Kogo reprezentuje osoba

Uciński Andrzej

w KRS

Andrzej Uciński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Uciński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Sieradz (Łódzkie), Stróża Kolonia (Lubelskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Pawlak Anna Wiesława, Głowiński Andrzej, Kaczmarek Elwira Krystyna, Kaźmierczak Grzegorz Paweł, Kminikowski Jakub, Kościelniak Piotr Paweł, Królikowska Joanna Katarzyna, Pawlak Leszek Krzysztof, Pawlak Marzena Kamila, Piankowski Piotr, Pisarski Halina Władysława, Pisarski Marcin Mariusz, Pisarski Wojciech, Pisarski Zbigniew Jakub, Rosa Przemysław Michał, Rosa Wiesław Stanisław, Rosa Rydzak Krystyna Maria, Staniewska Kryściak Marzena, Szydłowska Rosa Małgorzata
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Pawlak Anna Wiesława, Kasjaniuk Jerzy Waldemar, Maj Małgorzata Maria, Pawlak Leszek Krzysztof, Pisarski Wojciech, Rosa Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobczak Łukasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcerzak Pawlak Anna Wiesława, Głowiński Andrzej, Kaczmarek Elwira Krystyna, Kaźmierczak Grzegorz Paweł, Kminikowski Jakub, Kościelniak Piotr Paweł, Królikowska Joanna Katarzyna, Pawlak Leszek Krzysztof, Pawlak Marzena Kamila, Piankowski Piotr, Pisarski Halina Władysława, Pisarski Marcin Mariusz, Pisarski Wojciech, Pisarski Zbigniew Jakub, Rosa Przemysław Michał, Rosa Wiesław Stanisław, Rosa Rydzak Krystyna Maria, Staniewska Kryściak Marzena, Szydłowska Rosa Małgorzata

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro-poli Sp. Z O.O., Stróża Kolonia − KRS 0000091003
  2. Big Sp. Z O.O., Konstantynów Łódzki − KRS 0000007992
  3. Biuro Biegłych Rewidentów Eko-bilans Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000203963
  4. Canpoland Clinics S.A., Warszawa − KRS 0000905289
  5. Canpoland Farms And Labs S.A., Łódź − KRS 0000905626
  6. Canpoland S.A., Łódź − KRS 0000789927
  7. Cluesee S.A., Jasionka − KRS 0000906211
  8. Daily Media Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198905
  9. Eko-consult Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000244338
  10. Europejska Akademia Dyplomacji Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000356890
  11. Fundacja Aurea Demokratia, Łódź − KRS 0000157124
  12. Fundacja Dar Serca, Łódź − KRS 0000157827
  13. Fundacja Europejska Akademia Dyplomacji, Warszawa − KRS 0000289736
  14. Fundacja Im. Kazimierza Pułaskiego, Warszawa − KRS 0000233247
  15. Global Store Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000587049
  16. Gromar Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000252385
  17. Klub Inteligencji Katolickiej W Łodzi, Łódź − KRS 0000131699
  18. Mielec Tech Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000682749
  19. Ogrody Zofii Sp. Z O.O., Konstantynów Łódzki − KRS 0000495972
  20. Play Of Battle Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000795388
  21. Pro Energis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000398643
  22. Przedsiębiorstwo Instalacyjne Kompakt Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000056502
  23. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Agropol Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000289421
  24. Quel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000699532
  25. Skk 5 Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000391523
  26. Stowarzyszenie Dolina Łódki - Miasto Dla Ludzi, Łódź − KRS 0000465157
  27. Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki, Zduńska Wola − KRS 0000237232
  28. Terplast Nowe Technologie Sp. Z O.O., Sieradz − KRS 0000645699
  29. Terplast Sp. Z O.O. Zakłady Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych, Sieradz − KRS 0000072052
  30. The Health Company Poland Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000823221
  31. Związek Pracodawców Przedsiębiorstw Dystrybucyjnych, Warszawa − KRS 0000108271

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agrovita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000260909
  2. Antico Sp. Z O.O., Giemzów − KRS 0000067299
  3. Bankowe Towarzystwo Gospodarcze Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000121745
  4. Chemobudowa-łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000013902
  5. Claro Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000384615
  6. De Molen S.A., Kraśnik Dolny − KRS 0000383888
  7. De Molen Trade Sp. Z O.O., Baranowo − KRS 0000161301
  8. Eco Logistic Sp. Z O.O., Konstantynów Łódzki − KRS 0000222058
  9. Eco Nova Polska Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000280100
  10. Ecorec Sp. Z O.O., Sieradz − KRS 0000284079
  11. Ekspansja Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, M. Łódź − KRS 0000323273
  12. Elektryk Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000211390
  13. Erg S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000085389
  14. Forum Młodych Dyplomatów, Warszawa − KRS 0000167532
  15. Fundacja Polski Instytut Myśli Gospodarczej, Warszawa − KRS 0000472967
  16. Kozera Sp. Z O.O., Lutomiersk − KRS 0000244523
  17. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Zduńska Wola − KRS 0000033985
  18. Mtm Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000124651
  19. Nova Invest Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000002684
  20. Papr Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263545
  21. Play Of Battle S.A., Łódź − KRS 0000896572
  22. Ponadregionalna Telewizja Puls Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000008261
  23. Przedsiębiorstwo Przemysłu Dziewiarskiego Dresso-color - Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000387125
  24. Remedium Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000021067
  25. Rolnicza Spółdzielnia Handlowo-usługowa, Pabianice − KRS 0000037137
  26. Wigolen S.A., Częstochowa − KRS 0000048994
  27. Ziemiańskie Towarzystwo Gospodarcze S.A., Warszawa − KRS 0000183604


Inne osoby dla Uciński (36 osób):