Kogo reprezentuje osoba

Wasilewski Sławomir Cezary

w KRS

Sławomir Cezary Wasilewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Drugie imię:Cezary
Nazwisko:Wasilewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Kielce (Świętokrzyskie), Kraków (Małopolskie), Starachowice (Świętokrzyskie), Warszawa (Mazowieckie), Świebodzin (Lubuskie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błach Józef, Chojnacki Krzysztof Grzegorz, Ciok Bogumiła, Dobrołowicz Józef Stanisław, Gutkowski Mieczysław, Krupa Stanisław Władysław, Lachtara Maciej Piotr, Lis Mariusz, Magala Edward, Matysko Tadeusz Włodzimierz, Małysz Stanisław Jacek, Trześniewski Janusz, Włodarczyk Zbigniew Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnobil Janusz, Grześkiewicz Brochwicz Urszula Katarzyna, Kruk Jarosław, Pasierbiak Iwona Monika, Senejko Andrzej Jerzy, Trościańczyk Piotr Maciej, Wróblewska Tumiel Agnieszka
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Faliszewski Dariusz Szczepan, Górski Maciej Wincenty, Janiec Maria Jolanta, Markowska Ewa, Miśkiewicz Jerzy Piotr, Nosowicz Ryszard Stanisław, Stanecka Jolanta Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walendzik Grzegorz Marcin
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dadacz Joanna, Fogiel Ewa, Jaworska Anna Maria, Kobierski Zdzisław, Krężel Arkadiusz Tadeusz, Nosowicz Ryszard Stanisław, Rasała Maria, Tkaczyk Cezary, Wroński Łukasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Jarosław Paweł
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sadłocha Aleksandra
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cabaj Tomasz, Orpik Andrzej, Wierzbicki Przemysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Staszkiewicz Magdalena
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kutek Czesław, Pawłowski Andrzej Wojciech
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cabaj Tomasz, Orpik Andrzej

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajołek Krzysztof, Gajdzińska Agnieszka, Gil Izabela, Goncerz Rozalia, Hencel Ilona, Kaczorowski Andrzej Leszek, Koterwa Grzegorz, Lassmann Harald, Meller Michał Wiktor, Morawiec Artur, Olczyk Piotr Marcin, Pilch Jan, Szczupak Dagmara Karolina, Wójcik Michał Antoni, Woźniak Małkus Karolina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemski Sławomir
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Filip Helga, Filip Helga Maria, Filip Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Filip Norman Lars
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkułak Jarosław, Kruk Jarosław, Ostrowski Janusz Włodzimierz, Wiącek Wojciech Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celuch Leszek Waldemar
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Górski Aleksander Józef, Lewandowski Waldemar, Marchelewski Jacek, Markowicz Bohdan, Mrozek Bohdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walczak Justyna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedulski Arkadiusz Maciej, Dziadek Piotr Grzegorz, Jatczak Jarosław, Kaczorowski Andrzej Leszek, Kielian Sergiusz, Kowalczyk Andrzej, Mardoń Arnold, Mielcarek Grzegorz Krzysztof, Puławski Mieczysław, Sax Beata, Siatkowski Janusz Andrzej, Staszak Dariusz, Syska Rafał, Słysz Michał, Winarska Dorota, Wiśniewski Maciej, Wójtowicz Zbigniew, Zięba Franciszek, Łyszczak Marek Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukawski Wojciech Adam
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trościańczyk Piotr Maciej, Tumiel Leszek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cabaj Tomasz, Ostrowski Janusz Włodzimierz, Ostrowski Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Paap Edward
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkiewicz Jakub Wiktor, Biedulski Arkadiusz Maciej, Dziadek Piotr Grzegorz, Jatczak Jarosław, Kaczorowski Andrzej Leszek, Kielian Sergiusz, Kowalczyk Andrzej, Mardoń Arnold, Meller Michał Wiktor, Mielcarek Grzegorz Krzysztof, Puławski Mieczysław, Sax Beata, Słysz Michał, Wiśniewski Maciej, Wójtowicz Zbigniew, Zięba Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Prill Jacek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4e Capital Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000323004
  2. Abriz Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000730612
  3. Adith Technologies Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000350269
  4. Advisory Group S.A., Warszawa − KRS 0000598267
  5. Agencja Rozwoju Regionalnego W Starachowicach, Starachowice − KRS 0000057993
  6. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  7. Agro Trade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Siedlce − KRS 0000513655
  8. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  9. Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet, Opole − KRS 0000377482
  10. Analitica Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308317
  11. Apa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107462
  12. Aqx Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000540241
  13. Arbor Ventures S.A., Warszawa − KRS 0000561494
  14. Archibis Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000267825
  15. Assw Wasilewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000280315
  16. Awip Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000478570
  17. Bdb Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000644278
  18. Biuro Spedycyjno-handlowe Res-sped International Krzysztof Chojnacki, Jadwiga Chojnacka Sp. J., Rzeszów − KRS 0000004719
  19. Bm Capital Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612909
  20. Bonovaba Sp. Z O.O., Starachowice − KRS 0000515326
  21. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  22. Brandbq Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000372924
  23. Bronzium Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000549770
  24. Btm 2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000605215
  25. Busola247 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000692142
  26. Care Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000283114
  27. Carmino Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000355725
  28. Cb S.A., Chrząstowice − KRS 0000320862
  29. Colos Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000001824
  30. Corum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000493362
  31. D-energia Sp. Z O.O., Wymysłowice − KRS 0000463262
  32. Delta 1 Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000672631
  33. Delta 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000671947
  34. Destylarnia Braci Borówka S.A., Warszawa − KRS 0000501781
  35. Diageo Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023740
  36. Doksa Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000730621
  37. Drugie Dno Browar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000725928
  38. Drugie Dno Browar Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Działdowo − KRS 0000731115
  39. Eafp Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000209940
  40. Easymed Stanisław Ostrowski Sp. J., Kielce − KRS 0000595453
  41. Edoskonalenie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690678
  42. Eko-park S.A., Kraków − KRS 0000034853
  43. Ekspert-consulting Marchelewscy Rachunkowość Podatki Spółka Komandytowa, Zielona Góra − KRS 0000627976
  44. Elm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435105
  45. Es Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000639607
  46. European Medical Enterprise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321947
  47. Europejska Federacja Doradców Finansowych - Effp Polska, Warszawa − KRS 0000288000
  48. Farmaline Choudhary Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000347113
  49. Fas Polska S.A., Kraków − KRS 0000692621
  50. Filip Sp. Z O.O., Świebodzin − KRS 0000142397

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3lp S.A., Siechnice − KRS 0000616228
  2. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  3. Abriz 4e Capital Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Kraków − KRS 0000324320
  4. Aduma S.A. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000390102
  5. Aduma Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000348843
  6. Aga Light Plus Sp. Z O.O., Starachowice − KRS 0000097711
  7. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  8. Agrypa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000068753
  9. Akashia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000017779
  10. Alphabet Investment Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000280708
  11. Alter Fm Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365496
  12. Alter Fm Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141043
  13. Aplikacje Krytyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000636771
  14. Artman S.A., Kraków − KRS 0000180735
  15. Artman Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000073940
  16. Asf Autoryzowany Salon Firmowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000083310
  17. Astra Sp. Z O.O., Sulechów − KRS 0000163092
  18. Autoguard S.A., Warszawa − KRS 0000287629
  19. Autosan S.A. Likwidacyjnej, Sanok − KRS 0000067912
  20. Avon Mobile Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268196
  21. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  22. Baltic Medical S.A., Gdynia − KRS 0000303663
  23. Baltic Medical Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000233789
  24. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  25. Bekuplast S.A., Łaziska Górne − KRS 0000360333
  26. Bielkon Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000135026
  27. Bio Stream Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395035
  28. Bsc Firma Zarządzająca Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000050421
  29. Bytom S.A., Kraków − KRS 0000049296
  30. Camf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000346524
  31. Care Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278902
  32. Cb Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000011628
  33. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  34. Celsium Serwis Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000266091
  35. Celsium Sp. Z O.O., Skarżysko-kamienna − KRS 0000044466
  36. Central Square Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316573
  37. Centrum Medyczne Crossmed Profilaktyka Diagnostyka Terapia Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000161053
  38. Ceramika Gres S.A., Końskie − KRS 0000069010
  39. Chemer Sp. Z O.O., Sokołów Podlaski − KRS 0000345072
  40. Chynów Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000242140
  41. Clic Car Corporation Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086948
  42. Dahliamatic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172686
  43. Dcg S.A., Warszawa − KRS 0000285675
  44. Desa Unicum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090241
  45. Digate S.A., Warszawa − KRS 0000315999
  46. Dothot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000494326
  47. Edo Med Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143759
  48. Energo - Testing Laboratorium Nowych Technologii, Badań Nieniszczących i Inżynierii Materiałowej Sp. Z O.O. W Kielcach, Kielce − KRS 0000172011
  49. Energomontaż - Północ S.A., Warszawa − KRS 0000008564
  50. Energopol-oil Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000070330

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Świadczenie usług doradztwa prawnego w zakresie problematyki offsetowej
    Zamawiający: Ministerstwo Gospodarki, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług doradztwa prawnego na rzecz Zamawiającego w zakresie problematyki offsetowej obejmujących:
    1) zawieranie umów offsetowych oraz aneksów do tych umów offsetowych;
    2) monitorowanie i nadzór nad realizacją zawartych umów offsetowych oraz stwierdzanie wykonania umów offsetowych.
  2. Obsługa prawna świadczona przy realizacji projektów: 1) Przyspieszenie wzrostu konkurencyjności województwa mazowieckiego, przez budowanie społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy poprzez stworzenie zintegrowanych baz wiedzy o Mazowszu; 2) Rozwój elektronicznej administracji w samorządach województwa mazowieckiego wspomagającej niwelowanie dwudzielności potencjału województwa
    Zamawiający: Samorząd Województwa Mazowieckiego, w imieniu którego działa Biuro Geodety Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa prawna świadczona przy realizacji projektów Przyspieszenie wzrostu konkurencyjności województwa mazowieckiego, przez budowanie społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy poprzez stworzenie zintegrowanych baz wiedzy o Mazowszu, zwanego dalej projektem BW, oraz Rozwój elektronicznej administracji w samorządach
    województwa mazowieckiego wspomagającej niwelowanie dwudzielności potencjału województwa, zwanego dalej projektem EA, wpisanych do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013, w okresie od dnia zawarcia umowy do 10 grudnia 2012 roku włącznie, z zastrzeżeniem ust. 2 2. W przypadku spraw wszczętych i nie zakończonych przed terminem określonym w ust. 1, Wykonawca będzie zobowiązany do dalszego świadczenia usług, o których
    mowa w § 3 ust. 4 siwz do czasu zakończenia tych spraw
  3. Tomograf komputerowy (ZOZ/ZP/PN/DOS/01/1/2010)
    Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej, Wągrowiec
    Zakup, dostawa, montaż tomografu komputerowego, spiralny, 16-warstwowy - 1 szt.