Kogo reprezentuje osoba

Urbańska Agnieszka

w KRS

Agnieszka Urbańska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Agnieszka
Nazwisko:Urbańska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1978 r., wiek 41 lat
Miejscowości:Płock (Mazowieckie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Podel Waldemar Artur, Tomanek Edyta Wioletta, Tomaszewski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stasiński Sławomir

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Europejskie Stowarzyszenie Praktyków Prawa Gospodarczego, Płock − KRS 0000242269
  2. Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000032536
  3. Fud Finance S.A., Warszawa − KRS 0000695639
  4. Fud Technologies Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000734665
  5. Fundacja Fotografia Polska, Płock − KRS 0000757924
  6. Fundacja Młody Przemysł, Warszawa − KRS 0000796685
  7. Fundacja Odnowy Zabytków Płocka Imienia Bolesława Krzywoustego, Płock − KRS 0000286928
  8. Fundacja Think Ahead, Warszawa − KRS 0000356100
  9. Metamex Invest Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000041088
  10. Nte Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000177494
  11. Pro-eko Serwis Sp. Z O.O., Bierzewice − KRS 0000428522

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Dos-pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435882
  2. Dsd Sp. Z O.O., Łoniewo − KRS 0000490984
  3. Eastern European Investment Management Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000403069
  4. Energo Invest Sp. Z O.O., Żyrardów − KRS 0000094086
  5. Energo-inwest Sp. Z O.O., Helenów Lucieński − KRS 0000134849
  6. Energosystem Sp. Z O.O., Helenów Lucieński − KRS 0000150389
  7. Fundacja Na Rzecz Promocji Przedsiębiorczości Instytut Copernicus, Warszawa − KRS 0000283579
  8. Geofolia Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000137694
  9. Gsg Akademia Rozwoju Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000546819
  10. Gsg Kooperacja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000294427
  11. Gsg Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000534130
  12. Gsg Towers Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000335646
  13. Gsg Trade Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000361902
  14. Hotel Herman Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000490387
  15. Intur Sp. Z O.O., Gostynin − KRS 0000208921
  16. Jb Wtulich Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000149526
  17. Macello Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435471
  18. P.b.p.pieco-bud Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000434028
  19. P.b.p.piecobud Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000433939
  20. Piecobud Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000435446
  21. Polimex Naftoremont S.A., Płock − KRS 0000077975
  22. Remontowa Offshore Solutions Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000300347
  23. Seis-pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000491044
  24. Siete-pro Sp. Z O.O., Przyczyna Dolna − KRS 0000490645
  25. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna W Gostyninie, Gostynin − KRS 0000222613
  26. Stocznia Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000059342
  27. Tsg Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487914
  28. Zpr Pipes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310140