Kogo reprezentuje osoba

Wilk Halina Zdzisława

w KRS

Halina Zdzisława Wilk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Halina
Drugie imię:Zdzisława
Nazwisko:Wilk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1959 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Nowa Dęba (Podkarpackie), Warszawa (Mazowieckie), Zgierz (Łódzkie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziubak Helena, Grzesik Maciej Witold, Kościelniak Sylwia, Kowalska Ewelina, Maliszewska Grażyna Danuta, Olbryś Magdalena Beata, Rączkowski Stanisław Franciszek, Rasińska Agnieszka, Steindl Agnieszka, Tarczyński Tomasz, Wasilewski Rafał Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoniewska Julita
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gula Tomasz Bogusław, Surynowicz Tomasz, Trzciałkowski Mariusz, Ziółkowski Marcin Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Izdebska Iwona Elżbieta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błasiak Marcin, Kwiatkowska Krystyna Zofia, Owczarek Justyna Joanna, Piórek Marta Magdalena, Suszek Anna Emilia, Wilk Dominik Filip

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziubak Helena, Grzesik Maciej Witold, Kościelniak Sylwia, Kowalska Ewelina, Maliszewska Grażyna Danuta, Olbryś Magdalena Beata, Rączkowski Stanisław Franciszek, Rasińska Agnieszka, Steindl Agnieszka, Tarczyński Tomasz, Wasilewski Rafał Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoniewska Julita
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cebula Mariusz Józef, Chudy Mariusz, Derela Włodzimierz Jan, Grzywacz Mirosław Marian, Grzywacz Rafał Mirosław, Janik Jan Marek, Janik Karolina Maria, Kałdonek Grażyna Jadwiga, Kochan Andrzej Antoni, Kwiatkowska Krystyna Zofia, Pabiańczyk Zbigniew Edward, Łapińska Janik Monika Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Schaefer Grzegorz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Capiga Andrzej Stanisław, Cebula Jolanta Barbara, Cebula Mariusz Józef, Chabiński Robert Józef, Chudy Mariusz, Czarnik Andrzej Zbigniew, Dymalski Józef, Goner Marian, Grzywacz Rafał Mirosława, Janik Jan Marek, Kański Dariusz Jacek, Nędza Violetta Sylwia, Oko Marek Włodzimierz, Pabiańczyk Zbigniew, Sorn Grzegorz Wojciech, Szulim Andrzej Janusz, Znojkiewicz Bartosz Marcin, Zubrzycki Michał Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szabłowska Jaskuła Bożena Maria
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dyrda Andrzej, Szypuła Piotr Franciszek, Trzciałkowski Mariusz, Wilk Dominik Filip, Wrona Stanisław Tadusz, Ziółkowski Marcin Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziajor Marian Antoni
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błasiak Marcin, Kwiatkowska Krystyna Zofia, Owczarek Justyna Joanna, Piórek Marta Magdalena, Suszek Anna Emilia, Wilk Dominik Filip
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilk Dominik Filip

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Tarnobrzegu, Tarnobrzeg − KRS 0000023434
  2. Biomed - Produkcja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000422252
  3. Bioseco Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000459938
  4. Carpatia S.A. Joint Venture, Będzin − KRS 0000237457
  5. Centrum Technologii Bezpieczeństwa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000641642
  6. Comers Med Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000600034
  7. Dohmeyer Construction Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000374180
  8. Dyrda, Szymański, Kondratowicz. Kancelaria Adwokacko-radcowska Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000083300
  9. Eco Invest Parczew Sp. Z O.O., Parczew − KRS 0000212439
  10. Eko-5 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000468888
  11. Eko-5 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000769011
  12. Ekoenergetyka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000286057
  13. Ekoenergetyka Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000390681
  14. Firma Handlowa Jago S.A. Likwidacyjnej, Książenice − KRS 0000038011
  15. Fundacja Ekoglob W Białymstoku, Białystok − KRS 0000028902
  16. Fundacja Imienia Hugo Kołłątaja, Katowice − KRS 0000231165
  17. Fundacja Medicina Pro Humana, Katowice − KRS 0000404202
  18. Fundacja Polskiej Lekkiej Atletyki, Warszawa − KRS 0000093873
  19. Fundacja Propaganda Warszawska, Warszawa − KRS 0000376053
  20. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  21. Generik S.A., Warszawa − KRS 0000130117
  22. Gpw Inżynieria Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000369944
  23. Grey Line Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060024
  24. Grys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069692
  25. Happy-polska Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000121002
  26. Innpro Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000413530
  27. Intrak Spedycja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057971
  28. Isn Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000582192
  29. Knowledge Lab Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000649422
  30. Kolej Bałtycka S.A., Szczecin − KRS 0000022450
  31. Komitet Miast Bliźniaczych Nowa Dęba - Fermoy - Ploemeur, Nowa Dęba − KRS 0000216947
  32. Korporacja Akademicka Arkonia, Warszawa − KRS 0000104301
  33. Kuźnica Warężyńska Trade Sp. Z O.O. W Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000129316
  34. Lepard Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042963
  35. Medyk Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000324686
  36. Młoda Warszawa, Warszawa − KRS 0000283354
  37. Ochotnicza Straż Pożarna W Młodzianowie, Młodzianowo − KRS 0000279193
  38. Odmet S.A., Siedlce − KRS 0000387788
  39. Ot Port Świnoujście S.A., Świnoujście − KRS 0000700026
  40. Pm Tech Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000444389
  41. Polish Mountain Resorts Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000778054
  42. Polska Fundacja Transferu Technologii It Share, Warszawa − KRS 0000501614
  43. Polskie Linie Lotnicze Lot S.A., Warszawa − KRS 0000056844
  44. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eko-energia Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000097457
  45. S1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000311152
  46. Sawek Sp. Z O.O., Komorów − KRS 0000541430
  47. Spółdzielnia Mieszkaniowo-budowlana Imielin, Warszawa − KRS 0000085177
  48. Stanek Kołodziej Kancelaria Radców Prawnych Spółka Partnerska, Kraków − KRS 0000555261
  49. Stowarzyszenie Na Rzecz Oświaty i Wychowania Bono Juventutis, Warszawa − KRS 0000112478
  50. Śląsko -załębiowskie Stowarzyszenie Gospodarcze, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000056693

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A T Consulting Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000051728
  2. Ad Batawia Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106837
  3. Agena Development S.A., Warszawa − KRS 0000261543
  4. Akademickie Centrum Medyczne Śląskiej Akademii Medycznej S.A., Katowice − KRS 0000114046
  5. Alternative Investment Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000248115
  6. Amw Hotele Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000219989
  7. Apa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107462
  8. B Z Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000242933
  9. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  10. Błękitna Laguna Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000140452
  11. Chłodnia Łódź - S.A., Łódź − KRS 0000187140
  12. Creative Business Strategies Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000367205
  13. Cryolease Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340606
  14. Db Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029909
  15. Db Schenker Rail Zabrze S.A., Zabrze − KRS 0000270770
  16. Dental Nanotechnology Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000132342
  17. Energy Consult Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000651850
  18. Fabryka Kotłów Sefako S.A., Sędziszów − KRS 0000029367
  19. Family Frost Polska S.A., Książenice − KRS 0000382377
  20. Fundacja Centrum Innowacji Fire, Warszawa − KRS 0000118071
  21. Fundacja Port Sztuki, Kraków − KRS 0000213859
  22. Gamrat S.A., Jasło − KRS 0000091367
  23. Grupa Czh S.A., Katowice − KRS 0000075706
  24. Hiroad Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000162216
  25. Hutnicza Izba Przemysłowo-handlowa, Katowice − KRS 0000057553
  26. Ing Bsk Development Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000049924
  27. Interspeed Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000098976
  28. Invest Navigator Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000138895
  29. Investia Grupa Przemysłowa S.A., Katowice − KRS 0000010891
  30. Jago Logistyka S.A., Książenice − KRS 0000372579
  31. Joamar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300413
  32. Kopalnia Piaskukuźnica Warężyńska S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000133137
  33. Kopalnie Surowców Skalnych S.A., Męcinka − KRS 0000095008
  34. Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki Siarkopol W Grzybowie, Grzybów − KRS 0000106433
  35. Majkoltrans Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000026168
  36. Mde Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000014162
  37. Międzynarodowy Instytut Zaawansowanych Technologii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000213453
  38. Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów Mieszkalnych Ochota, Warszawa − KRS 0000131429
  39. Mostostal-export-dom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007934
  40. Navimor-invest S.A., Gdańsk − KRS 0000370231
  41. Ot Logistics S.A., Szczecin − KRS 0000112069
  42. Ot Port Świnoujście Sp. Z O.O., Świnoujście − KRS 0000018632
  43. Pai Trade Group Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000423031
  44. Perfect Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000202343
  45. Pik Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000324884
  46. Point Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232818
  47. Polish Bakery Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000312920
  48. Polkarm Trade Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000320774
  49. Polska Agencja Rozwoju Turystyki S.A., Warszawa − KRS 0000043695
  50. Polskie Huty Stali-huta Katowice S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000007988