Kogo reprezentuje osoba

Tomczak Henryk Zenon

w KRS

Henryk Zenon Tomczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Henryk
Drugie imię:Zenon
Nazwisko:Tomczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Głowno (Łódzkie), Kutno (Łódzkie), Ozorków (Łódzkie), Zgierz (Łódzkie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Grażyna Teresa, Bomberska Barbara, Gutowski Kazimierz Andrzej, Jagiełło Cezary Stanisław, Kozikowski Marek Zbigniew, Ołtarzewski Sławomir Paweł, Pawlikowski Jan Andrzej, Salwach Krzysztof, Zadura Magdalena Grażyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baranowska Bożena Maria, Chmiela Agnieszka Ewa, Dziekańska Małgorzata Marzena, Filipiak Kazimierz Bronisław, Jankiewicz Paweł, Kaźmierczak Grzegorz, Kern Monika Anna, Krogulecki Rafał Krzysztof, Olejniczak Jerzy Wojciech, Przybylski Henryk, Ratajski Henryk, Szubka Stanisław, Trochanowska Urszula Katarzyna, Warawąsowski Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żardzin Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Stanisław Henryk, Gnatiuk Krzysztof, Godlewski Józef, Kochan Henryk, Kosior Anna Zofia, Piwnicka Ewa, Pol Jerzy Ryszard, Sosulska Izabela Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobiecki Grzegorz Cezary
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambroziak Grażyna Teresa, Bilski Janusz Marian, Bomberska Barbara, Jagiełło Cezary Stanisław, Kozikowski Marek Zbigniew, Kruk Piotr Aleksander, Ołtarzewski Sławomir Paweł, Pawlikowski Jan Andrzej, Salwach Krzysztof, Sułkowski Romuald Remigiusz, Zadura Magdalena Grażyna, Łuszczewski Andrzej Damazy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wujec Zbigniew Jerzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Formicki Henryk Czesław, Garczyński Zbigniew Henryk, Gawroński Krzysztof Ryszard, Glamkowski Sergiusz, Korzycki Bohdan, Oleski Jerzy Wojciech, Wojtczak Jacek, Wydrzyński Tomasz Bogdan, Wyszkowski Mirosław Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walczak Barbara Zofia
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frach Aleksander Witold, Olejniczak Jerzy Wojciech, Satur Sebastian, Szczygieł Aleksandra Agnieszka, Szymajda Genowefa Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Andrzej Tomasz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kiełczewski Marek Piotr, Nerowski Maciej Ryszard, Pęksyk Marcin Marek, Pyka Bartłomiej Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczak Elżbieta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro-start Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000199079
  2. Ahava Pr Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000741052
  3. Ahava Pr Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000806992
  4. Biała Wola Sp. Z O.O., Biała Wola − KRS 0000387482
  5. Brzeziński Sp. J., Brzeziny − KRS 0000565689
  6. Budowlani Łódź Sportowa S.A., Łódź − KRS 0000339070
  7. C. Olsen Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051059
  8. Centrum Działań Społecznych Im. Antoniego Patka, Zduńska Wola − KRS 0000216916
  9. Centrum Medyczne Sp. Z O.O. W Głownie, Głowno − KRS 0000354061
  10. Chrześcijański Ruch Samorządowy, Łódź − KRS 0000173453
  11. Dm Transarr Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000071735
  12. Dom Maklerski Partner S.A., Łódź − KRS 0000211443
  13. Fabryka Firanek i Koronek Fako S.A., Łódź − KRS 0000042851
  14. Fundacja Ai, Łódź − KRS 0000508994
  15. Fundacja Gozdawa, Lublin − KRS 0000083444
  16. Fundacja Monumentum Iudaicum Lodzense, Łódź − KRS 0000147597
  17. Fundacja Rozwoju Lotnictwa, Warszawa − KRS 0000364570
  18. Fundacja Szkoła W Lesie, Zalesie Górne − KRS 0000003244
  19. Jutur Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000222609
  20. Kaiserhof Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000243099
  21. Kam-polska Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000531171
  22. Klub Inteligencji Katolickiej Imienia Księdza Andrzeja Świątczaka W Zgierzu, Zgierz − KRS 0000019302
  23. Krynickie Towarzystwo Fotograficzne, Krynica-zdrój − KRS 0000206194
  24. Lubelska Agencja Ochrony Środowiska S.A., Świdnik − KRS 0000027709
  25. Łódzkie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu, Turystyki i Rekreacji, Łódź − KRS 0000163719
  26. Menora Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000177457
  27. Merchant Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000112973
  28. Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Głowno − KRS 0000236040
  29. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź Sp. Z O.O.., Łódź − KRS 0000024375
  30. Ochotnicza Straż Pożarna Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej W Gostyninie-kruku, Gostynin-kruk − KRS 0000165415
  31. Ochotnicza Straż Pożarna W Małem Cichem, Małe Ciche − KRS 0000027364
  32. Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej W Zakopanem, Zakopane − KRS 0000361371
  33. Ogólnopolski Związek Pracodawców Rehabilitacji Dziecięcej, Ameryka − KRS 0000330112
  34. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Represjonowanych W Specjalnych Obozach Wojskowych W Latach 1982-1983, Lublin − KRS 0000309384
  35. Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Ozorków − KRS 0000104555
  36. Partner Doradztwo Finansowe Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000148600
  37. Polsko-ukraińska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000176567
  38. Snowman Foods Solution Sp. Z O.O., Walew − KRS 0000290330
  39. Sns Foods Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000185194
  40. Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw W Polsce, Warszawa − KRS 0000559210
  41. Stowarzyszenie Przyjaciół Artystów Spart, Łódź − KRS 0000122475
  42. Stowarzyszenie Sądeczanie Razem, Nowy Sącz − KRS 0000056868
  43. Stowarzyszenie Wspólnota Samorządowa Regionu Łódzkiego, Łódź − KRS 0000177689
  44. Tatrzańskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom Uzależnionym i Ich Rodzinom Rodzina, Zakopane − KRS 0000071920
  45. Transfer - Towarzystwo Finansowo-handlowe Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000081755
  46. Warszawskie Zakłady Zielarskie Herbapol Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000068720
  47. Wyciągi Narciarskie - Małe Ciche Sp. Z O.O., Małe Ciche − KRS 0000248595
  48. Zjednoczenie Chrześcijańsko-narodowe Stowarzyszenie, Łódź − KRS 0000210357
  49. Związek Pracodawców Lewiatan, Warszawa − KRS 0000164807
  50. Związek Zawodowy Pracowników Mpo-łódź, Łódź − KRS 0000696852

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abrehin - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090530
  2. Active Man Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000330151
  3. Bank Spółdzielczy Towarzystwo Oszczędnościowo - Pożyczkowe Pa-co-bank W Pabianicach, Pabianice − KRS 0000034927
  4. Bełchatowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O.., Bełchatów − KRS 0000134822
  5. Bio-tech Ltd Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gorczyn − KRS 0000209960
  6. Bionanopark Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000187053
  7. Budowlani Rugby S.A., Łódź − KRS 0000379312
  8. C. Hartwig Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000024354
  9. Chemobudowa-łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000013902
  10. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  11. Cukrownia Chełmża S.A., Opalenica − KRS 0000016038
  12. Dom Nasutów - Nasutowskie Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. Z O.O., Nasutów − KRS 0000289361
  13. Elektronet Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000226974
  14. Elemarr Sp. Z O.O., Lubsko − KRS 0000045494
  15. Elewator W Koronowie Sp. Z O.O., Koronowo − KRS 0000074114
  16. Euro Beauty Group Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000361748
  17. Europejski Dom Spotkań-fundacja Nowy Staw, Lublin − KRS 0000106968
  18. Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie Care Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000032960
  19. Expo-łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000069123
  20. Fbo Energia Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000170996
  21. For Taste Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000287287
  22. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Regionu Łódzkiego, Łódź − KRS 0000223272
  23. Herbapol - Lublin S.A., Lublin − KRS 0000027463
  24. Herbapol - Łódź S.A., Kutno − KRS 0000032829
  25. Herbapol Białystok S.A., Białystok − KRS 0000129529
  26. Herbapol-gdańsk Sp. Z O.O., Pruszcz Gdański − KRS 0000121742
  27. Herbatur Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Lublin − KRS 0000002675
  28. Hodowla Roślin Bronisze Sp. Z O.O., Bronisze − KRS 0000092676
  29. Innova Energy Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000329368
  30. Intrograf-lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000113657
  31. Klub Sportowy Budowlani-łódź, Łódź − KRS 0000242060
  32. Kutnowski Szpital Samorządowy Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000367372
  33. La Femme Cosmetics S.A., Gdynia − KRS 0000345662
  34. Lotnisko Łask Sp. Z O.O., Łask − KRS 0000143969
  35. Magazyn Centralny-centrum Sp. Z O.O., Miasto Stołeczne Warszawa − KRS 0000118542
  36. Med.com Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113519
  37. Międzygminna Komunikacja Tramwajowa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000051676
  38. Olsztyńska Giełda Zbożowa S.A., Olsztyn − KRS 0000094422
  39. Ortal S.A., Katowice − KRS 0000034606
  40. Pge Łódzki Zakład Energetyczny S.A., Łódź − KRS 0000021271
  41. Podlaskie Centrum Rolno - Towarowe S.A., Białystok − KRS 0000045833
  42. Polskie Młyny S.A., Warszawa − KRS 0000046533
  43. Pphu Herbapol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000098521
  44. Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Agroma, Kutno − KRS 0000068211
  45. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A. Likwidacyjnej, Bełchatów − KRS 0000075805
  46. Ruch S.A., Warszawa − KRS 0000020446
  47. Seguro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000558589
  48. Sicuro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Lublin − KRS 0000242583
  49. Sigurim Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000533283
  50. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Stefana Batorego, Łódź − KRS 0000138444

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Kompleksowa dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji sp z o. o. z siedzibą w Głownie oraz podległych obiektów i infrastruktury.
    Zamawiający: Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Głownie, Głowno
    Przedmiotem zmówienia jest Kompleksowa dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji sp z o. o. z siedzibą w Głownie oraz podległych obiektów i infrastruktury.
    Sprzedaż energii elektrycznej odbywać się ma na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo energetyczne ( tekst jednolity Dz. U. z 2006 r. nr 89, poz. 625 z późn. zm.), zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami do ww. ustawy oraz przepisami ustawy z dnia 23.04.1964r. - Kodeks cywilny (Dz.U. Nr 16 poz. 93, z późn. zm.).
  2. WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ W SZKOLE POSTAWOWEJ NR 4 W OZORKÓW
    Zamawiający: Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Ozorków
    WYMIANA INSTALACJI ELEKTRYCZEJ WEWNĄTRZ BUDYNKU BEZ INSTALACJI ODGROMOWEJ I UZIEMIENIA
  3. Wywóz nieczystości stałych
    Zamawiający: Jednostka Budżetowa "Hale Targowe", Łódź
    Wywóz nieczystości stałych z obiektów administrowanych przez j.b Hale Targowe
  4. Świadczenie usługi odbioru odpadów stałych i płynnych z obiektów Uniwersytetu Łódzkiego w okresie 01-03-2010 do 28-02-2011
    Zamawiający: Uniwersytet Łódzki, Łódź
    Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego nw. usług:
    1) Odbioru odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) w pojemnikach o pojemnościach 0,11, 0,24, 0,55, 1,1 m3 oraz w kontenerach o pojemności 7 t. w ilości ogólnej 6300 m3.
    2) Odbioru odpadów segregowanych w pojemnikach o pojemnościach 0,11, 0,24, 0,55, 1,1 m3 oraz kontenerach 7 t w ilości ogólnej 4500 m3.
    3) Odbioru odpadów segregowanych w będących własnością Zamawiającego kontenerach typu dzwon o pojemnościach 2.5 m3 w ilości 900 m3.
    4) Odbioru w dostarczonych przez Wykonawcę workach o pojemności 120 l. służących do segregacji odpadów w ilości 2808 m3.
    Przewidywana łączna ilość odpadów segregowanych i niesegregowanych do wywozu w okresie trwania umowy wynosi 14.508 m3.
    5) Wywozu nieczystości płynnych z obiektu UŁ położonego w Łodzi, ul. Rogowska 26. Przewidywana ilość nieczystości płynnych do wywozu w okresie trwania umowy wynosi 1800 m3.
    Wywozu liści i gałęzi w kontenerach 7 t. Przewidywana ilość do wywozu w okresie trwania umowy wynosi 500 m3.
  5. wywóz nieczystości stałych związanych z działalnością Delegatury Łódź-Śródmieście UMŁ ul. Piotrkowska 153
    Zamawiający: Urząd Miasta Łódź Delegatura Łódź-Śródmieście, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest wywóz dwa razy w tygodniu (wtorek, piątek) nieczystości stałych z jednego pojemnika kontenerowego o pojemności 1100 l, dostarczonego przez Wykonawcę na własny koszt. Miejsce podstawienia pojemnika - siedziba Delegatury Łódź-Śródmieście UMŁ ul. Piotrkowska 153. W okresie trwania umowy Zamawijący przewiduje maksymalnie 320 wywozy nieczystości stałych
  6. Wywóz nieczystości stałych
    Zamawiający: Administracja Nieruchomościami Łódź - Śródmieście "Kamińskiego", Łódź
    Przedmiotem zamówienia było świadczenie usług w zakresie wywozu nieczystości stałych z budynków gminnych będących w zarządzie Administracji Nieruchomościami Łódź-Śródmieście Kamińskiego w Łodzi
  7. Sukcesywne dostawy rafinowanych produktów z ropy naftowej
    Zamawiający: Schronisko dla Zwierząt, Łódź
    Sukcesywne dostawy rafinowanych produktów z ropy naftowej oleju napędowego 15000 litrów, benzyny bezołowiowej 6000 litrów.