Kogo reprezentuje osoba

Wilk Agnieszka Monika

w KRS

Agnieszka Monika Wilk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Agnieszka
Drugie imię:Monika
Nazwisko:Wilk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1976 r., wiek 44 lata
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Rumia (Pomorskie), Łódź (Łódzkie), Żukowo (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aniszewski Adam Edmund, Bastian Wacław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bastian Ludmiła
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzek Dariusz, Stocki Aleksander Wiktor

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Majcher Andrzej Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krasińska Anna Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Okoń Małgorzata
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sawicka Krystyna, Sawicki Stanisław Czesław, Sawicki Sławomir Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilk Agnieszka
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Canowiecki Krzysztof Andrzej, Kaczorowski Janusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dawidowicz Piotr Paweł, Malc Bogdan, Matyka Ryszard, Matyka Łukasz Dariusz, Salak Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skrzypkowski Dariusz Wincenty
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Dorota Barbara, Gołuński Patryk Dominik, Gołuński Piotr Łukasz, Stocki Aleksander Wiktor
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szwarc Małgorzata Tatiana

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szwarc Bogusława Teresa
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Głowacki Maciej, Niemyski Paweł Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobczyk Rafał Tomasz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kołakowski Wojciech Zbigniew, Marton Andrzej Janusz, Niebrzydowski Krzysztof, Niezgoda Zaremba Agnieszka Beata, Strzelczyk Adrian Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Znojkiewicz Bartosz Marcin
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ahl Elżbieta, Drewnicki Rafał Wojciech, Faruga Zygmunt, Miłosz Sylwia Mirosława, Zdunek Ewelina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Faczyński Piotr Maria
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nawrocki Andrzej Tadeusz, Przyklang Iwar Jan

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kobiela Piotr Sebastian, Kobiela Stanisław, Papierski Marek, Skawiński Janusz Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ryncarz Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Went Eliza

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Osipów Andrzej Leon
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fleming Marian Józef, Naczk Izabela Barbara, Pionka Romuald Jerzy, Taterra Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiczkowski Zdzisław Franciszek
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chromniak Przybyła Ewa Maria, Stefaniak Dorota Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kokot Barbara
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szitenhelm Ewa, Szitenhelm Mirosław, Wilbik Zbigniew Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gockowski Wiesław Antoni
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Andrzej Robert, Daszuta Łukasz Stanisław, Frankowski Jarosław Wojciech, Klein Joachim Maria, Swoboda Michał Jan, Wicherek Tomira Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wicherek Tomira Jolanta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kostrubiec Kazimierz Czesław, Kostrubiec Teresa Wanda

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marczak Barbara
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skamaj Halina Teresa
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sawicka Krystyna, Sawicki Stanisław Czesław, Sawicki Sławomir Radosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilk Agnieszka
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dajnowicz Maciej Ryszard, Mueller Adam Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chabowski Edward
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szwarc Małgorzata Tatiana

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szwarc Bogusława Teresa
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mystkowski Artur Robert, Smoliński Łukasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2p Solution Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000738087
  2. 4 Kolory Idea Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna Likwidacyjnej, Łódź − KRS 0000405378
  3. A B Drob Sp. Z O.O., Żukowo − KRS 0000031662
  4. Abantia Polska Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000315608
  5. Aero-solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333502
  6. Arc Farmacja Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000149400
  7. Arc-invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000434032
  8. Artmare Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000346675
  9. Atem-polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000019400
  10. Axians Networks Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080866
  11. Bet - Bud Transport Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000399503
  12. Bet-bud Kruszywa Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Wiślinka − KRS 0000287156
  13. Bet-bud Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wiślinka − KRS 0000308836
  14. Bfb-invest Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000462791
  15. Biuro Projektów i Usług Technicznych Elprotor - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000055695
  16. Bmmr Investments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000537054
  17. Brainshake More Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000339301
  18. Bubble Tea Al Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000475821
  19. Bubble Tea Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000403964
  20. Bubble Tea Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000407765
  21. Cegelec Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000111348
  22. Centralny Ośrodek Żeglarstwa Im. Andrzeja Benesza Sp. Z O.O., Trzebież − KRS 0000140466
  23. Ces Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdańsk − KRS 0000207985
  24. Deseo Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000496979
  25. Df Private - Doradcy Finansowi Sp. Z O.O., M. St. Warszawa − KRS 0000399086
  26. Dg-plus Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Władysławowo − KRS 0000246444
  27. Dms Granit Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000518852
  28. Dms Granit Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000593243
  29. Drukarnia Spartan Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000331385
  30. Dwór Admirała Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Straszyn − KRS 0000325655
  31. Eco Blue Energy Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000436042
  32. Eco Investment Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000438324
  33. Ekspresja Smaku Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000359967
  34. Etka - Śnieżka Dystrybucja Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000115723
  35. Eurofoods Pogódki Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kartuzy − KRS 0000046212
  36. Eurotransnet Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000514704
  37. Fasthouse Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000407796
  38. Feniks Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Reda − KRS 0000410985
  39. Firma Handlowa Jago S.A. Likwidacyjnej, Książenice − KRS 0000038011
  40. Firma Handlowa Kolanko Sp. J. Marek Papierski Janusz Skawiński, Chwaszczyno − KRS 0000005489
  41. Firma Handlowa Macro Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000295897
  42. First Commonwealth Financial S.A., Warszawa − KRS 0000416713
  43. Food - Trading S.A., Gdańsk − KRS 0000360670
  44. Fota S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000047702
  45. Fundacja Pomóżmy Razem, Tczew − KRS 0000223110
  46. Gdańsk Fishing Company Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000215975
  47. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej, Gdynia − KRS 0000479257
  48. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Dębno − KRS 0000114494
  49. Grupa Inwestycyjna Karpaty Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000434208
  50. Hevelius Development Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000289031

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4 Kolory Idea Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392075
  2. Agencja Ochrony Wena S.A., Gdańsk − KRS 0000158928
  3. Aircom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000153272
  4. Altum Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000457917
  5. Amber Gold S.A., Gdańsk − KRS 0000415403
  6. Aronija Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000476338
  7. Artgraph Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000078585
  8. Artgraph Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000424583
  9. Astor Sp. Z O.O., Jastrzębia Góra − KRS 0000106293
  10. Atem Engineering Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000059653
  11. Atom Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000067978
  12. Baby Boom Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000199814
  13. Baltic Rest Sp. Z O.O., Chłapowo − KRS 0000590950
  14. Baltic Sport Travel Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000415867
  15. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  16. Brainlab Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000422409
  17. Bs Konsulting Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000167626
  18. Calanbau Tpi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061372
  19. Chłodnia Łódź - S.A., Łódź − KRS 0000187140
  20. Cle Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000223375
  21. Cognor Górnośląski Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000251440
  22. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  23. Contact Plus Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000163074
  24. Cremonini Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000080270
  25. Dsg S.A., Kartuzy − KRS 0000147779
  26. Dsg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056362
  27. Elektromontaż Wschód Sp. Z O.O., Łyski − KRS 0000074372
  28. Eltis Invest Sp. Z O.O., Janki − KRS 0000474098
  29. Eurotel S.A., Gdańsk − KRS 0000258070
  30. Family Frost Polska S.A., Książenice − KRS 0000382377
  31. Family Frost Polska Sp. Z O.O., Bieniewo Parcela − KRS 0000105730
  32. Fin Skog Geomatics International Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000059149
  33. Forum 55 Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000208221
  34. Futurion 1 S.A., Warszawa − KRS 0000087257
  35. Gama-gastro Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000111536
  36. Gdańskie Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Technicznymi Elmet Przedsiębiorstwo Państwowe, Gdańsk − KRS 0000117396
  37. Geosat Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000213217
  38. Gminne Wodociągi i Kanalizacja Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000152856
  39. Grupa Kapitałowa Bomi Centrala Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000369987
  40. Halofarmacja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000293810
  41. Heveliusa 11 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000521851
  42. Hurtownia Wakat A.krasiński - Spółka Komandytowa Likwidacyjnej, Rumia − KRS 0000201775
  43. Hydromex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Czymanowo − KRS 0000094708
  44. Ice Cafe Concept Sp. Z O.O. W Lkwidacji, Warszawa − KRS 0000360514
  45. Jago Logistyka S.A., Książenice − KRS 0000372579
  46. Klewed Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000437899
  47. Kolanko - Pri Sp. Z O.O., Starogard Gdański − KRS 0000141305
  48. Kolanko Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000252498
  49. Kolanko Sp. Z O.O. Grupa Sbs Spółka Komandytowa, Chwaszczyno − KRS 0000614196
  50. Kontenery Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000048051


Inne osoby dla Wilk Agnieszka Monika (33 osoby):