Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Krzysztof

w KRS

Krzysztof Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Częstochowa (Śląskie), Kraków (Małopolskie), Płock (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Żyrardów (Mazowieckie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szlaga Robert Marek, Szlaga Zofia, Wasilewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burczyński Tomasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczak Marcin, Gabor Artur Benedykt, Gocłowski Piotr, Handzlik Michał Marek, Ozon Daniel, Rupieta Izabela, Stempak Robert Grzegorz, Wenecki Karol Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szlaga Beata, Szlaga Robert Marek, Szlaga Zofia, Tomaszewska Aneta, Wasilewska Małgorzata, Wasilewski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasilewski Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwiński Maciej Marek, Pęczalska Barbara Dobrosława
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwiński Maciej Marek, Pęczalska Barbara Dobrosława
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwiński Maciej Marek, Ozon Krzysztof Jan, Rupieta Izabela
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Laska Liwiusz, Małek Laska Ewa Maria, Mierzwiński Maciej Marek
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Małek Laska Ewa Maria, Mierzwiński Maciej Marek, Piądłowska Firlej Karolina

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowski Ryszard, Kuchno Julia, Kuchno Piotr, Litwinow Konstanty, Olechowska Helena, Osmond Wanda Irena, Postrzygacz Krzysztof, Sadecki Zbigniew, Smalec Jacek Zygmunt, Szulc Bogusław Jerzy, Szulc Danuta Katarzyna, Szulc Wanda Irena, Szulc Zenon Lew, Zaczeniuk Adam, Łasiński Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaski Wiesław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aszyk Arkadiusz Tomasz, Bohusz Boguszewska Magdalena, Buimister Liudmyla, Feluch Krzysztof, Gałęzewski Roman, Jadczyk Zbigniew, Kowalski Adam Robert, Lytvynov Kostyantyn, Makowski Michał Jerzy, Metschkow Boshidar, Mierzwiński Maciej Marek, Ozon Daniel Sebastian, Pawełczyk Rafał Karol, Stokłosa Andrzej Rafał, Szczepaniak Hubert, Taruta Tetyana, Zaczeniuk Adam, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewicz Anna Elżbieta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawłowski Stanisław, Podel Waldemar Artur, Szlaga Jarosław Tomasz, Szlaga Zofia, Wasilewski Dariusz Henryk
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Podel Waldemar Artur, Tomanek Edyta Wioletta, Urbańska Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stasiński Sławomir
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aszyk Arkadiusz Tomasz, Ozon Daniel Sebastian, Zaczeniuk Adam, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zejda Maciej Józef
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łasiński Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krasulenko Sergii
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lifanov Oleg, Lytvynov Kostyantyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zejda Maciej Józef
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bohusz Boguszewska Magdalena, Buimister Liudmyla, Gaardbo Thomas, Gałęzewski Roman, Kowalski Adam Robert, Makowski Michał Jerzy, Mierzwiński Maciej Marek, Pawełczyk Rafał Karol, Stokłosa Andrzej Rafał, Zaczeniuk Adam, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdrojewski Piotr
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lifanov Oleg, Mierzwiński Maciej Marek, Morozova Yuliya, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Taruta Tetyana
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buimister Liudmyla, Lifanov Oleg, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sheludko Oleh
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwiński Maciej Marek, Morozova Yuliya, Łasiński Jarosław Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stojek Marcin Jakub
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwiński Maciej Marek, Morozova Yuliya

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zejda Maciej Józef
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Staszewski Zbigniew Rafał
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielerzewski Paweł Mirosław, Komoszka Agnieszka Edyta, Kuchno Julia Helena, Postrzygacz Krzysztof, Sadecki Zbigniew, Zięba Katarzyna Natalia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witka Jacek Henryk
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mierzwiński Maciej Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witka Jacek Henryk

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Airon Investment S.A., Bydgoszcz − KRS 0000412048
  2. Akcepto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000652546
  3. Allround Job Services Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000407381
  4. Aranuka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000596434
  5. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  6. Bio Eko Cezar Sp. Z O.O., Sońsk − KRS 0000616915
  7. Bsj Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000276543
  8. Business Finance Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000530785
  9. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  10. Castor Inwestycje Sp. Z O.O., Klaudyn − KRS 0000242274
  11. Cee Energy Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000837948
  12. Cee New Energy Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000919026
  13. Critical Raw Material 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000909562
  14. Critical Raw Material 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000909552
  15. Critical Raw Material 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000911738
  16. Crow 20 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000630689
  17. Dajin Heavy Industry Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000931758
  18. Dental Medics Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000423969
  19. Dental Medics Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000675719
  20. Egasta Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000577931
  21. Elektrownia Wiatrowa Bachorza Sp. Z O.O., Raszyn − KRS 0000369542
  22. Epu Kancelaria Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000428856
  23. Eurofintech Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000776524
  24. Europejskie Stowarzyszenie Praktyków Prawa Gospodarczego, Płock − KRS 0000242269
  25. Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000032536
  26. Farma Wiatrowa Lutocin Sp. Z O.O., Ożarów Mazowiecki − KRS 0000275758
  27. Farmy Wiatrowe Masovia Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000281448
  28. Florsen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000511870
  29. For-net Inwestycje Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000525595
  30. For-net S.A., Kraków − KRS 0000102675
  31. Forkezan Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000466534
  32. Fud Finance S.A., Warszawa − KRS 0000695639
  33. Fundacja Bator Tabor Polska, Warszawa − KRS 0000342855
  34. Fundacja Centrum Solidarności, Gdańsk − KRS 0000082079
  35. Fundacja Fotografia Polska, Płock − KRS 0000757924
  36. Fundacja Green Dealers, Lublin − KRS 0000881512
  37. Fundacja Imienia Pawła Włodkowica, Warszawa − KRS 0000668225
  38. Fundacja Innowacyjnego Przemysłu Energetyki Morskiej, Warszawa − KRS 0000894114
  39. Fundacja Młody Przemysł, Warszawa − KRS 0000796685
  40. Fundacja Monitoringu Środowiska, Warszawa − KRS 0000496961
  41. Fundacja Odnowy Zabytków Płocka Imienia Bolesława Krzywoustego, Płock − KRS 0000286928
  42. Fundacja Praw Podstawowych, Warszawa − KRS 0000298122
  43. Fundacja Promocji Solidarności, Gdańsk − KRS 0000028230
  44. Fundacja Think Ahead, Warszawa − KRS 0000356100
  45. Fundacja Zorza, Wołomin − KRS 0000194102
  46. Giełda Praw Majątkowych Vindexus S.A., Warszawa − KRS 0000057576
  47. Global Advisors Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000267799
  48. Grupa Lew Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000113682
  49. Grupa Przemysłowa Baltic Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000500263
  50. Gsg Trade Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000361902

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agel Polska S.A., Cieszyn − KRS 0000394112
  2. Agrikur Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047097
  3. Akcent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000551543
  4. Ancona Investments S.A., Warszawa − KRS 0000645958
  5. Animex Grupa Surowcowa Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000014165
  6. Aoram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000644279
  7. Arp Games Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000643074
  8. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  9. Bank Spółdzielczy W Nadarzynie, Nadarzyn − KRS 0000088670
  10. Bik Serwis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000469858
  11. Bio Stage Sp. Z O.O., Łuków − KRS 0000779695
  12. Bio-elektra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237821
  13. Bioel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297465
  14. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  15. Bitcom Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000112395
  16. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  17. Bps Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392356
  18. Bs Deweloper Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Żyrardów − KRS 0000206342
  19. Carlson Investments S.A., Warszawa − KRS 0000148769
  20. Celastrus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690400
  21. Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A., Warszawa − KRS 0000154178
  22. Centrum Haffnera Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000029111
  23. Centrum Informatyki Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000077358
  24. Centrum Logistyczne Gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070356
  25. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  26. Debt Trading Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000275441
  27. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  28. Diplodus Spółka Z Ograniczną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000689338
  29. Dogodna Rata Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000354452
  30. Dolnośląska Fabryka Lin i Drutu Linodrut-linmet Sp. Z O.O. W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000124246
  31. Domy Komunalne Pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581900
  32. Dos-pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435882
  33. Dsd Sp. Z O.O., Łoniewo − KRS 0000490984
  34. Dtp S.A., Warszawa − KRS 0000385173
  35. Eastern European Investment Management Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000403069
  36. Ecolove Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000603010
  37. Ecowind Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000034295
  38. Ekobenz Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000259818
  39. El-marine S.A., Elbląg − KRS 0000043782
  40. Elementa Critica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450581
  41. Emplastik Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000610594
  42. Energo Invest Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000094086
  43. Energo-rem Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000026094
  44. Energomontaż - Północ S.A., Warszawa − KRS 0000008564
  45. Energomontaż-północ Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000563117
  46. Eskord S.A., Warszawa − KRS 0000096449
  47. Etos S.A., Gdańsk − KRS 0000178415
  48. Etp S.A., Katowice − KRS 0000055522
  49. Eurogaz-gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000020888
  50. Experior Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329619

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. usługa szkoleniowa w ramach projektu pn. Kapitał ludzki bogactwem regionu, ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego:
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach, Chojnice
    Zamówienie składa się z 7 części -tematów szkoleń. Poniżej podział na części:
    Część 1 Spawacz spoin pachwinowych blach i rur w metodzie MAG (135) - 20 osób, Część 2 Księgowość zaawansowana z wykorzystaniem komputera oraz obsługą programu Płatnik - 10 osób,
    Część 3 Merchandising w handlu z obsługą komputera i kas fiskalnych - 15 osób, Część 4 Operator maszyn do robót ziemnych (do wyboru jedna specjalność: obsługa koparki jednonaczyniowej klasy III lub ładowarki jednonaczyniowej - klasy III lub koparko-ładowarki -wszystkie typy) -15 osób,
    Część 5 Operator wózków jezdniowych z bezpieczną wymianą butli gazowej - 25 osób,
    Część 6 Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych z modułem języka niemieckiego -
    10 osób,
    Część 7 Pracownik hurtowni - magazynu z obsługą wózków jezdniowych i
    użytkowych programów komputerowych.
  2. Organizacja i przeprowadzenie usługi szkoleniowej: Spawanie w osłonie CO2 - metoda MAG (135)
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach, Chojnice
    1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie usługi szkoleniowej pod nazwą: Spawanie w osłonie CO2 - metoda MAG (135)
    2. Zakres zamówienia obejmuje przeszkolenie maksymalnie 12 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Chojnicach. Zamawiający dopuszcza możliwość przeszkolenia mniejszej - minimum 10 osobowej grupy.
    3. Zamawiający nie dopuszcza realizacji szkolenia objętego przedmiotem zamówienia w połączeniu z innymi osobami z wolnego naboru (z wyjątkiem kierowanych przez Zamawiającego). Możliwość udziału w szkoleniu osób kierowanych przez inne instytucje podejmie Zamawiający po rozpatrzeniu stosownego wniosku.
    4. Minimalny zakres szkolenia - opis modułów szkoleniowych: - zapoznanie z przepisami BHP, - materiałoznawstwo i maszynoznawstwo, - metody spawania, wykonywanie spoin w różnych pozycjach, - obsługa urządzeń pomocniczych i sprzętu do spawania, - uruchomienie i obsługa stanowiska do spawania, - rysunek techniczny.
    Uwaga: W pkt 4 został podany minimalny zakres programowy wskazując tym samym na zagadnienia, które winny zostać podjęte podczas szkolenia z możliwością ich rozszerzenia.
    5. Ilość godzin przypadających na jednego uczestnika musi wynosić 210 godzin zegarowych (w tym 160 godzin praktycznych) w zakresie szkolenia objętego przedmiotem zamówienia.
    6. Pod pojęciem godzina zegarowa rozumie się 45 minut zajęć dydaktycznych i 15 minut przerwy.
    7. Szczegółowy zakres szkolenia (w tym plan nauczania oraz treści szkolenia), czas trwania, sposób organizacji szkolenia, należy zawrzeć w programie szkolenia, stanowiącym Załącznik do siwz. Program szkolenia musi być opracowany zgodnie z Wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Ponadto program szkolenia musi zawierać informacje odpowiadające wymaganiom §75 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 12 grudnia 2011 roku zmieniająca rozporządzenie w sprawie standardów i warunków prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. Nr 279, poz. 1641 z 2011 roku).
    8. Szkolenie należy zrealizować wg planu nauczania obejmującego przeciętnie nie mniej niż 25 godzin zegarowych w tygodniu.
    9. Zajęcia dla każdego z uczestników szkolenia muszą odbywać się w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w godzinach 08:00 - 19:00.
    10. Ilość godzin szkolenia w ciągu jednego dnia nie może być większa niż 8 (godzin zegarowych).
    11. Wszystkie zajęcia muszą być przeprowadzone z trenerem. Nie dopuszcza się prowadzenia zajęć drogą elektroniczną, metodą e-learningu, w formie eksternistycznej, etc.
    12. Szkolenie należy przeprowadzić na terenie miasta Chojnice.
    13. Każdy uczestnik szkolenia winien otrzymać na własność: - teczkę skrzydłową na rzep, format A4, (szerokość grzbietu co najmniej 30 mm), wykonaną z wytrzymałej tektury zewnętrznie lakierowanej (lub wykonanej z tworzywa sztucznego), - notes format A4, minimum 80 kartek, - długopis, - odzież ochronną z obuwiem i kaskiem, - odpowiednią ilość materiałów do realizacji zajęć praktycznych w zakresie objętym zamówieniem.
    14. Wykonawca zobligowany jest do zapewnienia każdemu z uczestników szkolenia dodatkowych, adekwatnych do treści szkolenia, środków i materiałów dydaktycznych tj. podręczników (opracowanie książkowe posiadające Międzynarodowy Znormalizowany Numer Książki - ISBN), skryptów obejmujących czytelne i estetycznie wykonane kserokopie materiałów, itp.
    15. Materiały dydaktyczne, o których mowa w pkt 13 i 14, muszą być nowe, nieużywane, zgodne z obowiązującym stanem prawnym oraz dobre jakościowo.
    16. Każdy uczestnik winien otrzymać imienny identyfikator.
    17. Wykonawca musi dysponować lokalem/ami do realizacji zajęć teoretycznych i praktycznych wyposażonym/i, w minimum 12 stanowisk dla uczestników szkolenia.
    18. Wykonawca, w celu prawidłowej realizacji szkolenia, zapewni co najmniej: - sale dydaktyczne, spełniające wymogi BHP i ochrony Ppoż; - osobne stanowiska pracy dla każdego z uczestników, - dostęp do takiej ilości pomieszczeń, która zapewni możliwość realizacji szkolenia objętego przedmiotem zamówienia, - swobodny dostęp do pomieszczeń sanitarnych w budynku, w którym odbywają się zajęcia w ramach szkolenia (tj. WC, umywalka wraz z dostępem do ciepłej wody), - dostęp do niezbędnych środków czystości (tj. papier toaletowy, mydło do rąk, ręczniki papierowe lub suszarka do rąk), -dostęp do zaplecza socjalnego (tj. czajnik elektryczny lub inne urządzenie umożliwiające zaparzenia kawy lub herbaty) oraz kubki jednorazowe przeznaczone do napojów gorących lub zimnych, łyżeczki.
    19. Wykonawca we wszystkie dni szkolenia zapewni uczestnikom ciepłe i zimne napoje w postaci: kawy, herbaty oraz wody gazowanej i niegazowanej.
    20. Sale, w których odbywać się będzie szkolenie muszą być przestronne, jasno oświetlone, wyposażone w stoliki i krzesła oraz sprzęt dydaktyczny (w tym do praktycznej nauki spawania) i multimedialny niezbędny do prawidłowego przebiegu szkolenia

Inne osoby dla Tomaszewski Krzysztof (59 osób):