Kogo reprezentuje osoba

Wilk Ferdynand

w KRS

Ferdynand Wilk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ferdynand
Nazwisko:Wilk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1943 r., wiek 76 lat
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Kraków (Małopolskie), Pyskowice (Śląskie), Strzegom (Dolnośląskie), Zabrze (Śląskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Huzarewicz Marek Henryk, Karmazyn Elżbieta Krystyna, Wójcik Anna Beata, Wójcik Janusz Czesław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baron Katarzyna Marta, Biełous Adam Tomasz, Chęciński Grzegorz Piotr, Ciepaj Marek Janusz, Fitrzyk Tadeusz, Grabowski Jacek Jan, Hernik Zbigniew Stanisław, Huzarewicz Marek Henryk, Karcz Dariusz Jan, Karmazyn Elżbieta Krystyna, Klufas Tadeusz Józef, Kotwica Edward, Kubacki Wiesław, Olejarz Mirosław Rafał, Piątek Zbigniew, Robert Henryk, Sajak Barbara, Sitarz Stanisław, Wojcieszak Zbigniew, Wójcik Anna Beata, Wójcik Janusz Czesław, Wójcik Tomasz Marcin, Włoczyk Tomasz Ireneusz, Łosiak Włodzimierz Jacek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cofałka Marian, Czerniawski Henryk, Glanowski Wiesław, Krępa Marek, Pucek Zbigniew, Szabłowska Jaskuła Bożena, Szczepański Józef, Waniołek Bogdan, Zaciera Lech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pyrek Irena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bronicki Andrzej Bronisław, Cebula Andrzej Tadeusz, Ćwik Jan Józef, Huzarewicz Marek Henryk, Karmazyn Elżbieta Krystyna, Kuchna Adam, Kuczek Wacław Józef, Misiak Kazimiera Helena, Pucek Zbigniew Bolesław, Ropa Edward Łukasz, Witewska Julitta Danuta, Wójcik Anna Beata, Wójcik Janusz Czesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Paweł Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duda Kazimiera Teresa, Husakowski Stanisław, Kowalski Lucjan, Leśnik Kazimierz Marian, Machcińska Beata Barbara, Stefaniuk Andrzej, Wachowicz Arkadiusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojanowska Joanna Kamila, Czerniawski Henryk, Czuban Zbigniew Andrzej, Czubiński Michał, Glanowski Wiesław, Miera Urszula, Molas Małgorzata Ewa, Musiolik Kazimierz Roman, Pucek Paweł Piotr, Pucek Zbigniew Bolesław, Purzycki Leszek Jan, Sajak Barbara Maria, Szabłowska Jaskuła Bożena Maria, Szołtysik Piotr Józef, Wójcik Janusz Czesław, Zaciera Lech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrzejczak Iwona Ewa, Huzarewicz Marek Henryk, Krukowska Anna, Pilarski Tomasz, Wajs Jarosław Mariusz, Wiśniewska Dorota, Wójcik Anna, Wójcik Janusz, Wysoczański Artur
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cofałka Marian, Glanowski Wiesław, Krępa Marek Mieczysław, Sajak Barbara, Waniołek Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Serwecińska Teresa
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cukiernik Zbigniew Marek, Czernik Adam, Husakowski Stanisław Andrzej, Jaworski Wojciech, Kryj Teresa Maria, Mehlich Edward Jacek, Pawlik Wiktor Kazimierz, Pucek Paweł Piotr, Pucek Zbigniew, Szabłowska Jaskuła Bożena
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Huzarewicz Marek Henryk, Karmazyn Elżbieta Krystyna, Wójcik Anna Beata, Wójcik Janusz Czesław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biliński Andrzej, Duda Kazimiera, Goryczka Ryszard, Husakowski Stanisław, Nowak Jan Marian, Stefaniuk Andrzej, Wachowicz Arkadiusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerniawski Henryk, Glanowski Wiesław, Kusior Andrzej Marian, Pawlik Wiktor Kazimierz, Pucek Zbigniew, Skalczyński Marek Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pindel Ireneusz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ćwik Jan Józef, Grabowska Małgorzata Izabella, Huzarewicz Marek Henryk, Ropa Edward Łukasz, Wajs Jarosław Mariusz, Wawrzykowski Stanisław Kazimierz, Wójcik Janusz Czesław
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duda Kazimierz, Jaworski Wojciech, Murzyn Janusz, Nowak Jan Marian, Stefaniuk Andrzej, Wachowicz Arkadiusz
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borodzicz Zbigniew, Cofałka Marian, Glanowski Wiesław, Przygoda Grzegorz Adam, Wereszczak Tadeusz Jerzy
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duda Kazimiera Teresa, Kusior Andrzej Marian, Lasiński Janusz, Murzyn Janusz, Płachetko Marek Janusz, Stefaniuk Andrzej, Wachowicz Arkadiusz
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojanowska Joanna Kamila, Czerniawski Henryk, Czubiński Michał, Glanowski Wiesław, Hedderich Alexander, Karbownik Andrzej, Miera Urszula, Muller Rudolf, Nędza Violetta Sylwia, Olender Mieczysław Kazimierz, Paprotny Zbigniew Jan, Pucek Paweł Piotr, Pucek Zbigniew Bolesław, Reichel Matthias, Sajak Barbara Maria, Sitarz Marek, Tajduś Antoni, Turek Marian Czesław, Wójcik Janusz Czesław, Wolff Christoph, Włoczyk Tomasz Ireneusz, Zaciera Lech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Werner Hans-georg
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jurczyk Jacek, Karbownik Andrzej, Karmazyn Elżbieta, Kasprzyk Michał, Malinowski Roman, Saratowicz Mariusz Henryk, Świtoński Eugeniusz, Wątroba Małgorzata, Wójcik Janusz Czesław, Wójcik Tomasz Marcin, Włoczyk Tomasz Ireneusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Aleksandra Teresa

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akademia Edukacji Europejskiej Z Siedzibą W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000004513
  2. Aqua - Viking Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000066319
  3. Be Public Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000361922
  4. Bissmyk Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000064305
  5. Bissmyk Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Szczecin − KRS 0000291235
  6. Biuro Rachunkowe Renoma Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000655289
  7. Biuro Sprzedaży Pomp i Armatury Przemysłowej Armatura Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Gliwice − KRS 0000126322
  8. Budotor Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000545110
  9. Cardem Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000132792
  10. Centrum Szkoleń i Edukacji Menedżerskiej Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000368502
  11. Chinaberry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277168
  12. Db Cargo Polska S.A., Zabrze − KRS 0000057814
  13. Db Cargo Spedkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000001502
  14. Dom Współpracy Polsko-niemieckiej, Gliwice − KRS 0000001456
  15. Elektrociepłownia Będzin S.A., Poznań − KRS 0000064511
  16. Elmalgal Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mikołów − KRS 0000049421
  17. Fabryka Drutu Gliwice Handel Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000024147
  18. Fabryka Drutu Gliwice S.A., Gliwice − KRS 0000509885
  19. Faster-oil Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Ruda Śląska − KRS 0000306128
  20. Fundacja Amarantus, Gliwice − KRS 0000364716
  21. Fundacja Bezpieczne Górnictwo Im. Prof. Wacława Cybulskiego, Katowice − KRS 0000102887
  22. Fundacja Dla Akademii Górniczo-hutniczej Im. Stanisława Staszica W Krakowie, Kraków − KRS 0000280790
  23. Fundacja Kropla Życia Im. Agaty Mróz-olszewskiej, Mysłowice − KRS 0000356025
  24. Fundacja Lem, Warszawa − KRS 0000309184
  25. Fundacja Młodej Nauki, Warszawa − KRS 0000492014
  26. Fundacja Piosenkarnia Anny Treter, Kraków − KRS 0000291756
  27. Fundacja Polska Rada Stanowa Rycerzy Kolumba/knights Of Columbus, Warszawa − KRS 0000384663
  28. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  29. G J Polska Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000309093
  30. Gmb Inwestycje Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000252277
  31. Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A., Katowice − KRS 0000023650
  32. Gpw Dystrybucja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000329593
  33. Gpw Inżynieria Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000369944
  34. Granit Strzegom Handel Sp. Z O.O., Strzegom − KRS 0000135014
  35. Granit Strzegom S.A., Strzegom − KRS 0000120088
  36. Infra Silesia S.A., Rybnik − KRS 0000226089
  37. Inprod Investment Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000264775
  38. Inprod Trans Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000266707
  39. Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000288091
  40. Inwest - Pol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000204058
  41. Klub Środowiskowy Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Śląskiej Z Siedzibą W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000004553
  42. Kosy Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000184091
  43. Krakowskie Towarzystwo Amazonki, Kraków − KRS 0000167942
  44. Krupet Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000715705
  45. Książańskie Bractwo Kurkowe, Wałbrzych − KRS 0000134129
  46. Mam Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000240534
  47. Mavex-rekord Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000249543
  48. Murbud Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000395297
  49. Novavis S.A., Warszawa − KRS 0000417992
  50. Ochotnicza Straż Pożarna W Gliwicach-brzezince, Gliwice − KRS 0000453498

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3s S.A., Katowice − KRS 0000095232
  2. A i J Sp. J. Anna Postanowicz, Janusz Miklot Giza, Bielsko-biała − KRS 0000091344
  3. Adwokaci Krzysztof Sawicki i Tomasz Włoczyk - Spółka Partnerska, Gliwice − KRS 0000234375
  4. Aeroklub Gliwicki, Gliwice − KRS 0000081061
  5. Aitika Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000309566
  6. Arp Sp. Z O.O., Szałsza − KRS 0000112438
  7. Arriva Rp Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000290693
  8. Atp Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000088488
  9. Augeo Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000348162
  10. Bag In Box System Sp. Z O.O., Jasienica − KRS 0000369444
  11. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  12. Bge S.A., Mysłowice − KRS 0000362603
  13. Białostockie Zakłady Graficzne S.A., Białystok − KRS 0000148154
  14. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  15. Błękitna Laguna Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000140452
  16. Bombardier Transportation (zwus) Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000080749
  17. Budrosan Bil Sp. J., Gliwice − KRS 0000023579
  18. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O.., Bytom − KRS 0000016744
  19. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  20. Centrotechnika S.A., Rybnik − KRS 0000147814
  21. Chem Trans Logistic Haldex S.A., Sosnowiec − KRS 0000179052
  22. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  23. Db Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029909
  24. Db Schenker Rail Coaltran Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000135484
  25. Db Schenker Rail Kolchem Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000068674
  26. Db Schenker Rail Rybnik S.A., Rybnik − KRS 0000065841
  27. Db Schenker Rail Sławków S.A., Sławków − KRS 0000104179
  28. Db Schenker Rail Tabor S.A., Rybnik − KRS 0000145915
  29. Db Schenker Rail Zabrze S.A., Zabrze − KRS 0000270770
  30. Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A., Wrocław − KRS 0000040494
  31. Edukacja S.A., Tychy − KRS 0000064244
  32. Electron Poland S.A., Katowice − KRS 0000569212
  33. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  34. Elektromontaż Eg Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000357104
  35. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  36. Eltex - Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000113991
  37. Eltrans Andrysiak,kulfan Sp. J., Chorzów − KRS 0000034334
  38. Eltrans Instalacje Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000003294
  39. Eltrans Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Chorzów − KRS 0000047124
  40. Energometal S.A., Katowice − KRS 0000358477
  41. Energoport Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000014864
  42. Energosprzęt Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000181324
  43. Euvic Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000512058
  44. Fabryka Drutu Gliwice Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000291500
  45. Fabryka Drutu i Wyrobów Z Drutu, Gliwice − KRS 0000080627
  46. Fabryka Farb i Lakierów Polifarb-pilawa S.A., Pilawa − KRS 0000118380
  47. Fdf Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000075111
  48. Fundacja Nauka i Tradycje Górnicze, Kraków − KRS 0000066481
  49. Fundacja Pomoc Transportowcom, Warszawa − KRS 0000022612
  50. G.k. Bau Baltic Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000245805

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Usługa restauracyjna
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Usługa restauracyjna dla przedstawicieli Północnej Nadrenii-Westfalii w dniu 02.04.09 r
  2. Usługa restauracyjna
    Zamawiający: Województwo Śląskie, Katowice
    Usługa restauracyjna w dniu 03.03.09 r. dla 15 osób

Inne osoby dla Wilk (1000 osób):