Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Piotr Kazimierz

w KRS

Piotr Kazimierz Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Drugie imię:Kazimierz
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Duninowo (Pomorskie), Koszalin (Zachodniopomorskie), Kołobrzeg (Zachodniopomorskie), Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arreytunandia Lipperheide Inigo, Borowski Grzegorz Wojciech, Crowley Eamonn, De Lazaro Torres Lazaro, Gamez Munoz Antonio, Grodek Łagoda Barbara, Janota Marlena Maria, Kałużny Radosław, Morawiecki Mateusz, Perez Katarzyna, Power John Patrick, Prell Marcin, Przybył Arkadiusz Wiktor, Reluga Maciej, Rybka Anna, Skiba Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimpel Michał Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieńkowski Mariusz Cezary, Dąbkowski Mariusz Jacek, Kaczmarzyk Filip Łukasz, Kozłowski Piotr, Makowiecki Konrad, Markiewicz Waldemar Zdzisław, Olszewski Radosław, Polak Krzysztof, Prażmo Piotr, Rachel Jacek Jarosław, Rostkowska Agnieszka Mariola, Rutkowski Wojciech Leszek, Sadowski Wojciech Julian, Sadłocha Mariusz, Sobków Piotr Maciej, Stępień Witold, Trybuchowski Maciej Jan, Ucieklak Dominik Stefan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Traczyk Leszek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arreytunandia Lipperheide Inigo, Borowski Grzegorz Wojciech, Gamez Munoz Antonio, Grodek Łagoda Barbara, Janota Marlena Maria, Morawiecki Mateusz, Power John Patrick, Prell Marcin, Skiba Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziółkowski Grzegorz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewski Stanisław, Borowski Jan, Charkiewicz Genowefa, Giętkowska Abramek Danuta Ewa, Hońko Jadwiga, Jarząbek Bronisław, Kaczyńska Mirosława, Kot Roman, Mazur Stanisław, Miłek Stanisław, Płóciennik Napierała Janina, Sobański Aleksander, Sroka Orest, Szafarz Roman, Wojtych Janusz, Zyskowska Bożena Wanda

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzka Danuta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kasprzak Jadwiga Grażyna, Kawka Leszek, Kos Jerzy, Malek Jerzy Ryszard, Perzyńska Dorota Hanna, Stochniałek Sławomir, Zielińska Barło-żek Izabela, Łukasiak Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tokarzewski Maciej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajko Grażyna, Bielerzewski Jan Marian, Jagiełka Marian Franciszek, Nowicki Bolesław Stanisław, Sobko Roman Stanisław, Wierejko Piotr, Łata Katarzyna Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyguła Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adp Biegli Rewidenci Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000243084
  2. Apartamenty Gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000726735
  3. Apartamenty Gryf Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000729159
  4. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  5. Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A., Warszawa − KRS 0000005940
  6. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000002561
  7. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., Warszawa − KRS 0000009857
  8. Baltic Spa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000259158
  9. Bg3 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000650555
  10. Blue Red System Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000500972
  11. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  12. Bpr Audyt Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000804063
  13. Bz Wbk Finanse Leasing S.A., Poznań − KRS 0000008924
  14. Carry Pet Food Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000228372
  15. Chilaboo Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000395751
  16. Czarodziejka Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000743107
  17. Darst Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000730545
  18. Dom Inwestycyjny Magnus Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000140072
  19. Dom Maklerski Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000304923
  20. Dom Maklerski Banku Handlowego S.A., Warszawa − KRS 0000002963
  21. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  22. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  23. Dowbusz Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000025012
  24. El-port Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000022597
  25. Erste Securities Polska S.A., Warszawa − KRS 0000065121
  26. Euro-industry Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000197913
  27. Federacja Rodzin Katyńskich, Warszawa − KRS 0000189347
  28. Fundacja Banku Zachodniego Wbk S.A., Warszawa − KRS 0000120807
  29. Giełda Papierów Wartościowych W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000082312
  30. Gryf Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000479283
  31. Heye - Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000179640
  32. Humanity In Action Polska, Warszawa − KRS 0000320583
  33. Inc S.A., Poznań − KRS 0000028098
  34. Izba Domów Maklerskich, Warszawa − KRS 0000085504
  35. Jantar 2 Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000104133
  36. Jwm Agro Sp. Z O.O., Grabno − KRS 0000546636
  37. Jwm Nord Sp. Z O.O., Grabno − KRS 0000533752
  38. Kancelaria Prawna Borowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000240410
  39. Kdpw_ccp S.A., Warszawa − KRS 0000357452
  40. Kg Investment Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000574360
  41. Kołobrzeska Fundacja Ochrony Zdrowia, Kołobrzeg − KRS 0000203685
  42. Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A., Warszawa − KRS 0000081582
  43. Lartiq Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290974
  44. M2m Team Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359780
  45. Marina Investment Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000619127
  46. Millennium Dom Maklerski S.A., Warszawa − KRS 0000053322
  47. Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000014564
  48. Mk Agro Production Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000520373
  49. Mk Agro Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000520367
  50. Mk Aqua Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000279069

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Ochrony Szabel Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000089562
  2. Albi Sp. Z O.O., Bolesławice − KRS 0000152799
  3. Alior Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000350402
  4. Arena.pl S.A., Warszawa − KRS 0000296255
  5. Astronic Sp. Z O.O., Stare Bielice − KRS 0000122068
  6. Biuro Doradztwa Prawnego K. Muchowski, M. Kobyliński, M. Łukasiak Spółka Komandytowa, Słupsk − KRS 0000087525
  7. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  8. Boś Leasing - Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  9. Bp Gas Poland Sp. Z O.O., Swarzędz − KRS 0000007034
  10. Bydpol Sp. Z O.O., Borzęcino − KRS 0000184775
  11. Bz Wbk Asset Management S.A., Poznań − KRS 0000000920
  12. Ca Ib Investment Management S.A., Warszawa − KRS 0000003697
  13. Ca Ib Securities S.A., Warszawa − KRS 0000016264
  14. Cardpoint S.A., Poznań − KRS 0000161171
  15. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  16. Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048176
  17. Centrum Dystrybucji Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000122101
  18. Cleanamp;carbon Energy S.A., Warszawa − KRS 0000079667
  19. Coachwise S.A., Warszawa − KRS 0000178082
  20. Connected Boat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000629970
  21. Credit Suisse First Boston (polska) S.A., Warszawa − KRS 0000019650
  22. Diecezjalna Fundacja Pomocy W Kształceniu Młodzieży Wiejskiej Ks.arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego, Pleśna − KRS 0000008467
  23. Dobre Bary Paradowska i Wspólnicy Sp. J., Słupsk − KRS 0000156085
  24. Dom Inwestycyjny Xelion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061809
  25. Dom Maklerski Bz Wbk S.A., Poznań − KRS 0000006408
  26. Dyetec Sp. Z O.O., Żagań − KRS 0000253532
  27. E i Construction Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000177050
  28. Econtour Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000303770
  29. Ekoenergia Wkm Sp. Z O.O., Orchówek − KRS 0000253254
  30. Esp Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000159170
  31. Espersen Koszalin Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000239215
  32. Expander Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287188
  33. Fabryka Kosmetyków Pollena-ewa S.A., Zelów − KRS 0000011250
  34. Feroco S.A. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000133637
  35. Finder S.A., Warszawa − KRS 0000271125
  36. Finder Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009152
  37. Firston S.A., Olsztyn − KRS 0000324041
  38. Future City Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236338
  39. Future Screen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221328
  40. Galacticos Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000155292
  41. Ge Services Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000196045
  42. Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000050329
  43. Gospodarstwo Rolne Karżnica Sp. Z O.O., Karznica − KRS 0000156209
  44. Groclin S.A., Grodzisk Wielkopolski − KRS 0000136069
  45. Grupa Inwestycyjna Z.o.k.s. Sp. Z O.O., Komorów − KRS 0000174036
  46. Habitat 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000259844
  47. Habitat Investments Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000249224
  48. Hotel Senator S.A., Dźwirzyno − KRS 0000033576
  49. Idm S.A. Układowej, Kraków − KRS 0000004483
  50. Infostrefa S.A., Warszawa − KRS 0000349434

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Budowa sali sportowej z boiskiem w Pobierowie, Gmina Rewal
    Zamawiający: Urząd Gminy, Rewal
    Zakres postępowania obejmuje budowę sali sportowej, uzbrojenie terenu, odwodnienie terenu, budowa parkingów i chodników, budowa zewnętrznego boiska sportowego oraz obiekt małej architektury. Program użytkowy sali: - wymiary w świetle 20,0 x 37,20 m wraz z widownią na 100 osób - sala pomocnicza = siłowania na I p. o pow. 70m2 - zespół szatni - kotłowania - magazyn sprzętu sportowego dla sali i dla sprzętu terenowego - powierzchnia zabudowy - 1.097,20 m2 - powierzchnia użytkowa - 1.113,41 m2 - kubatura - 7.030,0 m3.

Inne osoby dla Tomaszewski Piotr Kazimierz (78 osób):