Kogo reprezentuje osoba

Wieczorek Jarosław Piotr

w KRS

Jarosław Piotr Wieczorek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jarosław
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Wieczorek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1974 r., wiek 43 lata
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Poręba (Śląskie), Pszczyna (Śląskie), Tychy (Śląskie), Wisła Wielka (Śląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cech Gabriela Katarzyna, Dzierżoń Urszula, Kotula Andrzej, Mikołajec Wojciech, Podraza Jacek Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyko Wojciech
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blundell David, Divischek Michael, Kessler Harald Wolfgang, Paszyna Lucjan Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Spijkers Agnes Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Goszcz Grażyna Maria, Leśniewska Dorota Anna, Satała Bartosz Władysław, Studzieński Wojciech Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wanot Grzegorz Marian
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieśla Małgorzata Dorota, Okrajek Mariusz Maurycy, Okrajek Mirosław Stanisław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Klaassen Petrus Johannes, Stover Louis Hendrik
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grott Augustyn Jan, Herok Marcin Paweł

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gąsior Gabriela Katarzyna, Sawczak Jerzy Antoni, Słomka Wojciech Stefan, Wypusz Dorota Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazowski Mariusz Krzysztof
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blundell David, Divischek Michael, Kessler Harald Wolfgang, Paszyna Lucjan Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Spijkers Agnes Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jackowiak Zdzisław, Kudzia Roman Jan, Rubak Małgorzata Renata
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Peebles Aaron Surovel, Peebles Justyna Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Peebles Aaron Surovell
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarz Andrzej Władysław, Dragon Krzysztof Wojciech
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baron Tomasz Stanisław, Wycisło Marcin Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamek Artur Wacław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bączyk Bogusław Marian, Bułka Zbigniew Marian, Czerkawski Przemił Henryk, Dąbrowski Tomasz, Drozdowski Janusz Piotr, Dymidziuk Beata Joanna, Kania Paweł Stanisław, Klimka Paweł, Konarski Zbigniew Stanisław, Konstanty Dariusz Wojciech, Lewandowski Grzegorz, Piątek Zbigniew Józef, Wolak Grzegorz Wiesław, Woźniak Jerzy Michał, Wroniewicz Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolińska Józefa Maria
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Foltyn Hanna Iwona, Foltyn Przemysław Damian, Salach Sylwester

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matysiak Robert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abcone Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000515234
  2. Abr Pszczyna Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Pszczyna − KRS 0000703715
  3. Aerro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484208
  4. Afro-tax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041146
  5. Alma Polska Lustpack Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poręba − KRS 0000115080
  6. Almakro Holding Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000139790
  7. Amaj Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425459
  8. Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000057816
  9. Asg Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000213938
  10. Aw Integro Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000653951
  11. B-stal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273667
  12. Bge Destylacje Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000587332
  13. Bge Finance Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000351179
  14. Bge S.A. W Restrukturyzacji, Mysłowice − KRS 0000362603
  15. Bge Trade Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000346907
  16. Biała Strzała Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000404378
  17. Biały Maszt Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000406044
  18. Biały Żagiel Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000397766
  19. Blue S.A., Warszawa − KRS 0000487119
  20. Centrala Techniczno-handlowa Forem Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000170837
  21. Certpol Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000211807
  22. Chorzowsko-świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000197406
  23. Comfort Business Incubator S.A., Pszczyna − KRS 0000401264
  24. Comfort Capital Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000363926
  25. Comfort Solar Energy Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000425980
  26. Comrebars Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000554701
  27. Dcb S.A., Olsztyn − KRS 0000368537
  28. Delkoil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000222647
  29. Democratia Restituta, Katowice − KRS 0000289996
  30. Destylacje Polskie Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000233609
  31. Dk Recykling Sp. Z O.O., Puchaczów − KRS 0000273124
  32. Dom M-5 Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000504021
  33. Eco Energy Power Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000420240
  34. Eco Technology System Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000358699
  35. Eko Solar Energy Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000430900
  36. Elektrownia Słoneczna Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000431098
  37. Elektrownia Wiatrowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377055
  38. Energetion Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000372476
  39. Energia Z Wiatru Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000390634
  40. Energio Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000384212
  41. Eol Zielona Energia Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000371073
  42. Euro-inpol Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000145184
  43. Europejski Ośrodek Szkoleń Zawodowych Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000463414
  44. Fiskal Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000300442
  45. Foto Energy Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000431102
  46. Fotofarma Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000442672
  47. Fotoprodukcja Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000431093
  48. Fotostacja Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000442659
  49. Fundacja Amarantus, Gliwice − KRS 0000364716
  50. Fundacja Kropla Życia Im. Agaty Mróz-olszewskiej, Mysłowice − KRS 0000356025

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab-oil Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000072597
  2. Adm Chorzów Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000554435
  3. Aerotop Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000489136
  4. Altermed Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000048837
  5. Am Developer Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000287413
  6. Am Powierzchnie Biurowe Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000289990
  7. Ampar Klima Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000326520
  8. Aquadrom Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000252866
  9. Arpus Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000283279
  10. Ata All Trading Agency Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000160915
  11. Avanu S.A., Katowice − KRS 0000303318
  12. Bel - Kab Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wygoda - Kijas − KRS 0000042925
  13. Bge Bioenergia Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000358673
  14. Bge Transport Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000375150
  15. Bge Zbrojarnia Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000358669
  16. Bimo Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000362692
  17. Bio-eko Partner Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000417659
  18. Bioetoh Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000479091
  19. Biuro Podróży Eder Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196046
  20. Biuro Rachunkowe Grexbud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000144383
  21. Bomis Budownictwo Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000455622
  22. Bomis S.A., Katowice − KRS 0000038336
  23. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  24. Buskopol S.A., Busko-zdrój − KRS 0000365464
  25. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  26. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000016744
  27. Carbostal-finanse Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000152165
  28. Cemcon Cementconsulting Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000119452
  29. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Katowice − KRS 0000107514
  30. Centroekoenergia S.A., Sosnowiec − KRS 0000352750
  31. Centroekoenergia Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000119522
  32. Centrostal Profil Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059798
  33. Centrum Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000110619
  34. Centrum Usług Serwisowych Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000153639
  35. Classic-trading Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000147942
  36. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  37. Dcb Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000333919
  38. Dent-a-medical S.A., Rzeszów − KRS 0000322873
  39. Development One Greenpoint Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000633010
  40. Diaklin Sp. Z O.O., Cieszyn − KRS 0000359773
  41. Dik-gliwice Maria Dynys-kriegel, Anita Białkowska Sp. J., Pszczyna − KRS 0000085732
  42. E-connect Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000101532
  43. Edukacja S.A., Tychy − KRS 0000064244
  44. Ekomix Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000190043
  45. Elektrownia Chorzów Pracownicy Sp. Z O.O. W Likidacji, Chorzów − KRS 0000427606
  46. Euro Trans Idea Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000494339
  47. Fabryka Papieru Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000128591
  48. Fabryka Radiatorów Stąporków S.A., Stąporków − KRS 0000071124
  49. Ferrum S.A., Katowice − KRS 0000063239
  50. Fin Skog Geomatics International Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000059149

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Usługi prawnicze na rzecz Miasta Będzin
    Zamawiający: Miasto Będzin reprezentowane przez Prezydenta Miasta Będzina, Będzin
    Opis przedmiotu zamówienia:
    1. Świadczenie bieżącej obsługi prawnej na rzecz Miasta Będzin.
    1.1.Doradztwo prawne na rzecz komórek organizacyjnych Zamawiającego z uwzględnieniem działań wykonywanych przez jednostkę Realizującą Projekt zgodnie z wytycznymi Funduszu Spójności i innych funduszy Unii Europejskiej.
    1.2.Opiniowanie pod względem formalno-prawnym materiałów kierowanych na Najwyższe Kierownictwo.
    1.3.Doradztwo prawne na rzecz jednostek organizacyjnych Zamawiającego nie posiadających własnej obsługi prawnej.
    1.4.Prowadzenie spraw administracyjnych i podatkowych.
    1.5.Sporzadzanie opinii prawnych, opiniowanie umów cywilnoprawnych.
    1.6. Opiniowanie projektów dokumentów organizacyjnych stanowionych przez Radę Miejską oraz Prezydenta Miasta, w tym m.in.: uchwał, zarządzeń, regulaminów, instrukcji, statutów itp.
    1.7.Doradztwo prawne podczas obrad sesji Rady Miejskiej.
    1.8.Czynności określone powyżej wykonywane będą przez Wykonawcę przez minimum
    2 godziny, pięć razy w tygodniu (do uzgodnienia z Zamawiającym) w siedzibie Zamawiającego.
    2.Usługi prawnicze zastępstwa procesowego przed sądami, trybunałami lub innymi organami orzekającymi i doradztwa prawnego w zakresie zastępstwa procesowego
    na rzecz Miasta Będzin.
    2.1.Usługi prawnicze zastępstwa procesowego przed sądami, trybunałami lub innymi organami orzekającymi i doradztwa prawnego w zakresie zastępstwa procesowego na rzecz Miasta Będzin polegające na prowadzeniu wszystkich spraw związanych z zastępstwem procesowym przed sądami, trybunałami lub innymi organami orzekającymi i doradztwo prawne w zakresie zastępstwa procesowego.
    2.2.Czynności określone powyżej wykonywane będą przez Wykonawcę w siedzibie Zamawiającego lub w siedzibach sądów w częstotliwości i wymiarze czasowym uzależnionym od terminów procesowych.
    3.Prowadzenie działalności informacyjnej i edukacyjnej w zakresie procedur prawnych związanych z przeciwdziałaniem przemocy domowej i uzależnieniom.
    3.1.Prowadzenie działalności informacyjnej i edukacyjnej w zakresie procedur prawnych związanych z przeciwdziałaniem przemocy domowej i uzależnieniom oraz sporządzanie projektów pism dla osób objętych doradztwem w czterech punktach konsultacyjno-informacyjnych na terenie Będzina - cztery razy w tygodniu po dwie godziny zegarowe
    w punkcie (w tym 1,5 h udzielenie porad, 0,5 h praca biurowa - sporządzanie projektów pism dla osób objętych doradztwem) oraz dokumentowanie prowadzonych działań poprzez prowadzenie rejestru przyjętych osób.
    Ilość godzin świadczenia usługi nie przekroczy liczby 336.

Inne osoby dla Wieczorek Jarosław Piotr (90 osób):