 1-go Maja w Bogacicy
  15. Przebudowa pompowni osadu wstępnego Ob 26, rozbiórka istniejącej pompowni ścieków własnych Ob 62 oraz budowa pompowni odcieków z pras Ob 91 bez rurociągu tłocznego na Oczyszczalni Ścieków w Radomiu
    Zamawiający: Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o., Radom
    Charakterystyka przedmiotu zamówienia:
    Zamówienie ma na celu zmodernizowanie i zapewnienie prawidłowej pracy Oczyszczalni Ścieków w Radomiu. Jest uzupełnieniem prowadzonej obecnie inwestycji pn. Modernizacja gospodarki osadowej na terenie Oczyszczalni Ścieków w Radomiu.
    Przedmiotowa inwestycja wynika z potrzeby zlikwidowania problemu odbioru osadu wstępnego z zagęszczacza w przypadku wzrostu stężenia powyżej 5 % s.m. ( taka sytuacja ma miejsce przy jednoczesnej pracy dwóch osadników wstępnych i zwiększonym odbiorze osadu) poprzez zamontowanie dodatkowych dwóch pomp perystaltycznych - Ob. 26 oraz braku możliwości odprowadzenia dużego natężenia odpływu ( 75 l/s) - praca dwóch pras ciśnieniowych - Ob. 91
    Zakres robót winien obejmować:
    Ob.26
    - Kompleksową rozbiórkę istniejącej pompowni ścieków własnych ob. 62;
    - Wykonanie nowych fundamentów i robót odtworzeniowych Ob.26;
    - Niezbędne uzgodnienia oraz uzyskanie wymaganych pozwoleń;
    - Dostawę i montaż nowych pomp (2kpl) wraz z materiałami towarzyszącymi
    Ob.91
    - Kompleksowe zaprojektowanie pompowni odcieków z pras bez rurociągu tłocznego;
    - Kompleksowe roboty budowlane i ziemne w tym zabezpieczenie i odwodnienie wykopów;
    - Kompleksowe roboty konstrukcyjne i izolacyjne
    - Kompleksowe roboty technologiczne w tym dostawy i montaż
    - Kompleksowe roboty elektryczne
  16. Wykonanie uzupełniającego krawężnika oraz wjazdu na posesję. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn. Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
    Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie uzupełniającego krawężnika oraz wjazdu na posesję. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn. Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II zgodnie z Protokołem Konieczności nr 4/K2/UZ
  17. Wykonanie uzupełniających przyłączy sanitarnych i wodociągowych wraz z uzupełniającymi zasuwami sekcyjnymi. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn. Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie uzupełniające
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
    Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie uzupełniających przyłączy sanitarnych i wodociągowych wraz z uzupełniającymi zasuwami sekcyjnymi. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn.Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II zgodnie z Protokołem Konieczności nr 3/K2/UZ
  18. Wykonanie odwodnienia drogi oraz wykonanie na całej szerokości ul. Pszczyńskiej frezu asfaltowego. Zamówienie dodatkowe do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn. Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie dodatkowe
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
    Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie odwodnienia drogi oraz wykonanie na całej szerokości ul. Pszczyńskiej frezu asfaltowego. Zamówienie dodatkowe do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn. Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno - ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie dodatkowe zgodnie z Protokołem Konieczności nr 100/K2/D/Dr.
  19. Przebudowa (modernizacja) oczyszczalni ścieków w zakresie gospodarki ściekowej oraz gazowo-energetycznej - Kontrakt nr 7.4.1. Etap I
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o., Puławy
    W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać:
    1. Nowy kanał kablowy przy budynku wielofunkcyjnym, posadowiony na gruncie
    2. Dostosować wysokość studni kanalizacyjnej przy budynku wielofunkcyjnym do wysokości obecnego terenu
    3. Zabezpieczenie kabli na ścianie szczytowej budynku wielofunkcyjnego
    4. Nadlewkę betonową dna Zbiornika Denitryfikacji ob. nr 6a
    5. Reprofilację ścian i dna zbiornika wstępnej separacji piasku ob. nr 14
  20. Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13UKJRP2013 dla Zadania 23 pn.: Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A., Warszawa
    Udzielenie zamówienia uzupełniającego w związku z kontraktem podstawowym nr 13UKJRP2013 dla Zadania 23 pn.:Rozbudowa technologii uzdatniania wody Zakładu Wodociągu Praskiego
  21. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
  22. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
  23. Budowa nowej Stacji Uzdatniania Wody nr 1 z zapleczem techniczno-administracyjnym przy ul. Mireckiego w Mińsku Mazowieckim
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., Mińsk Mazowiecki
  24. Wykonanie robót związanych z usunięciem kolizji na trasie kanalizacji deszczowej i sanitarnej - rozkucie skały wraz z utylizacją - zamówienie dodatkowe do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn.: Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe, finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie dodatkowe.
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
  25. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
  26. Budowa myjni taboru kolejowego na terenie stacji postojowej Tłuszcz
    Zamawiający: "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o., Warszawa
  27. Wykonanie robót budowlanych
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca, Katowice
  28. Ośrodek zarybieniowy poniżej zapory Świnna Poręba w miejscowości Świnna Poręba, gmina Mucharz, powiat wadowicki, województwo małopolskie - zamówienie dodatkowe do umowy podstawowej nr 479/IBŚ/2012 z dnia 03.09.2012 r.
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
  29. Ośrodek zarybieniowy poniżej zapory Świnna Poręba w m. Świnna Poręba, gm. Mucharz, pow. wadowicki, woj. małopolskie - zamówienie dodatkowe do umowy podstawowej nr 479/IBŚ/2012 z dnia 3.09.2012r.
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
  30. Budowa kanalizacji sanitarnej w Bogacicy
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork
  31. Wykonanie robót uzupełniających dla inwestycji pn. Wykonanie robót budowlano-montażowych dla projektu pn. Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej Golubia-Dobrzynia w zakresie robót wodno-kanalizacyjnych i drogowych
    Zamawiający: Gmina Miasto Golub-Dobrzyń, Golub-Dobrzyń
  32. Wykonanie robót związanych z wykonaniem dodatkowej sieci kanalizacji deszczowej i sanitarnej do zamówienia podstawowego nr POIS.01.01.00-00-092/08-2 pn.: Poprawa gospodarki ściekowej w dzielnicy Zaborze Południowe finansowanego ze środków publicznych (w tym ze środków Funduszu Spójności) w ramach realizowanego Projektu nr POIS.01.01.00-00-092/08 pn. Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Zabrze. Etap II. Zamówienie uzupełniające.
    Zamawiający: Miasto Zabrze, Zabrze
  33. Dostosowanie oczyszczalni ścieków w Łękach do zmienionego stopnia oczyszczania ścieków
    Zamawiający: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., Kęty
  34. Ośrodek zarybieniowy poniżej zapory Świnna Poręba w m. Świnna Poręba, gm. Mucharz, pow. wadowicki, woj. małopolskie - zamówienie dodatkowe do umowy podstawowej nr 479/IBŚ/2012 z dnia 3.09.2012 r.
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
  35. Wykonanie robót budowlanych, w ramach zamówienia uzupełniającego, dotyczących zagospodarowania terenu otaczającego Stadion Narodowy w Warszawie - na działkach Skarbu Państwa
    Zamawiający: Narodowe Centrum Sportu Sp. z o. o., Warszawa
  36. Wykonanie robót dodatkowych dotyczących zagospodarowania terenu otaczającego Stadion Narodowy w Warszawie - na działkach Skarbu Państwa (w przedmiotowym zamówieniu zamawiający działa jako Skarb Państwa, reprezentowany przez Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o. oraz Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta, działający jako wspólny Zamawiający, w imieniu których działa Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o.)
    Zamawiający: Narodowe Centrum Sportu Sp. z o. o., Warszawa
  37. Wykonanie robót dodatkowych dotyczących zagospodarowania terenu otaczającego Stadion Narodowy w Warszawie - na działkach Miasta (w przedmiotowym zamówieniu Zamawiający działa jako I. Skarb Państwa, reprezentowany przez Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o. oraz Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczny Zarząd Rozbudowy Miasta, działający jako wspólny Zamawiający w imieniu, których działa Narodowe Centrum Sportu Sp. z o.o.)
    Zamawiający: Narodowe Centrum Sportu Sp. z o. o., Warszawa
  38. Wykonanie robót uzupełniających dla inwestycji pn. Wykonanie robót budowlano-montażowych dla projektu pn. Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej Golubia-Dobrzynia w zakresie robót wodno-kanalizacyjnych
    Zamawiający: Gmina Miasto Golub-Dobrzyń, Golub-Dobrzyń
  39. Wykonanie robót dodatkowych, niezbędnych do zrealizowania inwestycji : Budowa kanalizacji sanitarnej na terenach miejscowości Bielany i Łęki oraz budowa oczyszczalni ścieków w Łękach.
    Zamawiający: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., Kęty
  40. Wykonanie robót uzupełniających dla inwestycji pn. Wykonanie robót budowlano-montażowych dla projektu pn. Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej Golubia-Dobrzynia w zakresie robót drogowych
    Zamawiający: Gmina Miasto Golub-Dobrzyń, Golub-Dobrzyń
  41. Budowa ulicy Projektowanej 2 i 8 od ul. Hanki Ordonówny wraz z wykupem gruntów - roboty budowlane dodatkowe realizowane przez Zamawiającego nr 1 dla Zadania nr 2.
    Zamawiający: Dzielnica Białołęka m. st. Warszawy, Warszawa
  42. Wykonanie robót uzupełniających dla inwestycji pn. Wykonanie robót budowlano-montażowych dla projektu pn. Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej Golubia-Dobrzynia.
    Zamawiający: Gmina Miasto Golub-Dobrzyń, Golub-Dobrzyń
  43. Wykonanie robót uzupełniających dla inwestycji pn. Wykonanie robót budowlano-montażowych dla projektu pn. Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej Golubia-Dobrzynia
    Zamawiający: Gmina Miasto Golub-Dobrzyń, Golub-Dobrzyń
  44. Budowa ulicy Projektowanej 2 i 8 od ul. Hanki Ordonówny wraz z wykupem gruntów.
    Zamawiający: Dzielnica Białołęka m. st. Warszawy, Warszawa
  45. PRZEBUDOWA UL. DMOWSKIEGO NA ODCINKU OD UL. SYGIETYŃSKIEGO DO UL. ENERGETYKÓW WRAZ Z NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ.
    Zamawiający: Miasto Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski
  46. Zamówienie z wolnej ręki na wykonanie robót dodatkowych, których wykonanie stało się konieczne na skutek sytuacji niemożliwej wcześniej do przewidzenia, polegających na wykonaniu stabilizacji chudym betonem podbudowy wykonywanych ulic: Żołędziowej, Baśniowej i Chabrowej w związku z realizacją zadania p.n. Budowa ulic wraz z kanalizacją deszczową w osiedlu Jeziorna I w Piotrkowie Tryb.
    Zamawiający: Miasto Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski
  47. Kontrakt W3: Budowa kanalizacji sanitarnej na terenach miejscowości Bielany i Łęki oraz budowa oczyszczalni ścieków w Łękach
    Zamawiający: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o., Kęty
  48. Realizacja Programu ochrony wód Zbiornika Sulejowskiego oraz rzeki Pilicy na terenie gminy Sulejów poprzez budowę kanalizacji sanitarnej i przebudowę oczyszczalni ścieków - etap I (Przebudowa pompowni ścieków P2 i kolektora tłocznego)
    Zamawiający: Gmina Sulejów, Sulejów
  49. Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Nowy Olszowiec, Kochanów - I etap realizacji inwestycji pn. Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Nowy Olszowiec, Kochanów, Jasień, Nowy Jasień, Albertów w gminie Lubochnia.
    Zamawiający: Gmina Lubochnia, Lubochnia
  50. BUDOWĘ ULIC WRAZ Z KANALIZACJĄ DESZCZOWĄ NA OSIEDLU JEZIORNA I
    Zamawiający: Miasto Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski
  51. Przebudowa lokalu przy ul. Piotrkowskiej 2 w Opolu na potrzeby domu dziennego pobytu.
    Zamawiający: Gmina Opole Urząd Miasta Opola, Opole
  52. Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Wierzbicy Górnej II etap i w Gierałcicach
    Zamawiający: Gmina Wołczyn, Wołczyn
  53. Sanitacja dorzecza rzeki Troi
    Zamawiający: Głubczyckie Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o., Głubczyce
  54. Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Węgry, gmina Turawa
    Zamawiający: Gmina Turawa, Turawa
  55. BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ W LIGOCIE DOLNEJ I KRASKOWIE WRAZ Z UL. NOWODWORSKĄ
    Zamawiający: Gmina Kluczbork, Kluczbork

Inne osoby dla Tomaszewski Grzegorz Mieczysław (31 osób):