Kogo reprezentuje osoba

Umińska Woroniecka Anna

w KRS

Anna Umińska Woroniecka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Anna
Nazwisko:Umińska Woroniecka
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1977 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Srebrna Góra (Dolnośląskie), Strzelin (Dolnośląskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Klimaszewski Stanisław Waldemar, Kuchta Zygmunt, Petlicki Stanisław, Ziąber Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Władysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Benedyk Barbara, Cichoń Katarzyna Ewa, Kowalczyk Barbara Kazimiera, Pawnuk Emilia Maria, Zajiczek Piotr Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żabski Łukasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4team Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000462975
  2. Alfa Kancelaria Radców Prawnych Filar-szott Spółka Partnerska, Wrocław − KRS 0000384400
  3. Amatorska Liga Koszykówki, Bielawa − KRS 0000118257
  4. Bielawska Agencja Rozwoju Lokalnego Sp. Z O.O., Bielawa − KRS 0000181978
  5. Dolnośląski Fundusz Rozwoju Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000415829
  6. Etoll Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000188565
  7. Fundacja Dolnośląskie Forum Wodociągowe, Legnica − KRS 0000049893
  8. Fundacja Edukacji Obywatelskiej i Rozwoju Sportu, Bielawa − KRS 0000274402
  9. Fundacja Instytut Rozwoju Społecznego, Wrocław − KRS 0000281653
  10. Fundacja Mierzeja 2200, Krynica Morska − KRS 0000630269
  11. Fundacja Na Rzecz Strzelińskiego Centrum Medycznego - Nasz Szpital, Strzelin − KRS 0000360224
  12. Fundacja Nowoczesna Oświata, Stoszowice − KRS 0000203127
  13. Fundacja Razem, Wałbrzych − KRS 0000213039
  14. Fundacja Srebrnogórska, Srebrna Góra − KRS 0000317469
  15. G.k.i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000621356
  16. G.p.g. Andrzej Sergiel. Spółka Komandytowa, Lublin − KRS 0000248429
  17. Gminny Ośrodek Zdrowia Pro-med W Jugowie Sp. Z O.O., Jugów − KRS 0000366563
  18. Gray International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148853
  19. Incepti Development S.A., Wrocław − KRS 0000589302
  20. Integra Polska Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000299203
  21. Kg Sp. Z O.O., Srebrna Góra − KRS 0000469144
  22. Klub Sportowy Srebrnogórska Grupa Rowerowa, Srebrna Góra − KRS 0000496603
  23. Kłodzkie Towarzystwo Oświatowe, Kłodzko − KRS 0000092490
  24. Kordas Sp. Z O.O., Srebrna Góra − KRS 0000468901
  25. Kordas Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Srebrna Góra − KRS 0000528503
  26. Krajowy Związek Stowarzyszeń Właścicieli Patronackich Stacji Paliw W Sieci Polskiego Koncernu Naftowego S.A., Płock − KRS 0000195390
  27. Land Interactive Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000357809
  28. Land Interactive Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Lublin − KRS 0000364130
  29. Mełgiewska Investments Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000245276
  30. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. Z O.O., Bielawa − KRS 0000115211
  31. Mix - Ta Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000381825
  32. Nextcity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000364742
  33. Nieruchomości-gbs W Strzelinie Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000435421
  34. Noworudzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Nowa Ruda − KRS 0000137562
  35. Outletcity Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000284323
  36. Polska Fundacja Ochrony Zasobów Wodnych, Bydgoszcz − KRS 0000091983
  37. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Etoll Sp. J. Janusz Tatarski, Zbigniew Tatarski, Adam Jaworski, Strzelin − KRS 0000007946
  38. Przedsiębiorstwo Wodno-kanalizacyjne Wołów Sp. Z O.O., Wołów − KRS 0000081778
  39. Remix1 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000607453
  40. Salutaris Sp. Z O.O., Złoty Stok − KRS 0000131315
  41. Spółka Celowa Wałbrzyskie Centrum Sportowo-rekreacyjne Aqua-zdrój Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000304994
  42. Spółka Węglowa Tepal Sp. J. Tadeusz Żabski, Wałbrzych − KRS 0000026995
  43. Stowarzyszenie Europolscy, Strzelin − KRS 0000202767
  44. Stowarzyszenie Gospodarcze Ziemi Strzelińskiej, Strzelin − KRS 0000063914
  45. Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji Społecznej Osób Niedosłyszących Acustic, Wrocław − KRS 0000237407
  46. Strzeliński Ratusz Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000704401
  47. Twierdza Srebrna Góra Sp. Z O.O., Srebrna Góra − KRS 0000181062
  48. Wodociągi Srebrnogórskie Sp. Z O.O., Budzów − KRS 0000149839
  49. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Święta Katarzyna − KRS 0000133275
  50. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000055163

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Regionalnego Arleg S.A., Legnica − KRS 0000073983
  2. Alpat Sp. Z O.O., Błonie − KRS 0000081058
  3. Alstal Investment Sp. Z O.O., Jacewo − KRS 0000323877
  4. Altranet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000164139
  5. Area Pl Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000176516
  6. Artlogis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221428
  7. Astra S.A., Warszawa − KRS 0000052828
  8. Atrium Felicity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228432
  9. Axtone Hsw Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000044548
  10. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  11. Axtone Sp. Z O.O., Kańczuga − KRS 0000240217
  12. Bystrzyckie Centrum Zdrowia Sp. Z O.O., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000445090
  13. Centrum Handlowe Neptuncity Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233168
  14. Cukrownia Strzelin S.A., Strzelin − KRS 0000097916
  15. Delogis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000254977
  16. Firma Jbj J.ejfler ,b.frankowski Sp. J., Srebrna Góra − KRS 0000115151
  17. Fundacja Europejskie Centrum Opieki Symeon, Warszawa − KRS 0000394433
  18. Fundusz Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000177051
  19. Galeria Na Wyspie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245306
  20. Gray Projectmanagement Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239279
  21. Infogeo Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000107438
  22. Jeleniogórskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000021794
  23. Konstans Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000048664
  24. Kordas Sp. J., Srebrna Góra − KRS 0000241769
  25. Kordas Sp. Z O.O. Kg Spółka Komandytwa, Srebrna Góra − KRS 0000582543
  26. L.p.h. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245371
  27. Legnickie Centrum Biznesu Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000640616
  28. Miejski Zakład Energetyki Cieplnej-oława Sp. Z O.O., Oława − KRS 0000101760
  29. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000027173
  30. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji W Zduńskiej Woli Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000128732
  31. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Dagny W Strzelinie, Strzelin − KRS 0000029754
  32. Prymus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000072278
  33. Przedsiębiorstwo Eksploatacji Wód - Aquakonrad S.A., Iwiny − KRS 0000069478
  34. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Dolina Baryczy - Sp. Z O.O., Milicz − KRS 0000255485
  35. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Rolbex Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000138320
  36. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-mostowych W Oławie, Godzikowice − KRS 0000026101
  37. Radpol S.A., Człuchów − KRS 0000057155
  38. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Pracowników Łączności, Warszawa − KRS 0000150178
  39. Stowarzyszenie Klub Piłkarski Bielawianka, Bielawa − KRS 0000380842
  40. Strzelińskie Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000294023
  41. Strzelińskie Centrum Sportowo - Edukacyjne Sp. Z O.O., Strzelin − KRS 0000385641
  42. Sws Arkorp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020981
  43. Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Bielawa Sp. Z O.O.., Bielawa − KRS 0000055128
  44. Towarzystwo Wzgórz Strzelińskich, Strzelin − KRS 0000067239
  45. Weltex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036093
  46. Wiązowianka Sp. Z O.O., Częstocice − KRS 0000078199
  47. Yellowtel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045492
  48. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Nowa Ruda − KRS 0000031191
  49. Zenith - Monami Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126304

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Dostawa - zakup energii elektrycznej dla obiektów Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Strzelinie.
    Zamawiający: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Strzelinie, Strzelin
    Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego. Wykaz punktów poboru energii zawiera załącznik nr 1 do specyfikacji - Szacunkowa ilość dostarczanej energii: 3 618 796 kWh.
  2. ZP.14.2015 Rozbudowa sieci wodociągowych w Gminie Strzelin
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie, Strzelin
    Przedmiotem zamówienia jest: Zadanie 1 - Rozbudowa sieci wodociągowej dla Osiedla Wschodniego w Strzelinie -etap III - wykonanie odcinka sieci wodociągowej o średnicy DN 110 PE o długości ~ 313,9 mb - od węzła W6 poprzez węzły W5, W4, W4a do węzła WłC; - wykonanie odcinka sieci wodociągowej o średnicy DN 110 PE o długości ~ 84,9 mb - od węzła W4 do węzła W3; - wykonanie odcinka sieci wodociągowej o średnicy DN 110 PE o długości ~ 108,4 mb - od węzła W3 do węzła W3a. Zadanie 2 - Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowości Biały Kościół - etap I - wykonanie odcinka sieci wodociągowej o średnicy DN 110 PE o długości ~ 130,5 mb; - wykonanie odcinka sieci wodociągowej o średnicy DN 125 PE o długości ~ 63,3 mb

Inne osoby dla Umińska Woroniecka (49 osób):