Kogo reprezentuje osoba

Tymkiewicz Marek Krzysztof

w KRS

Marek Krzysztof Tymkiewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Tymkiewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1964 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Rzeszów (Podkarpackie), Sosnowiec (Śląskie), Tarnowskie Góry (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:8 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacki Grzegorz, Borowicz Artur, Gasparini Roberto Lincoln, Grzesło Łukasz, Kopert Ursula, Kuś Grzegorz Franciszek, Marraccino Anthony, Stelmach Katarzyna, Tan Wiliam Hoan, Wright Timothy James

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zużałek Maciej Szymon
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedroń Krzysztof Jacek, Bogacka Czerneńko Monika Gabriela, Bogacki Grzegorz, Brączkowski Andrzej, Grzesło Łukasz Henryk, Kwiatkowski Jarosław Artur, Rozpotyński Robert, Rzepecki Sławomir Tadeusz, Stelmach Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Warsocki Artur

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Doran Anthony, Kierzek Robert, Maślankiewicz Jerzy, Milewski Wojciech Bolesław, Oleksowicz Krzysztof Teofil, Oleksowicz Maciej Krzysztof, Oleksowicz Wanda Jadwiga, Oleksowicz Bugajewska Jolanta Elżbieta, Oliszewski Andrzej Aleksander, Soszyński Krzysztof, Zabrodzka Magdalena, Zajączkowski Piotr Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamora Piotr Dariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejczak Mariusz, Dylla Katarzyna, Jeżewska Aleksandra Kalina, Kade Wojciech Bronisław, Kempa Joachim, Komołowski Longin, Krasnodębski Jerzy, Krzyszkowski Zbigniew Jakub, Kurczek Tomasz Wojciech, Michałkiewicz Jerzy, Olek Jerzy Henryk, Owczarek Cezary, Pawlik Krzysztof, Pałka Wojciech, Powalla Krystian Paweł, Sisulak Herba Jolanta Maria, Skowerski Mirosław, Swoboda Czesław Michał, Szczepańska Joanna, Szortyka Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Janusz Henryk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baliga Beata Maria, Górski Marek, Grocholski Zbigniew, Maślankiewicz Jerzy Zdzisław, Szkopek Grzegorz Krzysztof, Tatarkiewicz Łukasz Bogdan, Wilomski Wojciech Ignacy, Zajączkowski Piotr Józef, Zawalonka Cecelska Jolanta Bożena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wikaliński Jarosław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Broncel Piotr Józef, Hylla Ryszard Jerzy, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek Adam, Klabis Ewa Alicja, Malik Ilona Alicja, Matuszek Bartłomiej, Obrzud Jarosław Tomasz, Smutek Andrzej Jan, Starżyk Paweł, Tyczka Jacek Józef, Uszko Marek Stanisław, Węgrzyn Joanna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolski Józef Tadeusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górski Marek, Kublik Andrzej, Nadolski Piotr, Prostak Janusz, Skłodowski Jacek, Sowa Grzegorz, Wieczorkiewicz Andrzej, Wójcik Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Więcek Krystyna Zofia
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziadek Piotr, Hatala Janusz, Iwański Stanisław, Nadolski Piotr, Skłodowski Jacek, Tatarkiewicz Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Andrzej Hubert
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baliga Beata, Buczkowski Marian Antoni, Fischer Małgorzata Alicja, Górski Marek Wojciech, Kędziorek Jolanta Hanna, Klęk Kazimierz, Lepka Paweł, Maślankiewicz Jerzy Zdzisław, Smoliński Andrzej, Szpalerski Stefan Ryszard, Tatarkiewicz Łukasz Bogdan, Topolewicz Piotr, Żurawski Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szajewski Waldemar
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczewska Bożena Krystyna, Baliga Beata, Buczek Alicja Cecylia, Buczkowski Marian Antoni, Czarnik Dariusz, Górski Marek Wojciech, Kornetka Magdalena Urszula, Maślankiewicz Jerzy Zdzisław, Matlak Władysław, Nadolski Piotr, Śluzek Kinga Anna, Świerlikowska Zofia, Tatarkiewicz Łukasz Bogdan, Żurawski Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majewski Jerzy Grzegorz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bucior Leszek, Bukowski Tomasz, Darłak Marian Stanisław, Duszkiewicz Robert Stanisław, Górecki Adam, Gregorczyk Ewa Monika, Grzybowski Wojciech, Krawczyk Andrzej, Kłósek Sławomir, Lytvynov Kostyanty, Marciniec Leon, Mazur Krzysztof, Pylypenko Oleksandr, Robert Rafał, Siwiec Józef, Sondej Kazimierz, Stawarz Cyzio Katarzyna, Szydło Andrzej, Ubysz Grzegorz, Walczyk Danuta, Wenc Roman, Wojda Dariusz, Wojnowski Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wypychowska Małgorzata
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bytomski Andrzej, Kaczyński Marek, Rak Robert Henryk, Starżyk Paweł, Węgrzyn Jan Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawiszowska Beata
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejak Anna Katarzyna, Duszkiewicz Robert, Dybał Iwona, Jałmużna Robert, Marciniec Leon Franciszek, Miąso Krzysztof, Sondej Kazimierz, Szydło Andrzej, Walczyk Danuta, Wyka Zelik Marzena, Znamirowska Gilek Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Stanisław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chlebowski Adam, Ogonowski Mirosław, Olszewski Janusz, Starżyk Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam Wacław
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Betlej Małgorzata, Brodowicz Marek, Domińczak Damian, Drewniak Barbara, Karwacki Dariusz, Kołodziejski Paweł, Maliszewski Janusz, Maślankiewicz Jerzy, Olbrycht Elżbieta, Skrzela Halina Zofia, Tatarkiewicz Łukasz, Żądło Jerzy, Zajączkowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wierzbicki Bohdan Kazimierz
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław Andrzej, Chlebowski Adam, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek Adam, Majcher Marek, Mazurczyk Alina, Ogonowski Mirosław Jakub, Olszewski Janusz, Rusek Janusz, Starżyk Paweł, Uszko Marek Stanisław, Węgrzyn Joanna, Łyda Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawiszowska Beata
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biegisz Marek Józef, Bobrowski Bogusław Andrzej, Braszczok Jerzy Antoni, Czechowski Jacek Leszek, Czechowski Leszek Henryk, Fryzowicz Zbigniew, Grzyśka Tomasz Piotr, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek Adam, Macierzyński Dariusz Stanisław, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Sontag Henryk, Starżyk Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zych Dariusz Eugeniusz
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Haniak Rafał Radosław, Janowski Sławomir, Kotyła Grzegorz Bogdan, Maślankiewicz Jerzy, Medoń Piotr, Nadolski Piotr, Piotrowski Jan, Tatarkiewicz Łukasz, Tondytko Leon, Żurąński Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Węgrzyński Tomasz Wojciech
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław Andrzej, Broncel Piotr, Drobik Szymon, Fryzowicz Zbigniew, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek, Kubiak Marek, Kurek Michał, Masarczyk Sławomir, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Sok Henryk, Starżyk Paweł, Swoboda Czesław, Węgrzyn Joanna Maria, Zawadzki Krzysztof Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejak Anna Katarzyna, Becz Jan, Bernacka Anna, Brejwo Marek, Duszkiewicz Robert, Dybał Iwona Ewa, Górniak Krzysztof Jan, Gregorczyk Ewa Monika, Kubas Barbara Lucyna, Marciniec Leon Franciszek, Mazur Krzysztof, Miąso Krzysztof Piotr, Pawlik Piotr Michał, Pieczonka Maria Teresa, Siwiec Józef, Sołtys Jacek Marian, Talarek Romuald, Walczyk Danuta, Zawadzki Jerzy Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarawski Damian Henryk
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Becz Jan, Brejwo Marek, Dybał Iwona, Górniak Krzysztof Jan, Kępiński Tadeusz, Kuźniar Ryszard, Lewek Małgorzata Ewa, Siwiec Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Suchocki Zdzisław
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brandys Zdzisław, Darłak Marian, Held Jerzy, Jeska Urszula, Korzhov Sergiy, Krawczyk Andrzej, Kubas Barbara, Marciniec Leon, Pylypenko Oleksandr, Skop Barbara, Szwajczak Natalia, Terenyi Gyula, Waluga Lech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zywar Andrzej
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Filip Artur, Minich Mirosława Alicja, Powalla Krystian, Sikora Danuta Katarzyna, Szortyka Andrzej, Zając Tomasz Andrzej, Zięba Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Janusz Henryk
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barchański Łukasz Marek, Drobik Szymon Teodor, Filip Artur, Hajduga Kazimierz Jan, Jawłowski Michał, Kędziorek Jolanta Hanna, Koprek Janusz Franciszek, Krzyszkowski Zbigniew Jakub, Lewandowski Andrzej Włodzimierz, Perek Włodzimierz Józef, Swoboda Czesław, Szortyka Andrzej Jan, Łuszczek Małgorzata Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zeman Zbigniew Tadeusz
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Basista Rafał, Bobrowski Bogusław Andrzej, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek, Matuszek Leszek, Starżyk Paweł, Sypek Czesław Józef, Uszko Marek Stanisław, Łyda Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawiszowska Beata
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grygoriew Sebastian, Hylla Ryszard Jerzy, Kaczyński Marek Adam, Kociołek Roman, Krężel Alicja Katarzyna, Matuszek Bartłomiej Adam, Otawa Marek Ireneusz, Płonka Zbigniew Edmund, Smutek Andrzej, Starżyk Paweł, Swoboda Czesław, Tomecki Ireneusz, Węgrzyn Joanna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wencel Henryk
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogacki Grzegorz Wiktor, Stelmach Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walkowicz Ewelina
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Masarczyk Sławomir, Sok Henryk, Zaporowska Gertruda Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław Andrzej, Chrószcz Bogusław Antoni, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek Adam, Kimel Zdzisław, Majcher Marek Stanisław, Śleziak Piotr Stanisław, Starżyk Paweł, Uszko Marek Adam, Węgrzyn Joanna Maria, Zawadzki Krzysztof Andrzej, Łyda Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bożek Andrzej, Bul Arnold, Cepil Kazimierz Stanisław, Kaczmarczyk Andrzej, Kaczyński Marek Adam, Masarczyk Sławomir, Piziurny Wiesław, Śnieżko Arkadiusz, Starżyk Paweł, Uszko Marek, Wiatr Magdalena, Zawadzki Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sztuka Marian
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dańczura Tomasz Grzegorz, Kaczyński Marek, Starżyk Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyżniewski Jan Zbigniew
  30. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejczak Mariusz Alfred, Dobrzyńska Anna Dorota, Dudys Jacek, Kurczek Tomasz Wojciech, Lison Jan, Michałkiewicz Jerzy, Olek Jerzy Henryk, Rother Joanna, Skowerski Mirosław Maciej, Swoboda Czesław Michał, Szortyka Andrzej Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaborowski Zbyszek
  31. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Haapakoski Ari, Hylla Ryszard, Klabis Ewa, Malik Ilona, Miilukangas Veli Pekka, Mrowiec Tomasz, Pruś Piotr, Swoboda Czesław, Walawender Tomasz, Węgrzyn Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fedoryszyn Tomasz Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3 Ch Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120148
  2. 3 X R Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000329885
  3. 40 Mera Office Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000497621
  4. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  5. Access Service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000288033
  6. Adventure Capital Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000711437
  7. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  8. Aiton Caldwell S.A., Gdańsk − KRS 0000313046
  9. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  10. Alpina 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000558800
  11. Amg Investments Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000327417
  12. Amg Investments Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Elbląg − KRS 0000328614
  13. Ammono S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000388410
  14. Andel Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000231549
  15. Ap 37 Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000632811
  16. Ap 37 Holding Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000636410
  17. Apla Galposter Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000214235
  18. Aquanet S.A., Poznań − KRS 0000234819
  19. Arsinvest S.A., Kielce − KRS 0000087360
  20. Arum Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335901
  21. Aurum Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000533342
  22. Autokopex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000517160
  23. Bagpak Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288117
  24. Barska Mera Office Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000723139
  25. Bb Properties Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000209052
  26. Bd 30 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691922
  27. Bd 31 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000718691
  28. Bd 32 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000716830
  29. Bizfit Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000499753
  30. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  31. Blue Gas N R G Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396047
  32. Blue Gas N R G Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380359
  33. Boka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000491916
  34. Bsjot Sp. Z O.O., Zwierzyniec − KRS 0000047833
  35. C S Recycling Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000195191
  36. Cech Rzemiosł Różnych, Ropczyce − KRS 0000013208
  37. Cenospheres Trade Amp; Engineering S.A., Warszawa − KRS 0000454474
  38. Changeover Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000621667
  39. Chem Trans Logistic Haldex S.A., Sosnowiec − KRS 0000179052
  40. Cloud Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000405842
  41. Collegium Anetta Kolasińska i Wspólnicy Sp. J., Gdynia − KRS 0000467638
  42. Consortio Lex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000294930
  43. Corpofin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226362
  44. Creotech Instruments S.A., Piaseczno − KRS 0000407094
  45. Ct Creative Team S.A., Warszawa − KRS 0000035069
  46. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  47. Ctl Maczki-bór S.A., Sosnowiec − KRS 0000361438
  48. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  49. Ctl Service Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000220854
  50. Ctl Tankpol Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000104810

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 612 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014636
  2. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  3. Abm Solid S.A. Układowej, Tarnów − KRS 0000054847
  4. Access Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051978
  5. Administracja Domów Mieszkalnych Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000265269
  6. Advantum Investments Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000364331
  7. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  8. Agencja Celna Pik Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000016082
  9. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A., Wrocław − KRS 0000248319
  10. Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A., Chrzanów − KRS 0000225451
  11. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  12. Air Liquide Global Ec Solutions Poland S.A., Kraków − KRS 0000094583
  13. Air Products Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055764
  14. Akb Marketing - Services Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000090023
  15. Akcent 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269322
  16. Alma Market S.A., Kraków − KRS 0000019474
  17. Altair Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389969
  18. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  19. Alti Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000139396
  20. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  21. Alumast S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000031909
  22. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  23. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  24. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  25. Andropol-trading S.A., Andrychów − KRS 0000115365
  26. Andrychowska Wykończalnia Tkanin Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000244742
  27. Apator Control Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000016020
  28. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  29. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  30. Aqq Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226409
  31. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  32. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  33. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  34. Arge Paliwa Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000271750
  35. Arge Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000006118
  36. Assets Management Black Lion Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000371563
  37. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  38. Atrain Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000578261
  39. Aura Real Estate Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000547833
  40. Auto Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000148057
  41. Auto-res Sp. Z O.O., Pogwizdów Nowy − KRS 0000103643
  42. Autoblacharnia Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000021557
  43. Autodelta Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000062841
  44. Automotive Europe Corporation Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000031856
  45. Autonika Holding S.A., Rzeszów − KRS 0000024980
  46. Autoniss Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000063742
  47. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  48. Ballinger Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025858
  49. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  50. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Wykonanie otworu spływowego między poziomami 350m i 500m dla SRK S.A. Oddział KWK „Mysłowice” w 2017r.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Wykonanie otworu spływowego między poziomami 350m i 500m dla SRK S.A. Oddział KWK „Mysłowice” w 2017r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres wraz z uwarunkowaniami techniczno-organizacyjnymi zawiera załącznik nr 2 do SIWZ
  2. „Odwiercenie otworu wentylacyjnego z podłużni Koerber poz. III do stropu kom. IV/76 usytuowanej na mpoz. III-IV wraz z wykonaniem wnęki wiertniczej w podłużni Koerber oraz opracowanie projektu technicznego i technologii robót”
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
    1. Przedmiotem zamówienia jest odwiercenie otworu wentylacyjnego z podłużni Koerber poz. III do stropu kom. IV/76 usytuowanej na mpoz. III-IV zwanego dalej „otworem wentylacyjnym” wraz z wykonaniem niezbędnej wnęki wiertniczej w podłużni Koerber.
    2. W ramach zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do wykonania projektu
    technicznego i technologii prowadzenia robót górniczych i wiertniczych.
    3. Wykonawca jest zobowiązany zrealizować przedmiot umowy w dwóch etapach:
    1) Etap I obejmuje opracowanie projektu technicznego robót górniczych i wiertniczych wraz z technologią ich realizacji, zwanego dalej „projektem”, jego uzgodnienie z odpowiednimi służbami kopalni podległymi Kierownikowi Ruchu Zakładu
    Górniczego Kopalni Soli „Wieliczka” S.A. zakończone zatwierdzeniem projektu
    przez Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego Kopalni Soli „Wieliczka” S.A.;
    2) Etap II obejmuje:
    a) uzyskanie opinii lub pozwolenia Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora
    Zabytków w Krakowie na wykonanie robót górniczych i wiertniczych objętych
    projektem
    b) wykonanie wnęki wiertniczej w południowym ociosie podł. Koerber w miejscu
    wyznaczonym przez służby miernicze Zamawiającego o parametrach
    umożliwiających zabudowę wiertnicy wraz z osprzętem niezbędnym do prowadzenie prac wiertniczych z stanowiska wiertniczego;
    c) wykonanie i urządzenie stanowiska wiertniczego zgodnie z zatwierdzonym
    projektem, (doprowadzenie mediów technologicznie niezbędnych do przygotowania stanowiska, przygotowanie stanowiska, transport na stanowisko sprzętu i materiałów, instalacje urządzeń, doprowadzenie mediów technologicznie
    niezbędnych do wiercenia) – sprzęt i materiały własne Wykonawcy, zakończone
    odbiorem technicznym stanowiska przez komisję powołaną przez Kierownika
    Ruchu Zakładu Górniczego Kopalni Soli „Wieliczka” S.A., potwierdzone
    pozytywnym protokołem oraz zezwoleniem Kierownika Ruchu Zakładu
    Górniczego na oddanie stanowiska do ruchu;
    d) zabezpieczenie dojścia do miejsca wylotu otworu w komorze IV/76 na mpoz.
    III-IV;
    e) odwiercenie otworu z stanowiska wiertniczego zlokalizowanego w podłużni
    Koerber na poziomie III do stropu komory IV/76 na mpoz. III-IV, o parametrach
    wyznaczonych przez służbę mierniczą Zamawiającego ( kąt wiercenia ok. 17,5’
    w dół – kąt mierzony do płaszczyzny poziomej, długość otworu ok. 18m)
    a następnie jego obudowanie rurami stalowymi o średnicy zewnętrznej 813mm
    i ściance nie cieńszej niż 10mm, zacementowanymi na całej długości
    do górotworu, zabezpieczenie wlotu otworu na poziomie III kratą stalową
    zabezpieczoną antykorozyjnie, materiały własne Wykonawcy. Obecny stan
    komory IV/76 mpoz. III-IV wyklucza prowadzenie jakichkolwiek prac na jej
    obszarze. W związku z powyższym wiercenie, poszerzanie i rurowanie otworu
    może być prowadzone wyłącznie z podł. Koerber poz. III w kierunku z góry w dół;
    f) likwidację stanowiska wiertniczego.
    4. Projekt winien zostać opracowany w następującym zakresie:
    1) wiertniczym,
    2) energomechanicznym,
    3) robót górniczych.
    4.1. Projekt winien spełniać wymogi przepisów ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. Prawo geologiczne i górnicze oraz przepisów wykonawczych do tej ustawy, a w szczególności § 42 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 28 czerwca 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy, prowadzenia ruchu oraz specjalistycznego zabezpieczenia przeciwpożarowego w podziemnych zakładach górniczych (Dz. U. z 2002 r. Nr 139 poz. 1169 ze zm.).
    4.2. Projekt winien uwzględniać gabaryty urządzeń wiertniczych w aspekcie wyrobisk pionowych i poziomych Kopalni Soli „Wieliczka”.
    4.3. Projekt powinien zostać uzgodniony ze wskazanymi przez Zamawiającego służbami dozoru ruchu Zamawiającego, w tym z osobą pełniącą nadzór geologiczny ze strony Zamawiającego.
    4.4. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania projektu w następujących formach:
    1) pisemnej – 3 egzemplarze,
    2) elektronicznej na nośnikach optycznych w formacie edytowalnym – 3 egzemplarze,
    3) elektronicznej na nośniku optycznym w formacie PDF – 3 egzemplarze.
  3. Wykonanie dokumentacji technicznej zabudowy górniczego wyciągu pomocniczego w szybie Zygmunt August II.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wielobranżowego projektu technicznego adaptacyjnego górniczego wyciągu szybowego szybu Zygmunt August II do zabudowy przewoźnej maszyny wyciągowej.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres wraz z uwarunkowaniami techniczno-organizacyjnymi zawiera załącznik nr 2 do SIWZ
  4. Usunięcie zagrożenia dla pompowni. Wykonanie otworów spustowych zbiornika wodnego na poz. 327 m przy szybie Kazimierz I pompowni głębinowej Niwka Modrzejów.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Zadanie obejmuje dwa etapy: Etap IVa
    Wykonanie otworu do całkowitego odwodnienia zbiornika W327
    2012, Etap IVb Wykonanie po odwodnieniu zbiornika
    zabezpieczenia wylotu wyrobiska na poz. 327 wykonanie tamy wraz z zabudową rur do ujęcia i odprowadzania do
    szybu bieżącego dopływu wody. Szczegółowi zakres ujęto w załączniku nr 2 do SIWZ.
  5. Projekt techniczny wraz z kosztorysem infrastruktury przy szybie Wschodnim do przyjęcia wody z likwidowanej KWK Mysłowice dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział KWK Mysłowice
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Projekt techniczny wraz z kosztorysem infrastruktury przy szybie Wschodnim do przyjęcia wody z likwidowanej KWK Mysłowice dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział KWK Mysłowice. Opracowanie Projektu technicznego związanego bezpośrednio z realizacją przez SRK S.A. w Bytomiu części zadania dotyczącego odprowadzania wód dołowych z rejonu likwidowanej KWK Mysłowice będącej w strukturach Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. oraz z rejonów szybów Wschodnich, KWK Mysłowice-Wesoła Katowickiego Holdingu Węglowego S.A., poprzez system odwadniania w rejonie szybów Wschodnich projektowanym kolektorem do rzeki Przemszy. Planowane zadanie zlokalizowane jest w woj. Śląskim, powiat Mysłowice, Miasto Mysłowice, na działkach nr 2997/162, 3052/162, 3053/162, 3131/162, 3132/162, w granicach terenu zakładu górniczego KWK Mysłowice-Wesoła obejmującego rejon szybów Wschodnich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres wraz z uwarunkowaniami techniczno-organizacyjnymi zawiera załącznik nr 2 do SIWZ...
  6. Zabudowa i uruchomienie awaryjnego górniczego wyciągu szybowego w szybie Gigant w ramach modernizacji górniczych wyciągów szybowych w szybie Gigant etap I i etap II
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    1 Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
    Etap I Adaptacja szybu GIGANT do współpracy z przewoźną maszyną wyciągową w zakresie: 1. Wykonanie
    fundamentu przy szybie Gigant str. płn. dla przewoźnej maszyny wyciągowej B1200
    DC50
    o nr. fabr. 376 3 B1200
    DC50P
    OPA 12 w oparciu o posiadany przez Zamawiającego projekt stanowiący załącznik nr 5 do SIWZ 2. Dostawa
    konstrukcji wsporczych dla kół linowych w oparciu o posiadany przez Zamawiającego projekt. 3. Dostawa 3 szt. kół
    linowych średnicy 1100m w oparciu o posiadany przez Zamawiającego projekt. Koła muszą posiadać aktualne
    dopuszczenie WUG. Etap II Zabudowa awaryjnego górniczego wyciągu szybowego w szybie Gigant : 1. Likwidacja
    elementów górniczego wyciągu szybowego szybu Gigant przedział północny w zakresie koniecznym do zabudowy
    wyciągu pomocniczego w przedziale północnym szybu Gigant . Likwidacji podlegają co najmniej: Naczynia
    wyciągowe, Zawieszenia liny nośnej i liny wyrównawczej, Liny nośne, Lina nośna, Lina wyrównawcza, Koła linowe,
    Elementy stacji nawrotu liny wyrównawczej dla przedziału północnego 2. Przystosowanie wieży szybu Gigant do zabudowy wyciągu pomocniczego zgodnie z projektem pt. Przystosowanie poziomu plus 40,58m wieży szybowej szybu Gigant przedział N rejon Pstrowski dla posadowienia konstrukcji wsporczej kół linowych 3. Dostawa
    elementów złącznych do montażu konstrukcji 4. Montaż konstrukcji wsporczych kół linowych 5. Montaż kół linowych
    6. Zabezpieczenie antykorozyjne zabudowanych konstrukcji stalowych. 7. Zabudowa pomostu do wysiadania załogi
    na poz.825m. 8. Montaż wszystkich niezbędnych elementów i uruchomienie kompletnego górniczego wyciągu
    szybowego tj. wykonanie prac montażowych i rozruchowych maszyny wyciągowej wraz z urządzeniami sygnalizacji i
    łączności szybowej w zakresie umożliwiającym wystąpienie do Dyrektora SUG o wydanie pozwolenia na
    eksploatację lub ruch próbny. Montowany wyciąg szybowy ma się składać z posiadanych przez Zamawiającego
    następujących elementów wyciągu szybowego: Przewoźna maszyna wyciągowa B1200
    DC50
    o nr. fabr. 376 3 B1200
    DC50P
    OPA 12 z liną nośną, znak dop. GM61
    14 Zawieszenie naczynia wyciągowego znak dop. GM85
    11,Naczynie wyciągowe znak dop. GM8514.
    Sygnalizacja i łączność szybowa wraz z urządzeniami w maszynie
    wyciągowej i naczyniu wyciągowym znak dop. GE20
    14. 9. Wykonanie wszystkich niezbędnych pomiarów, badań
    oraz sporządzenie protokołów i kart regulacji wymaganych obowiązującymi normami i przepisami dla instalowanych
    elementów wyciągu oraz maszyny wyciągowej i urządzeń sygnalizacji i łączności. 10. Wykonanie wszelkich
    dokumentacji niezbędnych do uruchomienia górniczego wyciągu szybowego w szybie Gigant zgodnie z
    obowiązującymi przepisami w tym zakresie. 11. Likwidacja prowadników łącznie z prowadnikami zgrubionymi z
    przedziału północnego szybu Gigant . Szczegółowy zakres został opisany w załączniku nr 2 do SIWZ.
  7. Zabudowa rurociągów w szybach Oddziału CZOK:CzęśćIDostawa i zabudowa rurociągu tłocznego DN500 w szybie Bańgów i na powierzchni Etap IIICzęść IIZabudowa rurociągu tłocznego w szybie Gigant-etap IIIprzebudowa nadszy-bia,zabudowa rurociągu na poz825,zabudowa w szybie,dostawa rur do szybu-kontynuacja prac rozpoczętych w 2014,dostawa rur dla realizacji etapu III w 2016r.CzęśćIII-Wymiana rurociągu p.poż.DN150 w szybie Gigant od poz 575 do poz825 do stacji redukcyjnej,częściowa dostawa rur.Część IV-Wymiana rurociągu spustowego DN300 zpoz 600m do poz690m w szybie Jan III.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Zabudowa rurociągów w szybach Oddziału CZOK:CzęśćIDostawa i zabudowa rurociągu tłocznego DN500 w szybie Bańgów i na powierzchni Etap IIICzęść IIZabudowa rurociągu tłocznego w szybie Gigant-etap IIIprzebudowa nadszy-bia,zabudowa rurociągu na poz825,zabudowa w szybie,dostawa rur do szybu-kontynuacja prac rozpoczętych w 2014,dostawa rur dla realizacji etapu III w 2016r.CzęśćIII-Wymiana rurociągu p.poż.DN150 w szybie Gigant od poz 575 do poz825 do stacji redukcyjnej,częściowa dostawa rur.Część IV-Wymiana rurociągu spustowego DN300 zpoz 600m do poz690m w szybie Jan III.
  8. Dostawy eksploatacyjnych materiałów ogniotrwałych w postaci mas, betonów i wyrobów formowanych
    Zamawiający: Instytut Metali Nieżelaznych O/Legnica, Legnica
    Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów ogniotrwałych stosowanych w instalacjach do produkcji stopów ołowiu w IMN Oddział Legnica:
    Część I) Dostawy materiałów ogniotrwałych nie formowanych przetestowanych w instalacjach pieców obrotowych w IMN Oddział Legnica.
    -masy torkretującej typu KONMIX MKX-L lub równoważnej w ilości do 9,6 Mg (średnio 0,8 Mg na 1 miesiąc);
    -betonu żaroodpornego typu RUNCAST lub równoważnego w ilości do 12 Mg (średnio 1 Mg na 1 miesiąc).
    -masy naprawczej do torkretowania typu MTKZ lub równoważnej w ilości do 12 Mg (średnio 1 Mg na 1 miesiąc).
    Część II) Dostawy wyrobów formowanych z materiałów ogniotrwałych korundowo -chromianowych przetestowanych w IMN O/Legnica typu KALEX - EKC lub równoważnych:
    -format typu: W585; 2,0W585; 0,9W585 w ilości 6 Mg.
    -format typu: 3WS 10; 3WS 16 w ilości 10 Mg.
    Miejsce dostawy: Instytut Metali Nieżelaznych Oddział w Legnicy - Zakład Doświadczalny Hutnictwa, ul. Złotoryjska 194, 59-220 Legnica (teren HM Legnica). Produkt będzie dostarczany transportem wykonawcy i na jego koszt.
    Warunki płatności: płatność na podstawie prawidłowo sporządzonej i zatwierdzonej faktury VAT w terminie 30 dni od daty jej wpływu do siedziby Zamawiającego w formie polecenia przelewu na rachunek bankowy Wykonawcy.
    Zamawiający zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia opisanego w niniejszej SIWZ zgodnie ze swoimi potrzebami i nie wykorzystania ilości sztuk oraz całej kwoty umownej. Wykonawca nie ma prawa do dochodzenia od Zamawiającego żadnych roszczeń z tego tytułu.
    Termin realizacji dostaw będzie uzgadniany w momencie składania zamówienia. Termin dostawy nie może być dłuższy niż 7 dni w przypadku I części przedmiotu zamówienia a 14 dni w przypadku
    II części przedmiotu zamówienia. Czas realizacji liczony jest od daty zgłoszenia zapotrzebowania do dnia dostarczenia do Zakładu Doświadczalnego Hutnictwa w Legnicy.

Inne osoby dla Tymkiewicz (11 osób):