Kogo reprezentuje osoba

Wieczorek Wojciech Andrzej

w KRS

Wojciech Andrzej Wieczorek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Wieczorek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1973 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Łódź (Łódzkie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Robert Radosław, Lenartowicz Michał Jakub, Zaorska Dorota Anna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaszczak Tadeusz, Włodarczyk Maciej Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szydłowski Janusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Caban Ewa, Koźbiał Leszek Bogusław, Kuś Artur Paweł, Niebrzydowski Krzysztof, Nowak Miłosław, Sjoblom Elżbieta, Stanisławski Wiesław Juliusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Znojkiewicz Bartosz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badowski Robert Radosław, Lenartowicz Michał Jakub, Zaorska Dorota Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 5po12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000625073
  2. Agat Finanse Sp. Z O.O., Łuczyce − KRS 0000569239
  3. Agencja Turystyczna Zawadzkie S.A., Katowice − KRS 0000410521
  4. Agrotech Rekultywacja Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000736370
  5. Angeline Cosmetics Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000324495
  6. Arta Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000605033
  7. Barracuda Cash Profit Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000365489
  8. Baster i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych, Kraków − KRS 0000362377
  9. Blitz Restrukturyzacje Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000107959
  10. Brand Avenue Co Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312499
  11. Brand Avenue Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266491
  12. Browar Wrężel Sp. Z O.O., Zarzecze − KRS 0000513483
  13. Carpatia S.A. Joint Venture, Będzin − KRS 0000237457
  14. Celmit Sp. Z O.O., Głowno − KRS 0000525315
  15. Centrum Dystrybucji Spożywczej Sp. Z O.O., Koluszki − KRS 0000592381
  16. Chłodnia Łódź - S.A., Łódź − KRS 0000187140
  17. Chłodnia Milagros Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000111950
  18. Chłodnie Baldi-iglokrak Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000238657
  19. Consulting Service Sp. Z O.O., Biskupice − KRS 0000172325
  20. Decimo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000656432
  21. Destino Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000497438
  22. Destino Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000504059
  23. Dorado Centrum Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000032567
  24. Efemes Sp. Z O.O., Radzymin − KRS 0000487198
  25. Elektrownie Wiatrowe Lubrza Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000300609
  26. Elektrownie Wiatrowe Nysa Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000298911
  27. Elektrownie Wiatrowe Wilamowa Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000299833
  28. Element Power Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000319981
  29. Etka - Śnieżka Dystrybucja Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000115723
  30. Firma Handlowa Jago S.A. Likwidacyjnej, Książenice − KRS 0000038011
  31. Fundacja Porozumienia Gospodarczego, Warszawa − KRS 0000373760
  32. Grupa Producentów Owoców i Warzyw - Trutnowy Sp. Z O.O., Trutnowy − KRS 0000400851
  33. Grupa Producentów Zbóż i Rzepaku - Trutnowy Sp. Z O.O., Trutnowy − KRS 0000401021
  34. Iglotex - Centrum Usług Wspólnych Sp. Z O.O., Skórcz − KRS 0000013463
  35. Iglotex - Łukasz Sp. Z O.O., Porosły − KRS 0000057908
  36. Iglotex Bielsko Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000143918
  37. Iglotex Dystrybucja Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000070462
  38. Iglotex Kraków Sp. Z O.O., Krzeszowice − KRS 0000011451
  39. Iglotex Poznań Sp. Z O.O., Dąbrowa − KRS 0000021700
  40. Iglotex S.A., Skórcz − KRS 0000287105
  41. Iglotex Sosnowiec Sp. Z O.O., Skórcz − KRS 0000138897
  42. Iglotex Wodzisław Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000265685
  43. Iglotex Zakopane Sp. Z O.O., Kościelisko − KRS 0000072122
  44. Inwest Bistro Sp. Z O.O., Skórcz − KRS 0000365273
  45. Kraina Siedmiu Życzeń Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397886
  46. Lmj Sp. Z O.O., Porosły − KRS 0000024715
  47. Park Bronisze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263479
  48. Przedsiębiorstwo Handlowe Bambi-baldi D. Zaorska Sp. J., Justynów − KRS 0000032199
  49. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Savoy Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000087033
  50. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A., Tarnów − KRS 0000028907

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adpol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023697
  2. Akcent Media Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000101357
  3. Aktis Media Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000192132
  4. Ams S.A., Warszawa − KRS 0000079299
  5. Angapol Sp. Z O.O., Bojszowy − KRS 0000120843
  6. Bb Investment Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000048454
  7. Chłodnia Milagros-baldi Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000252360
  8. Chłodnie Warszawskie Morspol S.A., Warszawa − KRS 0000036906
  9. Dimet - Zba Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000074838
  10. Dom Mediowy Media Concept Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044228
  11. Ekorec Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000294320
  12. Ekoterm 2000 Sp. Z O.O., Miasteczko Śląskie − KRS 0000183212
  13. Elektrociepłownia Tychy S.A., Tychy − KRS 0000071274
  14. Erpol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000074526
  15. Fabryka Aparatury Elektromedycznej Famed 1 S.A., Łódź − KRS 0000104485
  16. Family Frost Polska S.A., Książenice − KRS 0000382377
  17. Family Frost Polska Sp. Z O.O., Bieniewo Parcela − KRS 0000105730
  18. Fi Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000052854
  19. Frigo Logistics Sp. Z O.O., Żnin − KRS 0000008950
  20. Fundacja - Integracja Jpii, Łódź − KRS 0000327825
  21. Fundacja Bliżej Serca, Suszki − KRS 0000315988
  22. Fundacja Im. Wojskowej Akademii Medycznej, Łódź − KRS 0000024460
  23. Gastro Serwis Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000032501
  24. Gemino Przedsiębiorstwo Innowacyjno-usługowe Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000103602
  25. Holden Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000158991
  26. Hyperion Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000023910
  27. Hyperion Wschód Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024736
  28. Ice Cafe Concept Sp. Z O.O. W Lkwidacji, Warszawa − KRS 0000360514
  29. Idm Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041667
  30. Iglotex - Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000154719
  31. Iglotex Brokers Sp. Z O.O., Skórcz − KRS 0000025620
  32. Iglotex Malbork Sp. Z O.O., Malbork − KRS 0000274204
  33. Ika Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000106514
  34. Inforsys S.A., Radzymin − KRS 0000270907
  35. Innovations Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000298506
  36. Inwest Bistro Iii Sp. Z O.O., Skórcz − KRS 0000406759
  37. Inwest Bistro Iii Sp. Z O.O. Bis Spółka Komandytowo-akcyjna, Skórcz − KRS 0000441995
  38. Its-app Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000503106
  39. Its-app Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000392037
  40. Itsit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000478609
  41. Jago Logistyka S.A., Książenice − KRS 0000372579
  42. Kamex Sp. Z O.O., Zabierzów − KRS 0000036428
  43. Kopalnia Piaskukuźnica Warężyńska S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000133137
  44. Marine Harvest Polska S.A., Sopot − KRS 0000293627
  45. Międzynarodowy Instytut Zaawansowanych Technologii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000213453
  46. Mostostal-export-dom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007934
  47. Nowa Chłodnia Łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000398453
  48. S1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000311152
  49. Spółdzielnia Mieszkaniowa Byt W Otwocku, Otwock − KRS 0000192152
  50. Zakład Budowy Maszyn Zremb - Chojnice S.A., Chojnice − KRS 0000078076

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawy ogólnych artykułów spożywczych w tym zup, sosów, wody i soków oraz produktów mącznych dla OSSW w Kulach Oddział Zamiejscowego w Sulejowie.
    Zamawiający: Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach, Popów
    zadanie nr 1 - dostawy artykułów spożywczych dla OSSW w Kulach Oddział Zamiejscowy w Sulejowie: l.p. Nazwa artykułu j.m. Ilość
    1 Kasza jęczmienna pęczak kg 150
    2 Kasza jęczmienna kg 50
    3 Kasza manna kg 30
    4 Makaron gruby kg 500
    5 Makaron nitki kg 100
    6 Mąka pszenna kg 250
    7 Mąka ziemniaczana kg 30
    8 Płatki czekoladowe kg 150
    9 Płatki kukurydziane kg 120
    10 Ryż biały kg 70
    11 Ryż paraboliczny kg 200
    12 Groch łuskany połówki kg 100
    13 Fasola biała Jaś kg 230
    14 Kasza gryczana kg 150
    15 Zacierki kg 30
    16 Groszek ptysiowy kg 40
    17 Grzanki kg 40
    18 Herbata expresowa kg 100
    19 Herbata expresowa kg 10
    20 Napój kakaowy kg 24
    21 Kawa naturalna kg 10
    22 Kawa rozpuszczalna kg 20
    23 Ketchup kg 300
    24 Cukier kg 1300
    25 Miód porcjowany kg 30
    26 Majonez dekoracyjny l 200
    27 Żurek w płynie l 150
    28 Musztarda delikatesowa stołowa kg 150
    29 Olej roślinny popularny l 600
    30 Śliwki suszone kalifornijskie kg 10
    31 Rodzynki kg 10
    32 Wafelek w czekoladzie szt. 3000
    33 Rogal z nadzieniem kg 90
    34 Paluszki solone kg 5
    35 Ananas w syropie kg 90
    36 Brzoskwinie w syropie kg 60
    37 Groszek konserwowy kg 60
    38 Koncentrat buraczany l 10
    39 Koncentrat pomidorowy kg 200
    40 Kukurydza konserwowa kg 60
    41 Ogórek kiszony kg 100
    42 Ogórek konserwowy kg 600
    43 Papryka konserwowa kg 500
    44 Pieczarki marynowane kg 80
    45 Seler konserwowy łagodny kg 80
    46 Dżem niskosłodzony kg 450
    47 Kapusta kiszona kg 800
    48 Chrzan tarty kg 10
    49 Fasola konserwowa czerwona kg 50
    50 Przecier ogórkowy kg 100
    51 Szczaw konserwowy kg 60
    52 Pasztet drobiowy kg 150
    53 Konserwa mięsna kg 60
    54 Przyprawa do potraw uniwersalna kg 150
    55 Gałka muszkatołowa kg 1
    56 Żelatyna spożywcza kg 3
    57 Cynamon kg 1
    58 Delikata do ryb kg 6
    59 Delikata do kurczaka kg 10
    60 Liść laurowy kg 1
    61 Majeranek kg 3
    62 Ocet spirytus. 10% l 30
    63 Papryka mielona słodka kg 1
    64 Pieprz czarny mielony kg 10
    65 Pieprz czarny cały kg 3
    66 Przyprawa do zup w płynie uniwersalna typu Winiary kg 200
    67 Ziele angielskie kg 5
    68 Kwasek cytrynowy kg 3
    69 Przyprawa curry kg 3
    70 Sól jodowana kg 350
    71 Czosnek granulowany kg 1
    72 Cukier waniliowy kg 1
    73 Syrop owocowy l 30
    74 Herbatniki kg 50
    75 Ciastka kruche kg 50
    76 Sałatka szwedzka kg 350
    77 Sałatka wielowarzywna kg 350
    78 Sałatka obiadowa kg 350
    79 Kapusta czerwona konserwowa kg 350
    80 Sałatka z buraczków kg 300
    81 Ćwikła z chrzanem kg 50
    82 Jabłka prażone kg 60
    83 Grzyby suszone kg 3
    84 Galaretka kg 50
    85 Budyń kg 50

    zadanie nr 2 dostawy zup i sosów dla OSSW w Kulach Oddział Zamiejscowy w Sulejowie : L.P Nazwa artykułu j. m Ilość
    1 Barszcz biały Knorr lub równoważny kg 10
    2 Sos pieczeniowy Knorr lub równoważny kg 5
    3 Sos grzybowy Knorr lub równoważny kg 5
    4 Sos z zielonym pieprzem Knorr lub równoważny kg 8
    5 Sos do makaronu Carbonara Knorr lub równoważny kg 15
    6 Sos do makaronu Bolognese Knorr lub równoważny kg 20
    7 Bulion grzybowy kg 2
    8 Bulion drobiowy Knorr lub równoważny kg 10
    9 Bulion wołowy Knorr lub równoważny kg 10
    10 Sosy sałatkowe Knorr lub równoważne kg 15
    11 Sosy deserowe Carte d or lub równoważne kg 15
    12 Zupa pieczarkowa Knorr lub równoważna kg 15
    13 Zupa porowa Knorr lub równoważna kg 15
    14 Zupa brokułowa Knorr lub równoważna kg 15
    15 Zupa cebulowa Knorr lub równoważna kg 10
    16 Krem z borowików Knorr lub równoważna kg 15

    zadanie nr 3 dostawy wody i soków OSSW w Kulach Oddział Zamiejscowy w SulejowieL.P Nazwa artykułu j.m. Ilość
    1 Naturalna woda mineralna niegazowana / gazowana 0,50 litra litr 800
    2 Naturalna woda mineralna niegazowana/gazowana 1,50 litra litr 2000
    3 Naturalna woda mineralna niegazowana 5 litrów litr 3000
    4 Sok owocowy 200 ml litr 400
    5 Napoje owocowe litr 400

    zadanie nr 4 dostawy produktów mącznych dla OSSW w Kulach Oddział Zamiejscowy w Sulejowie: 1 Pierogi kg 500
    2 Kopytka - kluski ziemniaczane kg 100
    3 Krokiety kg 300
    4 Naleśniki kg 500
    5 Kluski śląskie kg 100
    6 Kartacze kg 300
    7 Kartacze z mięsem kg 300
    8 Pyzy z mięsem kg 300
    9 Knedle kg 200

Inne osoby dla Wieczorek Wojciech Andrzej (92 osoby):