Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Wiesław

w KRS

Wiesław Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wiesław
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Górki (Pomorskie), Prabuty (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejczyk Małgorzata Irena, Bartnicka Paulina, Bartnik Krzysztof Stanisław, Buszko Joanna, Cenacewicz Bogusław Jerzy, Duch Benedykt, Folborska Katarzyna, Gabrychowicz Katarzyna Beata, Julina Beata Marzena, Kalinowski Dariusz, Kępka Waldemar Kajetan, Kwaśniewski Tadeusz, Kłosiński Jan, Lenartowicz Pilewska Aneta Maria, Litwin Izabela Magdalena, Milewski Zbigniew Wiesław, Mostek Ewelina, Neumann Karol, Nowicka Barbara, Olszewski Tomasz Łukasz, Organiak Dorota Maria, Osojca Katarzyna Jolanta, Pajewski Piotr Tomasz, Piotrkowski Piotr Janusz, Podlasek Zbigniew, Przechadzki Roman Szczepan, Pypeć Dorota, Redmer Agnieszka, Sękowska Monika, Sochacka Grażyna, Sumbar Piotr, Szulc Iwona, Szurgot Danuta Maria, Szwarc Jerzy Jan, Thiel Bożena Teresa, Tomkowski Stanisław, Traskowska Beata, Urbanowicz Teresa, Wesołowski Tomasz, Wierzchowski Dariusz Benedykt, Wiśniewski Ryszard, Włodarczyk Andrzej, Włodarczyk Krzysztof, Włodarczyk Patrycja, Żarczyńska Barbara Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Anders Stanisław Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berent Jan Józef, Grzanko Elżbieta, Mroczek Andrzej Krzysztof, Przechadzki Roman Szczepan, Smoliński Sławomir, Sowa Grzegorz, Szczukowski Ryszard Franciszek, Szpura Waldemar Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro-lawi Sp. Z O.O., Lasowice Wielkie − KRS 0000173381
  2. Arnika - Anna Tarczoń, Elżbieta Grzanko Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000303178
  3. Bank Spółdzielczy W Dzierzgoniu, Dzierzgoń − KRS 0000070479
  4. Bank Spółdzielczy W Prabutach, Prabuty − KRS 0000064470
  5. Fundacja Kulturalne Horyzonty, Kwidzyn − KRS 0000574246
  6. Fundacja Przyjaciół Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej Amicus, Elbląg − KRS 0000444310
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Gardei, Gardeja − KRS 0000108874
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Prabutach, Prabuty − KRS 0000144318
  9. Krajowa Federacja Producentów Zbóż, Warszawa − KRS 0000200461
  10. Krajowy Związek Zrzeszeń Plantatorów Owoców i Warzyw, Warszawa − KRS 0000247095
  11. Mat Investment Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Malbork − KRS 0000306470
  12. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych Solidarność, Warszawa − KRS 0000193579
  13. Ochotnicza Straż Pożarna W Kołodziejach, Kołodzieje − KRS 0000424694
  14. Ochotnicza Straż Pożarna W Obrzynowie, Obrzynowo − KRS 0000624782
  15. Polski Związek Owczarski, Warszawa − KRS 0000176268
  16. Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000280526
  17. Powiślański Bank Spółdzielczy W Kwidzynie, Kwidzyn − KRS 0000151783
  18. Prabuckie Stowarzyszenie Lotnicze Aviator, Kołodzieje − KRS 0000453116
  19. Regionalny Związek Hodowców Owiec i Kóz W Malborku, Malbork − KRS 0000058095
  20. Rejonowy Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Malborku, Malbork − KRS 0000069336
  21. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Prabutach, Prabuty − KRS 0000200823
  22. Stowarzyszenie Hodowców Polskiego Konia Gorącokrwistego, Probostwo Górne − KRS 0000082053
  23. Stowarzyszenie Mieszkańców Na Rzecz Rozwoju Wsi Dankowo Zakątek Dankowo, Dankowo − KRS 0000383317
  24. Stowarzyszenie Właścicieli Lasów Prywatnych Dolne Powiśle, Rodowo − KRS 0000421901
  25. Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości W Ryjewie, Ryjewo − KRS 0000119347
  26. Towarzystwo Miłośników Ziemi Suskiej, Susz − KRS 0000318226
  27. Ziarn-pol Sp. Z O.O., Górki − KRS 0000092985

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Suszu, Susz − KRS 0000074619
  2. Expom Kwidzyn Sp. Z O.O., Nowy Dwór − KRS 0000137452
  3. Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, Warszawa − KRS 0000209318
  4. Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Kwidzyńskiej Liwa, Kwidzyn − KRS 0000223125
  5. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska, Susz − KRS 0000170190
  6. Przedsiębiorstwo Rolnicze Otrol Sp. Z O.O., Otłówko − KRS 0000186380
  7. Rolnicza Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Samopomoc Chłopska, Malbork − KRS 0000158161
  8. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa, Prabuty − KRS 0000133263
  9. Spółdzielnia Mleczarska Polmlek - Maćkowy, Gdańsk − KRS 0000073370
  10. Spółdzielnia Usług Rolniczych W Gardei, Gardeja − KRS 0000137432
  11. Towarzystwo Gospodarcze Sablex Sp. Z O.O., Dankowo − KRS 0000223913