Kogo reprezentuje osoba

Tyranowski Eugeniusz

w KRS

Eugeniusz Tyranowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Eugeniusz
Nazwisko:Tyranowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), Gorzów Wlkp. (Lubuskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celiński Zbigniew, Gogler Andrzej, Musolf Bronisław, Orzechowska Katarzyna, Piasek Dariusz Roman, Szewczyk Zenon Feliks, Widelska Henryka Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smyk Adam Bronisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bonarski Stefan, Dyląg Grażyna, Jaworska Danuta Maria, Marć Tomasz Ferdynand, Mizerny Roman, Orzechowska Katarzyna, Piasek Dariusz Roman, Plichta Franciszek, Szymaszek Władysław, Śmidoda Jerzy Kazimierz, Turzańska Grażyna Jadwiga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kubała Sylwester Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Centrum Innowacji i Rozwoju Zremb-gorzów Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000272512
  2. Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000355048
  3. Centrum Medyczne Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Stargard Szczeciński − KRS 0000357715
  4. Eko-cutiron Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000161698
  5. Fundacja Na Rzecz Akademii Gorzowskiej, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000482358
  6. Gminny Klub Sportowy Meprozet Stare Kurowo, Stare Kurowo − KRS 0000226403
  7. Górczyńskie Przedsiębiorstwo Urządzania Terenów Zieleni Ekoflor - Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000146277
  8. Holding-zremb Gorzów S.A., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000198829
  9. Kancelaria Biegłych Rewidentów Cdp Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000192433
  10. Kancelaria Biegłych Rewidentów Choszczno Sp. Z O.O., Choszczno − KRS 0000141262
  11. Lokalna Grupa Rybacka Pojezierze Dobiegniewskie, Dobiegniew − KRS 0000336578
  12. Lubuski Klaster Metalowy, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000307019
  13. Ocynkownia - Drezdenko Sp. Z O.O., Drezdenko − KRS 0000278442
  14. Sec Barlinek Sp. Z O.O., Barlinek − KRS 0000133574
  15. Stal-gaz Sp. Z O.O., Gorzów Wlkp. − KRS 0000139455
  16. Stowarzyszenie Nad Zalewem, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000211142
  17. Terraexim Agroimpex Sp. Z O.O., Zakrzewo − KRS 0000103059
  18. Towarzystwo Przyjaciół Starego Kurowa, Stare Kurowo − KRS 0000137880
  19. Zachodnia Izba Przemysłowo-handlowa W Gorzowie Wlkp., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000202865
  20. Zremb-gorzów Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000220289

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O. W Barlinku, Barlinek − KRS 0000123779
  2. Ilo Intermodal Logistics Sp. Z O.O., Baranowo − KRS 0000033360
  3. Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000029661
  4. Royal Finance Consulting Sp. Z O.O., Mierzyn − KRS 0000266236
  5. Spółdzielnia Mieszkaniowa Górczyn, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000049767
  6. Tyszkiewicz Consulting Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000375133
  7. Zm Service Sp. Z O.O., Ropczyce − KRS 0000040591