Kogo reprezentuje osoba

Walijewska Pociecha Katarzyna Julia

w KRS

Katarzyna Julia Walijewska Pociecha

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Katarzyna
Drugie imię:Julia
Nazwisko:Walijewska Pociecha
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1961 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Kuźnia Nieborowska (Śląskie), Rybnik (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie), Wodzisław Śląski (Śląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańbuła Barbara Bożena, Biegesz Bogusław, Gamoń Norbert Józef, Kafka Zbigniew, Konik Zbigniew, Lorenc Robert Tadeusz, Pająk Tomasz Michał, Słomka Wojciech Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łużny Dariusz Tomasz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kołkowska Monika Antonina, Kołkowski Kazimierz Józef, Pisula Adam Paweł, Pisula Piotr Alojzy

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczepańska Ewa, Oreńczuk Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Leszek Mieczysław, Bukowski Krzysztof, Chrapka Ewa Barbara, Czakański Bronisław, Kaliska Wiesława Józefa, Matuszek Ireneusz, Musiałek Andrzej, Siejda Zbigniew Robert, Łabędzka Maria Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tymiński Jarosław Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czeredys Paweł, Dobrowolska Maria Marta, Kozioł Norbert, Kuhn Maurycy, Lichorowicz Aleksander Jacek, Panikowski Jacek Marek, Ucieklak Dominik Stefan, Ustach Iwona Teresa, Wójcik Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Vakil Firouz Reza
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bisaga Jan, Czyż Ryszard, Fusiarski Piotr, Kania Leszek, Kołodziej Bożena, Magiera Mieczysław, Solich Karol Piotr, Słomka Wojciech, Tkocz Lesław Eugeniusz, Wnuk Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Bartosz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gajdziński Andrzej Stanisław, Gajdziński Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sedlaczek Sebastian Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Tomasz Janusz, Kaczmarczyk Jan Tadeusz, Kowalczuk Jerzy
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bańbuła Barbara Bożena, Biegesz Bogusław, Gamoń Norbert Józef, Kafka Zbigniew, Konik Zbigniew, Lorenc Robert Tadeusz, Pająk Tomasz Michał, Słomka Wojciech Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łużny Dariusz Tomasz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietrwalski Stanisław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cywiński Marek, Damski Grzegorz, Godula Rafał, Stejskal Marek, Wilomski Wojciech Ignacy, Zapora Leopold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łogiewa Krzysztof Marcin
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paszcza Henryk Stanisław, Trąbka Stanisław, Wojciechowski Stanisław Józef, Żyliński Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wywioł Krzysztof
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambicka Krystyna Jadwiga, Richter Marek, Turek Michał
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Filipowski Stefan, Grajdek Mieczysław
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kiczka Ryszard, Kondrot Maria
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewicz Andrzej
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaizer Bolesław
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gwóźdź Włodzimierz, Jędrzejek Zbigniew
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kmiecik Barbara Ewa, Mendziuk Mariusz Stanisław, Wilamowski Jacek Longin
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borowski Mirosław, Czupryna Stefan, Falkus Mariusz, Gądek Romuald, Świetlikowska Halina
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chlasta Witold, Jackiewicz Jerzy, Pęczek Wojciech, Wisiński Leszek, Witanek Jarosław
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Zdzisław, Wroński Lucjan Edward
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Winkler Henryk Jerzy, Winkler Renata Krystyna
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzeciak Jerzy
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koptoń Krzysztof Zygmunt, Lejman Paweł Kazimierz, Wojcieszek Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wawrzyszko Maciej Grzegorz
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sawicka Bogumiła, Tomaszewski Henryk
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarzyna Jarosław Andrzej, Lach Michał Józef, Urbańczyk Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaźmierczak Janusz Mieczysław
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agronafta Sp. Z O.O., Rudy − KRS 0000538125
  2. All Money S.A., Warszawa − KRS 0000432609
  3. Art Energy Sp. Z O.O., Rudy − KRS 0000534717
  4. Awt Hołuj Sp. J., Rybnik − KRS 0000445123
  5. Balchem Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000374471
  6. Born 43 Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000538800
  7. Born Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000098310
  8. Buena Idea Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000369458
  9. Carbo-tech-ceramika Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000097309
  10. Casa Medica Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000430123
  11. Centrum Projektowo Produkcyjne Instalacji Proekologicznych Thermex Sp. Z O.O. Układowej, Kraków − KRS 0000190062
  12. Cf Inwestycje S.A., Rybnik − KRS 0000121913
  13. Club Medico Sp. Z O.O., Szczyrk − KRS 0000503803
  14. Coartex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174773
  15. Commplex Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000197386
  16. Copernicus Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000206615
  17. Copernicus Securities S.A., Warszawa − KRS 0000249524
  18. Data Centers S.A., Warszawa − KRS 0000010490
  19. Delgreen Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000301565
  20. Delis Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000379525
  21. Destro - Tech Trade Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000577606
  22. Drogowa Trasa Średnicowa, Katowice − KRS 0000027591
  23. Dworcowa Business Center 28 Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000220483
  24. Earthworks Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000275258
  25. Eco Invest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000296710
  26. Eco Mercatus Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000430141
  27. Espece Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000177440
  28. Etp S.A., Katowice − KRS 0000055522
  29. Eugeniusz Lenczuk i Wspólnicy L De L Sp. J., Wrocław − KRS 0000110804
  30. Finlever S.A., Lublin − KRS 0000618094
  31. Fix Forum Lider Sp. Z O.O., Konopnica − KRS 0000026800
  32. Fragil Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000636584
  33. Fundacja Bone Sante, Katowice − KRS 0000293546
  34. Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Im.św. Stanisława Kostki, Katowice − KRS 0000035550
  35. Fundacja Rodzin Górniczych, Katowice − KRS 0000127003
  36. Fundacja Sukurs, Zabrze − KRS 0000241169
  37. Gazomontaż S.A. Likwidacyjnej, Ząbki − KRS 0000030328
  38. Getin Noble Bank S.A., Warszawa − KRS 0000018507
  39. Gliwickie Towarzystwo Podróżnicze, Gliwice − KRS 0000328395
  40. Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000205094
  41. Górnośląskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych, Katowice − KRS 0000102625
  42. Imobilian Development Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000299765
  43. Intoads Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612106
  44. Inwest Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000120661
  45. Ios Thermex Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000492465
  46. Jastef Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000284322
  47. Jbb Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000139473
  48. Joksa Sp. Z O.O., Pszów − KRS 0000495572
  49. Joyspace Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000445966
  50. Jwwd Rachunkowość Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361786

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Techniczno-handlowa Polcarbon Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228051
  2. Agencja Turystyczna Federacji Związków Zawodowych Pracowników Pkp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087426
  3. Aliten Sp. J. - A. Cabała, Rybnik − KRS 0000002021
  4. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  5. Amati Kkf Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gliwice − KRS 0000224883
  6. At Garage Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000290830
  7. Auto Broker Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000146570
  8. Auto Forum Sp. Z O.O., Konopnica − KRS 0000239447
  9. Auto It Polska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000362074
  10. Auto Lider Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000101493
  11. Auto Sp. Z O.O., Konopnica − KRS 0000438423
  12. Autodelta Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000062841
  13. Autodelta Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000225216
  14. Automobile Torino Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000053716
  15. Awaco Project Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021146
  16. Awaco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034069
  17. Awk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000206428
  18. B.kmiecik i Spółka Agencja Handlowa Sp. J., Katowice − KRS 0000146344
  19. Bag In Box System Sp. Z O.O., Jasienica − KRS 0000369444
  20. Baja M. Smagowicz K. Smagowicz Sp. J., Kraków − KRS 0000269381
  21. Basket Row Rybnik Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000452998
  22. Baumatech Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000227301
  23. Biuro Projektów Przemysłu Materiałów Ogniotrwałych Bipromog W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000198851
  24. Biuro Projektów Przemysłu Tworzyw i Farb Proerg, Gliwice − KRS 0000113864
  25. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  26. Budopol Zapole 2 Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000294199
  27. Carbo-eco Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000101026
  28. Carbo-rybnik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Rybnik − KRS 0000054426
  29. Carbostal-finanse Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000152165
  30. Caretta Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000237724
  31. Cash4biznes.pl Robert Lorenc i Wspólnicy Sp. J., Wrocław − KRS 0000366245
  32. Celta Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000160290
  33. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Katowice − KRS 0000107514
  34. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  35. Centrostal Profil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059798
  36. Centrum Badań Strategicznych Temida Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000181747
  37. Centrum Kompleksowej Modernizacji Przemysłu Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000266035
  38. Ceron Md4 Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000308093
  39. Cognor Lublin S.A., Lublin − KRS 0000113311
  40. Contractor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000353257
  41. Czazar Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000210630
  42. D2 Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000165472
  43. Dal-petrol S.A., Katowice − KRS 0000172946
  44. Dbs Grzegorz Skrzek Damian Jarysz Sp. J., Gliwice − KRS 0000008698
  45. Destylpol-bis Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000236062
  46. Dff Domińczak i Partnerzy Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000252246
  47. Dom Mody Elegancja Przedsiębiorstwo Państwowe, Katowice − KRS 0000068859
  48. Dreamnet Sp. Z O.O., Kąty Wrocławskie − KRS 0000233781
  49. Ecard S.A., Gdańsk − KRS 0000042304
  50. Eceremont Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000135239

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Budowa Drogi Głównej Południowej na odcinku od DW933 - ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju do węzła Autostrady A1 w Mszanie - Etap II - zamówienie dodatkowe Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013
    Zamawiający: Miasto Jastrzębie Zdrój - Wydział Infrastruktury Komunalnej i Inwestycji, Jastrzębie-Zdrój
    Zadanie pn.. Budowa Drogi Głównej Południowej na odcinku od DW933 - ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju do węzła Autostrady A1 w Mszanie - Etap II - zamówienie dodatkowe Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013 zgodnie z protokołami konieczności obejmuje zakres:
    A. Zabudowę kozła oporowego na zakończeniu toru kolejowego w km 1+200
    B. Zabudowę zasuw na wodociągu PE ø10 7W
    C. Przebudowę kabla światłowodowego własności ORANGE
    D. Przebudowę kabla światłowodowego własności JSW S.A.
    E. Zabudowanie dodatkowego oznakowania pionowego w rejonie przejazdu kat. C
    F. Wykonanie zabezpieczenia skarpy wykopu.
    G. Wykonanie ścieku korytkowego typu trójkątnego - Jastrzębie-Zdrój
    H. Wykonanie ścieku korytkowego typu trójkątnego - Mszana
    I. Wykonanie korygującej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie wg nowej niwelety
    J. Wykonanie rowów opaskowych przy zbiornikach - Mszana
    K. Wykonanie rowów opaskowych przy zbiornikach - Jastrzębie-Zdrój
    Szczegółowo zakres robót został określony w przedmiarach robót stanowiących załącznik do istotnych warunków zamówienia. Zadanie należy wykonać zgodnie z przedmiarami robót oraz ogólnodostępnymi warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych.

Inne osoby dla Walijewska Pociecha (48 osób):