Kogo reprezentuje osoba

Tracz Tadeusz Edward

w KRS

Tadeusz Edward Tracz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tadeusz
Drugie imię:Edward
Nazwisko:Tracz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1957 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Mragowo (Warmińsko-mazurskie), Mrągowo (Warmińsko-mazurskie), Opole (Opolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarek Janusz, Mierczak Zygmunt
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matła Marzena Anna, Tracz Teresa Iwona

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawłucka Dorota

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Janowcu Kościelnym, Janowiec Kościelny − KRS 0000465855
  2. Bcj Sp. Z O.O., Giedajty − KRS 0000467272
  3. Big Auto Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000342176
  4. Bioen Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000328620
  5. Capricorn Ferrous Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000237469
  6. Capricorn Metal Sp. Z O.O., Opolu − KRS 0000308337
  7. Ckm Inwestycje Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000355069
  8. Danielec Projekt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000163104
  9. Energio Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000384212
  10. Firma Budowlana Piotr Lenga Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000524802
  11. Fundacja Światło Z Małego Rynku, Opole − KRS 0000340024
  12. Haven Developments Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000254406
  13. Hells System Sp. Z O.O., Przydroże Małe − KRS 0000779582
  14. Idom Opole Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000200878
  15. Idom Opole Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Opole − KRS 0000793451
  16. Jaś i Małgosia Sp. Z O.O., Sząbruk − KRS 0000334325
  17. K F Sp. Z O.O., Olesno − KRS 0000260868
  18. Kamp;a Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000520822
  19. Kancelaria Meier,ostrowski,gerasch-spółka Komandytowa, Opole − KRS 0000044952
  20. Kawbud Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000313508
  21. Labor-service Sp. Z O.O., Mosty − KRS 0000190667
  22. Marina Tałty Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000256588
  23. Max-bud Sp. Z O.O., Morąg − KRS 0000022566
  24. Mazur Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000491366
  25. Nazaret Sp. Z O.O., Litwinki − KRS 0000238247
  26. P T - B M International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261936
  27. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Iłbud Sp. Z O.O., Iława − KRS 0000062982
  28. Rosega Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000608849
  29. Siwik Intertrade Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000068385
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność W Świątkach, Świątki − KRS 0000200192
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Orzyszu, Orzysz − KRS 0000168838
  32. Traffic S.A., Szczecin − KRS 0000013735
  33. Tumito.pl Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000778738
  34. Tumito.pl Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Opole − KRS 0000779987
  35. Usługowo-handlowo-wytwórcza Spółdzielnia Producentów Rolnych, Nawiady − KRS 0000233646
  36. Zakład Drzewny Napiwoda Sp. Z O.O., Napiwoda − KRS 0000119102
  37. Zakstal Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000340079
  38. Zielona Energia Sp. Z O.O., Nidzica − KRS 0000256404

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Handlowa Karol Sp. Z O.O., Biskupiec − KRS 0000142208
  2. Agro-service Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Sp. Z O.O., Kiwity − KRS 0000132064
  3. Alta Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000246069
  4. Andy Sp. Z O.O., Patryki − KRS 0000203847
  5. Bmb Strategie i Finanse Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000345804
  6. Bortexol Sp. Z O.O., Dywity − KRS 0000249260
  7. Epo Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000029697
  8. Fabryka Zespołów Mechanicznych Bumar-mrągowo Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000142240
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Łambinowice − KRS 0000454954
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Białej Piskiej, Biała Piska − KRS 0000154156
  11. Godex Internationale Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000054594
  12. Godex Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000119226
  13. Granit Studio Sp. Z O.O., Jełowa − KRS 0000043056
  14. Invetex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211458
  15. Italest Sp. Z O.O., Osiekowo − KRS 0000157749
  16. Izolbud Poland Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000340259
  17. Jaskółka Sp. Z O.O., Krokowo − KRS 0000426337
  18. Koden Sp. Z O.O., Nowa Wieś Ełcka − KRS 0000588876
  19. Konstrukcjepl Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000432297
  20. Kredytor Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000047788
  21. Marthy Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000171549
  22. Mazur-tech Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000120540
  23. Mazurska Fabryka Okien Mazur-plast Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000198263
  24. Miara-rex Sp. Z O.O., Ruciane-nida − KRS 0000297624
  25. Miasteczko Westernowe Mrongoville Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000306652
  26. Nautiner Charter Sp. Z O.O., Giżycko − KRS 0000344211
  27. Nazali-żwirownia-mędrzyki Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000114782
  28. Nordyk Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000037986
  29. Novum Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000507273
  30. Odzieżowa Spółdzielnia Pracy Hanka, Mrągowo − KRS 0000110011
  31. Pharma-art Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000526530
  32. Phu Omega Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000353744
  33. Prodach Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000214359
  34. Przedsiębiorstwo Awar Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000228930
  35. Przedsiębiorstwo Budowlane Bpb Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000136158
  36. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Pimebud Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000121284
  37. Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Lastar S.A., Mrągowo − KRS 0000037628
  38. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000132769
  39. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Ma-dar Krygier Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000292259
  40. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Bowal Sp. Z O.O., Giżycko − KRS 0000235483
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa Asan Przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym W Elblągu, Elbląg − KRS 0000208351
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa Domator W Olsztynie Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000154583
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dostępny Dom W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000022736
  44. Spółdzielnia Produkcji i Usług Rolnych Wator, Orzysz − KRS 0000120870
  45. Stan-rol Sp. Z O.O., Bisztynek − KRS 0000119085
  46. Stg Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000370961
  47. Stowarzyszenie Mrągowska Rodzina, Mrągowo − KRS 0000171241
  48. Tierspol Sp. Z O.O., Mragowo − KRS 0000003999
  49. Wrocławska Szkoła Menedżerów Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000011055
  50. Zakład Produkcyjno-usługowy-elzamet-Sp. Z O.O.., Elbląg − KRS 0000195757


Inne osoby dla Tracz (205 osób):