Kogo reprezentuje osoba

Wieczorek Adam Kazimierz

w KRS

Adam Kazimierz Wieczorek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Adam
Drugie imię:Kazimierz
Nazwisko:Wieczorek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1933 r., wiek 84 lata
Miejscowości:Kartuzy (Pomorskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Domagalska Janina, Gogoliński Józef, Jaworowska Alicja Iwona, Kaszuba Bartosz Wojciech, Kliszewska Krystyna Elżbieta, Knopińska Gabriela, Krauze Wiesław Zygmunt, Król Janina Maria, Lekner Danuta Maria, Malek Irena Maria, Młyńska Walburga Maria, Pawelec Jacek Jerzy, Petrański Andrzej Wiktor, Piotrowska Izabella Maria, Plichta Adam Jerzy, Popławska Marianna Halina, Stępień Beata Maria, Wiśniewska Mirosława Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawistowska Lidia Janina
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Daleka Anastazja Małgorzata, Damps Stanisław Grzegorz, Hanasz Roman Jan, Pobłocka Irena Maria, Wesołowska Stefania, Wojewódka Jerzy Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zelewska Teresa
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kliszewska Krystyna Elżbieta, Koszałka Bogumiła Helena, Kwidzińska Urszula Maria, Malinowska Halina Anastazja, Mayer Edmund Antoni, Mrozek Renata Lidia, Nosewicz Zdzisław, Reglińska Iwona Barbara, Rompca Maria Teresa, Satke Zbigniew Władysław, Tuszyńska Urszula, Wierzba Mirosław Andrzej, Wontka Gabriela Róża

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Sztumie, Sztum − KRS 0000084617
  2. Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048176
  3. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Chmielno − KRS 0000659249
  4. Gminne Przedsiębiorstwo Remonotowo-usługowe Sp. Z O.O., Sławki − KRS 0000356800
  5. Gpec Ekspert Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000232570
  6. Gpec Energia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000074953
  7. Gpec Pro Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000631447
  8. Gpec Serwis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000012324
  9. Gpec Starogard Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000056847
  10. Gpec System Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000631435
  11. Gpec Tczew Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000053900
  12. Kartuski Chór Męski Towarzystwo Śpiewacze, Kartuzy − KRS 0000595358
  13. Kartuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Kartuzy − KRS 0000132914
  14. Kaszubskie Stowarzyszenie Sportowe Sokół, Kartuzy − KRS 0000099907
  15. Klub Sportowy Bat, Sierakowice − KRS 0000049472
  16. Klub Sportowy Sporting Leźno, Leźno − KRS 0000096653
  17. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Kaszuby Sp. Z O.O., Kartuzy − KRS 0000094271
  18. Ochotnicza Straż Pożarna W Reskowie, Reskowo − KRS 0000102883
  19. Oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000038541
  20. Pelmar Sp. Z O.O., Pelplin − KRS 0000684726
  21. Pern S.A., Płock − KRS 0000069559
  22. Polskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości, Gdańsk − KRS 0000106497
  23. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Szkoleniowe Polkar Sp. Z O.O., Żukowo − KRS 0000450769
  24. Przedsiębiorstwo Przedsięwzięć Inżynieryjno-geologicznych Ilkuna Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000426469
  25. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Naftoport Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000065348
  26. Przedsiębiorstwo Rolne Gros-rol Sp. Z O.O., Małe Walichnowy − KRS 0000158075
  27. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Kartuzach, Kartuzy − KRS 0000130259
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa Kaszuby, Kartuzy − KRS 0000063020
  29. Spółka Komunalna Żukowo Sp. Z O.O., Żukowo − KRS 0000329900
  30. Starogardzki Klub Biznesu - Związek Pracodawców, Starogard Gdański − KRS 0000318119
  31. Stowarzyszenie Antymobbingowe Imienia (im.) Barbary Grabowskiej Centrum Mediacji i Pomocy Prawnej, Gdańsk − KRS 0000121156
  32. Stowarzyszenie Inicjatywy Obywatelskie, Kartuzy − KRS 0000062167
  33. Stowarzyszenie Kolegiata Kartuska W Kartuzach, Kartuzy − KRS 0000066079
  34. Stowarzyszenie Na Rzecz Pomocy Niepełnosprawnym Wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno-wychowawczego, Żukowo − KRS 0000215142
  35. Stowarzyszenie Polskich Energetyków Oddział W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000085567
  36. Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki W Kartuzach, Kartuzy − KRS 0000298150
  37. Stowarzyszenie Wiara i Światło, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000181682
  38. Stowarzyszenie Współdziałanie, Gdańsk − KRS 0000014386
  39. Szczyt Wieżyca - Lokalna Organizacja Turystyczna, Szymbark − KRS 0000169781
  40. Towarzystwo Miłośników Kartuz, Kartuzy − KRS 0000106185
  41. Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Kaszubskiego Im. Franciszka Brzezińskiego, Kartuzy − KRS 0000208901
  42. Zakład Energetyki Cieplnej Spec-pec Sp. Z O.O., Kartuzy − KRS 0000065917

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Gdańsk − KRS 0000196444
  2. Biuro Rachunkowe Ires Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000170963
  3. Era-gost Sp. Z O.O., Gostynin − KRS 0000057547
  4. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000035784
  5. Gdyńskie Przedsiębiorstwo Materiałów Budowlanych Partner Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000250155
  6. Gpec Matarnia Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000180066
  7. Hitgarden Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000295766
  8. Kaszubskie Przedsiębiorstwo Budowlane Checzbud Sp. Z O.O., Kartuzy − KRS 0000105060
  9. Mieszkaniowa Spółdzielnia Budownictwa Ekologicznego Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000086229
  10. Międzynarodowe Przedsiębiorstwo Rurociągowe Sarmatia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000224805
  11. Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-system S.A., Warszawa − KRS 0000264771
  12. Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-system Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000209635
  13. Orchis Energia Sopot Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000024536
  14. Organika Trans Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000037270
  15. Polskie Lng Sp. Z O.O., Świnoujście − KRS 0000280502
  16. Promat-woda Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000103769
  17. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Sierakowice − KRS 0000285473
  18. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Elblągu, Elbląg − KRS 0000064346
  19. Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm, Gdańsk − KRS 0000110000
  20. Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk, Wejherowo − KRS 0000109361
  21. Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości Trójmiasto, Gdańsk − KRS 0000313384
  22. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Motława Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000090406
  23. Zakład Energetyki Cieplnej Kospec Sp. Z O.O., Kościerzyna − KRS 0000150665


Inne osoby dla Wieczorek Adam Kazimierz (48 osób):