Kogo reprezentuje osoba

Walczak Grzegorz Ryszard

w KRS

Grzegorz Ryszard Walczak

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Drugie imię:Ryszard
Nazwisko:Walczak
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Braniewo (Warmińsko-mazurskie), Konstantynów Łódzki (Łódzkie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach, 8 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Formicki Henryk, Gajewska Anna Dorota, Janiak Włodzimierz Leon, Jaros Konrad Stanisław, Kozarski Krzysztof, Krauze Mariusz Leszek, Kuś Wojciech Robert, Marzec Magdalena Grażyna, Matusiak Tadeusz Marian, Ogrodzki Marcin, Olczyk Waldemar Wit, Stasiak Kinga, Stępień Radosław Adam, Świstak Teresa, Teodorczyk Mieczysław, Urbański Wiesław Bogusław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ławecka Jadwiga Danuta

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczewski Andrzej Jacek, Barburski Mirosław, Dressler Teresa Irena, Kamiński Tadeusz, Kluk Barbara Dorota, Kobyszewski Henryk, Litwin Aleksander Jan, Ostrowski Wojciech Zenon, Oszczyk Józef Władysław, Serweciński Ryszard Henryk, Żeleszkiewicz Magdalena Anna, Łuczyński Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawik Szychowska Małgorzata
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bejda Paweł Piotr, Bogdan Zofia Barbara, Chądzyński Adam Jan, Czyżykowski Marian Stanisław, Gasińska Lucyna, Górko Wojciech Kazimierz, Grabarczyk Grażyna, Jabłoński Paweł, Jacuk Andrzej Ryszard, Jaros Andrzej, Kacprzak Janina, Kielski Marek, Kowalski Wiesław Stanisław, Kułas Paweł Piotr, Kwilman Marianna Władysława, Kłys Wiesław, Mielczarek Maria Alicja, Polański Henryk, Sikorska Bogumiła Małgorzata, Szustowska Elżbieta Sabina, Tobiański Mirosław Maciej, Łatecki Ryszard Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurek Mieczysława
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dańda Robert, Dwornicka Elżbieta Ala, Gorzela Piotr Jan, Kaźmierczak Iwona Irena, Kozłowski Waldemar Antoni, Małek Irena, Nowak Zbigniew Mieczysław, Pawlak Helena Teresa, Pawlak Jan Ryszard, Piekarski Marek Stanisław, Szymańska Aleksandra Zofia, Szymkowski Zbigniew Andrzej, Sławuta Józef Janusz, Trojanowska Zdzisława Maria, Witkowska Halina Zdzisława, Łopaciński Marek Ireneusz, Łuszczyński Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łodziato Stanisław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duszczyk Krzysztof, Libiszewski Maciej Andrzej, Mikhael Sergey, Nenczak Aurelia, Ney Bogusław, Paszkowski Jacek, Prętki Jacek, Varennya Vasily

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zabiegliński Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alwikor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419801
  2. Aqua Park Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000196146
  3. Cargosped Terminal Braniewo Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000157107
  4. Centrum Badawczo-produkcyjno-usługowe Cecomm S.A. Likwidacyjnej, Bydgoszcz − KRS 0000017803
  5. Centrum Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Łódź − KRS 0000134991
  6. Centrum Sportu, Rehabilitacji i Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, Łódź − KRS 0000230192
  7. Cube.itg S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000314721
  8. Ebj - Sadowska i Wspólnicy, Sp. J., Warszawa − KRS 0000157638
  9. Fabryka Szlifierek Jotes S.A. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000044941
  10. Fashion Trend Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000428454
  11. Golden Management Group Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000401048
  12. Klub Nowe Centrum, Warszawa − KRS 0000069567
  13. Konstantynowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Konstantynów Łódzki − KRS 0000129116
  14. Leading Line Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000427444
  15. Lions Club Łódź, Łódź − KRS 0000638166
  16. Łódzkie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej, Sportu, Turystyki i Rekreacji, Łódź − KRS 0000163719
  17. Łódzkie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych, Łódź − KRS 0000037293
  18. Monnari Trade Capital Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000414964
  19. Monnari Trade Common Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000427383
  20. Monnari Trade Custom Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000427354
  21. Monnari Trade Development Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000415143
  22. Monnari Trade Estate Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000402397
  23. Monnari Trade Look Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000452607
  24. Monnari Trade Market Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000414943
  25. Monnari Trade Profit Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000414657
  26. Odo Management Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510228
  27. Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział Łódzki, Łódź − KRS 0000619722
  28. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Jowisz Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000114915
  29. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych S.A. Likwidacyjnej, Bełchatów − KRS 0000075805
  30. Regionalne Stowarzyszenie Przyjaciół Łodzi i Województwa Łódzkiego Przymierze, Łódź − KRS 0000253902
  31. Rewon S.A., Łódź − KRS 0000029581
  32. S.A.f.e. Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000593344
  33. S.A.f.e. Żeleszkiewicz i Wspólnicy Sp. J., Łódź − KRS 0000330114
  34. Sak International Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000018726
  35. Solin Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000266380
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Chojny, Łódź − KRS 0000053884
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Mieszka I, Łódź − KRS 0000202513
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zarzew, Łódź − KRS 0000199631
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowo - Budowlana Jary, Warszawa − KRS 0000079817
  40. Stowarzyszenie Instytut Gospodarki Narodowej, Warszawa − KRS 0000336444
  41. Stowarzyszenie Miłośników Telewizji Satelitarnej Chojny Ii, Łódź − KRS 0000115229
  42. Stowarzyszenie Niezależni Rp, Łódź − KRS 0000256131
  43. Stowarzyszenie Obrony Praw Mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej Chojny, Łódź − KRS 0000019780
  44. Stowarzyszenie Obywatele Dla Rzeczypospolitej, Warszawa − KRS 0000108307
  45. Stowarzyszenie Ogrodu Działkowego Słoneczna Polana, Wrząca − KRS 0000533834
  46. Taurus Development Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000324346
  47. Węgliki Spiekane Baildonit Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000173172
  48. Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000015840
  49. Zakłady Mechanizmów Precyzyjnych Mera-poltik Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000043355
  50. Zakłady Sprzętu Precyzyjnego Niewiadów S.A. Likwidacyjnej, Osiedle Niewiadów − KRS 0000048645

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acer Consulting Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000072782
  2. Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-wschód Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000040815
  3. Agrotex S.A., Łódź − KRS 0000053468
  4. Alta Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000118941
  5. Autonomiczne Koło Terenowe Nr 4 Łódzkiego Stowarzyszenia Społeczno-oświatowego, Łódź − KRS 0000211421
  6. Balt Coal Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000407225
  7. Bałt-trans Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000167874
  8. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  9. Brzezińska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Brzeziny − KRS 0000085212
  10. Cargosped Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034257
  11. Cegielnie Olsztyńskie S.A., Warszawa − KRS 0000037778
  12. Dart - Styl Sp. Z O.O., Konstantynów Łódzki − KRS 0000361315
  13. Dolnośląskie Zakłady Usługowo - Produkcyjne Dozamel Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000085139
  14. Eksa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000087659
  15. Euro-mag Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000092028
  16. Expo-łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000069123
  17. Flirt Agata Osińska Sp. J., Łódź − KRS 0000265018
  18. Forum Zarządców Nieruchomości Spółdzielczych, Łódź − KRS 0000189776
  19. Geotermia Uniejów Imienia Stanisława Olasa Sp. Z O.O., Uniejów − KRS 0000054551
  20. Helios S.A., Łódź − KRS 0000005092
  21. Hussar Solutions S.A., Warszawa − KRS 0000637989
  22. Inprocess Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000370652
  23. Inter - Vis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039533
  24. Is Stipol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130148
  25. Jantoń Invest S.A., Pabianice − KRS 0000007894
  26. Klub Kolarski Tramwajarz W Łodzi, Łódź − KRS 0000230312
  27. Koluszkowskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Koluszki − KRS 0000257956
  28. Liberty Poland S.A., Chorzów − KRS 0000127573
  29. Marco Polo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000179397
  30. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000044561
  31. Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000411216
  32. Naftoserwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220093
  33. Neta Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290560
  34. Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Ozorków − KRS 0000104555
  35. P.p.h.u. Dart-styl Robert Dańda i Leszek Ryter Sp. J., Konstantynów Łódzki − KRS 0000093325
  36. Partner Logistic Sp. Z O.O., Wolbórz − KRS 0000238260
  37. Pb-Sp. Z O.O.., Łódź − KRS 0000121546
  38. Pfr Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000486060
  39. Pkp Cargo Connect Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006291
  40. Pkp Cargo S.A., Warszawa − KRS 0000027702
  41. Pkp Cargo Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131988
  42. Pkp Cargo Tabor-pomorski Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000367810
  43. Pkp Cargo Wagon-tarnowskie Góry Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000249835
  44. Pkp Cargotabor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000327801
  45. Pkp Cargotabor Usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330437
  46. Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A., Białystok − KRS 0000246383
  47. Polfrost Terminal Sp. Z O.O., Siedlisko − KRS 0000165850
  48. Polmozbyt Kraków S.A., Kraków − KRS 0000039083
  49. Polnar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123241
  50. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., Warszawa − KRS 0000109815

Powiązane przetargi (12 szt.):
  1. Remont balkonów.
    Zamawiający: Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., Łódź
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu balkonów w niżej wymienionych lokalizacjach: a) ul. Jagienki 9 Łódź dwa pojedyncze
    piony balkonowe przy kl. VI b) ul. Jagienki 15 Łódź pojedynczy pion balkonowy w kl. I c) ul. Jagienki 19 Łódź jeden podwójny pion balkonowy w kl.V d) ul. Nowa 40/44 Łódź pojedynczy pion balkonowy lok.18,22,26,30,34,38
    Budynki wskazane w lokalizacjach są budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi.
    2. Szczegółowy przedmiot zamówienia określono w przedmiarach i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót stanowiących załącznik Nr 9 do SIWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość wykluczenia Wykonawcy z powodu okoliczności, o których mowa w art. 24 ust. 2a uPzp, tj. Zamawiający wyklucza z postępowania o
    udzielenie zamówienia wykonawcę, który w okresie 3 lat przed wszczęciem postępowania, w sposób zawiniony poważnie naruszył obowiązki zawodowe, w szczególności, gdy wykonawca w wyniku zamierzonego działania lub rażącego niedbalstwa nie wykonał lub nienależycie wykonał zamówienie, co zamawiający jest w stanie wykazać za pomocą dowolnych środków dowodowych..
  2. Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi polegającymi na przebudowie i rozbudowie budynku Szkoły Podstawowej Nr 202 przy ul. Jugosłowiańskiej 2 w Łodzi
    Zamawiający: Miasto Łódź, Oddział ds. Usług w Wydziale Zamówień Publicznych w Departamencie Obsługi i Administracji Urzędu Miasta Łodzi, Łódź
    Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi polegającymi na przebudowie i rozbudowie budynku Szkoły Podstawowej Nr 202 przy ul. Jugosłowiańskiej 2, w Łodzi wraz ze zmianą sposobu użytkowania - z budynku szkolnego na przedszkole. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SIWZ.
  3. Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi polegającymi na budowie II etapu skate - parku i monitoringu na terenie obiektu rekreacyjno - sportowego Karolek przy ul. Kusocińskiego / Sandomierska w Łodzi
    Zamawiający: Miasto Łódź, Oddział ds. Usług w Wydziale Zamówień Publicznych w Departamencie Obsługi i Administracji Urzędu Miasta Łodzi, Łódź
    Nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi polegającymi na budowie II etapu skate - parku i monitoringu na terenie obiektu rekreacyjno - sportowego Karolek przy ul. Kusocińskiego / Sandomierska w Łodzi, w tym przedmiotem zamówienia dla
    cz. 1 jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi polegającymi na budowie II etapu skate - parku na terenie obiektu rekreacyjno - sportowego Karolek przy ul. Kusocińskiego / Sandomierska w Łodzi, a dla cz. 2 jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi polegającymi na
    budowie monitoringu obiektu rekreacyjno - sportowego Karolek przy ul. Kusocińskiego / Sandomierska w Łodzi. Szczegółowy zakres robót budowlanych objętych nadzorem inwestorskim określa dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, natomiast obowiązki wykonawcy w zakresie pełnienia nadzoru inwestorskiego zawarte są we wzorze umowy.
  4. usługa polegająca na wykonaniu obowiązków Inwestora Zastępczego w zakresie czynności nadzoru inwestorskiego nad przygotowaniem, realizacją i rozliczeniem zadania inwestycyjnego pn. MIA100 KAMIENIC w nieruchomości przy ul. Pomorska59/Sterlinga11 w Łodzi oraz wykonywanie na rzecz Zamawiającego uprawnień wynikających z tytułu gwarancji jakości i rękojmi za wady zrealizowanej inwestycji.
    Zamawiający: Administracja Nieruchomościami Łódź - Śródmieście "Kamińskiego", Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu obowiązków Inwestora Zastępczego w zakresie czynności nadzoru inwestorskiego nad przygotowaniem, realizacją i rozliczeniem zadania inwestycyjnego pn. MIA100 KAMIENIC w nieruchomości przy ul. Pomorska59/Sterlinga11 w Łodzi oraz wykonywanie na rzecz Zamawiającego uprawnień wynikających z tytułu gwarancji jakości i rękojmi za wady zrealizowanej inwestycji.
  5. zapytanie o cenę
    Zamawiający: Zespół Szkół w Kandytach, Górowo Iławeckie
    dostawa opału węgiel orzech do Zespołu Szkół w Kandytach Szkoła Filialna w Toprzynach
  6. Dostawa węgla kamiennego
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Frombork
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa transportem Dostawcy ( ładowność środka transportu max 30 ton) n/w asortymentu sporządzonego w oparciu o przewidywane zużycie w okresie od 01.07.2012 do 30.06.2013 Węgiel kamienny Gk I 30/8 PN-82/G-97001 Wartość opałowa min 24000 kJ/kg, zawartość popiołu do 12% Ilość około 480 ton na czas trwania umowy CPV 09111210-5 - węgiel kamienny.
  7. dostawa miału
    Zamawiający: NZOZ Powiatowe Centum Medyczne Spółka z o.o. w Braniewie, Braniewo
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa węgla kamiennego asortymentu miał M II klasy 22/9 wg PN - 82/G - 97001-3 do kotłów grzewczych KW - GR w ilości 300 t.
  8. Dostawa węgla kamiennego
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Frombork
    Węgiel kamienny Gk I 30/8 PN-82/G-97001
    Wartość opałowa min 24000 kJ/kg,
    zawartość popiołu do 12%
    Ilość około 480 ton na czas trwania umowy
  9. Dostawa węgla kamiennego
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Frombork
    Węgiel kamienny Gk I 30/8 PN-82/G-97001
    Wartość opałowa min 24000 kJ/kg,
    zawartość popiołu do 12%
    Ilość około 310 ton na czas trwania umowy
  10. dostawa miału
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Braniewie, Braniewo
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa węgla kamiennego asortymentu miał M II klasy 22/9 wg PN - 82/G - 97001-3 do kotłów grzewczych KW - GR w ilości 300 t.
  11. Dostawa szlifierki do otworów
    Zamawiający: Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 3 w Dęblinie, Dęblin
    szlifierka do otworów o zakresie szlifowanych średnic 10÷200 mm o szacunkowej wartości nie przekraczającej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy.
  12. Dostawa węgla kamiennego
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Frombork
    Węgiel kamienny Gk 30/8 PN-82/G-97001 wartość opałowa min 24000 kJ/kg
    zawartość popiołu do 12% ilość około 440 ton na okres trwania umowy.

Inne osoby dla Walczak Grzegorz Ryszard (59 osób):