Kogo reprezentuje osoba

Węgrzyn Joanna Maria

w KRS

Joanna Maria Węgrzyn

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Joanna
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Węgrzyn
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1959 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Katowice (Śląskie), Przeciszów (Małopolskie), Tarnowskie Góry (Śląskie), Wrocław (Dolnośląskie), Zabrze (Śląskie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Broncel Piotr Józef, Gibel Andrzej Janusz, Hylla Ryszard Jerzy, Jędrzejewski Krzysztof, Jędrzejewski Leszek, Kaczyński Marek Adam, Klabis Ewa Alicja, Klabis Szymon Kamil, Kostempski Marian, Matuszek Bartłomiej, Mika Marek Tadeusz, Nycz Paweł Grzegorz, Pawluś Artur, Petrolewicz Maciej Stanisław, Rogatko Michał, Smutek Andrzej Jan, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Starżyk Paweł, Tymkiewicz Marek Krzysztof, Uszko Marek Stanisław, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilczek Stanisław Ignacy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Piotr, Bajda Iwona, Bargieł Stanisław Jan, Bendkowski Józef, Bereska Iwona, Bereska Roger, Billik Jan Kazimierz, Bobrowski Bogusław Andrzej, Borys Szopa Bożena, Broncel Piotr Józef, Błaszczeć Józef, Czechowski Andrzej Stanisław, Danielak Zdzisław, Doniec Marek Julian, Drap Janusz, Dubiński Józef, Dzik Zofia, Fryżlewicz Edward Józef, Gniewek Lucyna, Gołębiewska Marta Jadwiga, Growiec Marek Jerzy, Gruszczyk Dawid, Harasimowicz Jerzy, Idzik Wojciech, Jagiello Andrzej, Jędrzejewski Damian Piotr, Jędrzejewski Krzysztof, Jędrzejewski Leszek, Jurczyk Henryk Piotr, Kalkusiński Adam Jacek, Kiełbowicz Marian, Kostempski Marian, Kozłowski Sławomir Augustyn, Krupa Katarzyna, Kucharski Artur Jarosław, Kus Da Mian, Kuźnik Stanisław, Leończyk Jan Kazimierz, Lewczuk Daniel, Lewicki Arkadiusz, Majewski Zbigniew, Mazurczyk Alina Bożena, Meder Andrzej Antoni, Miazga Grzegorz, Mieńkowski Jakub, Mika Marek Tadeusz, Misiuna Marzena, Napiórkowski Wojciech, Nawolski Józef, Niedbalski Michał Paweł, Niemiec Jacek Marian, Ogonowski Mirosław Jakub, Pakulski Jerzy Wojciech, Parzych Joanna Bożena, Pieczonka Andrzej Władysław, Pietruczuk Grzegorz, Pisarek Iwona, Pośpiech Dariusz Paweł, Primula Janusz, Pytel Krzysztof Włodzimierz, Rogatko Michał, Rost Rafał, Rzeźniczek Joachim, Salamon Krzysztof Janusz, Siemieniec Janusz, Sikora Andrzej Paweł, Skowrońska Beata Teresa, Smutek Andrzej Jan, Śnieżko Arkadiusz Piotr, Soroka Tadeusz, Sosnica Joachim Paweł, Stabla Henryk, Strzępka Janusz Andrzej, Szafrańska Anna, Szmidt Marek Jerzy, Sztuka Marian Tadeusz, Szumowski Andrzej, Uszko Marek Stanisław, Wojs Artur Jacek, Wolna Bożena Barbara, Wolski Józef Tadeusz, Zaklukiewicz Marcin Stanisław, Łyczkowski Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelazek Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bereska Iwona, Doniec Marek, Felis Krzysztof Antoni, Huzar Krzysztof Kazimierz, Jędrzejewski Krzysztof, Kostempski Marian, Kurek Michał, Mazurczyk Alina Bożena, Nycz Paweł, Parzych Joanna, Pośpiech Dariusz, Rost Rafał, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Soroka Tadeusz, Sulik Marek, Szostak Janusz, Wolski Józef Tadeusz, Zieja Agata, Zug Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimkowski Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Felis Krzysztof Antoni, Fryżlewicz Edward Józef, Rost Rafał, Skowrońska Beata, Szendzielorz Antoni Józef, Sztuka Marian Tadeusz, Zug Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Karol Tadeusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Billik Jan, Bobrowski Bogusław Andrzej, Doniec Marek, Głód Jerzy, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek Adam, Konarska Brańka Jolanta, Kostempski Marian, Madejska Karbownik Krystyna, Mazurczyk Alina, Meder Andrzej, Napieracz Tadeusz, Ogonowski Mirosław Jakub, Olszewski Janusz, Parzych Joanna, Pluszczew Roman, Przybyła Włodzimierz, Starżyk Paweł, Tymkiewicz Marek, Uszko Marek Stanisław, Wolski Józef, Wysocki Ryszard, Łyda Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaski Waldemar
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław Andrzej, Borkowski Tytus Marian, Brachman Damian, Broncel Piotr, Bronisz Magdalena, Chroboczek Ryszard, Ćwiek Andrzej, Czechowski Andrzej, Drobik Szymon, Growiec Marek, Gruszczyk Dawid, Głód Jerzy Wojciech, Główczewski Marek, Halbmayr Christian, Janusz Ryszard, Jędrzejewska Wiesława Teresa, Jędrzejewski Damian Piotr, Jędrzejewski Krzysztof, Jędrzejewski Leszek, Jurczyk Henryk, Kaczyński Marek, Kolon Stefan, Kostempski Marian, Kostoń Andrzej, Kozłowski Sławomir, Kubiak Marek, Kucharski Artur, Kurek Marek, Kurek Michał, Kusak Edward, Maksalon Urszula Józefa, Masarczyk Sławomir, Meder Andrzej, Mytych Maciej, Neuper Reinhard, Nycz Paweł, Pawluś Artur, Penkala Małgorzata, Pietruczuk Janusz, Poloczek Józef, Rasz Władysław Sylweriusz, Ryszczuk Ewa, Siwek Andrzej Witold, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Sroczyńska Teresa, Starżyk Paweł, Stobiecka Aurelia, Sulik Marek, Swoboda Czesław, Tymkiewicz Marek, Więcławski Robert, Wolski Józef, Wysocki Stanisław, Zlotos Joachim, Ługowski Grzegorz, Łyczkowski Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Krzysztof Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grygoriew Sebastian, Hylla Ryszard Jerzy, Jurczyk Henryk, Kaczyński Marek Adam, Kociołek Roman, Kozłowski Sławomir, Krężel Alicja Katarzyna, Kusak Edward, Matuszek Bartłomiej Adam, Mika Marek Tadeusz, Nycz Paweł Grzegorz, Pawluś Artur, Płonka Zbigniew Edmund, Rogatko Michał Eugeniusz, Smutek Andrzej, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Starżyk Paweł, Sulik Marek, Swoboda Czesław, Tymkiewicz Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wencel Henryk
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Billik Jan, Bobrowski Bogusław Andrzej, Chrószcz Bogusław Antoni, Felis Krzysztof, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek Adam, Kostempski Marian, Meder Andrzej Antoni, Oleksy Bogusław, Starżyk Paweł, Tymkiewicz Marek, Uszko Marek Adam, Wolski Józef Tadeusz, Łyczkowski Adam, Łyda Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawiszowska Beata
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Haapakoski Ari, Hylla Ryszard, Klabis Ewa, Miilukangas Veli Pekka, Pruś Piotr, Swoboda Czesław, Tymkiewicz Marek, Walawender Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mrowiec Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  2. Acs Bociana Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000541508
  3. Adiuvo Investments S.A., Warszawa − KRS 0000430513
  4. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  5. Agmadoro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000055848
  6. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  7. Akademicki Związek Sportowy Katowice, Katowice − KRS 0000166519
  8. Alchemia S.A., Warszawa − KRS 0000003096
  9. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  10. Amicus Fundacja Wsparcia, Warszawa − KRS 0000358670
  11. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  12. Arctica Sp. Z O.O., Zaręby − KRS 0000242618
  13. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  14. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  15. Asseco South Eastern Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000284571
  16. Atut - Plus Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000658919
  17. Autokopex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000517160
  18. Avallon Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000032090
  19. Bd 33 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000744388
  20. Bd 34 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000744226
  21. Bd 35 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000761203
  22. Bioeko Grupa Tauron Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000395659
  23. Biuro Handlowo - Finansowe Dynamik Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000215690
  24. Black Red White S.A., Biłgoraj − KRS 0000089493
  25. Boombit S.A., Gdańsk − KRS 0000740933
  26. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  27. Bud-centrum Inwestycje Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000233864
  28. Buos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051024
  29. Business Management Consulting S.A., Warszawa − KRS 0000159943
  30. Carbo Opa Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000769212
  31. Carbo Projekt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000036420
  32. Cc Group Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000695199
  33. Cc Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203153
  34. Centrum Medyczne Medan Śliwa-rak Sp. J., Knurów − KRS 0000516916
  35. Centrum Ogrodnicze Iglak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000738501
  36. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  37. Coig S.A., Katowice − KRS 0000092497
  38. Corpofin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226362
  39. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  40. Ctl Maczki-bór S.A., Sosnowiec − KRS 0000361438
  41. Cubeteam.com S.A., Wrocław − KRS 0000037193
  42. Dartech Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000283027
  43. Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych Damel S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000073626
  44. Descendent Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000237718
  45. Dgm - Nieruchomości Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000395159
  46. Dobry Wybór Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000378195
  47. Dom Inwestycyjny Kalkusiński Sadlej S.A., Warszawa − KRS 0000293229
  48. E1440 Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000651787
  49. Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000094958
  50. Eg Logistics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000666415

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4energy S.A., Katowice − KRS 0000298166
  2. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  3. Abd Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000410460
  4. Accord Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116654
  5. Ae Development S.A., Rzeszów − KRS 0000555330
  6. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  7. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  8. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  9. Agros Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031586
  10. Ahis S.A., Katowice − KRS 0000379671
  11. Aht-med Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000503556
  12. Airway Medix S.A., Warszawa − KRS 0000477329
  13. Alumast S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000031909
  14. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  15. Alumetal Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000053925
  16. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  17. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000104838
  18. Atrain Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000578261
  19. Atut Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Kraśnik S.A., Kraśnik − KRS 0000047298
  20. Aura Real Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000547833
  21. Autokopex Cars Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000302866
  22. Autokopex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000068523
  23. Autonika Holding S.A., Rzeszów − KRS 0000024980
  24. Axtone Sp. Z O.O., Kańczuga − KRS 0000240217
  25. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  26. Bauma Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141138
  27. Benefit Systems S.A., Warszawa − KRS 0000370919
  28. Berenika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335130
  29. Beskidzka Agencja Poszanowania Energii Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000101269
  30. Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000025731
  31. Bio Planet S.A., Wilkowa Wieś − KRS 0000513365
  32. Bio Planet Sp. Z O.O., Wilkowa Wieś − KRS 0000244648
  33. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  34. Biuro Centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000087037
  35. Biuro Handlowe Janina Sp. Z O.O., Libiąż − KRS 0000073234
  36. Biuro Handlowe Zakładu Elektroniki Górniczej Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000082726
  37. Biuro Projektów i Dostaw Urządzeń Hutniczych Hph-s.a., Katowice − KRS 0000066849
  38. Biztech Konsulting S.A., Warszawa − KRS 0000205063
  39. Bjn Holding S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000334546
  40. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  41. Blaklader Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000718691
  42. Blaklader Workwear Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000716830
  43. Boftel Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000539721
  44. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  45. Bridgepoint Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000278537
  46. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  47. Bytomska Spółka Informatyczna Coig-4 Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000101883
  48. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  49. Bytomska Spółka Węglowa S.A., Bytom − KRS 0000067207
  50. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753