Kogo reprezentuje osoba

Wieczorek Andzej Dariusz

w KRS

Andzej Dariusz Wieczorek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andzej
Drugie imię:Dariusz
Nazwisko:Wieczorek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1974 r., wiek 43 lata
Miejscowości:Bytom (Śląskie), Chorzów (Śląskie), Katowice (Śląskie), Pyskowice (Śląskie), Sosnowiec (Śląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Flakus Andrzej, Izydorczyk Jacek, Płoszaj Romuald, Śliwińska Anna, Szulc Marek Augustyn, Zagała Sebastian Sylwester

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bejma Woźniczka Ariana
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bujok Janusz, Izydorczyk Jacek, Nicz Mariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Marek Eugeniusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Giełdoń Stanisława, Jekiełek Zbigniew, Romaniak Roman Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Giełdoń Chojnacka Ewelina Monika
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lahcen Afrad, Płoszaj Romuald, Szulc Marek Augustyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duda Dariusz Mikołaj
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzuta Paweł Jerzy, Chmielewski Jarosław Paweł, Płoszaj Romuald, Stypa Janusz Stanisław, Szulc Marek Augustyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawal Elżbieta
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Izydorczyk Jacek, Lahcen Ahmed, Stypa Janusz Stanisław, Szulc Marek Augustyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Romanowicz Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duda Marian, Duda Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duda Michał
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szulc Marek Augustyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niziołek Mariusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Beniamin Robert, Szulc Marek Augustyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtal Witold Marcin
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Beniamin Robert, Szulc Marek Augustyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Madejczyk Adrian Krzysztof
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ezzara Alochna Hasssna
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celijowska Rygus Irena
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Alochna Daniel

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Achtelik Piotr, Chrzan Małgorzata Maria, Ciozda Andrzej Zbigniew, Morga Kazimierz, Rudny Wiesław, Schuster Tadeusz, Sosna Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolski Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrószcz Sabina, Ezzara Hassna, Garbas Grzegorz Franciszek, Izydorczyk Grzegorz, Izydorczyk Jacek, Wieczorek Genowefa Jadwiga
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szulc Marek Augustyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skrzek Krzysztof Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzuta Paweł Jerzy, Chmielewski Jarosław Paweł, Płoszaj Romuald, Stypa Janusz Stanisław, Szulc Marek Augustyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawal Elżbieta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duda Marian Józef, Duda Małgorzata Elżbieta, Nowatorski Andrzej, Zawijenet Sergei

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ptak Ireneusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Jarosław Paweł, Pawlak Gregor Arkadius, Poghosyan Lusine
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Jarosław Paweł, Szulc Marek Augustyn
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ezzara Hassna, Garbas Grzegorz Franciszek, Izydorczyk Jacek, Izydorczyk Łucja Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Roszak Mariusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Izydorczyk Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Knapik Wanda Zdzisława
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzowska Mariola Lidia, Izydorczyk Jacek, Swoboda Krystian Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wołyński Jarosław Tomasz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Beniamin Robert, Szulc Marek Augustyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtal Witold Marcin
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Beniamin Robert, Szulc Marek Augustyn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Madejczyk Adrian Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abz Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000492824
  2. Alocar Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000668653
  3. Amalfi Poland Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000412735
  4. Anglojęzyczna Akademia Malucha Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000376393
  5. Beso-kpis Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000057821
  6. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  7. Bytomskie Forum Przeciwdziałania Bezrobociu, Bytom − KRS 0000126157
  8. Bzug Holding Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000614158
  9. Centrala Handlowo-usługowa Hwc S.A., Katowice − KRS 0000234625
  10. Centrala Handlu Węglem Wenta-alfa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000098132
  11. Centrala Handlu Zagranicznego Alians Południowo-wschodni Sp. Z O.O., Bukowno − KRS 0000283764
  12. Centrum Doradczo-kapitałowe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000209749
  13. Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-rat Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000165379
  14. Complex Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000143935
  15. Developer i Recykling Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000037155
  16. Dukabo Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000391333
  17. Eco Bakery Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000466356
  18. Eco Gamma Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000149587
  19. El-bud Invest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000282755
  20. Elektrable Rogum Śląsk Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000644248
  21. Elektroinvest Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000174767
  22. Espetel Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000252520
  23. Fundacja Kangurek, Ruda Śląska − KRS 0000649236
  24. Fundacja Rozwoju i Współpracy Maghreb, Stypułów − KRS 0000202117
  25. Gob Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000550300
  26. Instalmedia Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000140661
  27. Invest-byt Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000615103
  28. Invest-pol Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000175276
  29. Invest-pol Sp. Z O.O.-sp. J. Sp. J., Chorzów − KRS 0000539283
  30. Madars Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000142091
  31. Mercator Sp. Z O.O. Sp. J., Bytom − KRS 0000572240
  32. Mix-bud M. Szulc, Osiedla Niepołomickie Spółka Z O.o. Sp. J., M. Chorzów − KRS 0000255646
  33. Ntp Global-tech Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000513126
  34. Opa - Carbo - Serwis Sp. Z O.O. W Bytomiu Likwidacyjnej, Bytom − KRS 0000196507
  35. Opa Bytom Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000456918
  36. Polkarm Trade Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000320774
  37. Pphu Olimp Celijowska-rygus Sp. J., Zawiercie − KRS 0000632927
  38. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo Usługowe Duda-bis Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000105432
  39. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Termex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000138692
  40. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowo-produkcyjne Wega Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000113775
  41. Recytex Południe Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000392758
  42. Reshandel Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000548907
  43. Sar Recykling Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000458360
  44. Silky Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000579332
  45. Stalodlew Ii Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000128607
  46. Ślązak Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000120279
  47. Transenergia Sp. Z O.O., Pyskowice − KRS 0000061647
  48. Waste Inno Tech Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000465712
  49. Wig-ad Rerrum Notis Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000205916
  50. Zakład Badawczo-produkcyjny Biochem Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000274455

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  2. Agencja Reklamowa Sim Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000095160
  3. Agro-pol Sp. Z O.O., Polwica − KRS 0000064037
  4. Agromas Sp. Z O.O., Folwark − KRS 0000487811
  5. Alikar Sp. Z O.O., Chrzanów − KRS 0000243354
  6. Beprinż Strefa Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000407760
  7. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  8. Bytomskie Przedsiebiorstwo Remontu Obudów Zmechanizowanych Bremasz Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000057819
  9. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000016744
  10. Bytomskie Przedsiębiorstwo Usługowe Eko-carbo Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000070612
  11. Centrum Szkolenia i Adaptacji Zawodowej Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000102150
  12. Duda Market Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sosnowiec − KRS 0000268849
  13. Emex-ii Sp. Z O.O., Stara Wieś − KRS 0000196531
  14. Euroubojnia Jędrzejów Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Jędrzejów − KRS 0000103205
  15. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  16. Górnicza Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000118885
  17. Górnośląska Spółka Gazownicza Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000579600
  18. Inteko Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000425506
  19. Itc Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000120295
  20. Korlem Industry Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000235865
  21. Korlem Trade Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000094866
  22. Korty Tenisowe Miechowice Wojciech Wilczak Spółka Komandytowa, Bytom − KRS 0000282072
  23. Ksl Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000197072
  24. Longsoft Multimedia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000151061
  25. Mercator Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000198261
  26. Mpt Przedsiębiorstwo Taksówkowe Tomczyk, Jeleń Sp. J., Tarnowskie Góry − KRS 0000395271
  27. Muraton Trading Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000111510
  28. N.en. Nowa Energia Sp. Z O.O., Pleszew − KRS 0000170539
  29. Opa-carbo Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000163150
  30. Orawskie Ciacho Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000469777
  31. Ośrodek Pomiarów i Automatyki Przemysłu Węglowego S.A., Zabrze − KRS 0000063648
  32. Polkarm Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000133774
  33. Polskie Biogazownie Energy-rzeczyce Sp. Z O.O., Smolnica − KRS 0000260314
  34. Południowy Park Recyklingu Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000528998
  35. Pri Hydroinwest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000283385
  36. Przedsiębiorstwo Obrotu Towarowego i Usług Transportowych Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000051760
  37. Przedsiębiorstwo Produkcji Przemysłowej M.d.m. Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000181113
  38. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Opa-rem Sp. Z O.O., Luszowice − KRS 0000003319
  39. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mega Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000153277
  40. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji W Tychach S.A., Tychy − KRS 0000219629
  41. Rymesa Konsulting Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000133730
  42. Spółka Ciepłownicza Centrum Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000156720
  43. Towarzystwo Miłośników Hokeja Polonia, Bytom − KRS 0000113167
  44. Traiston Properties Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000502305
  45. Unia Bracka Infrastruktura Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000157225
  46. Węglozbyt - Zaopatrzenie Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000139834
  47. Zakład Produkcyjno-usługowo-handlowy El-targ Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000155508
  48. Zakłady Mięsne Duda Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000312483
  49. Zakłady Mięsne Ekosława Sp. Z O.O., Sława − KRS 0000103282
  50. Zakłady Mięsne M.m.duda Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sosnowiec − KRS 0000215625


Inne osoby dla Wieczorek Andzej Dariusz (33 osoby):