Kogo reprezentuje osoba

Wieczorek Teresa

w KRS

Teresa Wieczorek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Teresa
Nazwisko:Wieczorek
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1951 r., wiek 67 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Arciszewska Piontkowska Elżbieta, Bartkowska Alicja, Białkowski Marian Walenty, Brzozowska Eleonora, Bujnarowska Eugenia, Błaszczyk Helena, Czarnecka Hanna, Czyż Janusz Ignacy, Dobraczyńska Ewa Barbara, Firfas Stefania, Gucma Alina, Głowacka Alicja, Juszczak Antonina, Kalinowski Jan, Karwowski Stefan Jan, Kuban Jolanta Teresa, Kucharska Zofia, Lemańska Teresa Jolanta, Lenkiewicz Piontek Katarzyna Maria, Madetko Tadeusz, Majewski Zygmunt, Mazurek Kazimierz Marian, Ostrowska Elżbieta Joanna, Pawlus Leokadia, Pluta Krystyna, Poprawa Bogdan Idzi, Stefańska Regina, Stokowska Barbara, Szymkowiak Aleksandra, Łożyński Jan

  Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
  Tomasik Henryka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Dolnośląskie Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów, Wrocław − KRS 0000308846
 2. Fundacja Pomoc Dla Seniora Im. Dr Jadwigi Titz-kosko, Gdynia − KRS 0000244740
 3. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Warszawa − KRS 0000109984
 4. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dziewiątka W Puławach, Puławy − KRS 0000161601

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
 1. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Placówek Służby Zdrowia Lancet W Chełmie, Chełm − KRS 0000029887
 2. Fundacja Rozwój Sggw, Warszawa − KRS 0000138483
 3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Dąbrównie, Dąbrówno − KRS 0000052431
 4. Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Bielsko-biała − KRS 0000130859
 5. Pasmo Stowarzyszenie Wspierania Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej W Chełmie i Regionu, Chełm − KRS 0000148536
 6. Spółdzielnia Mieszkaniowa Perkoz W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000116782
 7. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wisła W Puławach, Puławy − KRS 0000139903

Powiązane przetargi (2 szt.):
 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu i wydawaniu gorącego posiłku podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzezinach.
  Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzezinach, Brzeziny
  rzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu i wydawaniu gorącego posiłku podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzezinach. Szacunkowa ilość wydawanych posiłków: 14 600 - 40 posiłków dziennie przez 365 dni.Podana ilość posiłków jest szacunkowa i służy jedynie obliczeniu ceny oferty i porównaniu ofert. Nie stanowi ona podstawy do roszczeń Wykonawcy w przypadku, gdy rzeczywista liczba przygotowywanych i wydawanych posiłków będzie mniejsza od szacunkowej, nie stanowi również podstawy do odmowy wykonania zamówienia w sytuacji kiedy liczba przygotowywanych i wydawanych posiłków będzie większa od szacunkowej. Przez gorący posiłek Zamawiający rozumie zupę z wkładką + pieczywo. Zupa musi być przygotowana od podstaw, na wywarach mięsnych, na bazie świeżych produktów z zachowaniem odpowiednich terminów ważności. Nie dopuszcza się przygotowywania zup z gotowych koncentratów (np. gotowe zupy w koncentracie, zupy w proszku bądź tzw. „gorące kubki”). Dostarczana jedna porcja zupy musi mieć pojemność z wkładką 0,485 l. Wkładka musi mieć wagę minimum 100 gram. Do jednej porcji zupy dostarcza się również jedną porcję chleba, który musi mieć wagę nie mniej niż 100 gram. Przygotowywane i wydane zupy muszą być urozmaicone. Przygotowywać i wydawać należy, co najmniej 10 rodzajów zup w okresie jednego miesiąca kalendarzowego. Zamawiający dopuszcza wydawanie posiłku na sobotę, niedzielę i święta w formie tzw. suchego prowiantu o wartości kalorycznej odpowiadającej gorącemu posiłkowi.
 2. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i wydanie wskazanym przez Ośrodek osobom codziennie gorącego posiłku - zupy z wkładką
  Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzezinach, Brzeziny
  Zupa musi być przygotowana od podstaw, na wywarach mięsnych, na bazie świeżych produktów z zachowaniem odpowiednich terminów ważności. Nie dopuszcza się przygotowywania zup z gotowych koncentratów (np. gotowe zupy w koncentracie, zupy w proszku bądź tzw. gorące kubki).
  Dostarczana jedna porcja zupy musi mieć pojemność z wkładką 0,485 l. Wkładka musi mieć wagę minimum 100 gram. Do jednej porcji zupy dostarcza, się również jedną porcję chleba, który musi mieć wagę nie mniej niż 100 gram. Przygotowywane i wydane zupy muszą być różnego rodzaju. Przygotowywać i wydawać należy, co najmniej 10 rodzajów zupy w okresie jednego miesiąca kalendarzowego.