Kogo reprezentuje osoba

Tylicki Zdzisław Janusz

w KRS

Zdzisław Janusz Tylicki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zdzisław
Drugie imię:Janusz
Nazwisko:Tylicki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1948 r., wiek 72 lata
Miejscowości:Golina (Wielkopolskie), Golinka (Wielkopolskie), Moraczewo (Wielkopolskie), Rydzyna (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domagała Franciszek, Koschel Barbara, Skrobała Stanisław, Spławski Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boguszewski Dariusz, Borowczyk Łukasz, Kruś Robert, Musielak Mirosław, Skrobała Stanisław, Sudnik Zbigniew, Szerszeń Marcin

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Mieczysław Zbigniew, Majsnerowski Marian Edward, Michalczak Wojciech, Mielnik Krzysztof, Piętka Eugeniusz Ireneusz, Sowa Artur, Szwajkowski Ryszard Józef, Szymczak Damian Piotr, Tułaza Andrzej Marian, Wojtkowiak Tadeusz Józef, Zjeżdżałka Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włodarczyk Paweł
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olejnik Władysław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olejnik Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Franciszek Adam, Skrobała Stanisław Józef, Szerszeń Marcin Robert
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maćkowiak Jarosław, Mielnik Krzysztof, Łazarska Małgorzata Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tama Bernadeta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajka Robert, Kowalczyk Mieczysław Zbigniew, Kłosin Krzysztof, Mielnik Krzysztof, Piętka Eugeniusz Ireneusz, Szymkowiak Franciszek, Tułaza Andrzej, Wlekły Bogdan Jan, Wojtkowiak Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Starkowski Wojciech Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawlicz Stanisław, Lech Stanisław, Stencel Wiktor, Łysiak Mariusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawlicz Stanisław, Kubiak Zdzisław, Maśliński Marcin, Poślednik Jarosław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bardecki Krzysztof, Majchrzak Tadeusz, Matuszewski Stanisław, Polaszyk Adrian
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domagała Franciszek, Koschel Barbara, Skrobała Stanisław, Spławski Piotr
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boguszewski Dariusz, Borowczyk Łukasz, Kruś Robert, Musielak Mirosław, Skrobała Stanisław, Sudnik Zbigniew, Szerszeń Marcin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro-pasz Sp. Z O.O., Moraczewo − KRS 0000525935
  2. Agro-pasz Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Moraczewo − KRS 0000568385
  3. Federacja Grup i Producentów Wołowina Polska, Warszawa − KRS 0000786584
  4. Finansowanie i Doradztwo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000767819
  5. Forest Company Sp. Z O.O., Leszno − KRS 0000718765
  6. Fundacja Ekologiczna Nasza Ziemia, Warszawa − KRS 0000171841
  7. Gama Finanse Sp. Z O.O., Lipno − KRS 0000468525
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lipnie, Lipno − KRS 0000132745
  9. Jarocińskie Linie Autobusowe Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000011185
  10. Jarocińskie Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej Jar-pek Z Siedzibą W Golinie, Golina − KRS 0000183145
  11. Konveyor Beyaz Esya Ve Otomotiv Yan Sanayi Ticaret Anonim Sirketi Sp. J., Kalisz − KRS 0000834453
  12. Lider Sp. J. Jan Bandosz, Ryszard Szwajkowski, Kowalew − KRS 0000091403
  13. Miejsko Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Krotoszyn − KRS 0000053091
  14. Moderne M.stajer Sp. J., Leszno − KRS 0000246783
  15. Ochotnicza Straż Pożarna W Belęcinie Nowym, Belęcin Nowy − KRS 0000019886
  16. Ochotnicza Straż Pożarna W Kowalewie, Kowalew − KRS 0000006542
  17. Ochotnicza Straż Pożarna W Wilkowicach, Wilkowice − KRS 0000008998
  18. P.m. Bet Sp. Z O.O., Tarnowa Łąka − KRS 0000782095
  19. Piaski Grupa Producentów Trzody Sp. Z O.O., Piaski − KRS 0000341429
  20. Pol-tucz Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej, Środa Wielkopolska − KRS 0000305429
  21. Powiatowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych W Czarnkowie, Czarnków − KRS 0000206074
  22. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Chrobry Sp. Z O.O., Kłecko − KRS 0000258880
  23. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Polanie Sp. Z O.O., Kłecko − KRS 0000136499
  24. Rolbruk Sp. Z O.O., Wilkowice − KRS 0000703943
  25. Spółdzielcza Grupa Producentów Piaski, Piaski − KRS 0000376300
  26. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Farm-pek, Jarocin − KRS 0000357802
  27. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-tucz, Golina − KRS 0000384163
  28. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Rola, Kowalew − KRS 0000343973
  29. Spółdzielnia Agro-top Grupa Producentów Trzody Chlewnej Likwidacyjnej, Rogowo − KRS 0000304387
  30. Spółdzielnia Agro-top Grupa Producentów Zbóż i Rzepaku, Rogowo − KRS 0000303793
  31. Spółdzielnia Dobro Natury, Zawory − KRS 0000664224
  32. Spółdzielnia Dobry Kurczak, Trzek − KRS 0000460090
  33. Spółdzielnia Dorodny Kłos, Zawory − KRS 0000834266
  34. Spółdzielnia Drobiarska Gallus, Szamotuły − KRS 0000748977
  35. Spółdzielnia Eko Byk, Miejska Górka − KRS 0000671370
  36. Spółdzielnia Euro-plon, Lipno − KRS 0000280027
  37. Spółdzielnia Euro-plon 2, Rydzyna − KRS 0000465875
  38. Spółdzielnia Producentów Buraka Cuk-rol, Miejska Górka − KRS 0000722941
  39. Spółdzielnia Producentów Bydła Fernando, Kowalew − KRS 0000387201
  40. Spółdzielnia Producentów Euro-tucz, Radomicko − KRS 0000280773
  41. Spółdzielnia Producentów Trzody Bekon, Rydzyna − KRS 0000438543
  42. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Finiszer, Kowalew − KRS 0000461837
  43. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Hodowca, Kowalew − KRS 0000415886
  44. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Mak-tucz, Nowy Belęcin − KRS 0000426795
  45. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Nowopol, Nowawieś − KRS 0000358275
  46. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Smyk, Kowalew − KRS 0000376092
  47. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Tuczbel, Krzemieniewo − KRS 0000463505
  48. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Wytrwali, Kowalew − KRS 0000607740
  49. Spółdzielnia Producentów Trzody Farmsus, Rydzyna − KRS 0000459626
  50. Spółdzielnia Producentów Trzody Salus-2, Golinka − KRS 0000278455

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab Architektura Budownictwo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000135914
  2. Agavor Sp. Z O.O., Golina − KRS 0000228807
  3. Agencja Usługowo-detektywistyczna Pewność Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000084867
  4. Agro-byk Sp. Z O.O., Niedźwiady − KRS 0000422930
  5. Agro-sus Sp. Z O.O., Moraczewo − KRS 0000283155
  6. Agrotop-tucz 1 Sp. Z O.O., Niedźwiady − KRS 0000430549
  7. Agrotop-tucz Sp. Z O.O., Niedźwiady − KRS 0000430553
  8. Akademia Zrównoważonego Rozwoju Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000524283
  9. Altman Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Żnin − KRS 0000205836
  10. Artimeet Sp. Z O.O., Golina − KRS 0000229170
  11. Atc Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000140576
  12. Auto Wielkopolska Sp. Z O.O. W Koninie, Konin − KRS 0000053559
  13. Bank Spółdzielczy W Krotoszynie, Krotoszyn − KRS 0000043578
  14. Bermont Sp. Z O.O., Golinka − KRS 0000447263
  15. Bioenergia Oil Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sieradz − KRS 0000300605
  16. Grupa Producencka Kłos, Sławno − KRS 0000490136
  17. Grupa Producentów Rolnych Obra Sp. Z O.O., Nosków − KRS 0000212142
  18. Invest Form Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000526875
  19. Jamalex Sp. Z O.O., Kłoda − KRS 0000195448
  20. Jaskotrade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Golina − KRS 0000286905
  21. Krot-plon Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000333210
  22. Miejski Klub Sportowy Kalisz Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000395315
  23. Ogólnopolska Spółdzielnia Grup Producentów Rolnych, Gołaszyn − KRS 0000337432
  24. Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła Gol-byk, Jarocin − KRS 0000444189
  25. Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła Jar-bulls, Golina − KRS 0000317793
  26. Spółdzielcza Grupa Producentów Gol-plon, Golina − KRS 0000379453
  27. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-maćko, Jarocin − KRS 0000442007
  28. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-marko, Jarocin − KRS 0000441987
  29. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-nowa, Jarocin − KRS 0000422512
  30. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-pek, Golina − KRS 0000359212
  31. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Gol-sus, Jarocin − KRS 0000418587
  32. Spółdzielcza Grupa Producentów Trzody Chlewnej Jar-pek Plus, Golina − KRS 0000281453
  33. Spółdzielcza Grupa Producentów Zbóż i Nasion Roślin Oleistych Krot-plon, Krotoszyn − KRS 0000323804
  34. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Golinie, Golina − KRS 0000170648
  35. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Piaskach, Piaski − KRS 0000062420
  36. Spółdzielnia Mleczarska Demi, Góra − KRS 0000030962
  37. Spółdzielnia Producentów Bydła Bukat, Rydzyna − KRS 0000409378
  38. Spółdzielnia Producentów Trzody Agro-sus 2010, Rydzyna − KRS 0000365211
  39. Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Bel-tucz, Nowy Belęcin − KRS 0000280090
  40. Spółdzielnia Producentów Trzody Mor-pol, Wonieść − KRS 0000410720
  41. Spółdzielnia Producentów Trzody Przygoda, Golinka − KRS 0000358913
  42. Spółdzielnia Producentów Trzody Salus, Golinka − KRS 0000262624
  43. Spółdzielnia Producentów Trzody Salus-3, Golinka − KRS 0000318612
  44. Spółdzielnia Producentów Trzody Tepena, Pacholewo − KRS 0000358974
  45. Spółdzielnia Producentów Zbóż i Rzepaku Łanpol, Rydzyna − KRS 0000381324
  46. Spółdzielnia Producentów Ziarna Zbóż i Nasion Roślin Oleistych Agro-łan, Sławno − KRS 0000304150
  47. Ubojnia - Masarnia Folmas Sp. Z O.O., Folwark − KRS 0000165871
  48. Zakład Produkcyjno-handlowy Agrol Sp. Z O.O., Ślubów − KRS 0000087629
  49. Zakłady Mięsne Salus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Golinka − KRS 0000007214
  50. Zrzeszenie Producentów Trzody Chlewnej Pro-agro W Krotoszynie, Krotoszyn − KRS 0000029924