Kogo reprezentuje osoba

Walczak Andrzej

w KRS

Andrzej Walczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Walczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1969 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Rogowiec (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:30 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczak Piotr Krzysztof, Bański Robert Paweł, Bonk Krzysztof, Borkowski Daniel, Falandysz Jaromir Jerzy, Gochnio Waldemar, Górski Grzegorz, Klimczak Dawid, Komolka Jacek Piotr, Krawczyszyn Błażej, Król Marek Zbigniew, Krzysteczko Marek Łukasz, Kułaga Kazimierz Franciszek, Kułagowski Wojciech, Lender Tomasz Mirosław, Lot Grzegorz Adam, Moroz Janusz Stanisław, Piesiewicz Przemysław Marian, Rutowicz Robert Grzegorz, Salamon Krzysztof Janusz, Sznycer Michał Krzysztof, Ustach Iwona Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żukowski Krzysztof Zygmunt

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błędowski Robert Bogusław, Jabłońska Elżbieta, Muszyński Krzysztof, Olewnik Marcin, Rzezak Paweł, Tarnowska Marta Agnieszka, Wronikowski Piotr Janusz, Łukaszewski Dariusz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Krzysztof Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bach Radosława Marta, Basiak Gała Katarzyna, Bereska Maria, Bogusławski Witold, Błażejczyk Wojciech, Dribko Andrzej Janusz, Gorcz Krzysztof Jan, Kurbiel Beata, Kwieciński Ireneusz Kazimierz, Kwitowski Ryszard, Lubiński Leonard, Lutek Wojciech, Niesłuchowska Irena, Nojszewski Piotr Bogusław, Nowosielska Monika, Orłowski Jerzy, Owczarek Jerzy, Rogowski Jerzy, Skelnik Julian Franciszek, Świderek Konrad, Tymoczko Dobiesław, Woszczyk Radosław, Zadrożny Romuald, Żak Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łatkowski Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowicz Kazimierz, Cygan Paweł Andrzej, Czarzasty Edward, Deryło Wiesław Maciej, Iwan Adam Łukasz, Szulc Waldemar, Wdowiak Marek Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaguna Kacper Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Artur, Budzyński Waldemar Wojciech, Błędziński Piotr Szczepan, Dłutowska Grażyna, Frejlich Jakub Paweł, Goluch Marek Wiesław, Iwan Adam, Nojszewski Piotr Bogusław, Nowak Zdzisław, Staszewski Jacek Wojciech, Woszczyk Radosław, Zadroga Tomasz, Zalewska Agnieszka Maryla, Zwijacz Stanisława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łączyński Krzysztof
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Artur Jacek, Dłutowska Grażyna, Fedurek Bartosz Michał, Iwan Adam Łukasz, Kaczorowski Jacek Wiktor, Kielasińska Magdalena, Pilch Bogdan Józef, Prażyński Michał Grzegorz, Sadek Norbert, Woszczyk Radosław, Zadroga Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zołoteńki Paweł
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Artur Jacek, Bański Robert, Iwan Adam, Jaroszek Iwona, Justkowiak Anna, Król Marek, Kułaga Kazimierz Franciszek, Orkisz Zbigniew Leszek, Pawłowski Marian Antoni, Stecki Mariusz, Szywacz Marek, Woszczyk Radosław, Zadrożny Romuald, Zalibowski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowski Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bęben Robert Sławomir, Piesiewicz Przemysław Marian, Rutte Krzysztof Jan, Waliński Bogdan, Waliński Bogusław Stanisław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bęben Robert Sławomir, Rogowiec Katarzyna, Rosenback Nils Magnus, Rutte Krzysztof Jan, Twardowski Andrzej, Twardowski Andrzej, Waliński Bogdan, Waliński Bogusław Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tuziński Marek
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bach Radosława Marta
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bach Radosława Marta, Bęben Robert Sławomir, Niechwiedowicz Janusz, Rogowiec Katarzyna, Rutte Krzysztof Jan, Twardowski Andrzej, Waliński Bogdan, Waliński Bogusław Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komornicki Robert
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bęben Robert Sławomir, Niechwiedowicz Janusz Jacek, Rogowiec Katarzyna, Rosenback Nils Magnus, Rutte Krzysztof Jan, Twardowski Andrzej, Waliński Bogusław Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3 Wings S.A., Gdańsk − KRS 0000492528
  2. Agrowind Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000344177
  3. Altiplano Elektrownie Wiatrowe B1 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000531275
  4. Altiplano S.A., Gdańsk − KRS 0000508979
  5. Amw Rewita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394569
  6. Andawa Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000087482
  7. Audytel S.A., Warszawa − KRS 0000309391
  8. Błaszczuk, Goluch i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych, Lublin − KRS 0000266964
  9. Bwp Renewables Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000829828
  10. Certyfikaty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442074
  11. Cirrus Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000309962
  12. Cloud Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000405842
  13. Cvi Dom Maklerski Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424707
  14. Eko-pv Sp. Z O.O., Komorów − KRS 0000437695
  15. Eko-wiatr Pl Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000331868
  16. Ekoprom Sp. Z O.O., Dąbrówka Bytowska − KRS 0000134898
  17. Elbis Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000041526
  18. Elektrownia Wiatrowa Gniewino Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000258407
  19. Elektrownia Wiatrowa Świątkowo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000257962
  20. Elektrownia Wiatrowa Turów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373099
  21. Encore Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000843521
  22. Encrypt Technology Reseller Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000823785
  23. Enea Innowacje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000586742
  24. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  25. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  26. Energa Logistyka Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000074173
  27. Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów, Bełchatów − KRS 0000639069
  28. Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów, Bełchatów − KRS 0000233401
  29. Energopep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106002
  30. Epsilon Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000352753
  31. Erudito Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000666321
  32. Eurowind Holding S.A., Gdańsk − KRS 0000309257
  33. Eurowind Poland Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000238097
  34. Eurowind Services Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000257278
  35. Foton Technik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000582429
  36. Fs Nieruchomości S.A., Lublin − KRS 0000289537
  37. Fundacja Elektryfikacji Rolnictwa, Warszawa − KRS 0000088467
  38. Fundacja Katarzyny Rogowiec Avanti, Gdańsk − KRS 0000366999
  39. Fundacja Rozwoju Prywatnych Szpitali, Gdańsk − KRS 0000155209
  40. Fundacja Rwe W Polsce, Warszawa − KRS 0000246404
  41. Fundacja Theatrum Gedanense, Gdańsk − KRS 0000043177
  42. Fundacja Towarzystwo Przyjaciół Centrum Zdrowia Dziecka, Warszawa − KRS 0000135261
  43. Futuria 4u Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000762669
  44. Fw Wyrzysk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000814664
  45. Gebo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000353333
  46. Green Touch Sp. Z O.O., Nowa Wieś − KRS 0000671602
  47. Grupa Egea Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000255281
  48. Gunhed Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000471545
  49. Hodowla Roślin Smolice Sp. Z O.O. - Grupa Ihar, Smolice − KRS 0000099111
  50. Horizons Pl2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000847745

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3 Wings Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000308897
  2. Action Radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000123510
  3. Adidas Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032095
  4. Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Warszawa − KRS 0000249823
  5. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  6. Alcatel Teletra S.A., Poznań − KRS 0000012633
  7. Alcatel-lucent Polska S.A., Warszawa − KRS 0000016307
  8. Alfawind Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000271866
  9. Alians Energetyczny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365117
  10. Alpiq Energy Se Spółka Europejska Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000331059
  11. Altiplano Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000250111
  12. Antea Polska S.A., Katowice − KRS 0000140412
  13. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  14. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  15. Astaroth Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000345351
  16. Atel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074441
  17. Atlanta Poland S.A., Gdańsk − KRS 0000162799
  18. Autostrada Wielkopolska S.A., Poznań − KRS 0000001970
  19. Avista Media Sp. Z O.O., Ślęza − KRS 0000235431
  20. Bałtyckie Towarzystwo Budowlane Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000047869
  21. Bel-art Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000126540
  22. Bestgum Polska Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000335577
  23. Betrans Sp. Z O.O., Kalisko − KRS 0000134150
  24. Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Warszawa − KRS 0000201192
  25. Blue Media S.A., Sopot − KRS 0000320590
  26. Bracco Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000198541
  27. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  28. Caldoris Polska Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000351877
  29. Car Center Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000072792
  30. Casinos Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016809
  31. Castelmar Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000268415
  32. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  33. Centrum Banku Śląskiego Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000047713
  34. Centrum Informatyki Energetyki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047472
  35. Centrum Szkolenia i Zarządzania Nieruchomościami Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000098120
  36. Clay S Art Sp. Z O.O., Gniew − KRS 0000062661
  37. Computerland Mielec Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000193981
  38. Contract Group Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000183885
  39. Cp Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268812
  40. Cp Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045837
  41. Credit Value Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000286997
  42. Devoran S.A., Warszawa − KRS 0000260376
  43. Dragon Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000422855
  44. Drakkar Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000394344
  45. Drakkar Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000401603
  46. E-telbank Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007438
  47. Ecard S.A., Warszawa − KRS 0000042304
  48. Eco Malbork Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000088168
  49. Edf Wybrzeże S.A., Gdańsk − KRS 0000017505
  50. Edison S.A., Kraków − KRS 0000040306

Powiązane przetargi (30 szt.):
  1. Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Pawilonu Biologii Molekularnej przy ul. Pomorskiej 141/143
    Zamawiający: Uniwersytet Łódzki, Łódź
    Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Pawilonu Biologii Molekularnej przy ul. Pomorskiej 141/143
  2. Zakup energii elektrycznej dla Instytutu CZMP - ZP/45/2010
    Zamawiający: Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki" - Samodzielna Sekcja Organizacyjno-Prawna; Zamówienia Publiczne, Łódź
    Przewidywane zużycie w okresie 3 miesięcy: 2.000.000 KWh w tym: szczyt przedpołudniowy - 500.00 KWh, szczyt popołudniowy - 200.00 KWh, reszta doby - 1.300.00 KWh
  3. Dostawa energii elektrycznej dla Instytutu CZMP na okres 1 miesiąca
    Zamawiający: Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki" - Samodzielna Sekcja Organizacyjno-Prawna; Zamówienia Publiczne, Łódź
    Przewidywane zużycie w okresie 1 miesiąca: 585.000 KWh w tym:
    Szczyt przedpołudniowy - 155.000 KWh
    Szczyt popołudniowy - 50.000 KWh
    Reszta doby - 380.000 KWh.
  4. Zakup energii elektrycznej na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu
    Zamawiający: Brzeskie Centrum Medyczne, Brzeg
    1. Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej na potrzeby Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu w ilości 1 026 MWh w okresie 16 miesięcy.
    2. Zakup będzie się odbywał na podstawie odrębnej umowy sprzedażowej z Wykonawcą.
    3. Usługi dystrybucyjne będą świadczone na podstawie odrębnej umowy zawartej z EnergiaPro S.A.
    4. Listę punktów poboru energii objętych zamówieniem oraz dane szczegółowe dotyczące przedmiotu zamówienia opisano w rozdziale III specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ).
    5. Zamawiający zastrzega, że część lub całość zamówienia nie może być powierzona podwykonawcom.
  5. Dostawę energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Filii Łódź-Bałuty Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Filia Łódź-Bałuty, Łódź
    Dostawę energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    do obiektów Filii Łódź-Bałuty Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łodzi.Punkty poboru energii elektrycznej: 1.ul St.Tybury 16,siedziba MOPS Filii Łódź-Bałuty,91-016 Łódź,2.ul.Rojna 18 a, 91-128 Łódź, Ośrodek Adaptacyjny dla Dzieci i Młodzieży,3.ul.Piotrkowska 121, 90-430 Łódź,Ośrodek Adaptacyjny dla Dzieci i Młodzieży,4.ul. Limanowskiego 194/196, 91-027 Łódź,Punkt Pracy Socjalnej,5.ul. Marysińska 36, 91-850 Łódź,Punkt Pracy Socjalnej,6.ul. Wrocławska 10, 91-052 Łódź,Dom Dziennego Pobytu 7.ul. Organizacji WiN 37, 91-836 Łódź, 8.ul. Rybna 18, 91-051 Łódź,Punkt Pracy Socjalnej
  6. Świadczenie usług dystrybucji i zakup energii elektrycznej na oświetlenie uliczne na terenie Gminy Ksawerów.
    Zamawiający: Gmina Ksawerów, Ksawerów
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji i zakup energii elektrycznej na oświetlenie uliczne na terenie Gminy Ksawerów.
    Ilość punktów odbioru energii elektrycznej - 23 szt.
    Sumaryczna moc zamówiona - 157 kW.
    Planowane zużycie energii elektrycznej - 650.000,00 kWh dla oświetlenia dróg w systemie całodobowym lub dwutaryfowym w tym: dziennym 191 560 kWh i nocnym 458 440 kWh.
    Grupa przyłączeniowa V.
    Sterowanie oświetlenia drogowego odbywa się za pomocą czujników zmierzchu.
  7. Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług jej dystrybucji dla potrzeb Pierwszego Urzędu Skarbowego Łódź - Górna
    Zamawiający: Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Górna, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług jej dystrybucji dla potrzeb Pierwszego Urzędu Skarbowego Łódź - Górna z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 10. Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usług jej dystrybucji odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. - Prawo energetyczne (Dz. U. z 2006r. Nr 89, poz. 625 z późn. zm.) oraz zgodnie z wydanymi do tej ustawy przepisami wykonawczymi w szczególności ze Standardami Obsługi Odbiorców określonymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (Dz. U. Nr 93, poz. 623 z późn. zm.). Wykonawca zobowiązany jest posiadać umowę na świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego - PGE Dystrybucja Łódź Sp. z o. o. - do którego sieci podłączone są budynki Zamawiającego. Zamawiający udziela zamówienia na usługę kompleksową w rozumieniu art. 3 ust. 30 ustawy Prawo energetyczne, realizowaną na podstawie umowy kompleksowej, o której mowa w art. 5 ust. 3 tej ustawy. Podstawowe dane o przedmiocie zamówienia:
    1. Do rozliczania energii elektrycznej są dwa układy pomiarowo - rozliczeniowe.
    2. Dane dotyczące układu pomiarowego:
    a) dwa liczniki energii czynnej pracującej w układzie półśrednim,
    b) przekładniki prądowe 150/5 A, 400/5 A.
    3. Miejsce przyłączenia do sieci - złącze kablowe ZK-3b.
    4. Ilość przyłączy (kabli zasilających) - 2 przyłącza YAKY 4X 120 mm2 YAKY 4X 120 mm2.
    5. Moc umowna:
    a) przyłącza podstawowego - 160 kW
    b) przyłącza rezerwowego - 60 kW.
    6. Grupa przyłączeniowa - IV, grupa taryfowa - C21.
    7. Napięcie zasilające - 400/230
    8. Średnie miesięczne zużycie energii (w okresie od 01.01.2007r. do 31.05.2010r.) - 27119 kWh.
    9. Średnia wartość mocy pobieranej - 119 kW.
    10. Przewidywane zakupy energii elektrycznej w okresie realizacji zamówienia tj. od dnia 01.09.2010r. do dnia 31.08.2012r. mogą wynieść:
    a) dla przyłącza podstawowego - 650.856 kWh,
    b) dla przyłącza rezerwowego - 4000 kWh.
  8. Zakup energii elektrycznej dla Oddzialu Terenowego TVP S.A. w Łodzi
    Zamawiający: Telewizja Polska S.A. Oddział w Łodzi, Łódź
    Zakup energii elektrycznej dla Oddzialu Terenowego TVP S.A. w Łodzi w planowanej ilości 418 MWh-strefa dzień ,172 MWH -strefa noc ,85 MWh -strefa całodobowa
  9. Dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu przy ul: Kopcińskiego 8/12
    Zamawiający: Uniwersytet Łódzki, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego przy ul: Kopcińskiego 8/12 podłączonego do sieci PGE Dystrybucja Łódź sp. z.o.o. Prognozowane zużycie 1600 MWh.
  10. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUG DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO OBIEKTU WUP W ŁODZI
    Zamawiający: Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do budynku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi położonego przy ul. Wólczańskiej 49 obejmującą usługę kompleksową polegającą na świadczeniu usługi przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej oraz sprzedaży energii elektrycznej
  11. Dostawa energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego
    Zamawiający: Gmina Krośniewice, Krośniewice
    a) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego.
    b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SIWZ, stanowiącym integralną część niniejszej SIWZ.
    c) Kod CPV: 09000000-3 - produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła, 09300000-2 - energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa.
    d) Zamawiający nie przewiduje zamówień uzupełniających.
    e) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
    f) Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
    g) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
    h) Ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający zastrzega, że część lub całość przedmiotu zamówienia nie może być powierzona podwykonawcom - art. 36 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych. Wykonawca zobowiązany jest złożyć oświadczenie zgodnie z załącznikiem nr 6 do SIWZ, że nie powierzy wykonania części lub całości zamówienia podwykonawcom.
  12. Dostawa energii elektrycznej dla Sądu Okręgowego w Łodzi
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Łodzi, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla Sądu Okręgowego w Łodzi, /CPV: 09300000-2, 65310000-9/. Główne parametry techniczne zamówienia: Punkt odbioru- budynek Sądu Okręgowego w Łodzi , Łódź, Pl. Dąbrowskiego 5. Taryfa C 22b ustalona zgodnie z taryfą PGE Dystrybucja Łódź sp. z o.o. Moc zamówiona: zasilanie podstawowe 720 kW oraz rezerwowe 270 kW. Prognozowane zużycie za 12 m-cy 1604465 kWh. Grupa przyłączeniowa IV. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia dostawy energii z zasilania rezerwowego w przypadku braku zasilania podstawowego. Wykonawca zobowiązany jest samodzielnie dokonać bilansowania handlowego lub wskazać podmiot odpowiedzialny za bilansowanie handlowe, czyli taki który będzie go rozliczał na Rynku Bilansującym z różnicy pomiędzy energią deklarowaną w godzinowym grafiku obciążenia, a energią rzeczywiście pobraną z sieci
  13. DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUG DYSTRYBUCJI ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA MUZEUM SZTUKI W ŁODZI
    Zamawiający: Muzeum Sztuki w Łodzi, Łódź
    1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej oraz świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Muzeum Sztuki w Łodzi, zgodnie z przepisami ustawy dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2006 r. Nr 89, poz. 625 z późn. zm.) dla obiektów:
    a. ms - przy ul. Więckowskiego 36,
    b. ms2 - przy ul. Ogrodowej 19,
    c. Pałac Herbsta - przy ul. Przędzalnianej 72.
  14. Dostawa energii elektrycznej oraz swiadczenie usług dystrybucji energi elektrycznej dla Urzedu Statystycznego w Łodzi i Oddziału Urzedu Statystycznego w Brzezinach
    Zamawiający: Urząd Statystyczny w Łodzi, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa energi elektrycznej oraz swiadczenie usług dystrybucji energi elektrycznej dla Urzedu Statystycznego w Łodzi i Oddziału w Brzezinach zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne
  15. usługa obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na teren zabudowanej nieruchomości Zamawiającego, położonej w Łodzi przy ul. E. Orzeszkowej 31/35
    Zamawiający: Oddział Instytutu Pamięci Narodowej - Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Łodzi, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowa w rozumieniu art. 3 pkt. 30 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz. U. z 2006 r. Nr 89, poz. 625 z późn. zm.), obejmująca sprzedaż oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej na teren zabudowanej nieruchomości Zamawiającego, połozonej w Łodzi przy ul. E. Orzeszkowej 31/35, oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki nr: 488/12, 488/15 i 488/16, o łącznej powierzchni 3768m², obręb B-26.
    Przewidywane roczne zużycie energii elektrycznej: 30.000 kWh
    Dane dotyczące mocy przyłączeniowej i lokalizacji punktu odbioru:
    1) miejsce przyłączenia: stacja nr 10812
    (ul. E. Orzeszkowej 13a)
    2) moc przyłączeniowa: 50 kW
    3) moc umowna: 50 kW
    4) grupa przyłączeniowa: IV
    5) grupa taryfowa: C21
    6) miejsce dostarczania energii: zaciski prądowe w złączu kablowym ul. E. Orzeszkowej 31 - na odejściu przewodów w kierunku instalacji Zamawiającego
    7) optymalny współczynnik mocy: cos = 0,93.
  16. Ogłoszenie o zamówieniu DZ-2/D-1872/2009/10
    Zamawiający: Instytut Energetyki JBR Oddział Techniki Cieplnej ITC w Łodzi, Łódź
    Dostawa energii elektrycznej
  17. KOmpleksowa usługa sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji do budynku zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Karolewskiej 41
    Zamawiający: Izba Celna w Łodzi, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest: kompleksowa usługa sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji do budynku Ogólnopolskiego Centrum Informatycznego Administracji Celnej przy u. Karolewskiej 41 w Łodzi. Miejscem dostarczenia energii elektrycznej stanowiącym granicę własności urządzeń elektroenergetycznych są zaciski kabli niskiego napięcia znajdujące się w skrzynce rozdzielczej budynku. Zamawiający zakwalifikowany jest do IV grupy przyłączeniowej, taryfa C-21.
  18. Dostawa energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do budynku Urzędu Gminy Ksawerów
    Zamawiający: Gmina Ksawerów, Ksawerów
    I. Punkt odbioru nr 1, nr licznika energii: 1221417 - budynek Urzędu Gminy Ksawerów
    Szacunkowe zapotrzebowanie: 60 000 kWh/rok
    grupa przyłączeniowa: IV
    grupa taryfowa: C21 określona w taryfie OSD.
    miejsce dostarczenia energii elektrycznej: zaciski prądowe na wyjściu przewodów od zabezpieczeń w złączu kablowym w kierunku instalacji odbiorcy.
    Lokalizacja: ul. Kościuszki 3h, 95-054 Ksawerów
    Moc przyłączeniowa 110 kW
    Moc umowna: 110 kW

    II. Punkt odbioru nr 2, nr licznika energii: 29820138 - lokal w budynku Urzędu Gminy Ksawerów
    Szacunkowe zapotrzebowanie: 2 100 kWh/rok
    grupa przyłączeniowa: V
    grupa taryfowa: C11 określona w taryfie OSD.
    miejsce dostarczenia energii elektrycznej: złącze kablowe
    Lokalizacja: ul. Kościuszki 3h, 95-054 Ksawerów
    Moc przyłączeniowa 6 kW
    Moc umowna: 6 kW

    III. Punkt odbioru nr 3, nr licznika energii: 11898759 - lokal w budynku Urzędu Gminy Ksawerów
    Szacunkowe zapotrzebowanie: 4 700 kWh/rok
    grupa przyłączeniowa: V
    grupa taryfowa: C11 określona w taryfie OSD.
    miejsce dostarczenia energii elektrycznej: złącze kablowe
    Lokalizacja: ul. Kościuszki 3h, 95-054 Ksawerów
    Moc przyłączeniowa 9 kW
    Moc umowna: 9 kW
  19. Dostawa (zakup) energii elektrycznej do obiektu Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie, Szczecin
    Dostawa energii do następujących punktów poboru:
    1) Punkt poboru nr 1: Budynek biurowy przy ul. Mickiewicza 39 w Szczecinie
    a) moc umowna: 50kW,
    b) moc przyłączeniowa 50kW,
    c) grupa taryfowa: C21,
    d) współczynnik mocy tg0 nie większy niż 0,4,
    e) pomiar pobieranej przez Zamawiającego energii odbywa się na podstawie wskazań układu pomiarowo-rozliczeniowego,
    f) aktualny układ pomiarowo-rozliczeniowy składa się z podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego, którego elementami są:
    - przekładniki prądowe o przekładni 100/5 A/A,
    - licznik energii czynnej i biernej
    g) miesięczne zużycie energii wynosi średnio około 4500kWh

    2) Punkt poboru nr 2: Budynek biurowy przy ul. Mickiewicza 39 w Szczecinie
    a) moc umowna: 70kW,
    b) moc przyłączeniowa 70kW,
    c) grupa taryfowa: C21,
    d) współczynnik mocy tg0 nie większy niż 0,4,
    e) pomiar pobieranej przez Zamawiającego energii odbywa się na podstawie wskazań układu pomiarowo-rozliczeniowego,
    f) aktualny układ pomiarowo-rozliczeniowy składa się z podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego, którego elementami są:
    - przekładniki prądowe o przekładni 150/5 A/A,
    - licznik energii czynnej i biernej
    g) napięcia sieci wewnętrznej odbiorcy : 0,4 kV
    h) miesięczne zużycie energii wynosi średnio około 18 000kWh

    3) Punkt poboru nr 3: Kotłownia-węzeł cieplny przy ul. Mickiewicza 39 w Szczecinie
    a) moc umowna: 11kW,
    b) zabezpieczenie przelicznikowe 25A,
    c) moc przyłączeniowa 11kW,
    d) grupa taryfowa: C11,
    e) miesięczne zużycie energii wynosi średnio około 200kWh.
  20. Kompleksowa usługa sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji do obiektów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi
    Zamawiający: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi, Łódź
    Kompleksowa usługa sprzedaży energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji do obiektów Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi : Obiekt przy ul. Wólczańskiej 191/195 - stacja transformatorowa 15/0,4/023KV - Szpital Obiekt przy ul. Nowa 30/32 - licznik dwutaryfowy energii czynnej bez mocy umownej - Wojewódzki Ośrodek Diabetologii i Chorób Metabolicznych. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Obiekt WOJEWÓDZKI SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. M. PIROGOWA W ŁODZI ul. Wólczańska 191/195 SEKCJA 1 Dostawa energii Całodobowa Miejsce przyłączenia do sieci/g-a własności Stacja transformatorowa 15/0,4/023 KV Moc przyłączeniowa 200 kW Moc umowna 200 kW Szacunkowe zużycie energii w okresie 12 miesięcy 451073,70 kWh Grupa taryfowa B21 Napięcie zasilania 230/400 V Grupa przyłączeniowa III Układ pomiarowy Optymalny współczynnik mocy tg = 0,4 Licznik rozliczeniowy energii czynnej nr 10981107 Licznik rozliczeniowy energii biernej indukcyjnej nr 07121731 Licznik rozliczeniowy energii biernej pojemnościowej nr 10281117 SEKCJA II Dostawa energii Całodobowa Miejsce przyłączenia do sieci/g-a własności Stacja transformatorowa 15/0,4/023 KV Moc przyłączeniowa 200 kW Moc umowna 200 kW Szacunkowe zużycie energii w okresie 12 miesięcy 177870,00 kWh Grupa taryfowa B21 Napięcie zasilania 230/400 V Grupa przyłączeniowa III Układ pomiarowy Optymalny współczynnik mocy tg = 0,4 Licznik rozliczeniowy energii czynnej nr 10981124 Licznik rozliczeniowy energii biernej indukcyjnej nr 06743577 Licznik rozliczeniowy energii biernej pojemnościowej nr 10281258 TABELA 2 Obiekt WOJEWÓDZKI OŚRODEK DIABETOLOGII I CHORÓB METABOLOCZNYCH Łódź, ul. Nowa 30/32 Dostawa energii Całodobowa Miejsce przyłączenia do sieci/g-a własności Licznik dwufazowy energii elektrycznej Szacunkowe zużycie energii w okresie 12 miesięcy Strefa szczytowa 4588,10kWh strefa pozaszczytowa 156890,60 kWh Układ pomiarowy Licznik dwutaryfowy energii czynnej bez mocy umownej nr 5682608 1. Dostawa energii elektrycznej odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. Prawo energetyczne (t. j. Dz. U. z 2006r. Nr 89, poz. 625 z póz. zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. 2. Wykonawca winien mieć zawartą umowę na świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej z Operatorem Systemu Dystrybucyjnego (ŁZE Dystrybucja sp. z o.o.), do którego sieci podłączone są budynki Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi
  21. Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług jej dystrybucji dla potrzeb Pierwszego Urzędu Skarbowego Łódź-Górna.
    Zamawiający: Pierwszy Urząd Skarbowy Łódź-Górna, Łódź
  22. Dostawa energii elektrycznej do obiektów Urzędu Skarbowego w Zgierzu
    Zamawiający: Urząd Skarbowy w Zgierzu, Zgierz
  23. Dostawa energii elektrycznej dla Sądu Rejonowego dla Łodzi - Widzewa w Łodzi XXIX/KFW/2009
    Zamawiający: Sąd Rejonowy dla Łodzi - Widzewa w Łodzi, Łódź
  24. Świadczenie usług dystrybucji i zakup energii elektrycznej na oświetlenie uliczne na terenie Gminy Ksawerów
    Zamawiający: Gmina Ksawerów, Ksawerów
  25. PRZETARG NIEOGRANICZONY O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA O WARTOŚCI NIEPRZEKRACZAJĄCEJ KWOTY 206.000 EURO NA SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ DLA SZPITALA MIEJSKIEGO IM. DR E.SONNENBERGA W ŁODZI
    Zamawiający: I Szpital Miejski im. dr E. Sonnenberga, Łódź
  26. Szerokopasmowy dostęp do Internetu do obiektu NBP mieszczącego się w Zalesiu Górnym przy ul. Białej Brzozy 7
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski Departament Informatyki i Telekomunikacji, Warszawa
  27. Zapewnienie łączności pomiędzy sieciami lokalnymi UKE w strukturze sieci WAN oraz przyłączenie do Internetu na okres 1 miesiąca
    Zamawiający: Urząd Komunikacji Elektronicznej, Warszawa
  28. 5/2008
    Zamawiający: Regionalny Węzeł Łączności w Krakowie, Kraków
  29. Szerokopasmowy dostęp do Internetu w obiektach Centrali NBP: Warszawa ul. Świętokrzyska 11/21 oraz Zalesie Górne ul. Białej Brzozy 7
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski Departament Informatyki i Telekomunikacji, Warszawa
  30. Zestawienie i świadczenie dostępu do Internetu dla sieci w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej, Biała Podlaska

Inne osoby dla Walczak Andrzej (75 osób):