Kogo reprezentuje osoba

Watoła Piotr

w KRS

Piotr Watoła

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Nazwisko:Watoła
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Sopot (Pomorskie), Wola (Śląskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Watoła Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Swatek Mateusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komar Komarowska Magdalena Agata, Komar Komarowski Henryk, Komar Komarowski Kajetan Henryk, Watoła Marta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nykiel Jerzy, Nykiel Krzysztof Bartłomiej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komar Komarowski Kajetan Henryk, Piotrowska Dorota, Sulima Andrzej Marcin

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kamiński Sławomir Rafał, Komar Komarowski Kajetan Henryk, Paluch Zbigniew Wojciech, Przyklang Iwar, Siodłowski Grzegorz, Sulima Andrzej Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sokołowski Mariusz Mirosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyn Paweł, Bernaś Martins Paweł, Bruski Krzysztof Michał, Dąbrowski Stanisław Włodzimierz, Derewicz Adam, Gołębiewska Miriam, Jóźwiak Krzysztof, Kamiński Sławomir Rafał, Kamiński Zygmunt Piotr, Kastory Paweł, Komar Komarowski Kajetan Henryk, Kuczyński Wojciech, Kula Piotr, Kwaśnica Andrzej Jacek, Ludwicki Andrzej Tadeusz, Malinowski Stanisław Franciszek, Mołdach Joanna Małgorzata, Mródź Grzegorz, Paluch Zbigniew Wojciech, Pietrusiński Robert, Radoń Aleksander Henryk, Roda Aleksander, Rogala Waldemar, Sokołowski Andrzej Marian, Starzyński Adam Włodzimierz, Sulima Andrzej Marcin, Wojtkiewicz Przemysław, Zuber Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karczewski Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bruski Krzysztof Michał, Błażejczyk Piotr Jacek, Derewicz Adam, Jaworska Żak Agnieszka, Kamiński Zygmunt, Kastory Paweł, Komar Komarowski Kajetan, Kruszewska Xenia Wanda, Kula Piotr, Malinowski Stanisław Franciszek, Mródź Grzegorz, Paluch Zbigniew Wojciech, Pietrusiński Robert Tomasz, Roda Aleksander Ryszard, Rogala Waldemar, Sokołowski Andrzej Marian, Starzyński Adam Włodzimierz, Sulima Andrzej Marcin, Świda Marek Paweł, Wojtkiewicz Przemysław Andrzej, Zuber Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szumlicz Tadeusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komar Komarowska Krystyna, Komar Komarowska Magdalena Agata, Komar Komarowski Henryk, Komar Komarowski Kajetan Henryk
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kamiński Sławomir Rafał, Karwacki Bogdan, Miastkowski Tomasz, Paluch Zbigniew, Pograniczny Andrzej, Sokołowski Andrzej Marian

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ad Artis Fundacja Sztuki Sar, Warszawa − KRS 0000365304
  2. Agency For Green Technologies Cnt Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000653744
  3. Agency For Green Technologies Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000618526
  4. Agt Lubawka Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000506354
  5. Agt Sokołów Podlaski Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000623702
  6. Ahep S.A., Katowice − KRS 0000645519
  7. Am-cnt Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000665861
  8. Aspe Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000102235
  9. Astra Investment 1 Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000635629
  10. Astra Investment Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000590735
  11. Astra Investment Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000592037
  12. Atem-polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000019400
  13. Baltic Yacht Polo Club, Gdynia − KRS 0000361987
  14. Basari Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000521553
  15. Bna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023233
  16. Brocare Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172869
  17. Cegelec Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000111348
  18. Centermed Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000038268
  19. Centrum Logistyki Medycznej Medinet S.A., Gdynia − KRS 0000631870
  20. Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000231312
  21. Cg Company Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000542060
  22. Coltex Rogala Sp. J., Gdańsk − KRS 0000005487
  23. Conlogsys S.A., Warszawa − KRS 0000764071
  24. Corporate Profiles Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029778
  25. Ddb Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022939
  26. Ddc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011710
  27. Dg-plus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Władysławowo − KRS 0000246444
  28. Dp Investment S.A., Dębogórze − KRS 0000641172
  29. Dwór Oliwski Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000029385
  30. Eco Investment Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000438324
  31. Elektrix S.A., Warszawa − KRS 0000663770
  32. Energosalix S.A., Zielona Góra − KRS 0000117941
  33. Excellio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000539611
  34. Folwark Dajak Aleksandra Kowalewska-paneczko i Przemysław Paneczko Spółka Komandytowa, Koleczkowo − KRS 0000378566
  35. Fujifilm Europe Gmbh (Sp. Z O.O..) Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000347504
  36. Fundacja Agroturystyka, Warszawa − KRS 0000160602
  37. Fundacja Archepelag, Sopot − KRS 0000315551
  38. Fundacja Equus Humanitarae Koń i Tradycja, Łomianki − KRS 0000158774
  39. Fundacja Im. Ludwika Kastory, Warszawa − KRS 0000156675
  40. Fundacja Jedna Europa, Warszawa − KRS 0000155661
  41. Fundacja Małymi Krokami, Kraków − KRS 0000426093
  42. Fundacja Na Rzecz Dzieci Chorych, Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy Wyspa Skarbów, Gdańsk − KRS 0000665780
  43. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Uniwersytetu W Białymstoku, Białystok − KRS 0000020321
  44. Fundacja Na Rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa − KRS 0000124514
  45. Fundacja Ronalda Mcdonalda, Warszawa − KRS 0000105450
  46. Fundacja Solidarności Międzypokoleniowej i Samopomocy Sąsiedzkiej S2, Gdańsk − KRS 0000517318
  47. Fundusz Udziałowy S.A., Gdańsk − KRS 0000061172
  48. Gdyńskie Stowarzyszenie Paralotniarzy Glide Club Gdynia, Gdynia − KRS 0000155678
  49. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Stężyca − KRS 0000445902
  50. Gryffin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469353

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  2. Agro Queen Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000251695
  3. Air Products Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055764
  4. Aramus S.A., Kraków − KRS 0000271496
  5. Armada-fleet Management S.A., Katowice − KRS 0000306906
  6. Arsenal Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038940
  7. Atem Engineering Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000059653
  8. Aulis Lex Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000557157
  9. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  10. Best Foods Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000367936
  11. Best Foods Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Sopot − KRS 0000367269
  12. Calanbau Tpi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061372
  13. Car For Company Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000135356
  14. Carbonex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000125183
  15. Centralny Wojskowy Klub Sportowy Legia Warszawa Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000158141
  16. Centrum Konsultingu Menedżerskiego Gordion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276574
  17. Centrum Medyczne Sinus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296687
  18. Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000003315
  19. Clinica Medica Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000076645
  20. Coltex St Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000362339
  21. Commercial Union Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047685
  22. Corporate Profiles Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263848
  23. Dexus Partners Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000198563
  24. Dom Maklerski Bcf Sp. Z O.O., Śródlesie − KRS 0000434898
  25. Dom Maklerski Tms Brokers S.A., Warszawa − KRS 0000204776
  26. Eko Karbon Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000112606
  27. Ekoplastik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000011601
  28. Esp-usługi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008737
  29. Etos S.A., Gdańsk − KRS 0000178415
  30. European Medical Enterprise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321947
  31. Eurotel S.A., Gdańsk − KRS 0000258070
  32. Fabryka Wyrobów Metalowych Kuźnia Osowiec Sp. Z O.O., Osowiec − KRS 0000139300
  33. Feria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145795
  34. Fundacja Animalpro, Gdynia − KRS 0000371604
  35. Fundacja Na Rzecz Promocji Przedsiębiorczości Instytut Copernicus, Warszawa − KRS 0000283579
  36. Fundacja Navigare, Gdańsk − KRS 0000291395
  37. Fundacja Promocji Inicjatyw Europejskich, Gdynia − KRS 0000499628
  38. Gdańsk Lpg Terminal S.A., Gdańsk − KRS 0000294861
  39. Ge Medical Systems Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040213
  40. Global Services - Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000008306
  41. Goldmedica Sp. Z O.O., Gołdap − KRS 0000445641
  42. Grok Worldwide Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000431473
  43. Grupa Piekarnicza Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000363141
  44. Grupa Scotia Sp. Z O.O., Płońsk − KRS 0000158634
  45. Impuls Analizy, Kadry, Finanse Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000109250
  46. Inbex Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000251247
  47. Iqvia Commercial Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000013006
  48. Itel Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000169975
  49. Izoling-akam Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000178200
  50. Jurand Browary Warmińsko-mazurskie Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000036220

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy oraz specjalistycznych usług medycznych dla Pracowników Spółki Domy WCZASOWE WAM oraz jednostek terenowych.
    Zamawiający: AMW REWITA Sp. z o.o., Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy oraz specjalistycznych usług medycznych dla pracowników Spółki Domy Wczasowe WAM oraz jednostek terenowych.
  2. Grupowe ubezpieczenie zdrowotne pracowników Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw i Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz członków ich rodzin
    Zamawiający: Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na ubezpieczeniu zdrowotnym pracowników Zamawiającego oraz członków ich rodzin. Szczególowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia. Zamówienie nie przekracza kwoty, o której mowa w art. 11 pkt. 8 ustawy PZP