Kogo reprezentuje osoba

Wieczorek Dariusz Krzysztof

w KRS

Dariusz Krzysztof Wieczorek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dariusz
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Wieczorek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 53 lata
Miejscowości:M. Szczecin (Zachodniopomorskie), Poznań (Wielkopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Wolin (Zachodniopomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abkowicz Włodzimierz, Biedunkiewicz Witold Jan, Bielecki Remigiusz Grzegorz, Drobiazgiewicz Leszek Wojciech, Durnaś Marek Jerzy, Jarmuż Bogusław Walenty, Jasienicki Witold Jan, Kamola Franciszek, Kaszyńska Maria, Koczela Janusz, Komołowski Longin, Kozak Tadeusz, Kwintowski Andrzej Maciej, Neuman Zbigniew, Osina Edward, Parus Wiesław Jan, Piechota Jacek Jan, Pozlewicz Andrzej, Stachura Andrzej, Szczepaniuk Marek Andrzej, Szymczak Piotr Paweł, Wysiecki Mieczysław Józef, Ziółkowski Bogusław Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ban Zygmunt Mikołaj, Górecki Zdzisław Władysław, Krzyżaniak Zdzisław, Ott Kazimierz, Piętniewicz Jacek Wojciech, Pożarycki Artur, Rączka Jan, Sołtysiak Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowicz Olgierd
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Jerzy Stanisław, Barszcz Grzegorz Tadeusz, Bocheński Andrzej Zbigniew, Błotny Jarosław, Dachowski Tadeusz Antoni, Górecki Zdzisław, Górski Maciej, Gostkowski Grzegorz, Gral Rajmund, Grembowicz Ryta, Gruszka Jerzy, Hypszer Włodzimierz, Jeziorny Grzegorz Józef, Kowalczyk Rafał, Malinowski Marek Krzysztof, Marciniak Andrzej, Mazurek Agnieszka, Mikłosz Tadeusz Eugeniusz, Nowakowski Jacek Marian, Osińska Anna Monika, Pawlicki Kazimierz, Piosik Wiesław Józef, Pluciński Mieczysław, Popowski Jarosław, Rączka Jan, Różycki Artur Jan, Smoliński Tadeusz Kazimierz, Statucki Krzysztof Jakub, Stock Błażejczyk Anna Małgorzata, Strzelecka Bogumiła, Strzelecki Dariusz, Sturmer Irena Helena, Szałek Henryk, Szopa Mariola Joanna, Szymankiewicz Marek Jerzy, Szymański Eugeniusz Andrzej, Tasiemska Wanda Maria, Tatarzycki Bolesław, Zięba Krzysztof, Łopuszko Andrzej Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczyński Przemysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błotny Jarosław, Christop Piotr Bronisław, Nowak Maria Stanisława, Piosik Wiesław, Taberska Wanda, Wiela Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piniarski Wojciech
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gibowska Urszula Jolanta, Januszewicz Maria, Kania Jan, Kawecki Arkadiusz, Kiryk Ireneusz, Kleczaj Jacek, Kwidzyński Janusz, Moliński Adrian Eugeniusz, Piętniewicz Jacek, Piwowarczyk Jerzy, Siwek Leszek Andrzej, Sprusińska Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Beata Danuta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozubiński Wojciech, Kuczkowski Roman Jacek, Kułagowski Wojciech, Mroczek Jarosław Grzegorz, Onichimowski Grzegorz Andrzej, Pazda Andrzej Stanisław, Pionkowski Roman, Ruciński Marek Antoni, Schmidt Mariusz, Szweykowska Muradin Maria, Tokarz Jan Stanisław, Waltrowski Tadeusz, Wieczorek Tomasz Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abkowicz Włodzimierz, Biedunkiewicz Witold Jan, Bielecki Remigiusz Grzegorz, Drobiazgiewicz Leszek Wojciech, Durnaś Marek Jerzy, Jarmuż Bogusław Walenty, Jasienicki Witold Jan, Kamola Franciszek, Kaszyńska Maria, Koczela Janusz, Komołowski Longin, Kozak Tadeusz, Kwintowski Andrzej Maciej, Neuman Zbigniew, Osina Edward, Parus Wiesław Jan, Piechota Jacek Jan, Pozlewicz Andrzej, Stachura Andrzej, Szczepaniuk Marek Andrzej, Szymczak Piotr Paweł, Wysiecki Mieczysław Józef, Ziółkowski Bogusław Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  2. Apteka Mandragora W.gościniak Sp. J., Gryfino − KRS 0000441946
  3. Bemowskie Stowarzyszenie Edukacyjne Zintegrowana Europa, Warszawa − KRS 0000011626
  4. Biuro Usług Finansowo - Księgowych Debet Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000082205
  5. Calbud International Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000556594
  6. Calbud Invest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000666390
  7. Calbud Nieruchomości Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000582761
  8. Calbud Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000634283
  9. Calbud- Developer- Gackowski, Osina, Węgrzyniak Sp. J., M. Szczecin − KRS 0000006354
  10. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  11. Choszczeńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Choszczno − KRS 0000239322
  12. Cis Institute S.A., Warszawa − KRS 0000414659
  13. Cisowe Wzgórze Calbud Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000666984
  14. Cs Group Polska S.A., Warszawa − KRS 0000681163
  15. Developer Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000654638
  16. Dobry Dom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000055208
  17. E-rent Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381141
  18. E1440 Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000651787
  19. Edu-logistyka Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000292532
  20. Eep Projekt 1 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000697826
  21. Eep Projekt 2 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000697831
  22. Eep Projekt 3 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000721394
  23. Eep Projekt 4 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000721404
  24. Eep Projekt 5 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000721430
  25. Efektywność Energetyczna Dla Polski Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000508473
  26. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  27. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  28. Enea Oświetlenie Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067552
  29. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  30. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  31. Epa Doradcy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000371061
  32. Epa Doradcy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000372198
  33. Epa Marine Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000354821
  34. Epa Omnia Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000350026
  35. Epa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033728
  36. Epa Srt Sp. Z O.O. W Upałości Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000285699
  37. Epa Systemy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000241302
  38. Etiuda Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000651595
  39. Fabryka Maszyn Leżajsk Nowa Sp. Z O.O., Leżajsk − KRS 0000482502
  40. Fabryka Mechanizmów Samochodowych Polmo S.A. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000145935
  41. Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not - Rada W Poznaniu, Poznań − KRS 0000160128
  42. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada Toruńska, Toruń − KRS 0000071804
  43. Fundacja Bezpieczniej Żyć, Poznań − KRS 0000009536
  44. Fundacja Elektryfikacji Rolnictwa, Warszawa − KRS 0000088467
  45. Fundacja Flis Odrzański, Szczecin − KRS 0000070129
  46. Fundacja Na Rzecz Przeciwdziałnia Kradzieży i Dewastacji Infrastruktury, Warszawa − KRS 0000515998
  47. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000569053
  48. Fundacja Pzu, Warszawa − KRS 0000053778
  49. Fundacja Rozwoju Jeździectwa Z Siedzibą W Warszawie, Warszawa − KRS 0000036009
  50. Fundacja Światło, Toruń − KRS 0000183283

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abekom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000311506
  2. Activa S.A., Poznań − KRS 0000034448
  3. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  4. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  5. Agencja Wspierania Inicjatyw Lokalnych S.A., Poznań − KRS 0000195825
  6. Agromet Fabryka Maszyn Rolniczych, Darłowo − KRS 0000158703
  7. Airport Solutions Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451479
  8. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa, Szczecin − KRS 0000157195
  9. Alfa Spółka Z Ograniczoną Odpwoiedzialnością, Katowice − KRS 0000058421
  10. Alternet Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000011638
  11. Aqua Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000082241
  12. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  13. Astra Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000222516
  14. Auto-gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067680
  15. Avc Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000082340
  16. B P Senator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221275
  17. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  18. Białogardzkie Zakłady Garbarskie Sp. Z O.O., Białogard − KRS 0000157432
  19. Bielskie Zakłady Obuwia Befado Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000308493
  20. Biogaz Inwestor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000006824
  21. Biogazownia 1 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000354868
  22. Biowatt S.A., Poznań − KRS 0000352252
  23. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  24. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt - Kraków S.A., Kraków − KRS 0000077824
  25. Biuro Techniczno Handlowe Hold Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000021331
  26. Bras S.A., Bydgoszcz − KRS 0000044204
  27. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  28. Carlson Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025669
  29. Cenega Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045766
  30. Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki S.A., Katowice − KRS 0000210810
  31. Centrum Elektrotechnika Instalacje Serwis Sp. Z O.O., Police − KRS 0000050500
  32. Centrum Naukowo-produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A., Warszawa − KRS 0000058864
  33. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  34. Cleanamp;carbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  35. Czerniakowska Office Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Szczecin − KRS 0000254888
  36. Dcs Agencja Reklamowa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000245203
  37. Dcs Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000022367
  38. Deangelis Polska Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000107592
  39. Doradztwo Gospodarcze Fib Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039554
  40. Ecm Poznań Residence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288047
  41. Eko-en Koźmin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334647
  42. Elektrociepłownia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000023369
  43. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  44. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  45. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  46. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  47. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  48. Elektrownia Wodna Żarnowiec S.A., Czymanowo − KRS 0000022628
  49. Elektrownie Górnej Odry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008020
  50. Elektrownie Wodne Sp. Z O.O., Samociążek − KRS 0000109942


Inne osoby dla Wieczorek Dariusz Krzysztof (87 osób):