Kogo reprezentuje osoba

Więcławski Robert Ryszard

w KRS

Robert Ryszard Więcławski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Robert
Drugie imię:Ryszard
Nazwisko:Więcławski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Koszalin (Zachodniopomorskie), Opole (Opolskie), Wrocław (Dolnośląskie), Łódź (Łódzkie), Żywiec (Śląskie)
Przetargi:40 w aktualnych firmach, 2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stamirowski Tomasz Stefan, Zawisza Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobieszek Krzywicka Agata Dorota
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczyńska Donata, Baczyński Tadeusz, Matusiak Wojciech, Perner Barbara, Perner Lidia, Perner Michał, Perner Ryszard Tomasz, Robak Paweł, Rózga Jan, Smela Mariusz, Smela Mariusz, Stamirowski Tomasz, Stępień Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojnicki Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Miller Piotr, Polańska Magdalena, Siadura Dorota Janina, Zawisza Michał
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Furgalski Adrian, Jakubowski Andrzej Lucjan, Konarski Marcin Bogumił, Kłos Sławomir Jacek, Michoń Tomasz Grzegorz, Niewiadomski Piotr Jan, Senftleben Grzegorz, Szczecki Piotr Grzegorz, Szydło Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoziński Paweł Przemysław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczyński Tadeusz, Gierałt Mariusz, Matusiak Wojciech, Perner Barbara, Perner Michał, Piotrowski Andrzej, Rózga Jan, Smela Mariusz Paweł, Stamirowski Tomasz, Włodarczyk Anetta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gryszpiński Marek Krzysztof, Nałęcz Mikołaj, Perner Michał, Smela Mariusz, Wróbel Reinhard Józef, Wrońska Joanna Teresa, Zasadzka Gryszpińska Katarzyna Julita

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szatoba Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matusiak Wojciech, Perner Michał, Robak Paweł, Smela Mariusz, Zapiór Paweł
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bratko Franciszek Wojciech, Pakulska Agnieszka, Paśnicki Piotr Łukasz, Stamirowski Marcin Roman, Stypułkowska Wanda Alicja, Tołwiński Rafał Paweł, Tołwiński Tomasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Harężlak Mieczysław Paweł, Jurczyk Jan, Jurczyk Maciej Mikołaj, Jurczyk Tomasz Wojciech, Stamirowski Tomasz Stefan, Zawisza Michał, Żydek Tadeusz Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chowicka Ewa, Dzierzęga Piotr Henryk, Godlewski Marek Karol, Gołuch Danuta Małgorzata, Januszkiewicz Marian Grzegorz, Jeremicz Krzysztof, Kurpanik Jan Piotr, Lubowiecki Leszek Maciej, Malczyk Marian Ireneusz, Remer Zygmunt, Wojtuszek Józef Tadeusz, Wyżgoł Joanna Mariola, Zawisza Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyska Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bratko Franciszek Wojciech, Paśnicki Piotr, Stamirowski Marcin, Stypułkowska Wanda Alicja, Tołwiński Rafał Paweł, Tołwiński Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kressner Anders Richard
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stamirowski Tomasz Stefan, Zawisza Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobieszek Krzywicka Agata Dorota
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bronisz Magdalena, Ćwiek Andrzej, Główczewski Marek, Janusz Ryszard, Kusak Edward, Mytych Maciej, Poloczek Józef, Ryszczuk Ewa, Węgrzyn Joanna Maria, Zlotos Joachim, Ługowski Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczkowski Adam
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baj Tadeusz Karol, Bąk Józef Antoni, Bala Paweł, Dral Antoni Krzysztof, Górski Maciej Zbigniew, Jurczyk Tomasz Wojciech, Kacprowicz Marek Tomasz, Kasprzyk Krzysztof Wiesław, Krzyszczak Andrzej, Leśniak Marek Andrzej, Mrówczyński Janusz, Mrozik Bogusław, Musioł Andrzej Henryk, Nowosielska Jolanta Danuta, Operhalski Piotr Wincenty, Sobol Tomasz Aleksander, Stamirowski Tomasz Stefan, Straszak Ryszard Stefan, Woliński Waldemar Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Więznowski Artur Norbert
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baj Tadeusz, Fałek Ryszard Wiesław, Gryziec Jadwiga, Janik Tomasz, Kacprowicz Marek Tomasz, Leśniak Marek Andrzej, Matysiewicz Janina, Mrozik Bogusław, Nowosielska Jolanta, Raj Michał, Rosin Marek, Sobol Tomasz, Straszak Ryszard, Szymutko Teresa, Wyleżuch Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ładyga Mateusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczyński Tadeusz, Legieta Dariusz, Nałęcz Mikołaj, Perner Barbara, Perner Lidia, Perner Michał, Robak Paweł, Rózga Jan, Smela Mariusz Paweł, Stamirowski Tomasz, Stanisławski Piotr Adam, Stępień Jadwiga, Stępień Mariusz, Tutko Agnieszka Beata, Wypasek Agnieszka Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwińska Maria
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczyński Tadeusz, Perner Barbara, Perner Michał, Piotrowski Andrzej, Smela Mariusz, Stamirowski Tomasz, Stolarski Jerzy, Stolarski Tomasz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Byrczek Ewa, Jurczyk Jan, Jurczyk Tomasz Wojciech, Morawiec Grzegorz Marcin, Stamirowski Tomasz Stefan, Zawisza Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sablik Wojciech
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciurla Piotr, Harężlak Mieczysław Paweł, Jurczyk Jan, Jurczyk Maciej Mikołaj, Jurczyk Tomasz Wojciech, Polańska Magdalena Barbara, Rułka Zdzisław Jan, Stamirowski Tomasz Stefan, Zawisza Michał, Żydek Tadeusz Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rakoczy Anna Katarzyna
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chudzik Marek Tomasz, Chłoń Sławomir, Lewandowska Iwona, Mulik Grzegorz Ryszard, Mulik Michał, Samulska Hanna Mirosława, Strużyna Barbara Mariola, Strużyna Sylwester, Szkolnicki Jerzy Dariusz, Tomaszewski Przemysław Eliasz, Wojtysiak Robert Paweł, Wysocka Magdalena Monika, Ziemiańczyk Mariusz Krzysztof
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernatt Maciej Władysław, Glinka Tadeusz Władysław, Jakubiec Mieczysław Stefan, Kozłowska Ewa Urszula, Westerowski Jerzy Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomaszkiewicz Wiesław Bolesław
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chłoń Sławomir, Czajkowski Robert Stanisław, Dąbrowski Michał Jerzy, Karwat Ratajczak Hanna Teresa, Matusiak Wojciech Michał, Michoń Tomasz Grzegorz, Piekut Klaudiusz Marek, Skonieczny Jerzy Piotr, Tomaszewski Przemysław Eliasz, Zieliński Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymona Jolanta Anna
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajkowski Robert Stanisław, Mariańska Monika Agnieszka, Pakulska Agnieszka, Polańska Magdalena Barbara, Stamirowski Marcin Roman, Zawisza Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtkowski Ryszard
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczyński Tadeusz, Kaczmarek Anna, Kucharska Anna, Kucharski Piotr, Lipiński Cezary, Nałęcz Mikołaj, Perner Michał, Robak Paweł, Rózga Jan, Smela Mariusz Paweł, Szturmowski Rafał, Zapiór Paweł Michał
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusz Jakub Piotr, Mikołajczyk Katarzyna, Mikołajczyk Zbigniew, Nałęcz Mikołaj, Perner Michał, Robak Paweł Krzysztof, Smela - Mariusz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Smela Mariusz Paweł
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczyński Tadeusz, Matusiak Wojciech, Robak Paweł, Smela Mariusz, Tutko Agnieszka Beata
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Legieta Dariusz, Matusiak Wojciech, Robak Paweł, Smela Mariusz
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chłoń Sławomir, Lewandowska Iwona, Mulik Grzegorz Ryszard, Mulik Michał, Strużyna Barbara Mariola, Strużyna Sylwester

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mulik Maciej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abbeys Finance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670989
  2. Ac Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000477729
  3. Active Guard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273168
  4. Ad Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000128646
  5. Agencja Konwoju i Ochrony Mienia Scorpio Jowita Papała Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000183367
  6. Amber Sp. Z O.O., Skarbiszów − KRS 0000595893
  7. Amontex Przedsiębiorstwo Montażowe Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Piotrków Trybunalski − KRS 0000154195
  8. Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A., Andrychów − KRS 0000019254
  9. Anpicleaner Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000771954
  10. Apartime Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000534749
  11. Aphouse Nieruchomości J. Piątek, M. Stępień Sp. J., Kraków − KRS 0000800385
  12. Arbud-bis Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000097461
  13. Arctica Sp. Z O.O., Zaręby − KRS 0000242618
  14. Avallon Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000032090
  15. Azot Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000129821
  16. Bać-pol S.A. W Restrukturyzacji, Rzeszów − KRS 0000294628
  17. Bgst Radcowie Prawni Gajda, Tołwiński Spółka Partnerska, Gdańsk − KRS 0000343480
  18. Bi 7 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000620137
  19. Bio Planet S.A., Wilkowa Wieś − KRS 0000513365
  20. Biodyskont Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278053
  21. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  22. Biznes Polski Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000750764
  23. Budoprojekt Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000200329
  24. Budostal - 5 S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000130378
  25. Cambridge Chocolate Technologies S.A., Warszawa − KRS 0000499822
  26. Capital Mbo S.A., Katowice − KRS 0000207511
  27. Capital Mbo Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000735988
  28. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  29. Capital Trade Opole Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000429858
  30. Ceko S.A., Goliszew − KRS 0000419714
  31. Centrum Badawczo-konstrukcyjne Obrabiarek Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000298693
  32. Centrum Handlowe Zet Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000573831
  33. Cosmedica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000159056
  34. Cube. Corporate Release S.A., Warszawa − KRS 0000287632
  35. Dgm - Nieruchomości Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000395159
  36. Dialvita Polska - S.A., Wrocław − KRS 0000116379
  37. Dni Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000686342
  38. Doktor Pr Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000740334
  39. Dom Dla Rodzin, Łódź − KRS 0000429363
  40. Drogowa Trasa Średnicowa, Katowice − KRS 0000027591
  41. Ebs 3e Hold Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000604431
  42. Ebs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051806
  43. Edc Expert Direct Communication Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000545379
  44. Egp Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Konewka − KRS 0000260418
  45. Eko-vimar Orlański Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Otmuchów − KRS 0000299933
  46. Eko-wital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090525
  47. Ekologiczne Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Ekoprogress Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000218881
  48. Ekotransit Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000367809
  49. Ele-driveco Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000320383
  50. Ellipsis Capital S.A., Warszawa − KRS 0000325359

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2 Business Consulting Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000060620
  2. 2bw Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000328908
  3. Abc Expert Medical Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330434
  4. Abris Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039857
  5. Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków − KRS 0000020720
  6. Administrator Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000024068
  7. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  8. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  9. Ag Foods Sp. Z O.O., Międzyrzecze Górne − KRS 0000047763
  10. Agmadoro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000055848
  11. Alba Sp. J. - Krystyna Andrzejczak, Andrzej Andrzejczak, Łódź − KRS 0000232461
  12. Alles Company Sp. Z O.O., Głowno − KRS 0000198944
  13. Alumetal Poland Sp. Z O.O., Nowa Sól − KRS 0000303315
  14. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  15. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  16. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  17. Arlig Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004693
  18. Autokopex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000517160
  19. Autostrada Śląska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000078236
  20. Ava Turf Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000553466
  21. Axel - Systemy Budowlane Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000361643
  22. Azen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057641
  23. B2bnet Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000365319
  24. Bank Bph S.A., Gdańsk − KRS 0000010260
  25. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  26. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  27. Belos - Plp S.A., Bielsko-biała − KRS 0000050404
  28. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  29. Bio Planet Sp. Z O.O., Wilkowa Wieś − KRS 0000244648
  30. Bio-tech Ltd Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gorczyn − KRS 0000209960
  31. Bipro-ecosystem Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000116117
  32. Bluevendo S.A., Warszawa − KRS 0000299924
  33. Brufreks Bis Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000240303
  34. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  35. Budokat Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000388581
  36. Budowlani Rugby S.A., Łódź − KRS 0000379312
  37. Business Center 2000 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000007232
  38. Capital High Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000383328
  39. Capitol S.A., Gdańsk − KRS 0000126523
  40. Carlson Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025669
  41. Centrozłom Wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000295859
  42. Centrum Medyczne Medileo Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000549402
  43. Centrum Rekreacyjno-sportowe Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000334046
  44. Centrum Wina - Dystrybucja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031965
  45. Cmc Zawiercie S.A., Zawiercie − KRS 0000017925
  46. Cms S.A., Katowice − KRS 0000023637
  47. Coffeebpm Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000662714
  48. Computerland Zdrowie Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000016212
  49. Concept Liberty Group S.A., Warszawa − KRS 0000291246
  50. Cremonini Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000080270

Powiązane przetargi (42 szt.):
  1. Odnowienie oznakowania poziomego nawierzchni bitumicznych dróg Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w 2017r. z podziałem na 6 części.
    Zamawiający: Województwo Kujawsko-Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń, krajowy numer identyfikacyjny 9561969539 w imieniu którego działa Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    1. Odnowienie oznakowania poziomego nawierzchni bitumicznych dróg Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w 2017r. z podziałem na 6 części
    Zamówieniem objęto drogi wojewódzkie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy:
    2. Zamówienie podzielono na 6 części, z których każda jest oddzielnym postępowaniem:
    a) cz. I - RDW Inowrocław
    b) cz. II – RDW Toruń
    c) cz. III – RDW Tuchola
    d) cz. IV – RDW Wąbrzeźno
    e) cz. V – RDW Włocławek
    f) cz. VI – RDW Żołędowo
    W ramach poszczególnych części Zamawiający wydzielił 2 etapy realizacji zamówienia, szczegółowy przedmiar dotyczący każdego etapu znajduje się w kosztorysach ofertowych właściwych dla danego etapu.
    3. Zamówienie obejmuje następujący zakres robót
    - oczyszczenie nawierzchni przed malowaniem
    - trasowanie malowanych powierzchni,
    - malowanie linii segregacyjnych i krawędziowych ciągłych i przerywanych cienkowarstwowo farbami rozpuszczalnikowymi z zastosowaniem kulek odblaskowych
    - malowanie linii na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych cienkowarstwowo farbami rozpuszczalnikowymi z zastosowaniem kulek odblaskowych
    - malowanie strzałek i innych symboli cienkowarstwowo farbami rozpuszczalnikowymi z zastosowaniem kulek odblaskowych
    - frezowanie istniejącego malowania poziomego
    - malowanie grubowarstwowe chemoutwardzalne, gładkie linii segregacyjnych i krawędziowych ciągłych i przerywanych, strzałek i innych symboli oraz linii na skrzyżowaniach i przejść dla pieszych
    - malowanie linii segregacyjnych i krawędziowych ciągłych i przerywanych, strzałek i innych symboli oraz linii na skrzyżowaniach i przejść dla pieszych cienkowarstwowo farbami rozpuszczalnikowymi z zastosowaniem kulek odblaskowych na istniejącym, zanikającym oznakowaniu grubowarstwowym
    Odnowienie oznakowania poziomego należy wykonać zgodnie z istniejącym projektem organizacji ruchu, który zostanie udostępniony Wykonawcy po podpisaniu umowy, a przed podpisaniem umowy dostępny jest do wglądu we właściwych miejscowo Rejonach Dróg Wojewódzkich.
    Zestawienie linii, przejść dla pieszych i piktogramów z lokalizacją zostanie przekazane Wykonawcy po podpisaniu umowy i przed przekazaniem terenu.
    4. Zamawiający zaleca zainteresowanym Wykonawcom przed złożeniem oferty w niniejszym postępowaniu dokonanie wizji w terenie oraz porównanie z dokumentacją przetargową. Koszty dokonania wizji w terenie ponosi w całości Wykonawca. Każdy oferent ponosi pełną odpowiedzialność za treść uzyskanej informacji.
    5. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w stosunku do opisywanych w SST. Wykonawca, który zaoferuje rozwiązania równoważne, musi wykazać, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia jest równoważny czyli spełnia wymagania określone przez Zamawiającego w SST będącego częścią SIWZ. Zamawiający dokona oceny równoważności w stosunku do wymagań odnoszących się do przedmiotu zamówienia przekazanym Wykonawcom, a zawartym w opisie zamówienia.
    6. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego kołowego i pieszego w rejonie prowadzonych robót objętych umową w szczególności do oznakowania terenu robót zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków umieszczania ich na drogach (Dz. U. z 2003r. nr 220 poz.2181 z późn. zm.) na podstawie sporządzonego przez Zamawiającego projektu organizacji ruchu (na czas prowadzonych robót) zatwierdzonego przez Zarządzającego ruchem na drogach wojewódzkich tj. Urząd Marszałkowski w Toruniu. Projekt zostanie przekazany Wykonawcy przez Zamawiającego po podpisaniu umowy.
    7. Wykonawca zobowiązany jest prowadzić malowanie w taki sposób by ograniczyć utrudnienia w ruchu do niezbędnego minimum oraz by nie wyrządzić szkód uczestnikom ruchu drogowego. Wszelkie szkody z tytułu likwidacji szkód wyrządzonych uczestnikom ruchu drogowego poniesie Wykonawca.
    8. Szczegółowy zakres i warunki wykonania robót określone są w Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych wykonania i odbioru oraz przedmiarach robót będących integralną częścią dokumentacji technicznej.
    9. Zamawiający stosownie do art. 29 ust. 3a ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności, o których mowa w XXVII SIWZ w zakresie realizacji zamówienia.
  2. Bieżące utrzymanie i konserwacja oznakowania pionowego na terenie miasta Wrocławia z podziałem na części: część 1 - obszar A - Północny (ograniczony od południa przez:ul. Średzką, ul. Kosmonautów, ul. Lotniczą, ul. Legnicką, ul. Rybacką, ul. Sikorskiego, ul. Podwale, most Sikorskiego, rzekę Odrę - Stare koryto; ograniczony od wschodu, północy i zachodu przez granice administracyjne miasta, bez ww. ulic lub obiektów), część 2 - obszar B - Południowy (ograniczony od północy przez: ul. Średzką, ul. Kosmonautów, ul. Lotniczą, ul. Legnicką, ul. Rybacką, ul. Sikorskiego, ul. Podwale, most Sikorskiego, rzekę Odrę - Stare koryto; ograniczony od wschodu, południa i zachodu przez granice administracyjne miasta, łącznie z ww. ulicami lub obiektami),
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, Wrocław
    1. Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie i konserwacja oznakowania pionowego na terenie miasta Wrocławia z podziałem na zadania: część 1 - obszar A - Północny (ograniczony od południa przez: ul. Średzką, ul. Kosmonautów, ul. Lotniczą, ul. Legnicką, ul. Rybacką, ul. Sikorskiego, ul. Podwale, most Sikorskiego, rzekę Odrę - Stare koryto; ograniczony od wschodu, północy i zachodu przez granice administracyjne miasta, bez ww. ulic lub obiektów), część 2 - obszar B - Południowy (ograniczony od północy przez: ul. Średzką, ul. Kosmonautów, ul. Lotniczą, ul. Legnicką, ul. Rybacką, ul. Sikorskiego, ul. Podwale, most Sikorskiego, rzekę Odrę - Stare koryto; ograniczony od wschodu, południa i zachodu przez granice administracyjne miasta, łącznie z ww. ulicami lub obiektami). 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SIWZ.
  3. Wykonanie prac związanych z konserwacją tablic z nazwami ulic i innego oznakowania informacyjnego (za wyjątkiem reklam) oraz elementów małej architektury na terenie miasta Wrocławia.
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, Wrocław
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z konserwacją tablic z nazwami ulic i innego oznakowania informacyjnego (za wyjątkiem reklam) oraz elementów małej architektury takich jak słupki i łańcuch zabezpieczający dojście do pomnika Aleksandra hr. Fredry na terenie miasta Wrocławia. 2. Zakres zamówienia obejmuje: 2.1. konserwację oznakowania, w tym: a) demontaż zniszczonego oznakowania, b) wykonanie i montaż nowego oznakowania, c) poprawę przekrzywionego oznakowania, d) usuwanie plakatów ze słupków, e) usuwanie skutków aktów wandalizmu; 2.2. naprawy elementów małej architektury takich jak słupki i łańcuch zabezpieczający dojście do pomnika Aleksandra hr. Fredry.
  4. Wykonanie i konserwacja elementów zabezpieczenia ruchu na terenie miasta Wrocławia
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, Wrocław
    1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i konserwacja elementów zabezpieczenia ruchu na terenie miasta Wrocławia. 2.Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SIWZ.
  5. Bieżące utrzymanie Systemu Informacji Miejskiej poziom i4, i5, i5r oraz oznakowania informacyjnego SIM na Rondzie Reagana we Wrocławiu
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, Wrocław
    Zakres zamówienia obejmuje: a)utrzymanie istniejącego oznakowania SIM w należytym stanie technicznym i estetycznym polegające na bieżącej wymianie uszkodzonych tablic, słupków, konstrukcji wsporczych, poprawie ich mocowania i myciu, b)realizację planowanych zmian oznakowania SIM obejmująca montaż nowego oznakowania, c)opracowanie projektów i wyniesienie organizacji ruchu zastępczego
  6. Wykonanie oznakowania poziomego na drogach krajowych administrowanych przez Oddział w Rzeszowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w ciągu czterech lat od podpisania umowy
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie, Rzeszów
    Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie oznakowania poziomego na drogach krajowych administrowanych przez Oddział w Rzeszowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w ciągu czterech lat od podpisania umowy
  7. Bieżące utrzymanie dróg krajowych (BUD) administrowanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Lubaniu w latach 2016-2019 z podziałem na zadania.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, Wrocław
    Bieżące utrzymanie dróg krajowych (BUD) administrowanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Lubaniu w latach 2016-2019 z podziałem na zadania:
    Zadanie 2 - Roboty na nawierzchniach betonowych, zadanie 3 - Bezpieczeństwo ruchu drogowego.
  8. Utrzymanie bieżące oznakowania pionowego w pasach drogowych ulic w latach 2016-2019, dla których funkcję zarządcy dróg pełni Prezydent Miasta Zielona Góra w ramach zadania Roboty w zakresie oznakowania dróg.
    Zamawiający: Urząd Miasta, Zielona Góra
    Na zakres zamówienia składa się bieżące utrzymanie oznakowania pionowego oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego obejmujące:
    6.1.2. przegląd oznakowania urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz wymiana zniszczonych oznakowań jak również zakup i montaż nowych znaków pionowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu;
    6.1.3. wykonywanie czynności niezbędnych przy bieżącym utrzymaniu oznakowania pionowego i
    urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w pasach drogowych ulic;
    6.4.Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze Specyfikacją Techniczną Wykonania
    i Odbioru Robót zawartą w załączniku nr 7 do SIWZ. Szczegółowy zakres robót określony został w kosztorysie ofertowym zawartym w załączniku nr 8 do SIWZ;
    6.1.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do SIWZ oraz
    w dokumentach, o których mowa w pkt 3.3. SIWZ;
    6.1.5.Wykonawca na wykonany przedmiot zamówienia udzieli gwarancji na okres 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru przedmiotu umowy oraz rękojmi za wady na okres przekraczający gwarancję o 3 miesiące.
    6.1.6.Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu przed podpisaniem umowy kopię aktualnej polisy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej, obejmującej okres realizacji i wartość zamówienia stanowiący załącznik do umowy.
  9. Zamówienie uzupełniające dla zadania pn: Bieżące utrzymanie dróg krajowych (BUD) administrowanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Legnicy w latach 2014-2017 - Zadanie nr 3 - Prace związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego (BRD)
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, Wrocław
    Zamówienie uzupełniające dla zadania pn: Bieżące utrzymanie dróg krajowych (BUD) administrowanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Legnicy w latach 2014-2017 - Zadanie nr 3 - Prace związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego (BRD)
  10. Wprowadzenie stałej organizacji ruchu drogowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 328 od granicy woj. lubuskiego do DK nr 5 w Marciszowie
    Zamawiający: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, Wrocław
    Wprowadzenie stałej organizacji ruchu drogowego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 328 od granicy woj. lubuskiego do DK nr 5 w Marciszowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia
  11. Wykonanie i konserwacja elementów zabezpieczenia ruchu na terenie miasta Wrocławia.
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, Wrocław
    1. Utrzymanie istniejącego stanu urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w dobrym stanie technicznym i estetycznym wyglądzie polegające na zapewnieniu ich należytej czystości (mycie), ochrony przed korozją (malowanie) oraz wymianę uszkodzonych elementów. 2. Realizacja - montaż nowych urządzeń zabezpieczenia ruchu (zakupionych lub wyprodukowanych we własnym zakresie bądź stanowiących własność Zamawiajacego), zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną lub zmianami zaakceptowanymi na piśmie przez Zamawiającego oraz roboty demontażowe.
  12. Usługi związane z wykonaniem koszenia traw, mycia znaków i słupków prowadzących oraz wymiana elementów pasa drogowego przy drodze ekspresowej S-11 oraz S-5e na odcinku Poznań Północ - Poznań Zachód.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniu, Poznań
    Usługi związane z wykonaniem koszenia traw, mycia znaków i słupków prowadzących oraz wymiana elementów pasa drogowego przy drodze ekspresowej S-11 oraz S-5e na odcinku Poznań Północ - Poznań Zachód.
  13. Odnowienie oznakowania poziomego nawierzchni bitumicznych dróg Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w 2016r. z podziałem na 6 części
    Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia jest Odnowienie oznakowania poziomego nawierzchni bitumicznych dróg Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy w 2016r. z podziałem na 6 części
    Zamówieniem objęto drogi wojewódzkie Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy:
    Łącznie długość dróg - 1 728,985 km
    2. Zamówienie podzielono na 6 części, z których każda jest oddzielnym postępowaniem:
    a) cz. I - RDW Inowrocław
    b) cz. II - RDW Toruń
    c) cz. III - RDW Tuchola
    d) cz. IV - RDW Wąbrzeźno
    e) cz. V - RDW Włocławek
    f) cz. VI - RDW Żołędowo
    W ramach każdej części Zamawiający wydzielił 2 etapy realizacji zamówienia, szczegółowy przedmiar dotyczący każdego etapu znajduje się w kosztorysach ofertowych właściwych dla danego etapu.
    3. Zamówienie obejmuje następujący zakres robót
    - oczyszczenie nawierzchni przed malowaniem
    - trasowanie malowanych powierzchni,
    - malowanie linii segregacyjnych i krawędziowych ciągłych i przerywanych cienkowarstwowo farbami chlorokauczukowymi z zastosowaniem kulek odblaskowych
    - malowanie linii na skrzyżowaniach i przejściach dla pieszych cienkowarstwowo farbami chlorokauczukowymi z zastosowaniem kulek odblaskowych zastosowaniem kulek odblaskowych
    - malowanie strzałek i innych symboli cienkowarstwowo farbami chlorokauczukowymi z zastosowaniem kulek odblaskowych
    - frezowanie istniejącego malowania poziomego
    - malowanie grubowarstwowe chemoutwardzalne, gładkie linii segregacyjnych i krawędziowych ciągłych i przerywanych, strzałek i innych symboli oraz linii na skrzyżowaniach i przejść dla pieszych
    - malowanie linii segregacyjnych i krawędziowych ciągłych i przerywanych, strzałek i innych symboli oraz linii na skrzyżowaniach i przejść dla pieszych cienkowarstwowo farbami chlorokauczukowymi z zastosowaniem kulek odblaskowych na istniejącym, zanikającym oznakowaniu grubowarstwowym
    Odnowienie oznakowania poziomego należy wykonać zgodnie z istniejącym projektem organizacji ruchu, który zostanie udostępniony Wykonawcy po podpisaniu umowy, a przed podpisaniem umowy dostępny jest do wglądu we właściwych miejscowo Rejonach Dróg Wojewódzkich.
    Zestawienie linii, przejść dla pieszych i piktogramów z lokalizacją zostanie przekazane Wykonawcy po podpisaniu umowy i przed przekazaniem terenu.
    4. Zamawiający zaleca zainteresowanym Wykonawcom przed złożeniem oferty w niniejszym postępowaniu dokonanie wizji w terenie oraz porównanie z dokumentacją przetargową. Koszty dokonania wizji w terenie ponosi w całości Wykonawca. Każdy oferent ponosi pełną odpowiedzialność za treść uzyskanej informacji.
    5. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w stosunku do opisywanych w SST. Wykonawca, który zaoferuje rozwiązania równoważne, musi wykazać, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia jest równoważny czyli spełnia wymagania określone przez Zamawiającego w SST będącego częścią SIWZ. Zamawiający dokona oceny równoważności w stosunku do wymagań odnoszących się do przedmiotu zamówienia przekazanym Wykonawcom, a zawartym w opisie zamówienia.
    6. Wykonawca zobowiązany jest oznakować teren robót zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków umieszczania ich na drogach (Dz. U. z 2003r. nr 220 poz.2181 z późn. zm.) wg projektu organizacji ruchu na czas prowadzonych robót przekazanego przez Zamawiającego .
    7. Wykonawca zobowiązany jest prowadzić malowanie w taki sposób by ograniczyć utrudnienia w ruchu do niezbędnego minimum oraz by nie wyrządzić szkód uczestnikom ruchu drogowego. Wszelkie szkody z tytułu likwidacji szkód wyrządzonych uczestnikom ruchu drogowego poniesie Wykonawca.
    IV. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA
    Realizacja zamówienia została podzielona na 2 etapy:
    a) termin realizacji I etapu - od dnia podpisania umowy do 30.06.2016r.
    b) termin realizacji II etapu - od 01.07.2015r. do 30.09.2016r. (ostateczny termin realizacji)
  14. Budowa elementów ochrony środowiska i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego w pasie drogowym drogi ekspresowej S-8
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest Budowa elementów ochrony środowiska i elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego w pasie drogowym drogi ekspresowej S-8. Projektowane ogrodzenie ma zapewnić skuteczne zabezpieczenie użytkowników drogi ekspresowej przed zakłóceniami ruchu, które mogą powstać na skutek wtargnięcia z bezpośredniego jej otoczenia - ludzi, zwierząt lub pojazdów..
  15. Roboty budowlane polegające na montażu wraz z wykonaniem i dostawą oznakowania drogowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i tablic z nazwami ulic na terenie Gminy Długołęka.
    Zamawiający: Gmina Długołęka, Mirków
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót budowlanych polegających na montażu wraz z wykonaniem i dostawą oznakowania drogowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i tablic z nazwami ulic na terenie Gminy Długołęka. 2. Przedmiot zamówienia, określony w ust. 1, obejmować będzie roboty budowlane w następującym zakresie: 1)wykonanie oznakowania poziomego dróg gminnych - w m2, 2)wykonanie usunięcia oznakowania poziomego dróg gminnych - w m2, 3)wykonanie i montaż kompletnego znaku drogowego typu E, F wyklejanego folią I generacji wraz z montażem słupków - w m2, 4)wykonanie i montaż kompletnego znaku drogowego typu E, F wyklejanego folią II generacji wraz z montażem słupków - w m2 5)wykonanie i montaż znaków drogowych wyklejanych folią I generacji wraz z montażem słupka - w sztukach, 6)wykonanie i montaż znaków drogowych wyklejanych folią II generacji wraz z montażem słupka - w sztukach, 7)wykonanie i montaż znaków drogowych wyklejanych folią I generacji na istniejącym słupku - w sztukach, 8)wykonanie i montaż znaków drogowych wyklejanych folią II generacji na istniejącym słupku - w sztukach, 9)wykonanie i montaż tabliczki uzupełniającej pod znakiem drogowym na istniejącym słupku - w sztukach, 10)wykonanie i dostawę gotowych znaków drogowych wyklejanych folią I generacji bez potrzeby ich montażu - w sztukach, 11)wykonanie i dostawę gotowych znaków drogowych wyklejanych folią II generacji bez potrzeby ich montażu - w sztukach, 12)wykonanie i dostawę gotowych tabliczek uzupełniających bez potrzeby ich montażu - w sztukach, 13)wykonanie i dostawę nowego słupka bez potrzeby jego montażu - w sztukach, 14)naprawa uszkodzonego znaku drogowego poprzez pionowanie słupka ze znakiem - w sztukach, 15)naprawę uszkodzonego znaku drogowego poprzez poprawienie mocowania tablicy znaku - w sztukach, 16)wykonanie i montaż dodatkowego słupka w razie potrzeby montażu jednego znaku na dwóch słupkach - w sztukach, 17)wymianę uszkodzonego słupka - w sztukach, 18)demontaż starego znaku drogowego wraz ze słupkiem - w sztukach, 19)demontaż starego znaku drogowego bez demontażu słupka - w sztukach, 20)demontaż wolno stojącego słupka - w sztukach, 21)wykonanie i montaż tablicy z nazwą ulicy wraz z montażem słupka - w sztukach, 22)wykonanie i montaż tablicy z nazwą ulicy na istniejącym słupku - w sztukach, 23)wykonanie i montaż lustra drogowego (okrągłego - 800mm) wraz z montażem słupka - w sztukach, 24)wykonanie i montaż lustra drogowego (prostokątnego 600x800mm) wraz z montażem słupka - w sztukach, 25)wykonanie i montaż progów zwalniających (500x400x50mm) - w mb, 26)demontaż progów zwalniających - w mb, 27)wykonanie mycia powierzchni znaku drogowego - w sztukach, 28)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-01-2 - w mb, 29)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-01-4 - w mb, 30)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-06-2 - w mb, 31)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-06-4 - w mb, 32)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-06-M-1 - w mb, 33)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-07-2 - w mb, 34)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-07-4 - w mb, 35)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-09-2 - w mb, 36)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-09-4 - w mb, 37)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-10-2 - w mb, 38)wymianę uszkodzonych lub montaż nowych barier ochronnych SP-10-4 - w mb, 39)wymianę uszkodzonych poręczy mostowych - w mb, 40)regulację barier ochronnych - w mb, 41)wymianę lub montaż na barierach ochronnych punktowych elementów odblaskowych U-1c - w sztukach, 42)wymianę uszkodzonych bariero-poręczy U-11b z materiału Wykonawcy - w mb, 43)wykonanie lub wymianę wraz z montażem na drodze balustrad U-11a - w mb, 44)malowanie balustrad U - 11a - w mb, 45)wymianę wraz z montażem na drodze uszkodzonych wygrodzeń segmentowych - w mb, 46)wymianę uszkodzonych elementów ogrodzeń łańcuchowych U-12b - w mb, 47)malowanie ogrodzeń łańcuchowych U-12b - w mb, 48)malowanie wygrodzeń dla pieszych z dwóch przeciągów rurowych - w mb, 49)malowanie osłon przeciwporażeniowych - w mb, 50)wymianę znaków U-5a i C-9 (średnie) wraz ze słupkiem stalowym ocynkowanym o średnicy 60 mm mocowanym w tulei - w sztukach, 51)wymianę lub ustawienie słupków prowadzących U-1a - w sztukach, 52)wymianę lub ustawienie słupków prowadzących U-1b - w sztukach, 53)wymianę lub ustawienie słupków krawędziowych U-2 - w sztukach, 54)wymianę lub ustawienie słupków blokujących U-12c - w sztukach, 55) regulację pionową słupków prowadzących U-1a, U-1b, słupków krawędziowych U-2 i słupków blokujących U-12c - w sztukach, 56)naklejanie samoprzylepnych symboli cyfrowych U-1f, U-7 i U-8 na słupkach prowadzących - w sztukach, 57)ustawienie słupków referencyjnych z naniesieniem cech opisowych - w sztukach, 58)wymianę lub ustawienie tablic uchylnych z elementami odblaskowymi U-24 typu LEITBOY II (L 72) prawo lub lewostronny - w sztukach, 59) wymianę lub ustawienie nowych osłon przeciwolśnieniowych - w sztukach, 60)elementy odblaskowe (kocie oczka). 2. Zakres przedmiotu zamówienia zawiera między innymi: a) przedmiotem zamówienia objęte są drogi będące własnością gminy Długołęka i drogi zarządzane przez Wójta Gminy Długołęka, w tym drogi gminne oraz ulice i parkingi znajdujące się na terenach będących własnością gminy Długołęka. b) wymagania dla poszczególnych zadań ujętych w zakresie przedmiotu zamówienia: - oznakowanie poziome dróg polegać będzie na malowaniu oznaczeń drogowych na powierzchni jezdni zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2012 r., poz. 1137 z późn. zm.) oraz między innymi Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz. U. Z 2003r. nr 220, poz. 2181), - oznakowanie pionowe dróg polegać będzie na montażu znaków drogowych o średnicy i wymiarach zgodnych z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2012 r., poz. 1137 z późn. zm.) oraz między innymi Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 3 lipca 2003 r. w sprawie szczegółowych warunków technicznych dla znaków i sygnałów drogowych oraz urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego i warunków ich umieszczania na drogach (Dz. U. Z 2003r. nr 220, poz. 2181): -wyklejanych folią odblaskową I generacji, -wyklejanych folią II generacji znaki: A-7, B-2, B-20, D-6, D-6a, D-6b, -lustra drogowe okrągłe (800mm) lub prostokątne (600x800mm), -tablice z nazwami ulic umieszczonymi po dwóch stronach tablicy wykonanymi z blachy stalowej ocynkowanej, wyklejanych folią odblaskową I generacji wraz z herbem Gminy Długołęka, umieszczonych na słupkach stalowych ocynkowanych o średnicy 1,5 cala i wysokości 2,3 - 2,5 m nad poziomem terenu. Brzegi tablic winne być wzmocnione ramką z ocynkowanego kształtownika. Wymiary tablicy: wysokość - 170mm, minimalna szerokość - 750mm. - montaż urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego ograniczających prędkość - progi zwalniające (500x400x50mm). - montaż pozostałych urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. 3.Szczegółowy zakres i przedmiot zamówienia opisany jest w: 1)rozdziale I niniejszej siwz; 2)załączniku do formularza oferty ( FORMULARZ CENOWY - tabela ) 3)Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych; 4)przedmiarach robót budowlanych. 5) zdjęciach poglądowych tablic z nazwami ulic będących załącznikami do siwz. 4. Zamawiający będzie realizował przedmiot zamówienia określony w ust. 1 - 3, w zależności od aktualnych potrzeb, poprzez wykonywanie zleceń jednostkowych, w których podane będzie m. innymi miejsce, zakres, wielkość, oraz termin wykonania zlecenia jednostkowego. Zlecenia jednostkowe będą przekazywane faxem, drogą mailową lub poprzez odbiór osobisty w siedzibie Zamawiającego. UWAGA: ilości i zakresy podane przez Zamawiającego w dokumentacji przetargowej są wielkościami prognozowanymi i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich realizacji w pełnym zakresie, wobec czego mogą zostać zrealizowane w ilościach innych niż wskazane lub nie zostać zrealizowane w ogóle. Zamawiający podkreśla, że przyjęte w niniejszym postępowaniu poszczególne ilości w przedmiocie zamówienia są ilościami prognozowanymi do wykonania w roku 2016, opartymi na przewidywanych potrzebach oraz ilościach wykonanych w poprzednim roku. Zamawiający informuje również , że załączone przedmiary robót mają charakter poglądowy -opisowy a cenę oferty za wykonanie przedmiotu zamówienia należy sporządzić i wyliczyć zgodnie z załącznikiem do FORMULARZA OFERTY - Formularzem cenowym (Tabela)..
  16. Wykonanie projektów czasowej organizacji ruchu na drogach publicznych na terenie Miasta Wrocławia dla organizowanego w bieżącym roku 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i 34. PKO Wrocław Maratonu wraz z ich realizacją
    Zamawiający: Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektów czasowej organizacji ruchu na drogach publicznych na terenie Miasta Wrocławia dla organizowanego w bieżącym roku 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i 34. PKO Wrocław Maratonu wraz z ich realizacją na czas trwania obu imprez biegowych. Przedmiot zamówienia ze względów organizacyjnych podzielono na dwie części - A i B. Część A obejmuje wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu wraz z jego realizacją dla 4. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu natomiast część B obejmuje wykonanie projektu czasowej
    organizacji ruchu wraz z jego realizacją dla 34. PKO Wrocław Maratonu wraz z biegiem towarzyszącym. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 10 do SIWZ oraz projekt umowy stanowiący załącznik nr 4 do SIWZ. Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączonym zakresem rzeczowym - załącznik nr 10 do SIWZ. Zamawiający na prośbę Wykonawcy udostępni do wglądu w siedzibie Zamawiającego Projekt Czasowej Organizacji Ruchu dla 3. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu oraz 33. PKO Wrocław Maratonu.
  17. Zamówienie uzupełniające: bieżące utrzymanie dróg krajowych (bud) administrowanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Oleśnicy w latach 2014-2017 - Zadanie 3 prace związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, Wrocław
    Zamówienie uzupełniające: bieżące utrzymanie dróg krajowych (bud) administrowanych przez GDDKiA Oddział we Wrocławiu Rejon w Oleśnicy w latach 2014-2017 - Zadanie 3 prace związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego.
  18. Bieżące utrzymanie Systemu Informacji Miejskiej poziom i4, i5, i5r oraz oznakowania informacyjnego SIM na Rondzie Reagana we Wrocławiu.
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, Wrocław
    Zakres zamówienia obejmuje: a) utrzymanie istniejącego oznakowania SIM w należytym stanie technicznym i estetycznym polegające na bieżącej wymianie uszkodzonych tablic, słupków, konstrukcji wsporczych, poprawie ich mocowania i myciu, b) realizację planowanych zmian oznakowania SIM obejmującą montaż nowego oznakowania, c) opracowanie projektów, wyniesienie, utrzymanie i demontaż organizacji ruchu zastępczego, d) pełnienie nadzoru autorskiego (w zakresie opracowanej przez siebie dokumentacji).
  19. Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II - Krupińskiego _ Tuwima (pętla autobusowa) w Lubinie oraz organizacja ruchu wraz z koordynację pracy sygnalizacji świetlnej z istniejącą sygnalizacją świetlną na skrzyżowaniu ulic. Jana Pawła II - Miedziana - Gwarków oraz na przejściu dla pieszych przy markecie Biedronka w Lubinie
    Zamawiający: Gmina Miejska Lubin, Lubin
    Budowa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II - Krupińskiego _ Tuwima (pętla autobusowa) w Lubinie oraz organizacja ruchu wraz z koordynację pracy sygnalizacji świetlnej z istniejącą sygnalizacją świetlną na skrzyżowaniu ulic. Jana Pawła II - Miedziana - Gwarków oraz na przejściu dla pieszych przy markecie Biedronka w Lubinie
  20. Bieżąc utrzymanie autostrady odcinek Zgorzelec - Krzyżowa. Zadanie 4 - prace utrzymaniowe
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, Wrocław
    Bieżąc utrzymanie autostrady odcinek Zgorzelec - Krzyżowa. Zadanie 4 - prace utrzymaniowe
  21. Remont barier ochronnych - likwidacja miejsc niebezpiecznych w ciągu autostrady A-4 na terenie woj. opolskiego na odcinku od km 193+965 do km 281+686.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu, Opole
  22. BIEŻĄCE UTRZYMANIE OZNAKOWANIA POZIOMEGO W TECHNOLOGII CIENKO I GRUBOWARSTWOWEJ NA TERENIE MIASTA WROCŁAWIA
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, Wrocław
  23. Wykonanie oznakowania poziomego, naprawy spękań nawierzchni oraz remont i ustawianie barier ochronnych i wygrodzeń ruchu pieszego na drogach krajowych administrowanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku z podziałem na 6 części
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku, Białystok
  24. Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi związanymi z realizacją projektu: Termomodernizacja budynków Szpitala Powiatowego w Limanowej wraz z przebudową kotłowni jako ekologicznego źródła ciepła dla całego szpitala
    Zamawiający: Szpital Powiatowy Limanowa, Limanowa
  25. DOSTAWA SPRZĘTU DYDAKTYCZNEGO DO RATOWNICTWA MEDYCZNEGO I KINEZYTERAPII W RAMACH PROJEKTU: GIŻYCKI MEDYK Z NOWYMI KWALIFIKACJAMI DLA MASAŻYSTY I RATOWNIKA MEDYCZNEGO.
    Zamawiający: Szkoła Policealna im. Hanny Chrzanowskiej, Giżycko
  26. Dostawa urządzeń medycznych dla Uzdrowiska Lądek - Długopole S.A.
    Zamawiający: Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A., Lądek-Zdrój
  27. Zakup i dostawa sprzętu rehabilitacyjno-sportowego dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Strzelcach Opolskich, ul. Habryki 11.
    Zamawiający: Środowiskowy Dom Samopomocy w Strzelcach Opolskich, Strzelce Opolskie
  28. Dostawa pierwszego wyposażenia dla nowo wybudowanego pawilonu w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym im. Sue Ryder SPZOZ 03-131 Warszawa, ul. Mehoffera 72/74
    Zamawiający: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy im. Sue Ryder Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Warszawa
  29. Dostawa sprzętu medycznego rehabilitacyjnego
    Zamawiający: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Łodzi, Łódź
  30. Zakup i dostawę sprzętu rehabilitacyjnego fabrycznie nowego na potrzeby Ośrodka Zdrowia w Żelaznej Rządowej
    Zamawiający: Urząd Gminy w Jednorożcu, Jednorożec
  31. Dostawa pierwszego wyposażenia dla nowowybudowanego pawilonu w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym im. Sue Ryder SPZOZ
    Zamawiający: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy im. Sue Ryder Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Warszawa
  32. DOSTAWA I MONTAŻ SPRZĘTU SZKOLENIOWO - SPORTOWEGO DO POMIESZCZEŃ OBIEKTU SG W SANOKU I PSG KAOSG W ZAKOPANEM
    Zamawiający: Karpacki Oddział Straży Granicznej im. I Pułku Strzelców Podhalańskich w Nowym Sączu, Nowy Sącz
  33. DLG/084/10 Sprzęt medyczny rehabilitacyjny.
    Zamawiający: Szpital Wojewódzki w Opolu, Opole
  34. pełnienie funkcji inspektora nadzoru w zakresie robót wod.-kan. i c.o., kanalizacji sanitarnej oraz instalacji elektrycznych realizowanych przez Gminę Jabłonka w 2010 roku
    Zamawiający: Gmina Jabłonka, Jabłonka
  35. Zakup i dostawa sprzetu rehabilitacyjnego: Łóżka rehabilitacyjne, kabina do ćwiczeń , wózki inwalidzkie, drobny sprzęt rehabilitacyjny
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Hajnówka
  36. Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego dla SP ZOZ w Głubczycach w Likwidacji
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Głubczycach, Głubczyce
  37. Dostawy sprzętu rehabilitacyjengo dla Regionalnego Zespołu Opieki Paliatywnej - Dom Sue Ryder w Bydgoszczy, nr postępowania: ZDS/74/2009
    Zamawiający: Regionalny Zespół Opieki Paliatywnej - Dom Sue Ryder w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  38. Dostawa sprzętu medycznego w zestawach od 1 do 24
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Pulmonologoczno-Reumatologicznych z siedzibą w Kup, Kup
  39. Zakup i dostawa sprzętu rehabilitacyjnego
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny MSWiA, Otwock
  40. Zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Zespołu Placówek Specjalnych w Praszce
    Zamawiający: Gmina Praszka reprezentowana przez Burmistrza, Praszka
  41. dostawa wyposażenia do Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej w UDSK (łóżka rehabilitacyjne duże i małe, szafki przyłóżkowe, stoły terapeutyczne łamane, regulowane elektrycznie, kozetki do ćwiczeń biernych, kozetka z elektryczną regulacją wysokości, stół pionizacyjny)
    Zamawiający: Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku, Białystok
  42. Dostawa aparatuTerapiMaster, wózka pionizującego, rotora elektrycznego do pasywnej i aktywnej terapii ruchowej, samodzielnego skanera laserowego. Nr sprawy EZP-252-30/2008
    Zamawiający: Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy, Morawica

Inne osoby dla Więcławski (39 osób):