Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Przemysław Eliasz

w KRS

Przemysław Eliasz Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Przemysław
Drugie imię:Eliasz
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1977 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie), Wilkowa Wieś (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chłoń Sławomir, Czerniszewski Zbigniew, Grabowiec Stanisław Jan, Matusiak Wojciech Michał, Świercz Joanna Aleksandra

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witak Piotr Grzegorz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hagemajer Kamil Łukasz, Konarzewski Tomasz Jacek, Tomaszewski Henryk Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szulc Sławomir
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hagemajer Kamil Łukasz, List Sophia, Shaker Ludmila, Tomaszewski Henryk Ryszard, Łukaszek Małgorzata Agnieszka
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chłoń Sławomir, Lutoborski Paweł
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anders Michael, Arduini Marco, Brescacin Fabio Silvio, Chłoń Sławomir, Czajkowski Robert Stanisław, Dąbrowski Michał Jerzy, Iovine Francesco, Karwat Ratajczak Hanna Teresa, Matusiak Wojciech Michał, Michoń Tomasz Grzegorz, Nejman Dorota Maria, Piekut Klaudiusz Marek, Raszkowski Wiktor, Schabowski Wiesław Andrzej, Skonieczny Jerzy Piotr, Strużyna Andrzej, Szymona Jolanta Anna, Więcławski Robert Ryszard, Zieliński Dariusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudzik Marek Tomasz, Chłoń Sławomir, Franckiewicz Agnieszka Jadwiga, Grabowiec Stanisław, Główczewska Chudzik Małgorzata Wanda, Helbik Sławomir Krzysztof, Jończyk Piotr, Kaczmarek Katarzyna Lucyna, Pietruszyński Zbigniew Józef, Szkolnicki Jerzy Dariusz, Tarnowska Julia, Łaskawiec Edward
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hagemajer Kamil Łukasz, Tomaszewski Henryk Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkiewicz Paweł Aleksander
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hagemajer Kamil Łukasz, Tomaszewski Henryk Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkiewicz Paweł Aleksander
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boryka Michał Cezary, Szumlański Marek Bogusław, Tomaszewski Henryk Ryszard, Wiśniewski Andrzej Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudzik Marek Tomasz, Chłoń Sławomir, Franckiewicz Agnieszka Jadwiga, Główczewska Chudzik Małgorzata, Hildebrandt Bożena Maria, Pietruszyński Zbigniew Józef, Samulska Hanna Mirosława, Szkolnicki Jerzy Dariusz, Tarnowska Julia
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudzik Marek Tomasz, Chłoń Sławomir, Lewandowska Iwona, Mulik Grzegorz Ryszard, Mulik Michał, Samulska Hanna Mirosława, Strużyna Barbara Mariola, Strużyna Sylwester, Szkolnicki Jerzy Dariusz, Więcławski Robert, Wojtysiak Robert Paweł, Wysocka Magdalena Monika, Ziemiańczyk Mariusz Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chłoń Sławomir, Dolczewska Teresa Jadwiga, Tomaszewski Henryk Ryszard
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chłoń Sławomir, Szczepańska Magdalena Ewa
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudzik Marek Tomasz, Chłoń Sławomir, Franckiewicz Agnieszka Jadwiga, Grabowiec Stanisław, Główczewska Chudzik Małgorzata Wanda, Helbik Sławomir Krzysztof, Jończyk Piotr, Kaczmarek Katarzyna Lucyna, Pietruszyński Zbigniew Józef, Szkolnicki Jerzy Dariusz, Tarnowska Julia, Łaskawiec Edward

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abbeys Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670989
  2. Administrator Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000024068
  3. Agmadoro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000055848
  4. Avallon Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000032090
  5. Bestin Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471552
  6. Bio Life Spółka Z Ograniczoną Odpoiedzialnością, Gdynia − KRS 0000411626
  7. Bio Planet S.A., Wilkowa Wieś − KRS 0000513365
  8. Centrum Medyczne Świętego Łukasza Sp. Z O.O., Kiełpino − KRS 0000511110
  9. Centrum Medyczne Świętego Łukasza Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kiełpino − KRS 0000322370
  10. Coal Minders S.A., Katowice − KRS 0000620468
  11. Cube. Corporate Release S.A., Warszawa − KRS 0000287632
  12. Druk Ekspres Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000139044
  13. Ebs S.A., Warszawa − KRS 0000347462
  14. Ebs-gastronomia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000631088
  15. Eko-wital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090525
  16. Ekogwarancja Ptre Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116322
  17. Ekosfera Farma Zdrowia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278053
  18. Fundacja Gospodarcza Pro Europa, Toruń − KRS 0000138777
  19. Fundacja Szkoła i Sport, Warszawa − KRS 0000189744
  20. Good Food Products Sp. Z O.O., Tarnowo Podgórne − KRS 0000371110
  21. Górski Eden Sp. Z O.O., Szczawnica − KRS 0000450019
  22. Green Way Active Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000308135
  23. Green Way Ffl Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000508300
  24. Green Way Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000474499
  25. Green Way S.A., Gdynia − KRS 0000320208
  26. Green Way Sopot Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000436538
  27. Hacienda Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000309187
  28. Hydrosafeguard S.A., Łódź − KRS 0000710299
  29. Jadłodajnia Centralna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430133
  30. Klinika Odnowa Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000445430
  31. Massive Food Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000434265
  32. Master Chef Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636906
  33. Mdh Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000179592
  34. Meyra Group S.A., Łódź − KRS 0000048169
  35. Momik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000189615
  36. Mps International Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000514646
  37. Narutowicza 10/12 Sp. Z O.O., Pabianice − KRS 0000760457
  38. Organic Farma Zdrowia S.A., Warszawa − KRS 0000293247
  39. Phonedecor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000313183
  40. Pieniński Bank Spółdzielczy, Krościenko Nad Dunajcem − KRS 0000091542
  41. Plasma Mbo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000575617
  42. Plasma System S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000205498
  43. Podkomorzanka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000490621
  44. Pro Life Gl + Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000438588
  45. Profinea Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000335380
  46. Projekt 522 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000529965
  47. Prowansja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336744
  48. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Rehmed Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000181154
  49. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kompap S.A., Kwidzyn − KRS 0000064285
  50. Red Enjoy Sp. Z O.O., Brzeg − KRS 0000464681

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 5a Sec Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000095434
  2. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  3. Alen Sp. Z O.O., Izabelin − KRS 0000031888
  4. As Investment Holding Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000004869
  5. Azen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057641
  6. Bio Planet Sp. Z O.O., Wilkowa Wieś − KRS 0000244648
  7. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  8. Capital Mbo S.A., Katowice − KRS 0000207511
  9. Centrum Medyczne Twoje Dziecko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000317799
  10. Computerland Zdrowie Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000016212
  11. Cravtt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000499716
  12. Cube.itg S.A., Wrocław − KRS 0000314721
  13. Dsp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245386
  14. Ecm S.A., Warszawa − KRS 0000300212
  15. Fabryka Maszyn Budowlanych Bumar-hydroma S.A., Szczecin − KRS 0000047142
  16. Fpm S.A., Mikołów − KRS 0000015844
  17. Francusko-polska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000147491
  18. Freshway Restaurants Sp. Z O.O. i, Warszawa − KRS 0000279603
  19. Good Food S.A., Skórzewo − KRS 0000338340
  20. Good Food Sp. Z O.O., Skórzewo − KRS 0000169026
  21. Green Way Koszalin Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000312829
  22. Green Way Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000082994
  23. Innowacyjne Rozwiązania Informatyczne.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371357
  24. Instytut Zdrowych Stylów Życia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000303139
  25. Invista S.A., Warszawa − KRS 0000290233
  26. It Works S.A., Kraków − KRS 0000043721
  27. Jantoń S.A., Dobroń − KRS 0000690038
  28. K.p.o.k. Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000005838
  29. Kopex Machinery S.A., Zabrze − KRS 0000066425
  30. Ks Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000285126
  31. Life + Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000155128
  32. Life Care Gl + Sp. Z O.O., Gorlice − KRS 0000421774
  33. Life Med Gl+ Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000363732
  34. Limito S.A., Grudziądz − KRS 0000406107
  35. Look Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175180
  36. Makarony Polskie S.A., Rzeszów − KRS 0000212001
  37. Makarony Polskie Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000107212
  38. Md Property Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000308262
  39. Medort Dystrybucja Handel Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000187495
  40. Mobil Affiche Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000123439
  41. Nasze Zdrowie Gl + Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000340089
  42. Natu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471484
  43. Neutrica Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000441614
  44. Newmedialine Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203211
  45. Organic Farma Zdrowia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254117
  46. Ortomedic Gl+ Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000422507
  47. Partnet Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000243636
  48. Pijalnie Czekolady Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000220088
  49. Polska Izba Makaronu, Ząbki − KRS 0000195373
  50. Projekty Bankowe Polsoft Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000090264