Kogo reprezentuje osoba

Tretyn Grzegorz Kazimierz

w KRS

Grzegorz Kazimierz Tretyn

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Drugie imię:Kazimierz
Nazwisko:Tretyn
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:15 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barczyński Marek, Dzióbek Maciej, Dzióbek Michał Dominik, Grzenkowski Janusz, Jaruzel Stanisław, Korbut Sergiusz, Murawski Edmund Piotr, Tratto Hanna, Zduńczyk Marianna, Zieliński Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wybrańczyk Marian Henryk
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieniek Roman Stanisław, Cichowlas Łukasz, Wargocki Mariusz Wincenty
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Gabriela Brygida, Tretyn Łukasz Andrzej

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Antoni, Barczyński Marek Stefan, Binder Arkadiusz Marek, Binder Sławomir Andrzej, Michalski Wojciech Roman, Niechwiedowicz Anna Maria, Słowiński Janusz Aleksander, Tretyn Krystyna Maria, Wieczorkowska Alicja, Wieczorkowski Adrian Ryszard, Zieliński Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stola Beata Ewa
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernecka Krystyna Teresa, Bernecki Piotr Tomasz, Mościanica Czesław, Sawicki Aleksander, Sawicki Tomasz Krzysztof, Szafran Małgorzata Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiszniewski Piotr Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Antoni, Barczyński Marek, Grzenkowski Janusz, Koncewicz Jacek, Korbut Sergiusz, Matysiak Dariusz, Michalski Wojciech, Niechwiedowicz Anna Maria, Wąsikowski Grzegorz, Zduńczyk Marianna, Zieliński Maciej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Antoni, Słowiński Janusz, Zieliński Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kucharski Tomasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Gabriela Brygida, Tretyn Łukasz Andrzej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Antoni, Barczyński Marek Stefan, Michalski Wojciech Roman, Modrzejewski Piotr, Niechwiedowicz Anna Maria, Słowiński Janusz Aleksander, Tretyn Krystyna Maria, Zieliński Maciej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Daniłowicz Grzegorz, Garba Piotr Bolesław, Grajner Dominik Gustaw, Latusek Iwona Barbara, Mąkosa Konrad Marek, Murgrabia Lidia Anna, Ziajko Andrzej Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woliński Przemysław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  2. Aqua - Sopot Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000286545
  3. Biall Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000223476
  4. Biall-net Sp. Z O.O., Otomin − KRS 0000210311
  5. Brenflex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000453142
  6. Bumerang Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000080024
  7. Consulting Gospodarczy Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000307306
  8. Firma Architektoniczno-budowlana Styl Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000219767
  9. Fundacja Promocji Lokalnej, Gdańsk − KRS 0000323291
  10. Fundacja Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych, Warszawa − KRS 0000026831
  11. Gdańskie Forum Gospodarcze, Gdańsk − KRS 0000021104
  12. Gościniec Nad Sawą Sp. Z O.O., Handzlówka − KRS 0000593517
  13. Ilontin Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000814007
  14. Infopartner Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000942974
  15. Jacht Klub Morski Gryf W Gdyni, Gdynia − KRS 0000230939
  16. Lege Artis - C. Daniłowicz i G. Daniłowicz Sp. J., Wrocław − KRS 0000305407
  17. Lege Artis Pro Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000765884
  18. Liga Ochrony Przyrody, Warszawa − KRS 0000113431
  19. Miejski Zakład Komunikacji W Toruniu Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000406721
  20. Netday Sp. Z O.O., Otomin − KRS 0000627944
  21. Nsm.biz Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000536070
  22. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Krawarkon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022515
  23. Redgrass Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653294
  24. Redgrass Home Sp. Z O.O. Osiedle Strzeniówka Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000658416
  25. Rozwój i Praworządność, Gdańsk − KRS 0000497074
  26. Sag Sp. Z O.O., Otomin − KRS 0000720849
  27. Sea Voyager Club Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000648846
  28. Social Wifi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459078
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm, Gdańsk − KRS 0000110000
  30. Stowarzyszenie Kurort Brzeźno, Gdańsk − KRS 0000396179
  31. Stowarzyszenie Nasze Siedlce, Gdańsk − KRS 0000154216
  32. Stowarzyszenie Użytkowników Domków Letniskowych Jaszewo, Bytów − KRS 0000461888
  33. Szydlik Budownictwo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000379617
  34. Televideonet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318425
  35. Textilimpex Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000056440
  36. The Binder Consulting Sp. Z O.O., Otomin − KRS 0000548256
  37. Warszawska Grupa Wysokościowa S12, Warszawa − KRS 0000118011

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2 B Estates Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000272940
  2. 4 Oceans Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000353303
  3. Ams System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278304
  4. Architektura Budownictwo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000231327
  5. Awonet Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000588433
  6. Baltic Media Group Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000363000
  7. Bato Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000436000
  8. Bdo Legal Łatała i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000048231
  9. Biuro Ubezpieczeń Akwizycja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000061797
  10. Centrina Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000405167
  11. Clean Solution Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000466424
  12. Contact Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000508528
  13. Daniłowicz, Kogut Sałek Sp. J., Wrocław − KRS 0000641763
  14. Dianthus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000404451
  15. Dotcom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000095754
  16. Exea Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000394866
  17. Fulmar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000405990
  18. Fundacja Pro Patria - Pro Ecclesia Et Pontifice, Wrocław − KRS 0000155544
  19. Fundacja Sprawni Inaczej, Gdańsk − KRS 0000077718
  20. Global Electronic Solutions Sp. Z O.O., Brzeg − KRS 0000320421
  21. Grupa Prodialog Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000535938
  22. Ikar Pluspharma Sp. Z O.O. Sp. J., Katowice − KRS 0000420235
  23. Infogryf Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000248515
  24. Inittec Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000288698
  25. Inpost S.A., Kraków − KRS 0000536554
  26. Intercon Baltic Import i Export Company - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000087361
  27. Interturus Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000217586
  28. Interwel-przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Wibox Spółka Z O.o. - Sp. J., Lidzbark Welski − KRS 0000216928
  29. Kujawsko-pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000225897
  30. Kujawsko-pomorski Fundusz Rozwoju Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000671974
  31. Lege Artis Daniłowicz Sp. J., Wrocław − KRS 0000646653
  32. Lfg Trans Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000442674
  33. Ltc Investments S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000451678
  34. Luxolis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000434901
  35. Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury Kos-eko Sp. Z O.O., Kościerzyna − KRS 0000044459
  36. Net-sat Media Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000026762
  37. Oamp;3 Polska Sp. Z O.O., Laski − KRS 0000878451
  38. Orange Customer Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000230883
  39. Orange Szkolenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043165
  40. Polski Związek Funduszy Pożyczkowych, Warszawa − KRS 0000373870
  41. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000033744
  42. Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000225512
  43. Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000264374
  44. Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000103127
  45. Prawdziwe Lody Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000512016
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Orunia, Gdańsk − KRS 0000078513
  47. Stowarzyszenie Abc - Gdańsk, Gdańsk − KRS 0000243041
  48. Zakład Inwestycji Mieszkaniowych Południe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000122370
  49. Zakład Zadrzewień, Zieleni i Rekultywacji Arsmet Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000068312
  50. Zoompack Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000548260

Powiązane przetargi (15 szt.):
  1. Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych dla Instytutu Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki UG.
    Zamawiający: Uniwersytet Gdański, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa urządzeń wielofunkcyjnych dla Instytutu Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki UG. Sprzęt będący przedmiotem zamówienia musi spełniać co najmniej parametry wyszczególnione przez Zamawiającego w załączniku nr 7 (do SIWZ) - opis przedmiotu zamówienia.
  2. Dostawa zestawów komputerowych, routerów, switcha sieciowego oraz dysków twardych wewnętrznych wraz z obudowami dla potrzeb Archiwum UJ w Krakowie (30-059) przy al. Mickiewicza 22
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy zestawów komputerowych, routerów, switcha sieciowego oraz dysków twardych wewnętrznych wraz z obudowami dla potrzeb Archiwum UJ w Krakowie (30-059) przy al. Mickiewicza 22. Nr sprawy: CRZP/UJ/662/2010.
  3. Dostawa zestawów komputerowych i urządzenia wielofunkcyjnego dla potrzeb jednostek organizacyjnych UJ w Krakowie (31-007) przy ul. Gołębiej 24
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy zestawów komputerowych i urządzenia wielofunkcyjnego dla potrzeb jednostek organizacyjnych UJ w Krakowie (31-007) przy ul. Gołębiej 24. Nr sprawy: CRZP/UJ/737 i 738/2010 (powt.)
  4. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie sprzętu komputerowego oraz projektorów multimedialnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Nr sprawy CRZP/UJ/760,762,764,772/2010
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński, Kraków
    Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie sprzętu komputerowego oraz projektorów multimedialnych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Nr sprawy CRZP/UJ/760,762,764,772/2010
  5. Dostawa komputerów, sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sprzętu multimedialnego dla jednostek organizacyjnych Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej w podziale na zadania (części)
    Zamawiający: Politechnika Łódzka, Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Łódź
    Dostawa komputerów, sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz sprzętu multimedialnego dla jednostek organizacyjnych Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej w podziale na zadania (części)
  6. Wyłonienie wykonawcy w zakresie zakupu i dostawy monitora komputerowego dla Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński, Kraków
    Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie zakupu i dostawy monitora komputerowego dla Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ
  7. Dostawa sprzętu komputerowego nr sprawy Pn-158/10
    Zamawiający: Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie, Warszawa
    Dostawa sprzętu komputerowego nr sprawy Pn-158/10
  8. Dostawa sprzętu i akcesoriów komputerowych
    Zamawiający: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, Warszawa
    Zadanie nr 1: ZESTAW KOMPUTEROWY A
    Zadanie nr 2: ZESTAW KOMPUTEROWY B
    Zadanie nr 3: ZESTAW KOMPUTEROWY C
    Zadanie nr 4: ZESTAW KOMPUTEROWY D
    Zadanie nr 5: JEDNOSTKA CENTRALNA KOMPUTERA
    Zadanie nr 6: MONITOR
    Zadanie nr 7: DRUKARKA
    Zadanie nr 8: PRZEŁĄCZNIK USB
    Zadanie nr 9: LAPTOP
  9. wyłonienie wykonawcy w zakresie dostawy sprzętu komputerowego dla Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, nr sprawy: CRZP/UJ/ 785, 786 /2010
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński, Kraków
    Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie dostawy sprzętu komputerowego dla Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający elementy składowe wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera pkt 3)2.1 siwz (część 1 postępowania) oraz pkt 3)2.2 siwz (cześć 2 postępowania).
  10. Dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Policji województwa dolnośląskiego
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu, Wrocław
    a) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek Policji województwa dolnośląskiego.
    b) Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu komputerowego, wyszczególnionego w załączniku nr 1 do SIWZ, zgodnie z wymaganiami określonymi w załączniku nr 7 do SIWZ oraz załączniku nr 8 do SIWZ.

    c) Postępowanie zostało podzielone na 11 niżej opisanych części:

    1) część 1 postępowania obejmuje dostawę:
    - komputerów miniSD z czytnikiem kart i oprogramowaniem - 7 kpl. (podczęść 1.1),
    - monitorów LCD 19 - 7 szt. (podczęść 1.2),
    - drukarki laserowej kolorowej z tonerami - 1 szt. (podczęść 1.3),
    - drukarek laserowych - 9 szt. (podczęść 1.4),
    - drukarek laserowych - 12 szt. (podczęść 1.5),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 1 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 1 załącznika nr 7 do SIWZ;

    2) część 2 postępowania obejmuje dostawę:
    - komputera przenośnego - 1 szt. (podczęść 2.1),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 2 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 2 załącznika nr 7 do SIWZ;

    3) część 3 postępowania obejmuje dostawę:
    - zestawów komputerowych SD z monitorem i drukarką laserową oraz kompletem tonerów - 3 kpl. (podczęść 3.1),
    - zestawów komputerowych z drukarką i monitorem oraz kompletem tonerów - 5 kpl. (podczęść 3.2),
    - zestawu komputerowego z drukarką i monitorem - 1 kpl. (podczęść 3.3),
    - komputera przenośnego z drukarką - 1 szt. (podczęść 3.4),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 3 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 3 załącznika nr 7 do SIWZ;

    4) część 4 postępowania obejmuje dostawę:
    - drukarek laserowych - 5 szt. (podczęść 4.1),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 4 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 4 załącznika nr 7 do SIWZ;

    5) część 5 postępowania obejmuje dostawę:
    - komputerów PC z czytnikiem kart mikroprocesorowych - 4 szt. (podczęść 5.1),
    - monitorów LCD - 4 szt. (podczęść 5.2),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 5 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 5 załącznika nr 7 do SIWZ;

    6) część 6 postępowania obejmuje dostawę:
    - drukarek laserowych - 3 szt. (podczęść 6.1),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 6 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 6 załącznika nr 7 do SIWZ;

    7) część 7 postępowania obejmuje dostawę:
    - komputerów PC - 12 szt. (podczęść 7.1),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 7 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 7 załącznika nr 7 do SIWZ;

    8) część 8 postępowania obejmuje dostawę:
    - komputera PC z Office - 1 szt. (podczęść 8.1),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 8 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 8 załącznika nr 7 do SIWZ;

    9) część 9 postępowania obejmuje dostawę:
    - drukarek laserowych - 13 szt. (podczęść 9.1),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 9 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 9 załącznika nr 7 do SIWZ;

    10) część 10 postępowania obejmuje dostawę:
    - monitorów LCD - 14 szt. (podczęść 10.1),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 10 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 10 załącznika nr 7 do SIWZ;

    11) część 11 postępowania obejmuje dostawę:
    - komputerów przenośnych - 25 szt. (podczęść 11.1),
    zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ w części 11 postępowania i wymaganiami określonymi w załączniku nr 8 do SIWZ oraz w części 11 załącznika nr 7 do SIWZ;

    Minimalne wymagania techniczne, jakościowe i funkcjonalne oraz szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia zostały odpowiednio określone przez Zamawiającego w załączniku nr 7 do SIWZ (odpowiednio dla każdej z części zamówienia) oraz w załączniku nr 8 do SIWZ.

    d) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części postępowania. Wymaga się złożenia oferty na całość asortymentu (wszystkie podczęści) w ramach danej części postępowania.
    e) Miejsce dostawy: Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony na koszt Wykonawcy do magazynu Wydziału Teleinformatyki KWP we Wrocławiu, przy ul. Podwale 31-33 we Wrocławiu.
  11. dostawa dzisięciu zestawów sprzętu terenowego
    Zamawiający: Instytut Technologiczno-Przyrodniczy, Raszyn
    dostawa dzisięciu zestawów sprzętu terenowego
  12. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie zakupu i dostawy pięciu laptopów dla jednostek organizacyjnych UJ
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński, Kraków
    Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie zakupu i dostawy pięciu laptopów dla jednostek organizacyjnych UJ.
  13. Dostawa komputerów, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej w podziale na zadania (części)
    Zamawiający: Politechnika Łódzka, Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki, Łódź
    Dostawa komputerów, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej w podziale na zadania (części)
  14. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie zakupu i dostawy drukarek, kserokopiarki i projektora dla jednostek UJ
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński, Kraków
    Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie wykonawcy w zakresie zakupu i dostawy drukarek, kserokopiarki i projektora dla jednostek UJ
  15. sprzęt komputerowy (AG-0202-6/09)
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy, Gorzów Wielkopolski
    1. Komputery - 12 sztuk kod CPV 30213000-5
    2. Drukarki laserowe monochromatyczne - 16 sztuk kod CPV 30232110-8
    3. Urządzenie wielofunkcyjne - 1 sztuka CPV 32581200-1
    4. Drukarka laserowa kolorowa - 1 sztuka kod CPV 30232110-8
    5. Monitor ciekłokrystaliczny (LCD) 17 - 5 sztuk kod CPV 30231250-4
    6. 1GB PAMIĘCI ECC DDR 400MHZ - 4 sztuki CPV 30237200-1
    7. SuperStack 3 Switch 4900 GBIC Module PN 3C17714 - 1 szt. CPV 32420000-3
    8. Jednokanałowa karta magistrali hosta HP U320 PCI-E - 1 szt. CPV 30237100-0
    9. System kolejkowy - 1 sztuka kod CPV 48151000-1