Kogo reprezentuje osoba

Wieczorek Dariusz Krzysztof

w KRS

Dariusz Krzysztof Wieczorek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Dariusz
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Wieczorek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 53 lata
Miejscowości:M. Szczecin (Zachodniopomorskie), Poznań (Wielkopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Wolin (Zachodniopomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abkowicz Włodzimierz, Biedunkiewicz Witold Jan, Bielecki Remigiusz Grzegorz, Drobiazgiewicz Leszek Wojciech, Durnaś Marek Jerzy, Jarmuż Bogusław Walenty, Jasienicki Witold Jan, Kamola Franciszek, Kaszyńska Maria, Koczela Janusz, Komołowski Longin, Kozak Tadeusz, Kwintowski Andrzej Maciej, Neuman Zbigniew, Osina Edward, Parus Wiesław Jan, Piechota Jacek Jan, Pozlewicz Andrzej, Stachura Andrzej, Szczepaniuk Marek Andrzej, Szymczak Piotr Paweł, Wysiecki Mieczysław Józef, Ziółkowski Bogusław Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ban Zygmunt Mikołaj, Górecki Zdzisław Władysław, Krzyżaniak Zdzisław, Ott Kazimierz, Piętniewicz Jacek Wojciech, Pożarycki Artur, Rączka Jan, Sołtysiak Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowicz Olgierd
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Jerzy Stanisław, Barszcz Grzegorz Tadeusz, Bocheński Andrzej Zbigniew, Błotny Jarosław, Dachowski Tadeusz Antoni, Górecki Zdzisław, Górski Maciej, Gostkowski Grzegorz, Gral Rajmund, Grembowicz Ryta, Gruszka Jerzy, Hypszer Włodzimierz, Jeziorny Grzegorz Józef, Kowalczyk Rafał, Malinowski Marek Krzysztof, Marciniak Andrzej, Mazurek Agnieszka, Mikłosz Tadeusz Eugeniusz, Nowakowski Jacek Marian, Osińska Anna Monika, Pawlicki Kazimierz, Piosik Wiesław Józef, Pluciński Mieczysław, Popowski Jarosław, Rączka Jan, Różycki Artur Jan, Smoliński Tadeusz Kazimierz, Statucki Krzysztof Jakub, Stock Błażejczyk Anna Małgorzata, Strzelecka Bogumiła, Strzelecki Dariusz, Sturmer Irena Helena, Szałek Henryk, Szopa Mariola Joanna, Szymankiewicz Marek Jerzy, Szymański Eugeniusz Andrzej, Tasiemska Wanda Maria, Tatarzycki Bolesław, Zięba Krzysztof, Łopuszko Andrzej Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczyński Przemysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błotny Jarosław, Christop Piotr Bronisław, Nowak Maria Stanisława, Piosik Wiesław, Taberska Wanda, Wiela Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piniarski Wojciech
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gibowska Urszula Jolanta, Januszewicz Maria, Kania Jan, Kawecki Arkadiusz, Kiryk Ireneusz, Kleczaj Jacek, Kwidzyński Janusz, Moliński Adrian Eugeniusz, Piętniewicz Jacek, Piwowarczyk Jerzy, Siwek Leszek Andrzej, Sprusińska Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Beata Danuta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozubiński Wojciech, Kuczkowski Roman Jacek, Kułagowski Wojciech, Mroczek Jarosław Grzegorz, Onichimowski Grzegorz Andrzej, Pazda Andrzej Stanisław, Pionkowski Roman, Ruciński Marek Antoni, Schmidt Mariusz, Szweykowska Muradin Maria, Tokarz Jan Stanisław, Waltrowski Tadeusz, Wieczorek Tomasz Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abkowicz Włodzimierz, Biedunkiewicz Witold Jan, Bielecki Remigiusz Grzegorz, Drobiazgiewicz Leszek Wojciech, Durnaś Marek Jerzy, Jarmuż Bogusław Walenty, Jasienicki Witold Jan, Kamola Franciszek, Kaszyńska Maria, Koczela Janusz, Komołowski Longin, Kozak Tadeusz, Kwintowski Andrzej Maciej, Neuman Zbigniew, Osina Edward, Parus Wiesław Jan, Piechota Jacek Jan, Pozlewicz Andrzej, Stachura Andrzej, Szczepaniuk Marek Andrzej, Szymczak Piotr Paweł, Wysiecki Mieczysław Józef, Ziółkowski Bogusław Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Wspierania Inicjatyw Lokalnych S.A., Poznań − KRS 0000195825
  2. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  3. Apteka Mandragora W.gościniak Sp. J., Gryfino − KRS 0000441946
  4. Bemowskie Stowarzyszenie Edukacyjne Zintegrowana Europa, Warszawa − KRS 0000011626
  5. Biuro Usług Finansowo - Księgowych Debet Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000082205
  6. Calbud International Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000556594
  7. Calbud Invest Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000666390
  8. Calbud Nieruchomości Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000582761
  9. Calbud Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000634283
  10. Calbud- Developer- Gackowski, Osina, Węgrzyniak Sp. J., M. Szczecin − KRS 0000006354
  11. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  12. Choszczeńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Choszczno − KRS 0000239322
  13. Cis Institute S.A., Warszawa − KRS 0000414659
  14. Cisowe Wzgórze Calbud Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000666984
  15. Cs Group Polska S.A., Warszawa − KRS 0000681163
  16. Developer Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000654638
  17. Dobry Dom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000055208
  18. Dom Maklerski Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000065126
  19. E-rent Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381141
  20. E1440 Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000651787
  21. Edu-logistyka Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000292532
  22. Eep Projekt 1 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000697826
  23. Eep Projekt 2 Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000697831
  24. Efektywność Energetyczna Dla Polski Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000508473
  25. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  26. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  27. Enea Oświetlenie Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067552
  28. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  29. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  30. Epa Doradcy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000371061
  31. Epa Doradcy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000372198
  32. Epa Marine Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000354821
  33. Epa Omnia Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000350026
  34. Epa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000033728
  35. Epa Srt Sp. Z O.O. W Upałości Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000285699
  36. Epa Systemy Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000241302
  37. Epa Wind Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000370753
  38. Etiuda Calbud Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000651595
  39. Fabryka Maszyn Leżajsk Nowa Sp. Z O.O., Leżajsk − KRS 0000482502
  40. Fabryka Mechanizmów Samochodowych Polmo S.A. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000145935
  41. Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not - Rada W Poznaniu, Poznań − KRS 0000160128
  42. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada Toruńska, Toruń − KRS 0000071804
  43. Fundacja Bezpieczniej Żyć, Poznań − KRS 0000009536
  44. Fundacja Elektryfikacji Rolnictwa, Warszawa − KRS 0000088467
  45. Fundacja Flis Odrzański, Szczecin − KRS 0000070129
  46. Fundacja Na Rzecz Przeciwdziałnia Kradzieży i Dewastacji Infrastruktury, Warszawa − KRS 0000515998
  47. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Wydziału Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000569053
  48. Fundacja Pzu, Warszawa − KRS 0000053778
  49. Fundacja Rozwoju Jeździectwa Z Siedzibą W Warszawie, Warszawa − KRS 0000036009
  50. Fundacja Światło, Toruń − KRS 0000183283

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abekom Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000311506
  2. Activa S.A., Poznań − KRS 0000034448
  3. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  4. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  5. Agromet Fabryka Maszyn Rolniczych, Darłowo − KRS 0000158703
  6. Airport Solutions Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451479
  7. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa, Szczecin − KRS 0000157195
  8. Alfa Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000058421
  9. Alternet Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000011638
  10. Aqua Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000082241
  11. Arspo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000009993
  12. Astra Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000222516
  13. Auto-gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067680
  14. Avc Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000082340
  15. B P Senator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221275
  16. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  17. Białogardzkie Zakłady Garbarskie Sp. Z O.O., Białogard − KRS 0000157432
  18. Bielskie Zakłady Obuwia Befado Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000308493
  19. Biogaz Inwestor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000006824
  20. Biogazownia 1 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000354868
  21. Biowatt S.A., Poznań − KRS 0000352252
  22. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  23. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt - Kraków S.A., Kraków − KRS 0000077824
  24. Biuro Techniczno Handlowe Hold Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000021331
  25. Bras S.A., Bydgoszcz − KRS 0000044204
  26. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  27. Carlson Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025669
  28. Cenega Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045766
  29. Centrum Biurowe Plac Grunwaldzki S.A., Katowice − KRS 0000210810
  30. Centrum Elektrotechnika Instalacje Serwis Sp. Z O.O., Police − KRS 0000050500
  31. Centrum Naukowo-produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A., Warszawa − KRS 0000058864
  32. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  33. Cleancarbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  34. Czerniakowska Office Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Szczecin − KRS 0000254888
  35. Dcs Agencja Reklamowa Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000245203
  36. Dcs Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000022367
  37. Deangelis Polska Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000107592
  38. Doradztwo Gospodarcze Fib Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039554
  39. Ecm Poznań Residence Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288047
  40. Eko-en Koźmin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334647
  41. Elektrociepłownia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000023369
  42. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  43. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  44. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  45. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  46. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  47. Elektrownia Wodna Żarnowiec S.A., Czymanowo − KRS 0000022628
  48. Elektrownie Górnej Odry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008020
  49. Elektrownie Wodne Sp. Z O.O., Samociążek − KRS 0000109942
  50. Enea Centrum S.A., Poznań − KRS 0000025774


Inne osoby dla Wieczorek Dariusz Krzysztof (86 osób):