Kogo reprezentuje osoba

Wilk Ireneusz

w KRS

Ireneusz Wilk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ireneusz
Nazwisko:Wilk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Bańska Niżna (Małopolskie), Częstochowa (Śląskie), Gdańsk (Pomorskie), Kraków (Małopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:9 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Krzysztof, Bartoszewska Janina, Dunikowski Adam Władysław, Głobińska Czupryńska Małgorzata Maria, Jankowski Jan Andrzej, Jastrzębski Jan, Krupa Katarzyna, Lizak Lew, Ludwig Jan, Wójcik Jan Marcin, Wyrzykowski Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zakrzewska Iwona Bożena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bebłocińska Magdalena Agnieszka, Klimek Tomasz, Stefańska Dagmara Agnieszka, Stefański Marcin Czesław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaczyński Robert Tadeusz, Książek Mariusz Piotr, Przybylski Andrzej, Wojtyla Janusz Paweł

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Klimek Tomasz, Kowalska Zofia, Suski Krzysztof Stanisław, Turkot Małgorzata Wiesława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turkot Małgorzata Wiesława
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochniarz Stanisław Feliks, Budzyński Stanisław, Bukowska Halina Justyna, Chrząstowski Tomasz Jan, Długosz Piotr Jan, Gronkowska Joanna Katarzyna, Ignacok Wojciech Adam, Kępińska Beata, Krzystyniak Jacek Marian, Mazalon Janusz Marek, Małachowski Jerzy Zbigniew, Sokołowska Koncewicz Monika Aldona, Stankiewicz Alicja Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszczyk Wiktor Władysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Blocher Dariusz, Cholewa Mariusz, Czałbowski Tomasz, Daniewski Jacek, Krok Jerzy, Marchocki Mariusz, Pokrywka Marek, Polak Tomasz, Przybył Roman, Zieleśkiewicz Leopold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łączyńska Suchodolska Joanna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bełdyga Aleksandra Emilia, Karczewski Tomasz Andrzej, Konrad Dziwisz Barbara Róża, Lakwa Mirosław, Nowak Sławomir Jacek, Sinkiewicz Filip, Skorupa Małgorzata Grażyna, Wielgus Agnieszka Magdalena, Wysocki Adam Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żółtaszek Jarosław Zbigniew
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobowska Krystyna, Czech Ryszard, Fałat Radziejewska Natalia, Ferdynus Grzegorz Henryk, Kwolek Anna Czesława, Matławska Grażyna, Mikosa Dariusz Stanisław, Pecyna Tadeusz, Sobański Ryszard, Szymańczyk Jerzy Andrzej, Włodarczyk Lech Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szpecht Ryszard Marek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bachorski Wiesław Antoni, Dukaczewski Maciej Ireneusz, Jagielak Maciej Jan, Kijewski Wiesław Wacław, Kloc Robert, Markowski Roman Ryszard, Petryla Monika Iwona, Warda Dariusz Waldemar, Zielińska Krystyna Jadwiga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kośnik Marek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grabarz Iwona Zofia, Harasym Ryszard, Kociszewska Dorota Elżbieta, Kowalik Anna Irena, Koziara Janusz, Kraska Urszula Maria, Mikosa Józef Marian, Perković Hrvoje, Roskowiński Ernest, Sadzińska Małgorzata Barbara, Stępień Dariusz Marek, Szpak Zbigniew Jan, Wróblewski Jacek Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zubiel Bożena Teresa
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dyrek Stanisław Mikołaj, Koza Justyna Helena, Migacz Henryk, Migacz Teresa Cecylia, Sobczyk Mateusz Jakub, Wątrobiński Marcin Andrzej, Wójcik Stanisław Florian, Łodo Aleksy Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koza Krzysztof Michał
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bezulski Piotr, Biś Grzegorz Andrzej, Fic Tomasz, Juchnowski Tomasz, Kamińska Kazimiera, Kordas Lech Czesław, Oleszyńska Mariola Elżbieta, Rochowicz Tomasz Stanisław, Rosa Anna, Ścibior Izabela

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rutkowski Tadeusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grześkowiak Gracz Kalina Anna, Waląg Marcin Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A - U Distribution Poland Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000361065
  2. Agencja Wdrażania Systemów Bezpieczeństwa Hektor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006246
  3. Arriva Bus Transport Polska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000021693
  4. Autostrada Południe S.A., Warszawa − KRS 0000028480
  5. Bank Rozwoju Cukrownictwa S.A., Poznań − KRS 0000007876
  6. Bioimplant Sp. Z O.O., Oleszno − KRS 0000323348
  7. Biprodrzew S.A., Warszawa − KRS 0000213021
  8. Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Warszawa − KRS 0000201192
  9. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  10. Biuro Inwestycji Grunwald S.A., Warszawa − KRS 0000603895
  11. Biuro Projektów Naftoprojekt Kielce Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000208175
  12. Bractwo Okrętowe Koga Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów, Gdynia − KRS 0000227580
  13. Bs Konsulting Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000167626
  14. Budimex Autostrada A1 S.A., Warszawa − KRS 0000397278
  15. Budimex Autostrada S.A., Warszawa − KRS 0000394072
  16. Budimex Budownictwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359055
  17. Budimex Kolejnictwo S.A., Warszawa − KRS 0000385656
  18. Budimex Most Wschodni S.A., Warszawa − KRS 0000395041
  19. Budimex Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227270
  20. Budimex Ppp S.A., Warszawa − KRS 0000418447
  21. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  22. Bv Construction Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000470009
  23. Centrozap Finanse Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000123182
  24. Claypot Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000470925
  25. Cms S.A., Katowice − KRS 0000023637
  26. Contigo Finance Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000759438
  27. Dasoft S.A., Warszawa − KRS 0000045726
  28. Dolnośląski Klaster Energii Odnawialnej, Świdnica − KRS 0000425922
  29. Dom Ludowy - Spółdzielnia Kulturalno - Oświatowa Im.franciszka Ćwiżewicza W Bukowinie Tatrzańskiej, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000116129
  30. Elektrobudowa S.A., Katowice − KRS 0000074725
  31. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  32. Elektromontaż Warszawa S.A., Warszawa − KRS 0000326006
  33. Elwar Sp. Z O.O., Zabierzów − KRS 0000552029
  34. Escala Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000742746
  35. Eubioco S.A., Łódź − KRS 0000370876
  36. Eubioco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000704653
  37. Eufortes S.A., Warszawa − KRS 0000471383
  38. Euro Holding - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027644
  39. Euro Projekt Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000362893
  40. Ex Aequo, Katowice − KRS 0000507904
  41. Fbserwis S.A., Warszawa − KRS 0000421036
  42. Ferox Automation Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000584144
  43. Firma Handlowa E•carbo Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000117426
  44. Fundacja Dolnośląskie Forum Wodociągowe, Legnica − KRS 0000049893
  45. Fundacja Europejski Niezależny Instytut Globalnych Myśli Autokreatywnych, Kraków − KRS 0000455551
  46. Fundacja Im. Królowej Jadwigi, Toruń − KRS 0000205995
  47. Fundacja Interpolonia, Buczyna − KRS 0000676193
  48. Fundacja Niedziela. Instytut Mediów, Częstochowa − KRS 0000600505
  49. Fundacja Pomocy Rodzinom Funkcjonariuszy i Pracowników Uop i Abw, Warszawa − KRS 0000361073
  50. Fundacja Progres, Szczawno-zdrój − KRS 0000619779

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3xs Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000177963
  2. 4energy S.A., Katowice − KRS 0000298166
  3. Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków − KRS 0000020720
  4. Adamed Pharma S.A., Pieńków − KRS 0000116926
  5. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000028767
  6. Agencja Mienia Reliqum Sp. Z O.O. W Liwkidacji, Wałbrzych − KRS 0000184994
  7. Agri Plus Wielkopolska S.A., Konarzewo − KRS 0000103850
  8. Agri Sp. Z O.O., Gołdap − KRS 0000104262
  9. Animex Grupa Paszowa S.A., Morliny − KRS 0000026853
  10. Animex Grupa Surowcowa Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000014165
  11. Animex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107949
  12. Animex-agro Sp. Z O.O., Morliny − KRS 0000025758
  13. Animex-trans Sp. Z O.O., Łajski − KRS 0000027841
  14. Archipax Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000099313
  15. Archiwum H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000117210
  16. Arriva Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000027984
  17. At Group S.A., Krupski Młyn − KRS 0000068919
  18. Auto-gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067680
  19. Avista Media Sp. Z O.O., Ślęza − KRS 0000235431
  20. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  21. Banpol S.A., Warszawa − KRS 0000044912
  22. Basen Wodny Świat Sp. Z O.O., Kudowa Zdrój − KRS 0000142674
  23. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  24. Beja - Damian Nieroba Spółka Komandytowa, Siemianowice Śląskie − KRS 0000248748
  25. Biprodex-przedsiębiorstwo Projektowo-inwestycyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000078574
  26. Budimex Dromex S.A., Warszawa − KRS 0000131057
  27. Bukowina Sp. Z O.O., Bukowina Tatrzańska − KRS 0000680413
  28. Cancer Treatment Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000504521
  29. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  30. Centroekoenergia S.A., Sosnowiec − KRS 0000352750
  31. Centroekoenergia Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000119522
  32. Centrum Biurowe Żurawia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000036810
  33. Centrum Dziedzictwa Szkła Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000367353
  34. Centrum Podróży Aura Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113345
  35. Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A., Kielce − KRS 0000127140
  36. Centrum Techniki Okrętowej S.A., Gdańsk − KRS 0000201647
  37. Certpol Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000211807
  38. Chłodnia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000186112
  39. Chpm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000071478
  40. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  41. Cm Nieruchomości Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000282545
  42. Cms Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000154519
  43. Conacc Partners Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000163953
  44. Danwood Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000024324
  45. Defka Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000052717
  46. Detal Unia-meat Sp. Z O.O., Ostróda − KRS 0000016451
  47. Dg Marwel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000355232
  48. Dolnośląska Organizacja Turystyczna, Wrocław − KRS 0000062136
  49. Dom Maklerski Banku Handlowego S.A., Warszawa − KRS 0000002963
  50. Doman Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277243

Powiązane przetargi (9 szt.):
  1. Dostawa wraz z montażem stacji NZ 210/290, w skład której wchodzą: Rozdzielnia SN, Rozdzielnia nN oraz dostawa transformatora na Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. w Oświęcimiu, ul. Nadwiślańska 36.
    Zamawiający: Składowisko Odpadów Komunalnych sp. z o.o., Oświęcim
    Celem zamówienia jest dostawa wraz z montażem stacji NZ 210/290, w skład której wchodzą: Rozdzielnia SN, Rozdzielnia nN oraz dostawa transformatora na Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o. w Oświęcimiu, ul. Nadwiślańska 36.

    Szczegółowy opis techniczny:

    Lp. Pozycja Opis Ilość szt.
    Stacja NZ 210/290 (bez transformatora)
    1 Obudowa Wymiary budynku 2100x2900x2600 mm waga 8t -
    2 2 szt. drzwi stalowych ocynkowanych ogniowo z wentylacją dwuskrzydłowe 2
    3 2 szt. drzwi stalowych ocynkowanych ogniowo z wentylacją, jednoskrzydłowych 2
    4 Ślusarka malowana proszkowo 1
    5 Elewacja - tynk mineralny 1
    6 Kolor ściany zewnętrznej jasnozielony -
    7 Kolor ściany wewnętrznej farba emulsyjna biała -
    8 Dach betonowy płaski koloru ciemnozielonego -
    9 Instalacja oświetlenia wewnątrz budynku 1
    10 Wewnętrzna instalacja uziemiająca Lgy 1 x 50mm2 1
    11 Przepusty do uziemień HEA - 3 szt. 3
    12 Przepusty do kabli SN-HSI 150-1 szt. 1
    13 Rozdzielnia SN Rozdzielnica SN typu CGM Cosmos w układzie LMP: 1
    14 W izolacji SF6 1
    15 24kV 630A 16kA 1
    16 P-pole transformatorowe - rozłącznik bezpiecznikowy - 1 szt. 1
    17 M - pole pomiarowe z zabudowanymi przekładnikami prądowymi i napięciowymi - 1 szt. 1
    18 L-liniowe - rozłącznikowe - 1 szt. 1
    19 Połączenie między rozdzielnicą i transformatorem kablem 3xYHAKXS 1 x 70 z głowicami
    20 Rozdzielnia nN Rozłącznik główny 1250A 1
    21 Rozłączniki listwowe 400A x 5 szt., + 5 x rezerwa 5 + 5
    22 Obwody potrzeb własnych 1
    23 Połączenie miedzy rozdzielnic i transformatorem kablem 2 x 4 x YKXs1 x 240 1
    24 Tablica pośredniego pomiaru energii
    (bez liczników) 1
    Transformator
    25 Transformator 630kVA 1
    olejowy
    Cu/Cu

    Wymagana gwarancja - minimum 24 miesiące od daty podpisania obustronnego protokołu odbioru.
    Ogranicznik przepięć pozostaje po stronie osprzętu SN razem z głowicą kablową.

    31172000-2 Transformatory
  2. Świadczenie usług doradztwa prawnego w zakresie uregulowań prawnych odnoszących się do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) oraz pakietów medycznych
    Zamawiający: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Warszawa
    Świadczenie usług doradztwa
    prawnego w zakresie uregulowań prawnych odnoszących się do Pracowniczego Programu Emerytalnego
    (PPE) oraz pakietów medycznych
  3. Budowa Wiejskiego Ośrodka Kultury w Pomykowie Gmina Przysucha
    Zamawiający: Urząd Gminy i Miasta Przysucha, Przysucha
    Przedmiotem zamówienia jest: Budowa Wiejskiego Ośrodka Kultury w Pomykowie Gmina Przysucha
    Zakres robót składających się na przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
    1.Wykonanie budynku Wiejskiego Ośrodka Kultury w Pomykowie Gmina Przysucha
    2.Wykonanie instalacji elektrycznej dla Wiejskiego Ośrodka Kultury w Pomykowie Gmina Przysucha
    3.Wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla Wiejskiego Ośrodka Kultury w Pomykowie Gmina Przysucha
    4.Wykonanie przyłącza wodno-kanalizacyjnego do Wiejskiego Ośrodka Kultury w Pomykowie Gmina Przysucha
    5. Zagospodarowanie i ogrodzenie terenu wokół Wiejskiego Ośrodka Kultury w Pomykowie Gmina Przysucha
    6. Wyposażenie Wiejskiego Ośrodka Kultury w Pomykowie Gmina Przysucha wraz z jego otoczeniem.
  4. Modernizacja obiektów i zakup aparatu RTG w SPZZOZ w Przysusze.
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przysusze, Przysucha
    Przedmiotem zamówienia jest:
    Modernizacja obiektów i zakup aparatu RTG w SPZZOZ w Przysusze
    kod CPV: 45215140-0 Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych 45000000-7 Roboty budowlane, 45262500-6 Roboty murarskie i murowe, 45432130-4 Pokrywanie podłóg, 45331210-1 Instalowanie wentylacji, 45410000-4 Tynkowanie, 45432210-9 Wykładanie ścian, 45431100-8 Kładzenie terakoty, 45431200-9 Kładzenie glazury, 45442100-8 Roboty malarskie, 45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej, 45111220-6 Roboty w zakresie usuwania gruzu, 45432100-5 Kładzenie i wykładanie podłóg, 45421146-9 Instalowanie sufitów podwieszanych, 45111200-0 Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne, 45262210-6 Fundamentowanie, 45261100-5 Wykonywanie konstrukcji dachowych, 45223500-1 Konstrukcje z betonu zbrojonego, 45262700-8 Przebudowa budynków, 33111000-1 Aparatura rentgenowska, 453000000-0 Roboty instalacyjne w budynkach, 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne, 45311200-2 Roboty w zakresie instalacji elektrycznych, 45311000-0 Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych, 45311100-1 Roboty w zakresie okablowania elektrycznego, 45312000-7 Instalowanie systemów alarmowych i anten, 45312100-8 Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych, 45315300-1 Instalacje zasilania elektrycznego, 45315700-5 Instalowanie tablic rozdzielczych, 45314000-1 Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych, 45313100-5 Instalowanie wind, 45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne, 45332400-7 Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych, 45331100-7 Instalowanie centralnego ogrzewania

    Zakres przedmiotu zamówienia:
    1. Wykonanie robót budowlanych w istniejącym budynku szpitala w Przysusze przy ul Partyzantów 8.
    Zakres prac obejmuje:
    Roboty budowlane:
    a) Parter-budynek główny: roboty adaptacyjne w tym: demontaże, roboty murowe, wymiana posadzek w pomieszczeniach, wentylacja, uzupełnienie tynków, okładziny wewnętrzne ścian, malowanie, stolarka i ślusarka okienna oraz drzwiowa, schody zewnętrzne, usunięcie i utylizacja gruzu,
    b) Piwnice-budynek główny: roboty adaptacyjne w tym: demontaże, roboty murowe, wymiana posadzek w pomieszczeniach, wentylacja, uzupełnienie tynków, okładziny wewnętrzne ścian, malowanie, stolarka i ślusarka okienna oraz drzwiowa, usunięcie i utylizacja gruzu,
    c) Parter-oddział przyjęć i pomocy doraźnej oraz dział farmacji: roboty adaptacyjne w tym: demontaże, roboty murowe, wymiana posadzek w pomieszczeniach, wentylacja, uzupełnienie tynków, okładziny wewnętrzne ścian, sufit podwieszony i malowanie, usunięcie i utylizacja gruzu,
    d) Budynek zajazdu dla samochodów do oddziału izby przyjęć i pomocy doraźnej: roboty ziemne, fundamenty, ściany przyziemia, konstrukcje stropów nad parterem, konstrukcja i pokrycie dachu wejścia oraz ocieplenie stropu, konstrukcja i pokrycie dachu budynku zajazdu karetek, konstrukcja i pokrycie dachu zadaszenia wejścia, tynki i okładziny wewnętrzne, stolarka okienna, stolarka i ślusarka drzwiowa, podłoża, posadzki, podłogi, malowanie, różne pozostałe w tym: podjazd dla osób niepełnosprawnych i schody zewnętrzne do budynku, opaska, podjazd,
    e) Budynek szybu windy towarowo-osobowej z łącznikiem: Roboty ziemne, fundamenty, ściany fundamentowe i ściany piwnic, konstrukcja stropów nad piwnicą, ściany parteru, konstrukcja stropodachu nad parterem, szyb windy - konstrukcja, tynki i okładziny wewnętrzne, stolarka okienna, stolarka i ślusarka drzwiowa, podłoża, posadzki, podłogi, malowanie, elewacja, dostawa i montaż dźwigu towarowo - osobowego, różne pozostałe w tym opaska,
    f) Zbiornik magazynowy wody o poj. 25 m3, zbiornik magazynowy na ciekły tlen
    o poj. 3 m3, kontenerowa stacja zasilania rezerwowego, pompa próżniowa: - zbiornik retencyjny wody V = 25 m3, - zbiornik tlenu ciekłego V =3 m3 - kontenerowy agregat prądotwórczy, - pompa próżniowa z kompletnym wyposażeniem,
    Roboty branży elektrycznej:
    a) Instalacje elektryczne - parter: demontaż instalacji elektrycznej, montaż tablic rozdzielczych i aparatów elektrycznych NN, montaż osprzętu instalacyjnego, oświetlenie, instalacja telefoniczna, instalacja komputerowa, instalacja klimatyzatorów,
    b) Instalacja elektryczna - piwnica: demontaż instalacji elektrycznej, montaż tablic rozdzielczych i aparatów elektrycznych NN, montaż osprzętu instalacyjnego, oświetlenie, instalacja telefoniczna,
    c) Instalacja sygnalizacji włamania i pożaru
    Roboty branży sanitarnej:
    a) demontaż instalacji wod - kan i c.o. - budynek główny,
    b) przyłącze zbiorników do budynków głównego i farmacji,
    c) Instalacja gazów medycznych - budynek główny i farmacji,
    d) Instalacja wod - kan i c.o. - budynek główny,
    e) Instalacja wod-kan i c.o. - budynek farmacji,
    2. Wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową budynku szpitala na przychodnię w Przysusze przy Al. Jana Pawła II 4.
    Zakres prac obejmuje:
    Roboty budowlane:
    a) piwnice: roboty adaptacyjne w tym: podniesienie poziomu posadzki w pomieszczeniu dawnej kotłowni węglowej, wymiana posadzek w pozostałych pomieszczeniach, wentylacja, uzupełnienie tynków, okładziny wewnętrzne ścian, malowanie, stolarka i ślusarka okienna oraz drzwiowa, usunięcie i utylizacja gruzu,
    b) parter: roboty adaptacyjne w tym: wymiana posadzek w pomieszczeniach, wentylacja, uzupełnienie tynków, okładziny wewnętrzne ścian, malowanie, stolarka i ślusarka okienna oraz drzwiowa, usunięcie i utylizacja gruzu,
    c) elementy zewnętrzne roboty adaptacyjne w tym: zagłębienie budynku od strony południowo - wschodniej, schody zewnętrzne, usunięcie i utylizacja gruzu,
    piwnice: roboty adaptacyjne w tym:
    - fundament pod aparat RTG,
    - tynki barytowe
    Roboty branży elektrycznej:
    a) instalacja klimatyzatorów
    b) Instalacja telewizyjna
    3. Dostawa, montaż i uruchomienie nowego aparatu RTG w budynku przychodni przy Al. Jana Pawła II 4.
    Wykonawca powinien wykonać pomieszczenie w który znajdować się będzie aparat RTG zgodnie obowiązującymi przepisami oraz uzyskać niezbędne pozwolenia i dopuszczenia do użytkowania.
  5. Wykonywanie remontów bieżących i konserwacja urządzeń przystankowych będących w utrzymaniu MZDiK w Radomiu
    Zamawiający: Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, Radom
    Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie remontów bieżących i konserwacja urządzeń przystankowych będących w utrzymaniu MZDiK w Radomiu(w okresie od 01.05.2009r do 30.04.2011r.). Zamówienie obejmuje roboty z zakresu: - uzupełnianie brakujących i wymiana uszkodzonych elementów wiat przystankowych, słupków i ławek, - montaż i demontaż wiat, słupków i ławek, - dostawy elementów wyposażenia przystanków. Ww. roboty wykonywane będą na ok. 489 przystankach autobusowych na terenie miasta Radomia.
  6. Remont i adaptacja budynku Kasyna przy ul. Zakładowej w Pionkach.
    Zamawiający: Gmina Miasto Pionki, Pionki
    Remont i adaptacja budynku Kasyna przy ul. Zakładowej w Pionkach - udzielenie dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych zamówienia dodatkowego, nieobjetego zamówieniem podstawowym.
  7. wykonanie robót budowlanych dotyczących przebudowy pomieszczeń w istniejącym budynku Zakładu Opieki Długoterminowej z Zakładem Pielęgnacyjno - Opiekuńczym z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym i Hospicjum Stacjonarnym Radomskiego Szpitala Specjalistycznego ul. Tochtermana 1.
    Zamawiający: Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr Tytusa Chałubińskiego, Radom
    Wykonanie robót budowlanych dotyczących przebudowy pomieszczeń w istniejącym budynku Zakładu Opieki Długoterminowej z Zakładem Pielęgnacyjno - Opiekuńczym z Zakładem Opiekuńczo Leczniczym i Hospicjum Stacjonarnym Radomskiego Szpitala Specjalistycznego ul. Tochtermana 1.
  8. Wykonanie robót budowlanych dodatkowych - docelowego przyłącza energetycznego do budynku chlewni w realizowanym zadaniu inwestycyjnym pn Przebudowa budynku administracyjnego w Schronisku dla Nieletnich w Stawiszynie, 26 - 800 Białobrzegi
    Zamawiający: Sąd Okręgowy, Radom
    Wykonanie robót budowlanych dodatkowych - docelowego przyłącza energetycznego do budynku chlewni w realizowanym zadaniu inwestycyjnym pn Przebudowa budynku administracyjnego w Schronisku dla Nieletnich w Stawiszynie, 26 - 800 Białobrzegi
  9. Likwidacja barier architektonicznych w budynku Przychodni i Szpitala Al. Jana Pawła II 4 w Przysusze.
    Zamawiający: Powiat Przysuski, Przysucha
    Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania: Likwidacja barier architektonicznych w budynku Przychodni i Szpitala Al. Jana Pawła II 4 w Przysusze Kod CPV: 45000000-7 Roboty budowlane, 45215000-7 Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej, 45215100-8 Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych, 45262700-8 Przebudowa budynków, 45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; Zakres robót obejmuje: - budowę szybu windowego, - dostawę i montaż windy wraz z dokumentacją DTR, - budowę podjazdu dla osób niepełnosprawnych przy wejściu głównym do budynku - modernizację podjazdów przy wejściach od strony płn-zach, oraz płn-wsch wraz z robotami towarzyszącymi W/w roboty powinny być zrealizowanymi zgodnie ze sztuką budowlaną, pozwoleniem na budowę oraz obowiązującymi normami i przepisami prawnymi. Przedmiot zamówienia opisany został za pomocą dokumentacji projektowej (zakres robót objęty zamówieniem stanowi część dokumentacji obejmującej przebudowę budynku Przychodni i Szpitala Al. Jana Pawła II w Przysusze) oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załączniki nr3 i nr4 do SIWZ. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Oferta powinna obejmować całość zamówienia.

Inne osoby dla Wilk (1000 osób):