Kogo reprezentuje osoba

Wieczorek Marek

w KRS

Marek Wieczorek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Nazwisko:Wieczorek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Kajetanówka (Lubelskie)
Przetargi:12 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Wieczorek Eugenia, Wieczorek Marcin, Wieczorek Robert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Firma Handlowo-usługowa Marko M.e.r.m. Wieczorek Sp. J., Kajetanówka − KRS 0000109869
 2. Forum Kobiet Gminy Milejów, Milejów − KRS 0000285702
 3. Stowarzyszenie Turystyki Aktywnej Nad Wieprzem, Jaszczów − KRS 0000432811

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
 1. Fundacja Nasza Nadzieja, Świdnik − KRS 0000262474

Powiązane przetargi (12 szt.):
 1. Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2017 roku
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej, Łęczna
  1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2017 roku 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) zamówienie polega na bieżącym tankowaniu pojazdów i sprzętu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością uzależnioną od bieżącego zużycia i potrzeb Zamawiającego. 2) tankowanie paliw odbywać się będzie według rzeczywistych potrzeb do maksymalnej łącznej ilości 60 000 litrów, w tym: a) 53 000 litrów oleju napędowego, b) 7 000 litrów benzyny bezołowiowej, 3) paliwa muszą posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 4) Zamawiający zastrzega możliwość nie wykorzystania pełnej ilości w/w paliwa, 5) Wykonawca musi posiadać stację paliw, na której Zamawiający będzie dokonywał tankowania w odległości nie większej niż 10 km od bazy ZDP Łęczna ul. Przemysłowa 16, (stacja paliw musi posiadać w sprzedaży następujące rodzaje paliwa: Pb 95, ON, odbiór towarów odbywać się ma bezgotówkowo i rejestrowany będzie na listę zbiorczą)
 2. Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2016 roku
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej, Łęczna
  1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2016 roku 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) zamówienie polega na bieżącym tankowaniu pojazdów i sprzętu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością uzależnioną od bieżącego zużycia i potrzeb Zamawiającego. 2) tankowanie paliw odbywać się będzie według rzeczywistych potrzeb do maksymalnej łącznej ilości 60 000 litrów, w tym: a) 53 000 litrów oleju napędowego, b) 7 000 litrów benzyny bezołowiowej, 3) paliwa muszą posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 4) Zamawiający zastrzega możliwość nie wykorzystania pełnej ilości w/w paliwa, 5) Wykonawca musi posiadać stację paliw, na której Zamawiający będzie dokonywał tankowania w odległości nie większej niż 10 km od bazy ZDP Łęczna ul. Przemysłowa 16, (stacja paliw musi posiadać w sprzedaży następujące rodzaje paliwa: Pb 95, ON, odbiór towarów odbywać się ma bezgotówkowo i rejestrowany będzie na listę zbiorczą).
 3. Dostawa paliw dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Milejowie Sp. z o.o.
  Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Milejowie Sp. z o.o., Milejów
  . Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw do środków transportu oraz urządzeń napędzanych silnikami spalinowymi Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Milejowie Sp. z o.o. 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) Bieżące tankowanie pojazdów i urządzeń Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością wynikającą z potrzeb Zamawiającego 2) Tankowanie paliw uzależnione będzie od bieżącego zużycia i rzeczywistych potrzeb Zamawiającego do ilości: a) Benzyna bezołowiowa 95 - 3000 litrów; b) Olej napędowy - 30 000 litrów; c) Skroplony gaz ropopochodny (LPG) - 3000 litrów; 3. Zamawiający zastrzega możliwość nie wykorzystania pełnej ilości w/w paliwa 4. Paliwa muszą posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 5. Stacja paliw musi posiadać w sprzedaży w/w asortyment. 6. Stacja paliw Wykonawcy musi znajdować się w odległości do 8 km od siedziby Zamawiającego wliczając w to drogę powrotną. 7. Odbiór towarów odbywać się będzie bezgotówkowo na podstawie faktur sprzedaży wystawianych każdorazowo w dniu sprzedaży
 4. Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2015 roku
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej, Łęczna
  1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2015 roku 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) zamówienie polega na bieżącym tankowaniu pojazdów i sprzętu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością uzależnioną od bieżącego zużycia i potrzeb Zamawiającego. 2) tankowanie paliw odbywać się będzie według rzeczywistych potrzeb do maksymalnej łącznej ilości 60 000 litrów, w tym: a) 53 000 litrów oleju napędowego, b) 7 000 litrów benzyny bezołowiowej, 3) paliwa muszą posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 4) Zamawiający zastrzega możliwość nie wykorzystania pełnej ilości w/w paliwa, 5) Wykonawca musi posiadać stację paliw, na której Zamawiający będzie dokonywał tankowania w odległości nie większej niż 10 km od bazy ZDP Łęczna ul. Przemysłowa 16, (stacja paliw musi posiadać w sprzedaży następujące rodzaje paliwa: Pb 95, ON, odbiór towarów odbywać się ma bezgotówkowo i rejestrowany będzie na listę zbiorczą)
 5. Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2014 roku - II postępowanie
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej, Łęczna
  Przedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2014 roku 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) zamówienie polega na bieżącym tankowaniu pojazdów i sprzętu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością uzależnioną od bieżącego zużycia i potrzeb Zamawiającego. 2) tankowanie paliw odbywać się będzie według rzeczywistych potrzeb do maksymalnej łącznej ilości 5 000 litrów, w tym: a) 3 000 litrów oleju napędowego, b) 2 000 litrów benzyny bezołowiowej, 3) paliwa muszą posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 4) Zamawiający zastrzega możliwość nie wykorzystania pełnej ilości w/w paliwa, 5) Wykonawca musi posiadać stację paliw, na której Zamawiający będzie dokonywał tankowania w odległości nie większej niż 10 km od bazy ZDP Łęczna ul. Przemysłowa 16, (stacja paliw musi posiadać w sprzedaży następujące rodzaje paliwa: Pb 95, ON, odbiór towarów odbywać się ma bezgotówkowo i rejestrowany będzie na listę zbiorczą)
 6. Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2014 roku
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej, Łęczna
  1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2014 roku 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) zamówienie polega na bieżącym tankowaniu pojazdów i sprzętu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością uzależnioną od bieżącego zużycia i potrzeb Zamawiającego. 2) tankowanie paliw odbywać się będzie według rzeczywistych potrzeb do maksymalnej łącznej ilości 55 000 litrów, w tym: a) 50 000 litrów oleju napędowego, b) 5 000 litrów benzyny bezołowiowej, 3) paliwa muszą posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 4) Zamawiający zastrzega możliwość nie wykorzystania pełnej ilości w/w paliwa, 5) Wykonawca musi posiadać stację paliw, na której Zamawiający będzie dokonywał tankowania w odległości nie większej niż 10 km od bazy ZDP Łęczna ul. Przemysłowa 16, (stacja paliw musi posiadać w sprzedaży następujące rodzaje paliwa: Pb 95, ON, odbiór towarów odbywać się ma bezgotówkowo i rejestrowany będzie na listę zbiorczą)
 7. Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2013 roku
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej, Łęczna
  1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2013 roku 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) zamówienie polega na bieżącym tankowaniu pojazdów i sprzętu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością uzależnioną od bieżącego zużycia i potrzeb Zamawiającego. 2) tankowanie paliw odbywać się będzie według rzeczywistych potrzeb do maksymalnej łącznej ilości 48 000 litrów, w tym: a) 43 000 litrów oleju napędowego, b) 4 500 litrów benzyny bezołowiowej, c) 500 litrów skroplonego gazu ropopochodnego (LPG) 3) paliwa muszą posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 4) Zamawiający zastrzega możliwość nie wykorzystania pełnej ilości w/w paliwa, 5) Wykonawca musi posiadać stację paliw, na której Zamawiający będzie dokonywał tankowania w odległości nie większej niż 10 km od bazy ZDP Łęczna ul. Przemysłowa 16, (stacja paliw musi posiadać w sprzedaży następujące rodzaje paliwa: Pb 95, LPG, ON, odbiór towarów odbywać się ma bezgotówkowo i rejestrowany będzie na listę zbiorczą)
 8. Dostawa paliw dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Milejowie Sp z o.o.
  Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Milejowie Sp. z o.o., Milejów
  Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw do środków transportu oraz urządzeń napędzanych silnikami spalinowymi Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Milejowie Sp. z o.o.
 9. Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2012 roku - II postępowanie
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej, Łęczna
  1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2012 roku - II postępowanie 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) zamówienie polega na bieżącym tankowaniu pojazdów i sprzętu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością uzależnioną od bieżącego zużycia i potrzeb Zamawiającego. 2) tankowanie paliw odbywać się będzie według rzeczywistych potrzeb do maksymalnej łącznej ilości 10 400 litrów, w tym: a) 9 200 litrów oleju napędowego, b) 1 000 litrów benzyny bezołowiowej, c) 200 litrów skroplonego gazu ropopochodnego (LPG) 3) paliwa muszą posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 4) Zamawiający zastrzega możliwość nie wykorzystania pełnej ilości w/w paliwa, 5) Wykonawca musi posiadać stację paliw, na której Zamawiający będzie dokonywał tankowania w odległości nie większej niż 10 km od bazy ZDP Łęczna ul. Przemysłowa 16, (stacja paliw musi posiadać w sprzedaży następujące rodzaje paliwa: Pb 95, LPG, ON, odbiór towarów odbywać się ma bezgotówkowo i rejestrowany będzie na listę zbiorczą)
 10. Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2012 roku
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej, Łęczna
  1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2012 roku 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) zamówienie polega na bieżącym tankowaniu pojazdów i sprzętu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością uzależnioną od bieżącego zużycia i potrzeb Zamawiającego. 2) tankowanie paliw odbywać się będzie według rzeczywistych potrzeb do maksymalnej łącznej ilości 39 000 litrów, w tym: a) 33 000 litrów oleju napędowego, b) 4 000 benzyny bezołowiowej, c) 2 000 skroplonego gazu ropopochodnego (LPG) 3) paliwa muszą posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 4) Zamawiający zastrzega możliwość nie wykorzystania pełnej ilości w/w paliwa, 5) Wykonawca musi posiadać stację paliw, na której Zamawiający będzie dokonywał tankowania w odległości nie większej niż 10 km od bazy ZDP Łęczna ul. Przemysłowa 16, (stacja paliw musi posiadać w sprzedaży następujące rodzaje paliwa: Pb 95, LPG, ON, odbiór towarów odbywać się ma bezgotówkowo i rejestrowany będzie na listę zbiorczą)
 11. Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2011 roku
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej, Łęczna
  1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa paliw dla ZDP w Łęcznej w 2011 roku 2. Opis przedmiotu zamówienia: 1) zamówienie polega na bieżącym tankowaniu pojazdów i sprzętu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością uzależnioną od bieżącego zużycia i potrzeb Zamawiającego. 2) tankowanie paliw odbywać się będzie według rzeczywistych potrzeb do maksymalnej łącznej ilości 46 500 litrów, w tym: a) 40 000 litrów oleju napędowego, b) 3 500 benzyny bezołowiowej, c) 3 000 skroplonego gazu ropopochodnego (LPG) 3) paliwa muszą posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert. 4) Zamawiający zastrzega możliwość nie wykorzystania pełnej ilości w/w paliwa, 5) Wykonawca musi posiadać stację paliw, na której Zamawiający będzie dokonywał tankowania w odległości nie większej niż 10 km od bazy ZDP Łęczna ul. Przemysłowa 16, (stacja paliw musi posiadać w sprzedaży następujące rodzaje paliwa: Pb 95, LPG, ON, odbiór towarów odbywać się ma bezgotówkowo i rejestrowany będzie na listę zbiorczą).
 12. Zakup paliwa dla ZDP w Łęcznej w ilości: Pb 95 do 5500 litrów - CPV 09132100-4 , LPG do 5000 l - CPV 09133000-0, ON do 25000 litrów - CPV 09134100-8
  Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej, Łęczna
  1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup paliwa dla ZDP w Łęcznej w ilości: Pb 95 do 5500 litrów - CPV 09132100-4 , LPG do 5000 l - CPV 09133000-0, ON do 25000 litrów - CPV 09134100-8 2. Zamówienie polega na bieżącym tankowaniu pojazdów i sprzętu Zamawiającego na stacji paliw Wykonawcy z częstotliwością uzależnioną od bieżącego zużycia i potrzeb Zamawiającego. Paliwa musza posiadać aktualne świadectwa jakości na każdy rodzaj zamawianego paliwa wystawione nie wcześniej niż 2 miesiące przed upływem terminu składania ofert Jeżeli przedmiot zamówienia został opisany poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia należy rozumieć że zawsze w takim przypadku dopuszcza się oferty równoważne (to znaczy nie gorsze pod względem technicznym i jakościowym od wskazanych w opisie).

Inne osoby dla Wieczorek Marek (39 osób):