Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Tadeusz

w KRS

Tadeusz Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tadeusz
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1959 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Gniezno (Wielkopolskie), Goczałkowo - Gurówko (Wielkopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Rudno (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wasielewski Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wielgosz Przemysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowicz Stanisław, Czernek Joachim Emanuel, Jadwiszczak Kazimierz Anton, Komar Marian Ryszard, Michalak Krzysztof, Mikołajczyk Marian, Padewski Jan, Parobek Antoni, Pawlak Waldemar, Polak Elżbieta Olga, Rogowski Lech Czesław, Rogowski Ludwik Józef, Weckwert Piotr, Wiszniewski Romuald, Wroński Kazimierz Antoni, Wudarczyk Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Jerzy Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Batura Piotr, Berliński Florian, Braciszewski Marek, Broński Bernard Władysław, Dolaciński Stanisław, Gwizdała Zdzisław Franciszek, Haupt Zbigniew, Janicki Lech Kazimierz, Jankowski Rajmund Ludwik, Kaczor Adam Edward, Kryjom Jerzy Kazimierz, Krzewiński Ignacy, Kłos Marian, Mazurkiewicz Hieronim, Pauliński Lech Grzegorz, Piaseczny Tomasz, Piasek Krzysztof Zenon, Przybylski Leszek Jacek, Strugała Dariusz Antoni, Szukała Ryszard Marcin, Wachowiak Eligiusz, Wasielewski Grzegorz Jan, Wasielewski Lucjusz Jan, Wasielewski Maciej, Zajączkowski Kazimierz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaiser Maciej, Krawczyk Klaudia, Krupiński Radosław, Kurek Krzysztof, Malesza Sławomir, Stefanowicz Szymon, Walczak Marta, Wasielewski Grzegorz, Zgaiński Mariusz Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witkowski Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cimoch Romuald, Fredyk Rafał Piotr, Grobelny Jarosław, Klejborowski Mateusz, Lewandowski Jan Julian, Miękiszak Marek Bogdan, Ostach Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zeidler Krzysztof Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dyka Ryszard, Ignaczak Jacek, Kuśmirek Henryk, Skalski Jan, Staszak Wojciech, Terka Andrzej, Zawadzki Michał Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strakowski Adam Józef

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abakus Pro Sp. Z O.O., Tarnowo Podgórne − KRS 0000276382
  2. Agz Hydro Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000643223
  3. Alter S.A., Tarnowo Podgórne − KRS 0000098089
  4. Epi Rosa Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000078270
  5. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Im. Jana Amosa Komeńskiego W Lesznie, Leszno − KRS 0000153535
  6. Fundacja Partnerstwo Dla Rozwoju - Partnership For Prosperity, Warszawa − KRS 0000189397
  7. Fundacja Polski Kongres Gospodarczy, Warszawa − KRS 0000458630
  8. Fundacja Pomoc, Krapkowice − KRS 0000363483
  9. Fundacja Pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu Im. M.kacprzaka W Płocku, Płock − KRS 0000172841
  10. Fundacja Rozwoju Samorządowych Funduszy Pożyczkowych, Warszawa − KRS 0000214616
  11. Gildia Poznańska Gp S.A., Poznań − KRS 0000013364
  12. Gminny Klub Sportowy Tarnovia Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne − KRS 0000079412
  13. Gogolińskie Usługi Komunalne Sp. Z O.O., Gogolin − KRS 0000648577
  14. Gołaniecki Klub Sportowy Zamek Gołańcz, Gołańcz − KRS 0000055337
  15. Instytut Otwartego Społeczeństwa Informacyjnego, Warszawa − KRS 0000172701
  16. Izba Producentów i Handlowców Roślin Ozdobnych, Poznań − KRS 0000101987
  17. Kazimierskie Towarzystwo Społeczno - Kulturalne, Kazimierz Biskupi − KRS 0000489441
  18. Klub Piłki Ręcznej Wolsztyniak, Wolsztyn − KRS 0000064443
  19. Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Konin − KRS 0000024644
  20. Konińskie Ludowe Towarzystwo Cyklistów W Koninie, Konin − KRS 0000393121
  21. Konińskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe W Koninie, Konin − KRS 0000069814
  22. Krajowa Izba Gospodarki Odpadami Kigo, Warszawa − KRS 0000206616
  23. Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Warszawa − KRS 0000160593
  24. Kurkowe Bractwo Strzeleckie W Gołańczy, Gołańcz − KRS 0000141082
  25. Leszczyński Klub Lekkoatletyczny Krokus W Lesznie, Leszno − KRS 0000066429
  26. Leszczyński Klub Myśli Obywatelskiej, Leszno − KRS 0000112126
  27. Lions Club Krapkowice, Krapkowice − KRS 0000367249
  28. Ludowy Klub Sportowy Centra W Ostrowie Wielkopolskim, Ostrów Wielkopolski − KRS 0000003905
  29. Ludowy Klub Sportowy Ceramik W Krotoszynie, Krotoszyn − KRS 0000041141
  30. Ludowy Klub Sportowy Korona Bukowiec, Bukowiec − KRS 0000191956
  31. Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000384025
  32. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000035448
  33. Mr Partners Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000689045
  34. My Zielonogórzanie, Zielona Góra − KRS 0000570293
  35. Nadnoteckie Stowarzyszenie Sportowe, Piła − KRS 0000069666
  36. Nadwarciańskie Stowarzyszenie Ekologiczne Ekosfera, Konin − KRS 0000219450
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Lubrańcu, Lubraniec − KRS 0000160099
  38. Ochotnicza Straż Pożarna W Niemojewie, Niemojew − KRS 0000157634
  39. Ochotnicza Straż Pożarna W Oksie, Oksa − KRS 0000045727
  40. Ochotnicza Straż Pożarna W Rdutowie, Rdutów − KRS 0000284564
  41. Ochotnicza Straż Pożarna W Zabłudowie, Zabłudów − KRS 0000405441
  42. Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej W Jeleniej Górze, Jelenia Góra − KRS 0000135674
  43. Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej Województwa Wielkopolskiego Im. Generała Stanisława Taczaka, Poznań − KRS 0000240526
  44. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Komunalnych Związków Gmin, Długoszyn − KRS 0000217271
  45. Organizacja Turystyczna Szlak Piastowski, Gniezno − KRS 0000166159
  46. Ośrodek Rekreacyjny Wielkopolska S.A., Rudno − KRS 0000168200
  47. Polski Związek Kręglarski, Poznań − KRS 0000255664
  48. Polskie Młyny S.A., Warszawa − KRS 0000046533
  49. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe W Kaliszu, Kalisz − KRS 0000044616
  50. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe W Nowym Tomyślu, Nowy Tomyśl − KRS 0000045638

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Arena Pruszków Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000330484
  2. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  3. Damen Shipyards Koźle Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000064318
  4. Energoinwest Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000148752
  5. Famur Famak S.A., Kluczbork − KRS 0000076547
  6. Fem - 1 Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000048625
  7. Fugo S.A., Kluczbork − KRS 0000040660
  8. Fugo-odlew Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000056451
  9. Fundacja Dzieci Wrzesińskich, Września − KRS 0000113200
  10. Fundacja Europa i Samorządność, Warszawa − KRS 0000165955
  11. Fundacja Rozwoju, Warszawa − KRS 0000125573
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Wągrowiec − KRS 0000047129
  13. Gnieźnieńska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000119580
  14. Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gniezno − KRS 0000043240
  15. Gnieźnieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000197041
  16. Grupa Kapitałowa Immobile S.A., Bydgoszcz − KRS 0000033561
  17. Izba Rozrachunkowa Polskiego Rynku Terminowego S.A., Warszawa − KRS 0000242036
  18. Krajowy Samorządowy Fundusz Pożyczkowy - Spółdzielnia Osób Prawnych, Warszawa − KRS 0000210493
  19. Makrum Development Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000376042
  20. Merazet S.A., Poznań − KRS 0000038740
  21. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Konin Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000084967
  22. Mostostal Słupca S.A., Słupca − KRS 0000103903
  23. Opolski Klub Golfowy Sp. Z O.O., Kamień Śląski − KRS 0000518177
  24. Port Lotniczy Lublin S.A., Lublin − KRS 0000092480
  25. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Gnieźnie Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000023463
  26. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000019516
  27. Przedsiębiorstwo Remontowe Pak Serwis Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000090150
  28. Przedsiębiorstwo Serwisu Automatyki i Urządzeń Elektrycznych El Pak Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000083598
  29. Przedsiębiorstwo Turystyczno-handlowo-usługowe Konin Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000165687
  30. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pomimex Sp. Z O.O., Mogilno − KRS 0000047376
  31. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Prodmlecz Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000264405
  32. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji W Gnieźnie Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000201855
  33. Rejonowa Spółdzielnia Ogrodniczo-pszczelarska W Kościanie, Kościan − KRS 0000150001
  34. Rejonowy Bank Spółdzielczy W Lututowie, Lututów − KRS 0000126783
  35. Solidaris Consulting International Sp. Z O.O., Walce − KRS 0000295791
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Razem - Strzeszyn, Poznań − KRS 0000076980
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa Zjednoczenie, Wolsztyn − KRS 0000178372
  38. Stocznia Pomerania Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000388540
  39. Stowarzyszenia Gmin Nadobrzańskich Z Siedzibą W Borku Wielkopolskim, Borek Wielkopolski − KRS 0000072429
  40. Stowarzyszenie Edukacyjno - Oświatowe Eskulap, Elbląg − KRS 0000102562
  41. Stowarzyszenie Im.eugeniusza Kwiatkowskiego, Poznań − KRS 0000077650
  42. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Florian, Warszawa − KRS 0000077719
  43. Wgt S.A., Warszawa − KRS 0000075360
  44. Wielkopolska Organizacja Turystyczna, Poznań − KRS 0000178416
  45. Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych, Poznań − KRS 0000078584
  46. Wielkopolskie Browary Regionalne Sp. Z O.O., Niechanowo − KRS 0000524408
  47. Wyszukiwanie Informacji Profesjonalnej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185609
  48. Zespół Elektrowni Pątnów-adamów-konin S.A., Konin − KRS 0000021374
  49. Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000116212
  50. Związek Zawodowy Pracowników Kolejowych Zachodniego Obszaru Rzeczpospolitej Polskiej, Poznań − KRS 0000087734

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Zagospodarowanie przez Wykonawcę, pochodzących z terenu Gminy Przykona z nieruchomości zamieszkałych, zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów selektywnie zbieranych.
    Zamawiający: Gmina Przykona, Przykona
    Przedmiotem umowy jest zagospodarowanie przez Wykonawcę, pochodzących z terenu Gminy Przykona z nieruchomości zamieszkałych, zmieszanych odpadów komunalnych oraz odpadów selektywnie zbieranych takich jak: popiół i żużel z palenisk domowych, odpady ulegające biodegradacji, papier i tektura, tworzywa sztuczne, szkło, metale, opakowania wielomateriałowe oraz odpady pochodzące z punktu selektywnej zbiórki tj. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte baterie i akumulatory, zużyte opony, odpady budowlane i rozbiórkowe. Odpady będą dostarczane przez wyłonionego w przetargu przez Gminę Przykona przedsiębiorcę, posiadającego wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości. Zamawiający przewiduje dostarczyć następujące ilości odpadów w okresie obowiązywania umowy: 20 03 01 - Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - ok. 900 Mg 20 03 99 – Popioły i żużle – ok. 360 Mg 20 01 01 – Papier i tektura – ok. 33 Mg 20 01 02 – Szkło – ok. 110 Mg 20 02 01 – Odpady ulegające biodegradacji – ok. 100Mg 20 01 39 – Tworzywa sztuczne, opakowania wielomat., metale – ok. 221 Mg 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe – 60 Mg 20 01 33 - baterie i akumulatory – ok. 1 Mg 16 01 03 – zużyte opony – ok. 7 Mg 17 01 01 – odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek – ok. 20 Mg 20 01 35 – 20 01 36 – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – ok. 10 Mg Podane ilości odpadów są szacunkowe i mogą ulec zmianie w trakcie trwania umowy.
  2. Wynajem i serwis odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie.
    Zamawiający: Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o., Konin
    Przedmiot zamówienia obejmuje wynajem wraz z dostawą odzieży roboczej i ochronnej dla pracowników Miejskiego Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Koninie wraz z serwisem polegającym na: praniu, czyszczeniu, dezynfekcji, suszeniu, prasowaniu, konserwacji.
  3. Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Władysławów
    Zamawiający: Urząd Gminy Władysławów, Władysławów
    Zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Władysławów
  4. Wykonanie obejścia sieci wodociągowej w ul. Roosevelta w Gnieźnie
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Spółka z o.o., Gniezno
    1. Usunięcie kolizji sieci wodociągowej w ul. Roosevelta: - roboty ziemne, roboty montażowe - montaż kształtek DN 250 mm