Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Krzysztof

w KRS

Krzysztof Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie), Płock (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Żyrardów (Mazowieckie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowski Ryszard, Kuchno Julia, Kuchno Piotr, Litwinow Konstanty, Olechowska Helena, Osmond Wanda Irena, Smalec Jacek Zygmunt, Szulc Bogusław Jerzy, Szulc Danuta Katarzyna, Szulc Wanda Irena, Szulc Zenon Lew, Łasiński Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyglądała Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szlaga Robert Marek, Szlaga Zofia, Wasilewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burczyński Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szlaga Beata, Szlaga Robert Marek, Szlaga Zofia, Tomaszewska Aneta, Wasilewska Małgorzata, Wasilewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasilewski Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwiński Maciej Marek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwiński Maciej Marek, Pęczalska Barbara Dobrosława

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aszyk Arkadiusz Tomasz, Bohusz Boguszewska Magdalena, Buimister Liudmyla, Feluch Krzysztof, Gałęzewski Roman, Jadczyk Zbigniew, Kowalski Adam Robert, Lytvynov Kostyantyn, Makowski Michał Jerzy, Metschkow Boshidar, Mierzwiński Maciej Marek, Ozon Daniel Sebastian, Pawełczyk Rafał Karol, Stokłosa Andrzej Rafał, Szczepaniak Hubert, Taruta Tetyana, Zaczeniuk Adam, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łubiński Sławomir
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawłowski Stanisław, Podel Waldemar Artur, Szlaga Jarosław Tomasz, Szlaga Zofia, Wasilewski Dariusz Henryk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Podel Waldemar Artur, Tomanek Edyta Wioletta, Urbańska Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stasiński Sławomir
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aszyk Arkadiusz Tomasz, Ozon Daniel Sebastian, Zaczeniuk Adam, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Taruta Tetyana
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łasiński Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krasulenko Sergii
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lifanov Oleg, Lytvynov Kostyantyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zejda Maciej Józef
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bohusz Boguszewska Magdalena, Buimister Liudmyla, Gaardbo Thomas, Gałęzewski Roman, Kowalski Adam Robert, Makowski Michał Jerzy, Mierzwiński Maciej Marek, Pawełczyk Rafał Karol, Stokłosa Andrzej Rafał, Zaczeniuk Adam, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdrojewski Piotr
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lifanov Oleg, Mierzwiński Maciej Marek, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Taruta Tetyana
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buimister Liudmyla, Lifanov Oleg, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Morozova Yuliya
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwiński Maciej Marek, Morozova Yuliya, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stojek Marcin Jakub
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwiński Maciej Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Odya Wiśniewska Patrycja Monika
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielerzewski Paweł Mirosław, Komoszka Agnieszka Edyta, Kuchno Julia Helena, Postrzygacz Krzysztof, Sadecki Zbigniew, Zięba Katarzyna Natalia

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bs Deweloper Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Żyrardów − KRS 0000206342
  2. Bsj Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000276543
  3. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  4. Dental Medics Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000423969
  5. Dental Medics Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000675719
  6. Eastern European Investment Management Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000403069
  7. Egasta Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000577931
  8. Elektrownia Wiatrowa Bachorza Sp. Z O.O., Raszyn − KRS 0000369542
  9. Elektrownia Wiatrowa Nieciecz Włościańska Sp. Z O.O., Raszyn − KRS 0000368767
  10. Eurofintech Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000776524
  11. Europejskie Stowarzyszenie Praktyków Prawa Gospodarczego, Płock − KRS 0000242269
  12. Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000032536
  13. Farma Wiatrowa Lutocin Sp. Z O.O., Ożarów Mazowiecki − KRS 0000275758
  14. Farmy Wiatrowe Masovia Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000281448
  15. Fingo Capital S.A., Warszawa − KRS 0000663247
  16. Fud Finance S.A., Warszawa − KRS 0000695639
  17. Fud Technologies Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000734665
  18. Fundacja Centrum Solidarności, Gdańsk − KRS 0000082079
  19. Fundacja Fotografia Polska, Płock − KRS 0000757924
  20. Fundacja Imienia Pawła Włodkowica, Warszawa − KRS 0000668225
  21. Fundacja Młody Przemysł, Warszawa − KRS 0000796685
  22. Fundacja Odnowy Zabytków Płocka Imienia Bolesława Krzywoustego, Płock − KRS 0000286928
  23. Fundacja Promocji Solidarności, Gdańsk − KRS 0000028230
  24. Fundacja Think Ahead, Warszawa − KRS 0000356100
  25. Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A., Warszawa − KRS 0000057576
  26. Gsg Towers Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000335646
  27. Gsg Trade Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000361902
  28. Industrial Human Resources Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000764423
  29. Instytut Analiz Genetycznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397026
  30. Isd Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235843
  31. Isd Shipyard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302461
  32. Isd Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263313
  33. Kancelaria Prawna Piotr Kuchno i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000286258
  34. Lester Foods Europe Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000710730
  35. Levanija Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000533905
  36. Lorenzo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000522116
  37. Mar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000494517
  38. Master Finance S.A., Warszawa − KRS 0000311982
  39. Mebis Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000329062
  40. Medicum Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000530785
  41. Metamex Invest Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000041088
  42. Mostostal Pomorze S.A., Gdańsk − KRS 0000055123
  43. Nte Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000177494
  44. Pbdom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302389
  45. Podlaskie Farmy Wiatrowe Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000299516
  46. Polskie Towarzystwo Outsourcingu, Warszawa − KRS 0000177658
  47. Przedsiębiorstwo Przemysłowo-handlowe Nida Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058719
  48. Przedsiębiorstwo Spedycyjno-transportowe Sped-hut Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000133048
  49. Przemysłowa Akademia Rozwoju Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000699341
  50. Remontowa Shipbuilding S.A., Gdańsk − KRS 0000038656

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agel Polska S.A., Cieszyn − KRS 0000394112
  2. Agrikur Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047097
  3. Animex Grupa Surowcowa Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000014165
  4. Arp Games Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000643074
  5. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  6. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  7. Bio-elektra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237821
  8. Bioel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297465
  9. Bitcom Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000112395
  10. Bps Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392356
  11. Carlson Investments S.A., Warszawa − KRS 0000148769
  12. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  13. Centrum Informatyki Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000077358
  14. Centrum Logistyczne Gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070356
  15. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  16. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  17. Dolnośląska Fabryka Lin i Drutu Linodrut-linmet Sp. Z O.O. W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000124246
  18. Domy Komunalne Pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581900
  19. Dos-pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435882
  20. Dsd Sp. Z O.O., Łoniewo − KRS 0000490984
  21. Ecowind Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000034295
  22. Ekobenz Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000259818
  23. El-marine S.A., Elbląg − KRS 0000043782
  24. Elementa Critica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450581
  25. Emplastik Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000610594
  26. Energo Invest Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000094086
  27. Energo-rem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000026094
  28. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  29. Eskord S.A., Warszawa − KRS 0000096449
  30. Eurogaz-gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000020888
  31. Experior Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329619
  32. Fabryka Artykułów Turystycznych i Sportowych Polsport Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000182569
  33. Fagum-stomil S.A., Łódź − KRS 0000097716
  34. Farma Wiatrowa Starozreby Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000319422
  35. Farma Wiatrowa Wyszogrod Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318043
  36. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  37. For-net S.A., Kraków − KRS 0000102675
  38. Forkezan Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000466534
  39. Forum Innowacyjnego Rozwoju Gospodarczego, Warszawa − KRS 0000118071
  40. Fundacja Na Rzecz Promocji Przedsiębiorczości Instytut Copernicus, Warszawa − KRS 0000283579
  41. Fundacja Stoczni Gdańskiej, Gdańsk − KRS 0000298660
  42. Gala Car Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000149789
  43. Gaudi Management S.A., Warszawa − KRS 0000296454
  44. Gcb Centrostal - Bydgoszcz S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000011227
  45. Gdańsk Shipyard Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000303194
  46. Gdańska Stocznia Remontowa Im. J.piłsudskiego S.A., Gdańsk − KRS 0000009191
  47. Geofolia Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000137694
  48. Glapi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310538
  49. Górnośląska Agencja Promocji Przedsiębiorczości S.A., Rybnik − KRS 0000106319
  50. Grc Technologie Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000445448

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. usługa szkoleniowa w ramach projektu pn. Kapitał ludzki bogactwem regionu, ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego:
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach, Chojnice
    Zamówienie składa się z 7 części -tematów szkoleń. Poniżej podział na części:
    Część 1 Spawacz spoin pachwinowych blach i rur w metodzie MAG (135) - 20 osób, Część 2 Księgowość zaawansowana z wykorzystaniem komputera oraz obsługą programu Płatnik - 10 osób,
    Część 3 Merchandising w handlu z obsługą komputera i kas fiskalnych - 15 osób, Część 4 Operator maszyn do robót ziemnych (do wyboru jedna specjalność: obsługa koparki jednonaczyniowej klasy III lub ładowarki jednonaczyniowej - klasy III lub koparko-ładowarki -wszystkie typy) -15 osób,
    Część 5 Operator wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli gazowej - 25 osób,
    Część 6 Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych z modułem języka niemieckiego -
    10 osób,
    Część 7 Pracownik hurtowni - magazynu z obsługą wózków jezdniowych i
    użytkowych programów komputerowych.
  2. Organizacja i przeprowadzenie usługi szkoleniowej: Spawanie w osłonie CO2 - metoda MAG (135)
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach, Chojnice
    1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie usługi szkoleniowej pod nazwą: Spawanie w osłonie CO2 - metoda MAG (135)
    2. Zakres zamówienia obejmuje przeszkolenie maksymalnie 12 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chojnicach. Zamawiający dopuszcza możliwość przeszkolenia mniejszej - minimum 10 osobowej grupy.
    3. Zamawiający nie dopuszcza realizacji szkolenia objętego przedmiotem zamówienia w połączeniu z innymi osobami z wolnego naboru (z wyjątkiem kierowanych przez Zamawiającego). Możliwość udziału w szkoleniu osób kierowanych przez inne instytucje podejmie Zamawiający po rozpatrzeniu stosownego wniosku.
    4. Minimalny zakres szkolenia - opis modułów szkoleniowych: - zapoznanie z przepisami BHP, - materiałoznawstwo i maszynoznawstwo, - metody spawania, wykonywanie spoin w różnych pozycjach, - obsługa urządzeń pomocniczych i sprzętu do spawania, - uruchomienie i obsługa stanowiska do spawania, - rysunek techniczny.
    Uwaga: W pkt 4 został podany minimalny zakres programowy wskazując tym samym na zagadnienia, które winny zostać podjęte podczas szkolenia z możliwością ich rozszerzenia.
    5. Ilość godzin przypadających na jednego uczestnika musi wynosić 210 godzin zegarowych (w tym 160 godzin praktycznych) w zakresie szkolenia objętego przedmiotem zamówienia.
    6. Pod pojęciem godzina zegarowa rozumie się 45 minut zajęć dydaktycznych i 15 minut przerwy.
    7. Szczegółowy zakres szkolenia (w tym plan nauczania oraz treści szkolenia), czas trwania, sposób organizacji szkolenia, należy zawrzeć w programie szkolenia, stanowiącym Załącznik do siwz. Program szkolenia musi być opracowany zgodnie z Wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Ponadto program szkolenia musi zawierać informacje odpowiadające wymaganiom §75 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 12 grudnia 2011 roku zmieniająca rozporządzenie w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. Nr 279, poz. 1641 z 2011 roku).
    8. Szkolenie należy zrealizować wg planu nauczania obejmującego przeciętnie nie mniej niż 25 godzin zegarowych w tygodniu.
    9. Zajęcia dla każdego z uczestników szkolenia muszą odbywać się w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w godzinach 08:00 - 19:00.
    10. Ilość godzin szkolenia w ciągu jednego dnia nie może być większa niż 8 (godzin zegarowych).
    11. Wszystkie zajęcia muszą być przeprowadzone z trenerem. Nie dopuszcza się prowadzenia zajęć drogą elektroniczną, metodą e-learningu, w formie eksternistycznej, etc.
    12. Szkolenie należy przeprowadzić na terenie miasta Chojnice.
    13. Każdy uczestnik szkolenia winien otrzymać na własność: - teczkę skrzydłową na rzep, format A4, (szerokość grzbietu co najmniej 30 mm), wykonaną z wytrzymałej tektury zewnętrznie lakierowanej (lub wykonanej z tworzywa sztucznego), - notes format A4, minimum 80 kartek, - długopis, - odzież ochronną z obuwiem i kaskiem, - odpowiednią ilość materiałów do realizacji zajęć praktycznych w zakresie objętym zamówieniem.
    14. Wykonawca zobligowany jest do zapewnienia każdemu z uczestników szkolenia dodatkowych, adekwatnych do treści szkolenia, środków i materiałów dydaktycznych tj. podręczników (opracowanie książkowe posiadające Międzynarodowy Znormalizowany Numer Książki - ISBN), skryptów obejmujących czytelne i estetycznie wykonane kserokopie materiałów, itp.
    15. Materiały dydaktyczne, o których mowa w pkt 13 i 14, muszą być nowe, nieużywane, zgodne z obowiązującym stanem prawnym oraz dobre jakościowo.
    16. Każdy uczestnik winien otrzymać imienny identyfikator.
    17. Wykonawca musi dysponować lokalem/ami do realizacji zajęć teoretycznych i praktycznych wyposażonym/i, w minimum 12 stanowisk dla uczestników szkolenia.
    18. Wykonawca, w celu prawidłowej realizacji szkolenia, zapewni co najmniej: - sale dydaktyczne, spełniające wymogi BHP i ochrony Ppoż; - osobne stanowiska pracy dla każdego z uczestników, - dostęp do takiej ilości pomieszczeń, która zapewni możliwość realizacji szkolenia objętego przedmiotem zamówienia, - swobodny dostęp do pomieszczeń sanitarnych w budynku, w którym odbywają się zajęcia w ramach szkolenia (tj. WC, umywalka wraz z dostępem do ciepłej wody), - dostęp do niezbędnych środków czystości (tj. papier toaletowy, mydło do rąk, ręczniki papierowe lub suszarka do rąk), -dostęp do zaplecza socjalnego (tj. czajnik elektryczny lub inne urządzenie umożliwiające zaparzenia kawy lub herbaty) oraz kubki jednorazowe przeznaczone do napojów gorących lub zimnych, łyżeczki.
    19. Wykonawca we wszystkie dni szkolenia zapewni uczestnikom ciepłe i zimne napoje w postaci: kawy, herbaty oraz wody gazowanej i niegazowanej.
    20. Sale, w których odbywać się będzie szkolenie muszą być przestronne, jasno oświetlone, wyposażone w stoliki i krzesła oraz sprzęt dydaktyczny (w tym do praktycznej nauki spawania) i multimedialny niezbędny do prawidłowego przebiegu szkolenia

Inne osoby dla Tomaszewski Krzysztof (56 osób):