Kogo reprezentuje osoba

Wilk Andrzej Maria

w KRS

Andrzej Maria Wilk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Wilk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1948 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Grudziądz (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:10 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziubak Stanisław Marek, Fersztorowski Maciej, Gajewski Ryszard, Kiersnowski Jakub, Lesiński Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoskot Krzysztof Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arendarska Jolanta, Bajduszewski Henryk, Bolkowski Stanisław, Chojak Ryszard Józef, Dąbrowski Zbigniew, Grzybowski Jan Bolesław, Grzywacz Marek Wojciech, Hering Mieczysław Hieronim, Jakubowski Kazimierz Stanisław, Jasiona Janusz Bogusław, Kaproń Henryk, Kołakowski Tomasz Eugeniusz, Królikowski Czesław, Kłodos Janusz, Lange Zbigniew Leszek, Lubczyński Zbigniew Władysław, Mieczkowski Grzegorz Wojciech, Nowak Józef, Nowosad Lech Jan, Oprocha Jerzy Jan, Partyga Sławomir, Pawłowski Andrzej Sławomir, Sosnowski Mirosław Stanisław, Strzałka Jan, Tomczyk Zbigniew, Woliński Krzysztof Waldemar, Żurawski Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zięba Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baciński Grzegorz Henryk, Ciołek Rafał, Daniewska Jolanta Maria, Grabiński Andrzej Mieczysław, Kaszewska Anna Franciszka, Kluza Stanisław Mateusz, Krajewska Hofman Wanda Maria, Kłosiewicz Przemysław Marian, Kłosiewicz Łucja, Majewski Wiesław Maria, Makowski Tomasz Artur, Moćko Andrzej, Murzański Stanisław Roman, Perepeczko Barbara Danuta, Ulrych Ewa Sylwia, Winek Dariusz Rafał, Wy-socki Wiesław Jan, Zielińska Marta, Żółtowska Zofia Anna, Łypacewicz Grażyna Julia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łytko Michał Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brudziński Andrzej Adam, Czajka Andrzej Stefan, Gracki Sławomir, Kwiatkowska Kawa Danuta Małgorzata, Marszałek Mieczysław, Wiśniewska Gabriela
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Leszek Stanisław, Czarnota Bazior Krzysztofa, Góral Bożena Zofia, Grabowski Jan Jerzy, Kaczor Paweł, Kardasz Ryszard, Komorowska Irena, Krystowski Krzysztof, Mirosz Edward, Natkański Stanisław Zygmunt, Pędzich Maciej, Podwysocki Jacek Stanisław, Prus Bartłomiej, Rdzanek Irena, Siatkowski Wojciech, Szymborski Artur, Wierzbowska Marlena, Wodyński Bogumił, Zielińska Patrycja

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łączyński Krzysztof
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Tadeusz, Dufrene Roman Eugeniusz, Jarosiński Gaweł Roman, Kantecki Henryk Andrzej, Kardasz Ryszard, Modelski Jan, Mordzonek Maj Zygmunt, Orlik Adam, Potyra Jakacka Jolanta, Przewoźniak Anna, Sekściński Sławomir, Zielińska Patrycja Małgorzata, Żuchowski Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łączyński Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agatis-instalacje Sp. Z O.O., Łomianki − KRS 0000519232
  2. Altimex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141905
  3. Animar Maria i Włodzimierz Kałka Sp. J., Janówek − KRS 0000248712
  4. Apteka Oliwska Aronija Sp. Z O.O. Sp. J., Warszawa − KRS 0000377641
  5. Biała Róża Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000356978
  6. Biosana Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291670
  7. Biuro Projektowe Energetyka Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000178693
  8. Columbus Energy S.A., Kraków − KRS 0000373608
  9. Comtra Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000389258
  10. Crassus Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000526712
  11. Developer House Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Warszawa − KRS 0000109996
  12. Diamondon Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000487805
  13. Eqlibrium Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000712820
  14. Eqlibrium Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000475240
  15. Euless Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000501893
  16. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  17. Federacja Firm Lotniczych Bielsko, Kaniów − KRS 0000257988
  18. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelna Organizacja Techniczna, Warszawa − KRS 0000052494
  19. Federacja Stowarzyszeń Rezerwistów i Weteranów Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000125381
  20. Fundacja Bitwy Warszawskiej 1920, Warszawa − KRS 0000515728
  21. Fundacja Budowy Pomnika - Muzeum Bitwy Warszawskiej i Wojny Polsko - Bolszewickiej 1920 R., Warszawa − KRS 0000263693
  22. Fundacja Im.gabriela Narutowicza, Warszawa − KRS 0000188293
  23. Fundacja Instytut Myśli Społecznej, Lublin − KRS 0000554501
  24. Fundacja Instytut Rozwoju Edukacji Obywatelskiej, Warszawa − KRS 0000469532
  25. Fundacja Józefa Szaniawskiego, Warszawa − KRS 0000443664
  26. Fundacja Lux In Oriente - Lux Ex Oriente, Poznań − KRS 0000516177
  27. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Im. Jana Amosa Komeńskiego W Lesznie, Leszno − KRS 0000153535
  28. Fundacja Na Rzecz Utworzenia Uniwersytetu Częstochowskiego, Częstochowa − KRS 0000018272
  29. Fundacja Nadzieja, Sulejówek − KRS 0000485570
  30. Fundacja Polonia Restituta, Warszawa − KRS 0000191528
  31. Fundacja Pro Academia Narolense, Narol − KRS 0000146978
  32. Fundacja Rozwoju Lotnictwa Zefir, Kaniów − KRS 0000705765
  33. Fundacja Skarby Narodu, Warszawa − KRS 0000462425
  34. Fundacja Stypendialna Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Warszawa − KRS 0000057027
  35. Fundacja Sztuki Współczesnej Paleta Marii Wollenberg-kluza, Warszawa − KRS 0000121894
  36. Fundacja Walczącym O Niepodległość, Wyklętych, Pokrzywdzonych, Internowanych, Więzionych, Warszawa − KRS 0000471774
  37. Fundacja Wiedza i Sumienie, Warszawa − KRS 0000235820
  38. Fundacja Wspierania Kultury Pro Polonia, Warszawa − KRS 0000363059
  39. Fundacja Żołnierzy Wyklętych, Warszawa − KRS 0000284505
  40. Golbex Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000515802
  41. Green Operator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000497630
  42. Haltia Sp. Z O.O., Radzymin − KRS 0000340172
  43. Hornigold Reit S.A., Katowice − KRS 0000363689
  44. Ik Housing Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Michałowice − KRS 0000207061
  45. Instytut Debaty Eksperckiej i Analiz - Quant Tank Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000745216
  46. Instytut Im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego. Stowarzyszenie Historyczno-społeczne, Warszawa − KRS 0000430084
  47. Iton Society Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421275
  48. Itss (information Technology Solutions And Services)europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276662
  49. Ivy Consultants Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000744818
  50. J.k.inwest Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Józefosław − KRS 0000026473

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aeroklub Warszawski, Warszawa − KRS 0000162175
  2. Agencja Kapitałowo Rozliczeniowa S.A., Warszawa − KRS 0000055912
  3. Agencja Ochrony Pho Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130932
  4. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  5. Appaloosa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000012182
  6. Autoarenda Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000452472
  7. Autosan Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000199916
  8. Avio Polska Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000002594
  9. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  10. Bbpt S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000290448
  11. Bfi Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028435
  12. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  13. Casino Gold Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000263651
  14. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  15. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  16. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  17. Chempro Sp. J. Fersztorowski i Wspólnicy, Mysłowice − KRS 0000263998
  18. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  19. Crist S.A., Gdynia − KRS 0000363752
  20. Dynamic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000315386
  21. Eko-diesel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009064
  22. Elektro-optyczne Produkty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000494722
  23. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  24. Ewk/wzi Sp. Z O.O., Dęblin − KRS 0000038203
  25. Fabryka Broni Łucznik - Radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000031426
  26. Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica S.A., Bielsko-biała − KRS 0000110322
  27. Fabryka Transformatorów W Żychlinie Sp. Z O.O., Żychlin − KRS 0000062242
  28. Famur Famak S.A., Kluczbork − KRS 0000076547
  29. Fashion Group Retail Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336875
  30. Fundacja Centrum Innowacji Fire, Warszawa − KRS 0000118071
  31. Fundacja Dla Polski, Warszawa − KRS 0000039342
  32. Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka Im.św. Józefa Kalasancjusza, Warszawa − KRS 0000120773
  33. Fundacja Pol Rating, Warszawa − KRS 0000722272
  34. Fundacja Polskiej Grupy Zbrojeniowej, Warszawa − KRS 0000667056
  35. Fundacja Radość Budowania Warszawa, Warszawa − KRS 0000098187
  36. Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne Telkom-telmor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000054399
  37. Glaxosmithkline Pharmaceuticals S.A., Poznań − KRS 0000014494
  38. Global Business Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000163647
  39. Globex Sp. Z O.O., Zawodne − KRS 0000393300
  40. Glucotronic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000502557
  41. Gorzów Wagony Sp. Z O.O., Gorzów Wielkopolski − KRS 0000048959
  42. Grupa Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol S.A., Grzybów − KRS 0000185170
  43. Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A., Police − KRS 0000015501
  44. Huta Stalowa Wola s.a., Stalowa Wola − KRS 0000004324
  45. Impel Catering Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000013879
  46. Impel Facility Services Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000005901
  47. Infostrady Polskie Sp. Z O.O., Wola Dębińska − KRS 0000056816
  48. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000072093
  49. Kapropol Sp. Z O.O., Wólka Kozodawska − KRS 0000133114
  50. Kredyt Bank S.A., Warszawa − KRS 0000019597

Powiązane przetargi (10 szt.):
  1. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA NA DOSTAWĘ: SPECJALISTYCZNYCH PRZYRZĄDÓW OPTYCZNYCH
    Zamawiający: Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia, Zielonka
    Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę do siedziby zamawiającego fabrycznie nowych, sprawne technicznie, z pełnym standardowym wyposażeniem, specjalistycznych przyrządów optycznych tj.:
    noktowizyjny celownik strzelecki PCS-5M/B w ukompletowaniu umożliwiającym montaż na karabinku BERYL (szyna Picatinny, bębenek do BERYLA) - 1 kpl.
    monokular noktowizyjny MU-3A do karabinka BERYL w ukompletowaniu umożliwiającym montaż na karabinku BERYL i na hełmie - 1 kpl.
    Wymaga się, aby dostawcą był producent lub autoryzowany przedstawiciel.
    Dostawa powinna obejmować:
    dostarczenie przedmiotu zamówienia na koszt wykonawcy dostarczenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz deklaracje zgodności CE na dostarczone podzespoły
    Szczegółowe wymagania techniczne oraz informacje uzupełniające dot. przedmiotu zamówienia:
    Wyroby powinny zostać objęte odbiorem technicznym realizowanym
    w obecności i pod nadzorem 15 RPW zgodnie z wymaganiami AQAP 2131.
    odbiór techniczny na podstawie Warunków Technicznych opracowanych przez PCO S.A.
  2. świadczenie na rzecz jednostek wojskowych lotnictwa Sił Zbrojnych RP oraz jednostek zabezpieczenia logistycznego usług serwisowych gogli noktowizyjnych PNL-3.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228 Wydział Techniki Lotniczej, Kutno
    świadczenie na rzecz jednostek wojskowych lotnictwa Sił Zbrojnych RP oraz jednostek zabezpieczenia logistycznego usług serwisowych gogli noktowizyjnych PNL-3.
  3. Dostawa Testera Zdolności Rozdzielczej TZR, nr części 32790701-00 w wersji stacjonarnej do sprawdzania urządzeń noktowizyjnych
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa Testera Zdolności Rozdzielczej TZR, nr części 32790701-00 w wersji stacjonarnej do sprawdzania urządzeń noktowizyjnych. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do Odbiorcy: Jednostka Wojskowa 4228, Rejonowe Warsztaty Techniczne Żurawica , ul. Wojska Polskiego 24, 37-701 Żurawica
  4. Dostawa części do noktowizji lotniczej nr sprawy 25/ZP/2013
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 2573, Zgierz
    Przedmiotem jest dostawa części do noktowizji lotniczej nr sprawy 25/ZP/2013 .
  5. Dostawa części do noktowizji lotniczej numer sprawy 25 /ZP/2013 .
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 2573, Zgierz
    Przedmiotem zamówienia (nr sprawy 25/ZP/2013) jest dostawa części do noktowizji lotniczej .
  6. Serwisowanie gogli noktowizyjnych
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228 Wydział Techniki Lotniczej, Kutno
    Swiadczenie na rzecz jednostek wojskowych lotnictwa Sił Zbrojnych RP usług serwisowych gogli noktowizyjnych PNL-3
  7. Dostawa zestawu przyrządów justerskich w wersji stacjonarnej.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu przyrządów justerskich w wersji stacjonarnej:przyrząd UJ-3,przyrząd S386-J3, uchwyt S364-PM67, uchwyt S365-PM2 ,ilość: 1 komplet.
  8. Dostawa technicznych środków materiałowych - zakup części zamiennych do sprzętu optyczno-noktowizyjnego
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4228, Kraków
    Dostawa technicznych środków materiałowych - zakup części zamiennych do sprzętu optyczno-noktowizyjnego. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem 5 zadań. Zadanie nr 1 - lornetka noktowizyjna NPL
    Zadanie nr 2 - Gogle noktowizyjne PNL-2A, PNL-2AD
    Zadanie nr 3 - Noktowizor MU-3
    Zadanie nr 4 - Celownik noktowizyjny PCS-5
    Zadanie nr 5 - Celownik noktowizyjny PCS-6
  9. Zakup testera zdolności rozdzielczej do sprawdzania i oceny stanu technicznego sprzętu noktowizyjnego dla 12 Rejonowych Warsztatów Technicznych.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 2414, Warszawa
    Zakup testera zdolności rozdzielczej do sprawdzania i oceny stanu technicznego sprzętu noktowizyjnego dla 12 Rejonowych Warsztatów Technicznych - szt. 1
  10. DOSTAWA SYSTEMU ŁACZNOŚCI F@STNET DOSTAWA SYSTEMU OSTRZEGANIA PRZED OŚWIETLENIEM LASEROWYM DOSTAWA ZESTAWU VIDEOKONFERENCYJNEGO
    Zamawiający: Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa
    1) Zadanie Nr 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa radiostacji plecakowej F@STNET wraz z ukompletowaniem (kpl. 1) oraz radiostacji pokładowej F@STNET wraz z ukompletowaniem (kpl. 1). 2) Zadanie Nr 2 Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu ostrzegania przed oświetleniem laserowym (kpl. 1) wyposażonego w jedną głowicę fotodetekcyjną, zapewniającą wykrywanie zagrożeń związanych z opromieniowaniem laserowym w górnej półsferze. Przestrzeń obserwacji podzielona na strefy, ukształtowane poprzez diafragmowanie pół widzenia poszczególnych fotodetektorów. Całkowitą autonomię w zakresie zasilania oraz logiki działania (wyznaczanie kierunku wykrytego opromieniowania), możliwość transmisji danych do systemu nadrzędnego. 3) Zadanie Nr 3 Przedmiotem zamówienia jest dostawa telewizora 3D LED wraz z mocowaniem do ściany (kpl. 1), kamer internetowych Full HD (szt. 2) oraz kabli HDMI 3m (szt. 3).

Inne osoby dla Wilk Andrzej Maria (86 osób):