Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Roman Wojciech

w KRS

Roman Wojciech Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Roman
Drugie imię:Wojciech
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Kleczew (Wielkopolskie), Konin (Wielkopolskie), Police (Wielkopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Warenka (Wielkopolskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bryja Zbigniew Marian, Czyż Jarosław, Ginel Marcin Witold, Horsecka Anna, Kapuściński Marcin, Kaźmierczak Adrian Tomasz, Kłapszta Adam Dariusz, Lato-żuchowska Aneta, Lisowski Paweł, Markowski Paweł Zbigniew, Niebisz Elżbieta, Nietopiel Maciej Roman, Pawelec Krzysztof Andrzej, Sobierajski Henryk Stefan, Striżyk Anna, Sykucki Sławomir Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lisiak Waldemar

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aleksandrowicz Stanisław, Andrzejak Zygmunt Michał, Artwik Zygmunt Jan, Bryja Zbigniew, Ćwirko Małgorzata, Czajkowski Andrzej, Czyż Jarosław, Desecka Aneta, Fidos Piotr, Furmaniak Karol, Ginel Marcin Witold, Grad Aleksander, Horsecka Anna Henryka, Jakubów Leszek, Jarosz Piotr Zbigniew, Kaczor Dopierała Maria Danuta, Kaźmierczak Adrian Tomasz, Kopiecka Bożena Teresa, Krzakiewicz Kazimierz, Kłapszta Adam Dariusz, Lato-żuchowska Aneta, Lisowski Paweł, Majdziński Piotr, Markowski Paweł Zbigniew, Mazurek Sławomir Grzegorz, Mielcarek Robert Wojciech, Muszkat Katarzyna, Niebisz Elżbieta Bogumiła, Niwińska Ewa, Pańczyszyn Tomasz, Pietrowski Michał, Piskorz Wojciech Piotr, Slanina Jacek Mariusz, Smorąg Michał, Sobczak Karol Tomasz, Sobierajska Katarzyna Danuta, Striżyk Anna, Strugała Jerzy Rafał, Sykucki Sławomir Krzysztof, Szeląg Tomasz Piotr, Urbaniak Zygmunt, Walendziak Wiesław Waldemar, Wysłocki Leszek, Zadroga Tomasz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Artwik Zygmunt, Bryja Zbigniew Marian, Czyż Jarosław Krzysztof, Ginel Marcin Witold, Grad Aleksander, Horsecka Anna Henryka, Jakubów Leszek, Jarosz Piotr Zbigniew, Kaźmierczak Adrian Tomasz, Kłapszta Adam Dariusz, Lato-żuchowska Aneta, Lisowski Paweł, Markowski Paweł Zbigniew, Muszkat Katarzyna, Niebisz Elżbieta Bogumiła, Piskorz Wojciech Piotr, Sobczak Karol, Sobierajska Katarzyna Danuta, Striżyk Anna, Sykucki Sławomir Krzysztof, Szeląg Tomasz Piotr, Walendziak Wiesław Waldemar, Wysłocki Leszek, Zadroga Tomasz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zoń Łukasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkiewicz Jakub Maciej, Czerniejewski Michał, Ginel Marcin Witold, Horsecka Anna, Jarosz Piotr, Kaźmierczak Adrian, Kłapszta Adam Dariusz, Lato-żuchowska Aneta, Liśkiewicz Piotr, Markowski Paweł Zbigniew, Matuszak Grzegorz, Mencel Joanna, Michalski Piotr, Robak Grażyna, Rostajewska Krystyna, Rusinek Mieczysław Piotr, Sobierajska Katarzyna Danuta, Sobierajski Henryk Stefan, Sykucki Sławomir, Waszkowiak Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbański Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frąckowiak Grzegorz, Givoni Dan, Karbowy Bartłomiej Jerzy, Kaźmierczak Adrian, Matwijów Piotr, Mazurek Sławomir Grzegorz, Rusinek Mieczysław Piotr, Sędzik Henryk, Sharon Reuben

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wicherkiewicz Marcin Daniel

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aquakon Sp. Z O.O., Police − KRS 0000163607
  2. Bauta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000658739
  3. Bemowska Wspólnota Samorządowa, Warszawa − KRS 0000404395
  4. Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000072201
  5. Chrześcijański Ruch Samorządowy, Łódź − KRS 0000173453
  6. Clariter Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000155522
  7. Cloud Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000405842
  8. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  9. Cpe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000626479
  10. Cyfrowy Polsat S.A., Warszawa − KRS 0000010078
  11. Cyfrowy Polsat Technology Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000254220
  12. D Solar Energy 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721201
  13. Dobro-agra Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000438608
  14. Eco-power Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348271
  15. Ei - Centrum Analiz, Weryfikacji i Konsultingu S.A., Poznań − KRS 0000014143
  16. Eko Bam Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000762933
  17. Elektrim - Megadex S.A., Warszawa − KRS 0000032649
  18. Elektrim S.A., Warszawa − KRS 0000039329
  19. Elektrownia Pątnów Ii Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000003952
  20. Elmar - Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348285
  21. Energy Solar 11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690032
  22. Energy Solar 12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688887
  23. Energy Solar 13 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690035
  24. Energy Solar 14 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000687977
  25. Energy Solar 16 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000720852
  26. Energy Solar 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721602
  27. Energy Solar 18 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721147
  28. Energy Solar 19 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739951
  29. Energy Solar 20 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740649
  30. Energy Solar 21 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739936
  31. Energy Solar 22 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739949
  32. Energy Solar 23 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739990
  33. Energy Solar 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000739929
  34. Energy Solar 25 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740149
  35. Energy Solar 26 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740143
  36. Energy Solar 27 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740128
  37. Energy Solar 28 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000741901
  38. Energy Solar 29 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000740670
  39. Energy Solar 5 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688364
  40. Energy Solar 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000695541
  41. Energy Solar 8 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000687965
  42. Energy Solar 9 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000687816
  43. Ew Dobrzyca Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000381636
  44. Ewg Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000301904
  45. Fundacja Edukacji Przedsiębiorczości, Poznań − KRS 0000193898
  46. Fundacja Ekologiczna Wolni Od Azbestu, Szczucin − KRS 0000011303
  47. Fundacja Im. Stefana Kisielewskiego, Warszawa − KRS 0000561933
  48. Fundacja Instytut Polskiej Gospodarki Technologii i Społeczeństwa Im. Prof. Edwarda Taylora, Borówiec − KRS 0000686214
  49. Fundacja Kultury Irlandzkiej, Poznań − KRS 0000152784
  50. Fundacja Kultury Regionalnej, Posada − KRS 0000148961

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adidas Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032095
  2. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  5. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  6. Arcelormittal Shared Service Centre Europe Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000005395
  7. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  8. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  9. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  10. Avista Media Sp. Z O.O., Ślęza − KRS 0000235431
  11. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  12. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  13. Caldoris Polska Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000351877
  14. Cantoni Motor S.A., Cieszyn − KRS 0000042260
  15. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  16. Centrum Logistyki Produktów Mrożonych Lo-ka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000054769
  17. Centrum Szkoleniowe Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000348009
  18. Centrum Sztuk i Sportów Walki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000364364
  19. Chatteris Investments Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000518244
  20. Chlebo-agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000498397
  21. Chłodnie Kieleckie Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kielce − KRS 0000257836
  22. Cosmetics Rdt Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000126242
  23. Cpspv1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454472
  24. Cpspv2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454476
  25. Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373011
  26. Detentor Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000122632
  27. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  28. Dolnośląska Agencja Handlowa Pro Natura Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000153354
  29. Doradztwo i Finansowanie Inwestycji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000111290
  30. Effi Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653798
  31. Eko-surowce Sp. Z O.O., Kleczew − KRS 0000332872
  32. Ekocem Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000122567
  33. El Pak Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000505559
  34. Elinvest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152821
  35. Embud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000165473
  36. Enercom Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000256522
  37. Energetyka Cieplna-kępno Sp. Z O.O., Kępno − KRS 0000129000
  38. Energia-nova S.A., Łódź − KRS 0000166194
  39. Energoinwest Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000148752
  40. Energomix Servis Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000320910
  41. Energy Solar 1 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000658526
  42. Energy Solar 10 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000687607
  43. Energy Solar 15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000688185
  44. Energy Solar 2 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000659283
  45. Energy Solar 3 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000660275
  46. Energy Solar 4 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000659418
  47. Energy Solar 6 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000687890
  48. Erbud Industry Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000042078
  49. Europol - Term Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000102759
  50. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Zakup od PAK Kopalnia Węgla Brunatnego w Koninie (na potrzeby DK Oskard) środków trwałych.
    Zamawiający: Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Konin
    Zakup środków trwałych i środków trwałych niskocennych stanowiących wyposażenie Domu Kultury Oskard w Koninie.
  2. ZP-DE-EPI 04A-2011
    Zamawiający: Kopalnia Węgla Brunatnego"Konin" w Kleczewie Spółka Akcyjna, Kleczew
    Zakup i dostawa do KWB Konin w Kleczewie S.A. 25 m3 oleju napędowego grzewczego

Inne osoby dla Tomaszewski Roman Wojciech (40 osób):