Kogo reprezentuje osoba

Wieczorek Artur Wiktor

w KRS

Artur Wiktor Wieczorek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Artur
Drugie imię:Wiktor
Nazwisko:Wieczorek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Mrągowo (Warmińsko-mazurskie), Piecki (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bronicka Danuta, Januszewski Andrzej, Knorps Dariusz, Mazurowski Franciszek Marek, Nalewajek Mariusz, Orłowski Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michalczyk Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dienst Konrad Theodor, Krueger Artur, Kubajka Wiesław, Wieczorek Zygfryd
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bauer Rafał Krzysztof, Czapul Rafał, Mościcka Bauer Karolina Irena, Mościcka Kot Anna, Mydlarz Agnieszka Jadwiga, Nasiłowski Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szarejko Natalia Karolina
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączek Dariusz Marcin, Kozak Mirosław, Pabich Janusz Sylwester
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bauer Rafał Krzysztof, Markiewicz Damian Piotr, Szymański Leszek Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gałka Tomasz Stanisław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bauer Rafał Krzysztof
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bauer Rafał Krzysztof, Mościcka Bauer Karolina Irena

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieśla Ewa Maria, Hajduk Arkadiusz Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żytniewski Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rasbieler Jorg
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Męczkowski Tomasz, Nowak Jarosław, Piątak Grzegorz, Rupiński Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Warszawik Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cholewicki Zbigniew
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bauer Rafał Krzysztof, Czapul Rafał, Mościcka Bauer Karolina Irena, Mościcka Kot Anna, Mydlarz Agnieszka Jadwiga, Nasiłowski Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szarejko Natalia Karolina
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mościcka Kot Anna Natalia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Czapka Sylwia Agnieszka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Arb Consulting Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000438690
  2. Bennachie Sp. Z O.O., Łagów − KRS 0000346036
  3. Birdcore S.A., Warszawa − KRS 0000426090
  4. Btn Group Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000714871
  5. Btn Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000697138
  6. Cortado Sisters Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000524526
  7. Dromnibus Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000472501
  8. E-commerce Próchnik Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000505855
  9. Eko Recycling Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339136
  10. Ekoagro Gronów Sp. Z O.O., Gronów − KRS 0000460823
  11. Fundacja Centrum Stosunków Międzynarodowych, Warszawa − KRS 0000105653
  12. Fundacja Na Rzecz Życia Bez Depresji i Uzależnień Vitriol, Warszawa − KRS 0000368775
  13. Fundacja Pro Omnis, Bydgoszcz − KRS 0000348387
  14. Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Karolewo − KRS 0000302293
  15. Hella Ekoagro Sp. Z O.O., Golin − KRS 0000463572
  16. Ib 4 Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000162902
  17. Inwestycje Bezpośrednie 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028488
  18. Kenzad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425603
  19. Kenzad Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000592196
  20. Klub Sportowy Baza Mrągowo, Mrągowo − KRS 0000048772
  21. Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń Sp. J. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia, Byczeń − KRS 0000281124
  22. Korpec Energetyka Cieplna Sp. Z O.O., Korsze − KRS 0000121838
  23. Kortowo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000448744
  24. Kruszywa Olsztyn Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000370349
  25. Listella S.A., Warszawa − KRS 0000513988
  26. Miasteczko Westernowe Mrongoville Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000306652
  27. Narev Inwestycje Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000248932
  28. Narev Inwestycje Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Ostrołęka − KRS 0000680119
  29. Natrix Sp. Z O.O., Szumowo − KRS 0000304603
  30. Next Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226395
  31. Night Train Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000498695
  32. Northport S.A., Mrągowo − KRS 0000702656
  33. Ochotnicza Straż Pożarna W Pieckach, Piecki − KRS 0000012010
  34. Paradise City Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000505802
  35. Pass Thurn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589598
  36. Pekao Investment Banking S.A., Warszawa − KRS 0000149937
  37. Polish Picture Alliance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234202
  38. Polmozbyt Koszalin Holding S.A., Koszalin − KRS 0000095220
  39. Polski Asfalt Produkt Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000226434
  40. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych Kruszbet S.A., Suwałki − KRS 0000045624
  41. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-inżynieryjnych Prdi S.A., Mława − KRS 0000113224
  42. Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-mostowych Ostrada Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000128477
  43. Quartus Agro Sp. Z O.O., Białobrzegi − KRS 0000422045
  44. Rage Age Polska S.A., Warszawa − KRS 0000357775
  45. Recycling Park Sp. Z O.O., Kamionka − KRS 0000303394
  46. Stowarzyszenie Harvard Club Of Poland, Warszawa − KRS 0000338071
  47. Stowarzyszenie Nowa Wola Zachodnia, Warszawa − KRS 0000348762
  48. Stowarzyszenie Sklepów Kosmeteria, Polkowice − KRS 0000682607
  49. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Karo Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000073741
  50. Verco S.A., Warszawa − KRS 0000526977

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Alf Agro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345866
  2. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  3. Algolytics Technologies Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000717723
  4. Andre Renard Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236694
  5. Atos It Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128068
  6. Atos Origin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000064289
  7. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  8. Beaver Cosmetic Group Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000510441
  9. Bennachie Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258121
  10. Beta Agro Sp. Z O.O., Falęcice − KRS 0000345691
  11. Bison Adam Białobrzeski Sp. J., Kadzidło − KRS 0000254807
  12. Bl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000357136
  13. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  14. Browar Czarnków S.A., Kamionka − KRS 0000396902
  15. Browar Gontyniec Sp. Z O.O., Kamionka − KRS 0000349708
  16. Bytom S.A., Kraków − KRS 0000049296
  17. Ca Ib Investment Management S.A., Warszawa − KRS 0000003697
  18. Ca Ib Securities S.A., Warszawa − KRS 0000016264
  19. Carint Scanmed Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000362919
  20. Collar Textil Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000216254
  21. Cracovia Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270437
  22. Ct Żuraw S.A., Olsztyn − KRS 0000295887
  23. Delta Agro Sp. Z O.O., Białobrzegi − KRS 0000345687
  24. Digamma Agro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345625
  25. Dom Maklerski Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000304923
  26. Dromost Sp. Z O.O., Ostrołęka − KRS 0000227353
  27. Dzeta Agro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345637
  28. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  29. Epsilon Agro Sp. Z O.O., Falęcice − KRS 0000345475
  30. Equity Doctors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270075
  31. Estate Fellows Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296311
  32. Eta Agro Sp. Z O.O., Łagów − KRS 0000336286
  33. Evcon S.A., Warszawa − KRS 0000259996
  34. Fam Cynkowanie Ogniowe Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000246306
  35. Fashion Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000205734
  36. Fellow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302526
  37. Fram Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000209868
  38. Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Giżycko − KRS 0000042009
  39. Galeria 15 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000549843
  40. Galeria Centrum Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000007624
  41. Galerie E Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000392518
  42. Gamma Agro Sp. Z O.O., Falęcice − KRS 0000345640
  43. Germanos Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052140
  44. Góralska Park Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000408198
  45. Gww Woźny i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000135252
  46. Heta Agro Sp. Z O.O., Łagów − KRS 0000344434
  47. Impera Capital S.A., Warszawa − KRS 0000020690
  48. Inwido Production S.A., Sokółka − KRS 0000004497
  49. Ipsilon Agro Sp. Z O.O., Falęcice − KRS 0000345634
  50. Izba Domów Maklerskich, Warszawa − KRS 0000085504

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Utrzymanie czystości i porządku na terenie gminy Piecki oraz zarządzanie cmentarzami komunalnymi
    Zamawiający: Gmina Piecki, Piecki
    Określenie wielkości lub zakresu zamówienia: Zamówienie obejmuje: 1. Utrzymanie czystości i porządku na terenach zieleni: a) wygrabienie liści z obszarów na terenie miejscowości Piecki o łącznej powierzchni 0,2400 ha oraz pozbycie się ich w sposób zgodny z przepisami prawa, b) koszenie trawy w okresie od maja do września na obszarach na terenie gminy Piecki o łącznej powierzchni 5,6040 ha, zapewniające utrzymanie trawy nie wyższej niż 15 cm, c) sprzątanie i wywóz nieczystości z koszy ulicznych na terenie miejscowości Piecki – 2 razy w tygodniu, d) sprzątanie placów zabaw, chodników i terenów zieleni w miejscowości Piecki w zakresie obejmującym: czyszczenie i odchwaszczanie nawierzchni przy krawężnikach, zebranie odpadów z placów zabaw, powierzchniowe oczyszczanie terenu z odpadów wraz z ich wywiezieniem, usuwanie chwastów, e) cięcie żywopłotów z uprzątnięciem gałęzi na obszarach o łącznej powierzchni 601,1 m2 dwa razy w roku. 2. Utrzymanie czystości i porządku na 41 przystankach autobusowych na terenie gminy Piecki w zakresie obejmującym: zebranie odpadów i opróżnianie koszy wraz z ich wywozem, wykoszenie terenu wokół przystanku dwa razy w roku, uprzątnięcie śniegu oraz dodatkowo na przystankach położonych w Pieckach: zamiatanie powierzchni przystanków oraz terenu otaczającego, przeciwdziałanie śliskości i oblodzeniom, zgrabianie liści wokół przystanków, usuwanie chwastów 3. Zarządzanie 5 czynnymi cmentarzami komunalnymi w zakresie obejmującym: a) utrzymanie czystości i porządku na terenach cmentarzy, w tym wywóz nieczystości stałych, koszenie trawy oraz zgrabianie liści; b) pielęgnacja drzew i krzewów oraz prowadzenie spraw związanych z ewentualnym ich usuwaniem; c) bieżące utrzymanie i konserwacja urządzeń cmentarnych tj. ogrodzeń, ujęć wody, tablic ogłoszeń itp.; d) prowadzenie ksiąg cmentarnych; e) przyjmowanie wniosków o zezwolenie na pochówek i wydawanie zezwoleń na pochówek; f) przydzielanie wnioskodawcom miejsc grzebalnych – zgodnie z istniejącymi planami zagospodarowania cmentarzy lub w przypadku ich braku – jako kontynuację istniejącego układu grobów, g) wytyczanie w terenie miejsc pod przydzielone groby i ich oznaczanie do czasu pochówku, h) sprawowanie nadzoru nad prawidłowym wykonywaniem pochówków i ekshumacji oraz nad prawidłowym prowadzeniem prac ziemnych, budowlanych i kamieniarskich, i) przeprowadzanie procedury likwidacji grobów, j) pobieranie opłat za miejsca na cmentarzu. 4. Utrzymanie czystości i porządku na terenie dwóch nieczynnych cmentarzy komunalnych: w Nawiadach oraz w Pieckach w zakresie obejmującym: koszenie trawy dwa razy w roku (wiosną i jesienią), zgrabianie liści jeden raz w roku (jesienią) oraz wywóz zgrabionych liści, wywóz odpadów z częstotliwością zapewniającą niedopuszczenie do przepełnienia pojemników, przeznaczonych do ich gromadzenia.