Kogo reprezentuje osoba

Tomaszewski Zenon

w KRS

Zenon Tomaszewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zenon
Nazwisko:Tomaszewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1950 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Szczytno (Mazowieckie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Bąkiewicz Jerzy, Domański Mieczysław Stanisław, Kownacki Paweł Dariusz, Motak Stanisław, Witczak Roman, Żmijewski Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Ochotnicza Straż Pożarna W Szczytnie, Szczytno − KRS 0000165725
 2. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Ziemi Mazowieckiej W Szczytnie, Szczytno − KRS 0000148481

Powiązane przetargi (3 szt.):
 1. Bieżące utrzymanie dróg o nawierzchni żwirowej i gruntowej na terenie gminy Załuski, wiosna-jesien 2011.
  Zamawiający: Wójt Gminy Załuski, Załuski
  Dostarczenie kruszywa naturalnego wraz z plantowaniem.
  Dostawa kruszywa odbywać się będzie sukcesywnie, bezpośrednio na drogi gminne na telefoniczne żądanie Zamawiającego. Zamawiający za każdym razem określi ilość kruszywa oraz miejsce dostawy. Szacunkowa ilość dostawy kruszywa - 2000 m3 o frakcji od 0,2 mm do 30 mm. Ilość zamawianego kruszywa należy traktować szacunkowo, ilość ta może się zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od rzeczywistych potrzeb w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia zakończenia umowy. Wymagane jest dostarczanie kruszywa samochodami samowyładowczymi o ładowności max. 10 do 11 m3 ze względu na szerokość pasów drogowych (2,5 m do 4 m), z rozplantowaniem dostarczonego kruszywa równiarką drogową. Dostawa ma być realizowana transportem Wykonawcy, bądź transportem wynajętym na koszt i ryzyko Wykonawcy.
  Profilowanie dróg gminnych.
  Długość dróg do profilowania: w okresie wiosennym ok. 45 km oraz w okresie jesiennym ok. 45 km. Łącznie ok. 90 km. Długość profilowanych dróg należy traktować szacunkowo. Długość ta może się zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od rzeczywistych potrzeb w okresie trwania umowy.
  Zamówienie podzielone jest na dwa etapy:
  I etap - dostawa kruszywa oraz profilowanie w okresie wiosennym
  II etap - dostawa kruszywa oraz profilowanie w okresie jesiennym
 2. Bieżące utrzymanie dróg żwirowych i gruntowych na terenie gminy Załuski
  Zamawiający: Wójt Gminy Załuski, Załuski
  Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie dróg o nawierzchni żwirowej i gruntowej na terenie gminy Załuski, wiosna-jesień 2010 r. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Dostarczenie kruszywa naturalnego wraz z plantowaniem. Dostawa kruszywa odbywać się będzie sukcesywnie, bezpośrednio na drogi gminne na telefoniczne żądanie Zamawiającego. Zamawiający za każdym razem określi ilość kruszywa oraz miejsce dostawy. Szacunkowa ilość dostawy kruszywa - 1870 m3 o frakcji od 0,1 mm do 30 mm. Ilość zamawianego kruszywa należy traktować szacunkowo, ilość ta może się zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od rzeczywistych potrzeb w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia zakończenia umowy. Wymagane jest dostarczanie kruszywa samochodami samowyładowczymi o ładowności max. 10 do 11 m3 ze względu na szerokość pasów drogowych (2,5 m do 4 m), z rozplantowaniem dostarczonego kruszywa równiarką drogową. Dostawa ma być realizowana transportem Wykonawcy, bądź transportem wynajętym na koszt i ryzyko Wykonawcy. 2) Profilowanie dróg gminnych. Długość dróg do profilowania: w okresie wiosennym ok. 45 km oraz w okresie jesiennym ok. 45 km. Łącznie ok. 90 km. Długość profilowanych dróg należy traktować szacunkowo. Długość ta może się zwiększyć lub zmniejszyć w zależności od rzeczywistych potrzeb w okresie trwania umowy. Zamówienie podzielone jest na dwa etapy: I etap - dostawa kruszywa oraz profilowanie w okresie wiosennym II etap - dostawa kruszywa oraz profilowanie w okresie jesiennym.
 3. Przebudowa drogi gminnej we wsi Niepiekła, gm. Załuski
  Zamawiający: Wójt Gminy Załuski, Załuski
  Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej we wsi Niepiekła, gm. Załuski.

  Zakres rzeczowy zamówienia:
  I. ROBOTY PRZYGOTOWAWCZE
  1) Roboty pomiarowe
  2) Karczowanie drzew i krzewów
  II. ODWODNIENIE
  1) Przepust z rur żelbetowych
  2) Przepust z rur betonowych
  III. PODBUDOWA
  1) Koryto z profilowaniem i zagęszczeniem
  2) Warstwa odsączająca
  3) Dowóz pospółki
  IV. NAWIERZCHNIA
  1) Nawierzchnia z kruszywa łamanego

Inne osoby dla Tomaszewski (904 osoby):