Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Roman Wojciech

w KRS

Roman Wojciech Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Roman
Drugie imię:Wojciech
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Kleczew (Wielkopolskie), Konin (Wielkopolskie), Police (Wielkopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Warenka (Wielkopolskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksandrowicz Stanisław, Andrzejak Zygmunt Michał, Bryja Zbigniew, Ćwirko Małgorzata, Czajkowski Andrzej, Czyż Jarosław, Desecka Aneta, Fidos Piotr, Furmaniak Karol, Ginel Marcin Witold, Jakubów Leszek, Kaczor Dopierała Maria Danuta, Kopiecka Bożena Teresa, Krzakiewicz Kazimierz, Kłapszta Adam Dariusz, Lato-żuchowska Aneta, Majdziński Piotr, Markowski Paweł Zbigniew, Mazurek Sławomir Grzegorz, Mielcarek Robert Wojciech, Muszkat Katarzyna, Niebisz Elżbieta Bogumiła, Niwińska Ewa, Pańczyszyn Tomasz, Pietrowski Michał, Piskorz Wojciech Piotr, Slanina Jacek Mariusz, Smorąg Michał, Strugała Jerzy Rafał, Sykucki Sławomir Krzysztof, Szeląg Tomasz Piotr, Urbaniak Zygmunt, Walendziak Wiesław Waldemar, Wysłocki Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryja Zbigniew Marian, Czyż Jarosław Krzysztof, Ginel Marcin Witold, Jakubów Leszek, Kłapszta Adam Dariusz, Lato-żuchowska Aneta, Markowski Paweł Zbigniew, Muszkat Katarzyna, Niebisz Elżbieta Bogumiła, Piskorz Wojciech Piotr, Sykucki Sławomir Krzysztof, Szeląg Tomasz Piotr, Walendziak Wiesław Waldemar, Wysłocki Leszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zoń Łukasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryja Zbigniew Marian, Czyż Jarosław, Ginel Marcin Witold, Kapuściński Marcin, Kłapszta Adam Dariusz, Lato-żuchowska Aneta, Markowski Paweł Zbigniew, Niebisz Elżbieta, Pawelec Krzysztof Andrzej, Sykucki Sławomir Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Striżyk Anna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkiewicz Jakub Maciej, Czerniejewski Michał, Kłapszta Adam Dariusz, Lato-żuchowska Aneta, Liśkiewicz Piotr, Matuszak Grzegorz, Mencel Joanna, Michalski Piotr, Robak Grażyna, Rostajewska Krystyna, Rusinek Mieczysław Piotr, Sykucki Sławomir, Waszkowiak Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbański Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frąckowiak Grzegorz, Givoni Dan, Karbowy Bartłomiej Jerzy, Matwijów Piotr, Mazurek Sławomir Grzegorz, Rusinek Mieczysław Piotr, Sędzik Henryk, Sharon Reuben

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wicherkiewicz Marcin Daniel

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aquakon Sp. Z O.O., Police − KRS 0000163607
  2. Bauta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000658739
  3. Bemowska Wspólnota Samorządowa, Warszawa − KRS 0000404395
  4. Bob - Rol Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000498411
  5. Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000072201
  6. Chlebo-agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000498397
  7. Chrześcijański Ruch Samorządowy, Łódź − KRS 0000173453
  8. Clariter Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000155522
  9. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  10. Cpe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000626479
  11. Cyfrowy Polsat S.A., Warszawa − KRS 0000010078
  12. Cyfrowy Polsat Technology Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000254220
  13. D Solar Energy 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721201
  14. Dal-agri Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000498420
  15. Dobro-agra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438608
  16. Eco-power Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348271
  17. Ei - Centrum Analiz, Weryfikacji i Konsultingu S.A., Poznań − KRS 0000014143
  18. Eko Bam Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000762933
  19. Elektrim - Megadex S.A., Warszawa − KRS 0000032649
  20. Elektrim S.A., Warszawa − KRS 0000039329
  21. Elektrownia Pątnów Ii Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000003952
  22. Elmar - Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348285
  23. Energy Solar 11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690032
  24. Energy Solar 12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688887
  25. Energy Solar 13 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690035
  26. Energy Solar 14 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000687977
  27. Energy Solar 16 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000720852
  28. Energy Solar 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721602
  29. Energy Solar 18 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721147
  30. Energy Solar 19 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739951
  31. Energy Solar 20 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740649
  32. Energy Solar 22 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739949
  33. Energy Solar 23 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739990
  34. Energy Solar 27 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740128
  35. Energy Solar 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688364
  36. Energy Solar 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000695541
  37. Energy Solar 8 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000687965
  38. Energy Solar 9 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000687816
  39. Eska Tv S.A., Warszawa − KRS 0000066941
  40. Ew Dobrzyca Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000381636
  41. Ewg Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000301904
  42. Fundacja Edukacji Przedsiębiorczości, Poznań − KRS 0000193898
  43. Fundacja Im. Stefana Kisielewskiego, Warszawa − KRS 0000561933
  44. Fundacja Innowacje i Dziedzictwo Kulturowe - Revimine, Owczary − KRS 0000546283
  45. Fundacja Instytut Polskiej Gospodarki Technologii i Społeczeństwa Im. Prof. Edwarda Taylora, Borówiec − KRS 0000686214
  46. Fundacja Kultury Irlandzkiej, Poznań − KRS 0000152784
  47. Fundacja Kultury Regionalnej, Posada − KRS 0000148961
  48. Fundacja Polskiej Lekkiej Atletyki, Warszawa − KRS 0000093873
  49. G Solar Energy 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721906
  50. G Solar Energy 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000720770

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  2. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  3. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  4. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  5. Arcelormittal Shared Service Centre Europe Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000005395
  6. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  7. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  8. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  9. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  10. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  11. Cantoni Motor S.A., Cieszyn − KRS 0000042260
  12. Centrum Logistyki Produktów Mrożonych Lo-ka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000054769
  13. Centrum Szkoleniowe Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000348009
  14. Centrum Sztuk i Sportów Walki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000364364
  15. Chatteris Investments Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000518244
  16. Chłodnie Kieleckie Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kielce − KRS 0000257836
  17. Cosmetics Rdt Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000126242
  18. Cpspv1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454472
  19. Cpspv2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454476
  20. Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373011
  21. Detentor Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000122632
  22. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  23. Doradztwo i Finansowanie Inwestycji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000111290
  24. Eko-surowce Sp. Z O.O., Kleczew − KRS 0000332872
  25. Ekocem Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000122567
  26. El Pak Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000505559
  27. Elinvest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152821
  28. Embud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000165473
  29. Enercom Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256522
  30. Energetyka Cieplna-kępno Sp. Z O.O., Kępno − KRS 0000129000
  31. Energia-nova S.A., Łódź − KRS 0000166194
  32. Energoinwest Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000148752
  33. Energomix Servis Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000320910
  34. Energy Solar 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000658526
  35. Energy Solar 10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000687607
  36. Energy Solar 15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688185
  37. Energy Solar 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000659283
  38. Energy Solar 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000660275
  39. Energy Solar 4 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000659418
  40. Energy Solar 6 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000687890
  41. Europol - Term Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000102759
  42. Fabryka Transformatorów W Żychlinie Sp. Z O.O., Żychlin − KRS 0000062242
  43. Fadesa Polnord Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235595
  44. Fitshape Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000370392
  45. Fundacja Polsat, Warszawa − KRS 0000135921
  46. Fundacja Polska Miedź, Lubin − KRS 0000154740
  47. Fundusz Górnośląski s.a., Katowice − KRS 0000042922
  48. Futurion 1 S.A., Warszawa − KRS 0000087257
  49. Gery.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277471
  50. Global Wind Energy Poland 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000343138

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. ZP-DE-EPI 04A-2011
    Zamawiający: Kopalnia Węgla Brunatnego"Konin" w Kleczewie Spółka Akcyjna, Kleczew
    Zakup i dostawa do KWB Konin w Kleczewie S.A. 25 m3 oleju napędowego grzewczego

Inne osoby dla Tomaszewski Roman Wojciech (40 osób):