Kogo reprezentuje osoba

Wasilewska Semail Agnieszka Aleksandra

w KRS

Agnieszka Aleksandra Wasilewska Semail

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Agnieszka
Drugie imię:Aleksandra
Nazwisko:Wasilewska Semail
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1972 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Racibórz (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brożek Grzegorz, Burek Krzysztof Wojciech, Byczkowski Wojciech, Damasiewicz Rafał, Dusiło Jarosław, Gerula Krzysztof, Kasprzak Edward, Kępka Magdalena, Kowalski Andrzej Włodzimierz, Markowicz Jolanta, Matysek Krzysztof, Okarma Witold Marek, Pańkowski Paweł, Puk Karol Ryszard, Różacki Wiesław Mariusz, Sarnowski Dariusz, Sawicki Karol, Schmidt Przemysław, Senger Kałat Edyta, Sufner Łukasz, Szymański Dariusz, Szyszka Adam, Tomczak Tomasz, Wawrzynowicz Piotr, Wiśniewska Małgorzata, Wiśniewski Jerzy, Zwolak Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zubrzycki Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babiuch Marian Stanisław, Bawiec Bogdan Marian, Bicki Zbigniew Andrzej, Dąbrowski Wojciech, Grela Łukasz Jakub, Grzegorczyk Filip Wojciech, Józwowicz Antoni, Kaśków Dariusz Adam, Klimiuk Alicja Barbara, Kowalski Andrzej, Kulpa Andrzej Witold, Lipski Edward, Należyty Grzegorz, Nizioł Artur Jerzy, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Ozdoba Jerzy Bogusław, Piosik Stefan Marcin, Różacki Wiesław Mariusz, Skowron Mirosław Stanisław, Stelmach Beata Anna, Świrski Konrad, Słomczyński Ziemowit Miłosz, Wasiłek Ryszard Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łygan Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beroud Alan Marcin, Bogucki Marian, Borkiewicz Maciej, Burek Krzysztof, Damasiewicz Rafał, Dusiło Jarosław, Kępka Albert, Kwaśniewski Andrzej, Lejeune Norbert, Manowska Maria, Markowicz Jolanta, Mirek Justyna, Sawicki Karol, Tomczak Tomasz, Wawrzynowicz Piotr, Wiśniewska Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stachoń Agata
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burek Krzysztof, Damasiewicz Rafał, Dusiło Jarosław, Sitek Jakub Sławomir, Wiśniewski Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiktor Anna Danuta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burek Krzysztof, Dusiło Jarosław, Kasprzak Edward, Seń Alfred, Sołdoń Henryk, Tomczak Tomasz, Wiśniewski Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mortas Paweł Andrzej

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Andrzej, Adamowski Dariusz, Agintas Gintaras, Agneessens Herman, Anczaruk Konrad Jacek, Anton Alina, Artwiński Artur Dariusz, Augustyniak Bożena Małgorzata, Bączar Adam, Bagiński Janusz, Bajorska Zdziennicka Krystyna Ewa, Bąk Barbara, Bakalarz Anna, Balsamski Jarosław Robert, Banaś Grażyna, Banaszek Mariola Władysława, Baran Renata Maria, Baranowska Teresa, Bartelik Ryszard, Bednarzak Danuta, Bejgerowska Aleksandra, Berezowski Wacław, Bergen Andre, Bistroń Tomasz, Blanckaert Tom Maria, Bolesta Ewa, Borczyński Tomasz, Borecki Tadeusz Czesław, Borowski Piotr, Brejecki Tomasz, Broniszewska Aneta Maria, Bronowski Bogdan, Bryzek Artur Józef, Bugielska Maria, Bukat Dariusz, Bykowski Mariusz, Błażejewska Hanna, Chodor Ryszard Alfred, Chojecka Ewa, Choromański Henryk, Chrobaczyński Jerzy, Chrzanowska Jarosławska Dorota, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Ciastoń Teresa Cecylia, Cichocka Dorota, Ciechanowski Witold Jan, Ciszak Janusz, Coulie Xavier Roland, Culicki Wiktor Kazimierz, Cybulska Beata Marianna, Czańka Robert, Czaplicka Małgorzata Halina, Czechowicz Robert Tomasz, Cziura Piotr Jacek, Dąbrowska Alicja, Dąbrowska Beata Elżbieta, De Kelver Eric Juliaan, Defrancq Christian, Di Maggio Fedele, Dobicki Krzysztof, Dobrzyński Tomasz, Docx Rita, Domagała Marianna, Domagała Władysław, Dresler Katarzyna Elżbieta, Dróżdż Katarzyna Maria, Dróżdż Krzysztof Aleksander, Dudek Mariusz, Dudek Mieczysław, Dudzik Ewa, Duer Andrzej Michał, Dumania Ewa Irena, Dunin Suligostowski Piotr, Dwurzyński Michał, Dybowska Daniela, Dziamski Waldemar Zygmunt, Dziedzic Andrzej, Dziedzic Krzysztof, Dzierzbicka Zimny Anna Maria, Ejsmont Stanisław, Ewertowska Jolanta Barbara, Fiertek Leszek, Filipkowska Schmidt Wiesława Eugenia, Fiok Grażyna, Florczuk Grzegorz Stanisław, Florquin Francois Louise, Forszpaniak Violetta Anna, Frąckowiak Ciodyk Marzena Beata, Gajda Halina, Gajda Joanna, Galvele Vytautas, Garbalska Bator Beata, Gąsak Krzysztof Andrzej, Gaszewska Teresa Halina, Gawryszewski Bogdan Władysław, Gierczak Jarosław, Gieruszyńska Alina Dorota, Gillet Francois, Ginter Przemysław, Golańska Aleksandra Marta, Golisz Maria Urszula

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łogasz Emilia
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Adrian, Borys Paweł, Ćwierz Roland, Formański Maciej Jan, Grandys Bogusław, Hoc Radosław, Kołatkowski Andrzej, Kulesza Tomasz, Malicki Adam, Mierzejewski Piotr Leszek, Modlewski Witold Gerard, Myjak Jarosław, Pach Paweł Krzysztof, Panasiuk Michał Maciej, Sitko Adam Stanisław, Śliwa Bartłomiej, Stawska Bąk Ewa, Trętowski Paweł, Wosztak Dariusz Janusz, Żmigrodzka Szymańska Anna, Żochowski Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łach Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Agnieszka, Borys Paweł, Dmowska Katarzyna, Drabikowski Bartosz, Gapiński Jerzy Romuald, Greczyn Andrzej, Kryczka Cezary Maciej, Malicki Adam, Możaryn Henryk, Pach Paweł Krzysztof, Paradowski Marek, Seklecka Joanna Anna, Szala Wiesław, Warchałowski Piotr Tadeusz, Wałach Szymon, Wysocki Marcin Michał, Zabłoński Arkadiusz Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łozowicki Mirosław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Indrajati Fiedler Sri, Karniol Joanna Regina, Świderska Ewa Antonina, Szulejewska Maureen Anne, Trauber Bajszczak Urszula Amelia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieckowski Gretchen
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Alicki Piotr Stanisław, Bojko Aleksander, Chrzanowski Jarosław Stanisław, Czechowicz Robert Tomasz, Drabikowski Bartosz Remigiusz, Freliszek Krzysztof Andrzej, Kesler Justyna Ewa, Kokot Krzysztof Zygmunt, Kościński Tadeusz Piotr, Kowalczyk Ewa, Martynowicz Barbara, Mastalerz Jarosław Jerzy, Miętki Zygmunt, Możaryn Henryk, Muszyńska Henryka, Osiek Ruszowski Julian Stefan, Ołdakowski Tadeusz, Ptak Edward, Stanisławska Wiesława, Szafrański Zygmunt Tadeusz, Szpak Ewa, Szymańska Danuta Beata, Tochmański Adam, Topiński Andrzej Karol, Trzeszkowska Bronisława, Tymowski Jarosław, Zieliński Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyła Alicja
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Adrian, Andryszkiewicz Monika Ewa, Borowczak Hieronim Zbigniew, Borys Paweł Borys, Ćwierz Roland, Cybulski Marek, Czułada Iwona, Dobrzynska Stefaniak Małgorzata, Drabikowski Bartosz Remigiusz, Gebler Grzegorz Piotr, Hoc Radosław, Krzemiński Dariusz, Matulka Tomasz Krzysztof, Mierzejewski Piotr Leszek, Myjak Jarosław Stanisław, Pawlak Radosław Jerzy, Pindor Monika Irena, Ruciński Marek, Szymański Marek, Trętowski Paweł, Urbańska Elżbieta Joanna, Warchałowski Piotr Tadeusz, Wieczorkiewicz Marek Wojciech, Żmigrodzka Szymańska Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łach Marek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burek Krzysztof, Dusiło Jarosław, Lejeune Norbert Walenty, Mirek Justyna, Nadolska Maria, Piotrowski Marek Janusz, Sawicki Karol, Szyndler Klaudiusz Krzysztof, Tomczak Tomasz, Wiśniewska Małgorzata, Zwolak Joanna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łojewski Marek Jan
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borys Paweł, Darren Wilson, Dmowska Katarzyna, Mahlke Jens, Malicki Adam, Paradowski Marek, Rosenblatt Jeffrey, Seklecka Joanna Anna, Tansill Brendan, Wałach Szymon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Roszkowski Rafał Dariusz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3 Gon Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284282
  2. 3d Technology Sp. Z O.O., Jarosław − KRS 0000640246
  3. 3gon Europe Sp. Z O.O. Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000192975
  4. 3gon Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126885
  5. 4 Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188888
  6. 43 Brew Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000568503
  7. A.m.g. Finanse Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000242781
  8. Acrebit S.A., Warszawa − KRS 0000380588
  9. Afa Group Sp. Z O.O., Januszowice − KRS 0000266959
  10. Agg Bioen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000328681
  11. Agro Chk Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Katowice − KRS 0000628380
  12. Agroidea Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000147055
  13. Akademicko-gospodarcze Stowarzyszenie Hutnictwa, Kraków − KRS 0000143685
  14. Alusta S.A., Poznań − KRS 0000265497
  15. Alvin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245443
  16. Aprivia S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000302891
  17. Aravi Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000508211
  18. Arc Broker S.A., Wrocław − KRS 0000518792
  19. Arcula Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000516635
  20. Arenda Sp. J. H.sz.p.wałach A.r.zawada, Katowice − KRS 0000075820
  21. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  22. At Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130049
  23. Atm Next S.A., Warszawa − KRS 0000608661
  24. B2optimize Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000433908
  25. Bank Spółdzielczy W Brańsku, Brańsk − KRS 0000027495
  26. Bank Spółdzielczy W Koronowie, Koronowo − KRS 0000142826
  27. Bank Spółdzielczy W Toruniu, Toruń − KRS 0000116492
  28. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  29. Bank Spółdzielczy W Zgierzu, Zgierz − KRS 0000115917
  30. Bb Wellness Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000734334
  31. Bełchatowskie Forum Społeczne, Bełchatów − KRS 0000132553
  32. Benefit Biznes Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000338611
  33. Bio-pol Sp. Z O.O., Piła − KRS 0000431471
  34. Biobone Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000658824
  35. Biogazownia Rolnicza M.paterkowska S.pitucha Sp. J., Machnów Stary − KRS 0000322931
  36. Bioinnova Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000567320
  37. Bis Izomar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090465
  38. Biuro Analiz Aplikacji Kredytowych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000411700
  39. Biuro Inwestycyjne Misiewicz Fryszka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125699
  40. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A., Gdańsk − KRS 0000148000
  41. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. W Kielcach, Kielce − KRS 0000225530
  42. Biuro Projektów Rewitalizacji S.A., Katowice − KRS 0000396289
  43. Biuro Studiów, Projektów i Realizacji Energoprojekt-katowice S.A. W Katowicach, Katowice − KRS 0000052247
  44. Biznes i Nauka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000351234
  45. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  46. Bot4business Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000725824
  47. Bpbk - Biuro Inżynierskie Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000060278
  48. Bps Faktor S.A., Warszawa − KRS 0000380396
  49. Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika Z Siedzibą W Rybniku, Rybnik − KRS 0000013219
  50. Brandfathers And Son S S.A., Warszawa − KRS 0000290514

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abiks Sp. Z O.O., Kłodzko − KRS 0000280222
  2. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  3. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  4. Agencja Inwestycyjna Corp-sa S.A., Warszawa − KRS 0000034662
  5. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  6. Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000138711
  7. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Zielona Góra − KRS 0000026425
  8. Agencja Wydawniczo - Reklamowa Wprost Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008283
  9. Agroma Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000047925
  10. Air Business Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000258774
  11. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  12. Akj Capital S.A., Warszawa − KRS 0000224372
  13. Akj Investment i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000249842
  14. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  15. Aligator Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000364909
  16. Altermed Plus Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000064149
  17. Alus Sp. Z O.O., Dylewo − KRS 0000227705
  18. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  19. Ambresa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104130
  20. Amg Centrum Medyczne Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000460523
  21. Amg Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000094931
  22. Amg Szpitale Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000461283
  23. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  24. Amr - Agro Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000214869
  25. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  26. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  27. Anta Development Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000311331
  28. Apartamenty Poznańskie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000265398
  29. Aph Rozpara Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000250846
  30. Aprowizacja Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000352390
  31. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  32. Ard Inwest S.A., Warszawa − KRS 0000120217
  33. Armatorski Dom Bankowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000091140
  34. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  35. As Advisory Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000474774
  36. As Management Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000474727
  37. As-invest Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000474904
  38. As-investment Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000474770
  39. Aspiro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000240238
  40. Aspiro.net Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000393285
  41. Atg Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000201535
  42. Ati Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000476070
  43. Ati Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000476060
  44. Ati Management Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000476009
  45. Ati Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451849
  46. Aurora Fund Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000026339
  47. Avalgreen Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000563541
  48. Avelar Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000353802
  49. Avelar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kalina − KRS 0000359914
  50. Avena Bistroń Sp. J., Olsztyn − KRS 0000250670

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Najem 3 terminali płatniczych wraz z obsługą i rozliczaniem wpłat dokonywanych za pomocą kart płatniczych - II postępowanie
    Zamawiający: Gmina Miasto Częstochowa, Częstochowa
    Przedmiotem zamówienia jest najem 3 terminali płatniczych wraz z obsługą i rozliczaniem wpłat dokonywanych za pomocą kart płatniczych.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera specyfikacja istotnych warunków zamówienia, która jest załącznikiem do ogłoszenia o przetargu i jest dostępna na stronie internetowej zamawiającego
  2. Obsługa płatności bezgotówkowych dokonywanych przy użyciu kart płatniczych z wykorzystaniem terminali w kasach Teatru Wielkiego - Opery Narodowej
    Zamawiający: Teatr Wielki - Opera Narodowa, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest obsługa płatności bezgotówkowych dokonywanych przy użyciu kart płatniczych z wykorzystaniem 5 terminali w kasach Teatru Wielkiego - Opery Narodowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1 do SIWZ pn. Opis przedmiotu zamówienia - formularz cenowy.
  3. Obsługa płatności bezgotówkowych dokonywanych przy użyciu kart płatniczych z wykorzystaniem terminali w kasach Centrum Nauki Kopernik oraz wynajem przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego 8 Zestawów POS
    Zamawiający: Centrum Nauki Kopernik, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest
    obsługa płatności bezgotówkowych dokonywanych przy użyciu kart płatniczych z wykorzystaniem 8 Zestawów
    POS w kasach Centrum Nauki Kopernik oraz wynajem przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego 8 Zestawów
    POS. Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców do realizacji przedmiotu zamówienia. W takim przypadku
    Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w Formularzu Oferty części zamówienia (zakresu), których
    wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom. Opis przedmiotu Zamówienia określają również Załącznik nr 1
    do SIWZ - Istotne Postanowienia Umowy oraz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 2 do
    SIWZ.
  4. Obsługa i rozliczanie transakcji bezgotówkowych opłacanych kartami płatniczymi w jednostkach organizacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego w okresie od 01.04.2012 do 31.03.2016r
    Zamawiający: Uniwersytet Warszawski, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest obsługa i rozliczanie transakcji bezgotówkowych opłacanych kartami płatniczymi w jednostkach organizacyjnych Uniwersytetu Warszawskiego w okresie od 01.04.2012 do 31.03.2016r
  5. Obsługa systemu płatności elektronicznymi kartami płatniczymi w centrach kasowych Zamawiajacego
    Zamawiający: Gmina Wrocław Urząd Miejski Wrocławia, Wrocław
    Obsługa systemu płatności elektronicznymi kartami płatniczymi w centrach kasowych Zamawiajacego
  6. Usługi rozliczania płatności kartami płatniczymi przy użyciu terminali POS stacjonarnych.
    Zamawiający: Poczta Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 26, reprezentowana przez Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Olsztynie, Olsztyn
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja oraz oddanie zamawiającemu w dzierżawę (odpłatne używanie), na czas trwania umowy, trzech stacjonarnych zestawów terminali POS z PIN - Padem, zwanych dalej zestawami POS. Wraz z dostawą terminali POS, wykonawca dostarczy naklejane, emblematy - znaki obsługiwanych kart płatniczych.
  7. Najem 9 terminali wraz z obsługą techniczną oraz rozliczanie transakcji bezgotówkowych dokonywanych kartami płatniczymi w jednostkach Urzędu Miasta Łodzi
    Zamawiający: Urząd Miasta Łodzi Wydział Obsługi Administracyjnej, Łódź
    Szczegółowe elementy przedmiotu zamówienia to:
    a) najem i instalacja 9 sztuk nowych zestawów terminali płatniczych POS z PIN-Padem: z możliwością drukowania potwierdzeń, wyposażonych w port komunikacyjny 10/100Base-T Ethernet, możliwością konfiguracji adresu IP zgodnego ze standardem IPv4 oraz możliwością komunikowania się z serwerem centrum rozliczeniowego Wykonawcy z sieci Zamawiającego pracującej w technologii NAT, obsługujących karty z kodem magnetycznym i hybrydowe,
    b) obsługa płatności kartami Visa, EuroCard/MasterCard, bez ograniczeń w wysokości wpłat,
    c) przeprowadzenie bezpłatnych szkoleń dla min. 18 pracowników z uwzględnieniem dodatkowych szkoleń, np. w przypadku zmiany osób obsługujących terminale.

Inne osoby dla Wasilewska Semail Agnieszka Aleksandra (33 osoby):