Kogo reprezentuje osoba

Wieczorek Krzysztof Daniel

w KRS

Krzysztof Daniel Wieczorek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Daniel
Nazwisko:Wieczorek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Grudziądz (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartniczak Lech Józef, Dyks Celina, Gajdus Barbara, Gawin Hubert Karol, Górska Lucyna, Grynda Eugeniusz Janusz, Gutowski Ryszard Jerzy, Głowacki Leszek Jan, Hausman Jerzy Bogusław, Hnat Ryszard, Jagoda Andrzej Jan, Jankowska Łucja, Kiciński Wojciech Karol, Kotewicz Aleksandra Maria, Kozłowski Piotr Grzegorz, Krausewicz Mirosława Renata, Kurpios Lucyna Maria, Kuszajewski Henryk, Lang Tadeusz Marian, Ojdowski Henryk, Pacuszka Tomasz Zdzisław, Podemski Dariusz Ryszard, Poznański Leszek Antoni, Prusaczyk Jan, Przybylak Konrad, Przybylska Beata, Rafalski Jan, Ratajek Mirosław Kazimierz, Redlarski Piotr, Rybczyńska Renata Teresa, Satkiewicz Andrzej Lech, Sawczyński Stefan Krystian, Skowrońska Karola Helena, Solochewicz Kostrzewska Marzena Alina, Świebodziński Andrzej, Szczublewski Jerzy Roman, Słomski Stanisław, Wasiliew Andrzej Franciszek, Wiczyński Janusz Marek, Zawadzki Zbigniew, Ziuziakowski Henryk Zenon, Zubrzycki Lucjan Walerian, Żuchowski Zdzisław, Zygmunt Magdalena Maria

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartniczak Lech Józef, Dyks Celina, Gajdus Barbara, Gawin Hubert Karol, Górska Lucyna, Grynda Eugeniusz Janusz, Gutowski Ryszard Jerzy, Głowacki Leszek Jan, Hausman Jerzy Bogusław, Hnat Ryszard, Jagoda Andrzej Jan, Jankowska Łucja, Kiciński Wojciech Karol, Kotewicz Aleksandra Maria, Kozłowski Piotr Grzegorz, Krausewicz Mirosława Renata, Kurpios Lucyna Maria, Kuszajewski Henryk, Lang Tadeusz Marian, Ojdowski Henryk, Pacuszka Tomasz Zdzisław, Podemski Dariusz Ryszard, Poznański Leszek Antoni, Prusaczyk Jan, Przybylak Konrad, Przybylska Beata, Rafalski Jan, Ratajek Mirosław Kazimierz, Redlarski Piotr, Rybczyńska Renata Teresa, Satkiewicz Andrzej Lech, Sawczyński Stefan Krystian, Skowrońska Karola Helena, Solochewicz Kostrzewska Marzena Alina, Świebodziński Andrzej, Szczublewski Jerzy Roman, Słomski Stanisław, Wasiliew Andrzej Franciszek, Wiczyński Janusz Marek, Zawadzki Zbigniew, Ziuziakowski Henryk Zenon, Zubrzycki Lucjan Walerian, Żuchowski Zdzisław, Zygmunt Magdalena Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bal Rafał, Białkowska Skibicka Jolanta Ewa, Centek Mariusz Kazimierz, Dudziak Michał Tadeusz, Felski Maciej, Jankowski Paweł Alfons, Jerzewski Piotr Janusz, Kleinschmidt Krzysztof, Kosinska Małgorzata Irena, Potrykus Andrzej, Radecki Mirosław Kazimierz, Rolewicz Anna Maria, Zubrzycki Lucjan Walerian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szaciłowski Jarosław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Burley Tobacco Trading Poland Sp. Z O.O., Mełno − KRS 0000441334
  2. Fundacja Kultury Regionalnej, Warszawa − KRS 0000117808
  3. Fundacja Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej, Grudziądz − KRS 0000157353
  4. Gruckie Towarzystwo Sportowo-turystyczno-rekreacyjne, Gruta − KRS 0000050966
  5. Grudziądzki Klub Rotariański, Grudziądz − KRS 0000486066
  6. Grudziądzkie Centrum Przedsiębiorczości, Grudziądz − KRS 0000280973
  7. Grudziądzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000012604
  8. Grudziądzkie Towarzystwo Kultury, Grudziądz − KRS 0000056758
  9. Iber Pomerania Sp. Z O.O., Wielka Wieś − KRS 0000267964
  10. Kancelaria Złoty Grosz Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000642022
  11. Klub Sportowy Stal Grudziądz, Grudziądz − KRS 0000065618
  12. Kujawsko - Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Toruń − KRS 0000292133
  13. Kujawsko-pomorski Związek Kolarski, Toruń − KRS 0000069207
  14. Kujawsko-pomorskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości W Bydgoszczy, Bydgoszcz − KRS 0000015846
  15. La Rive S.A., Grudziądz − KRS 0000290290
  16. Miejski Zakład Komunikacji Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000132903
  17. Msu S.A., Grudziądz − KRS 0000278295
  18. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Florencja Ii Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000190826
  19. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego, Toruń − KRS 0000011434
  20. Opec Grudziądz Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000033543
  21. Opec-bio Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000246223
  22. Opec-ineko Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000394692
  23. Opec-termo Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000394842
  24. Polskie Stowarzyszenie Pomocy Chorym Na Szpiczaka, Olsztyn − KRS 0000233747
  25. Producent Mebli Ze Stali Nierdzewnej Piro Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościśą, Grudziądz − KRS 0000210073
  26. Regionalna Agencja Poszanowania Energii W Toruniu, Toruń − KRS 0000050202
  27. Regionalny Szpital Specjalistyczny Im. Dr. Władysława Biegańskiego, Grudziądz − KRS 0000002976
  28. Saski Business Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670218
  29. Społeczny Komitet Budowy Szkoły - Pomnika Jana Pawła Ii, Bydgoszcz − KRS 0000021673
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Grudziądzu, Grudziądz − KRS 0000100422
  31. Stowarzyszenie Absolwentów, Wychowanków i Sympatyków i Liceum Ogólnokształcącego Im. Bolesława Chrobrego W Grudziądzu, Grudziądz − KRS 0000538238
  32. Stowarzyszenie Bezpieczny Rejon Grudziądzki W Grudziądzu, Grudziądz − KRS 0000045564
  33. Stowarzyszenie Oficerów Rezerwy - Klub Integracji Europejskiej, Grudziądz − KRS 0000162355
  34. Stowarzyszenie Pro Choro, Grudziądz − KRS 0000309496
  35. Towarzystwo Opieki Nad Zabytkami Oddział W Grudziądzu, Grudziądz − KRS 0000377909
  36. Towarzystwo Sportowe Koset Grudziądz, Grudziądz − KRS 0000182601
  37. Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A., Grudziądz − KRS 0000309337
  38. Związek Przyjaciół Pomorza, Gdańsk − KRS 0000179003

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aegir 4 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000406533
  2. Cukrownia Mełno S.A., Opalenica − KRS 0000013109
  3. Cukrownie Toruńskie S.A., Toruń − KRS 0000037457
  4. Dom Towarowy Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000145570
  5. Dsw Afm Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000317223
  6. Dynamic Asfalt Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000158581
  7. Economic Zatrudnienie Okresowe, Doradztwo Personalne, Konsulting Marzenna Drab i Wspólnicy Sp. J., Grudziądz − KRS 0000130963
  8. Edf Toruń S.A., Toruń − KRS 0000021671
  9. Ekoenergia Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000125023
  10. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  11. Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000049425
  12. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  13. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  14. Energa Oświetlenie Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000109164
  15. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  16. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  17. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  18. Geotermia Grudziądz Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000037540
  19. Grudziądzki Park Przemysłowy Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000228967
  20. Grudziądzkie Inwestycje Medyczne Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000396246
  21. Kancelaria Ekonomiczno-prawna Doradcy Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000000569
  22. Konsalnet Konwój Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014052
  23. Krajowa Spółka Cukrowa S.A., Toruń − KRS 0000084678
  24. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000039577
  25. Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000010351
  26. Mleczarnia Naramowice Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000033749
  27. Opec-system Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000394813
  28. Park Wodny - Toruń Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000145714
  29. Pik Sp. Z O.O., Kłódka − KRS 0000192316
  30. Pol-dróg Toruń Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000199650
  31. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Ekobud Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000092065
  32. Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Elektrochem Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000039587
  33. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Torec Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000074504
  34. Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne i Handlowe Grud-inż Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Grudziądz − KRS 0000187737
  35. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Przembud Sp. Z O.O., Grudziądz − KRS 0000104908
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Marzeń, Grudziądz − KRS 0000108530
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Węzeł Układowej, Grudziądz − KRS 0000052618
  38. Sugarpol Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzlanością, Warszawa − KRS 0000101377
  39. W.korzeniewski S.A. W Grudziądzu, Grudziądz − KRS 0000069442
  40. Wyspa Nieruchomości Sp. Z O.O., Siewierz − KRS 0000334437


Inne osoby dla Wieczorek Krzysztof Daniel (53 osoby):