Kogo reprezentuje osoba

Wilk Jan Franciszek

w KRS

Jan Franciszek Wilk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Drugie imię:Franciszek
Nazwisko:Wilk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Katowice (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:60 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Piotr, Bober Ariusz Wojciech, Boni Michał, Chwałek Jacek, Chłopecki Aleksander, Czajka Krzysztof Janusz, Dreżewski Jacek Brunon, Faltynowicz Jacek Włodzimierz, Godlewska Agnieszka, Gołąbek Krzysztof Ignacy, Grzelak Roman, Hernik Konrad Aleksander, Janczyk Piotr Andrzej, Jaźwiński Tomasz Rafał, Julke Arkadiusz, Juszczyk Janusz Krzysztof, Karski Eryk, Klimowicz Arkadiusz Jan, Kruszewski Adam, Kryjak Jan, Krystek Grzegorz Józef, Luto Mariusz Andrzej, Mańko Dariusz, Mosiek Tomasz, Moszczyński Jerzy Lechosław, Paleczny Wojciech, Palonka Marek, Przybył Roman Wojciech, Rafalski Ryszard, Rak Stanisław Piotr, Rusiecki Michał Antoni, Skrzypczak Paweł Józef, Sołdek Andrzej, Staszak Sławomir Kazimierz, Staszewski Hubert Ryszard, Stulgis Grzegorz, Świgulski Adam, Szczepanek Jacek, Tarnowski Paweł, Tomasik Jacek Jakub, Tomaszewski Jarosław Jacek, Wnorowski Michał, Wojda Dariusz, Wołek Sławomir Ryszard, Zalewski Roman, Żbikowski Karol

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rotyński Ryszard Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Piotr Wojciech, Faltynowicz Jacek Włodzimierz, Juszczyk Janusz, Klimowicz Arkadiusz Jan, Krajcer Remigiusz Kryspin, Olszewski Sławomir, Paleczny Wojciech, Przybył Roman Wojciech, Rak Stanisław Piotr, Skrzypczak Paweł Józef, Staszak Sławomir Kazimierz, Staszewski Hubert Ryszard, Świgulski Adam, Tomaszewski Jarosław Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyła Jan Antoni
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Marek Jan, Balcer Aleksander Marcin, Bauer Andrzej, Fierla Tomasz Ludwik, Goj Jan, Góral Stanisław, Jezienicka Danuta Helena, Kamiński Zbigniew Józef, Kasprowski Krystian Paweł, Konopka Adam Włodzimierz, Kopeć Paweł Karol, Lamch Tadeusz Jan, Legierski Michał, Luboiński Grzegorz, Lukosz Grażyna Sylwia, Machura Katarzyna, Mętel Tadeusz, Michta Leszek, Mogielnicki Edmund, Nenow Edwarda Maria, Opach Zbigniew Robert, Owczarski Janusz Marian, Pardela Andrzej Marian, Pietyszuk Dariusz Wojciech, Pindel Marcin Jerzy, Rabijasz Maciej Justyn, Sapek Jacek Jan, Stasińska Małgorzata Barbara, Światłoń Robert Piotr, Szeliga Grażyna, Tomaszewski Jarosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Monika Izabela
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Helsner Andrzej Kazimierz, Janczyk Piotr Andrzej, Lamch Tadeusz Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czarnecki Bogdan Zbigniew

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abm Investments Sp. Z O.O., Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000328974
  2. Ace Instal Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000386127
  3. Aek Capital Ventures Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000317885
  4. Ak Inwestor Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000087048
  5. Aluform Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000333440
  6. Alumetal S.A., Kęty − KRS 0000177577
  7. Alupol Packaging S.A., Tychy − KRS 0000357912
  8. Aluprof S.A., Bielsko-biała − KRS 0000106225
  9. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  10. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  11. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  12. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  13. Autokopex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000517160
  14. Automotive Experts More Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000692473
  15. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  16. Best S.A., Gdynia − KRS 0000017158
  17. Białostockie Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Sp. Z O.O., Łyski − KRS 0000350905
  18. Biuro Windykacji i Consultingu Sigma Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000121186
  19. Biznesnet S.A., Warszawa − KRS 0000210818
  20. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  21. British Automotive Holding S.A., Warszawa − KRS 0000250733
  22. Buma Factory Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000415378
  23. Business Center 2000 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000007232
  24. Cfa Society Poland, Wrocław − KRS 0000222537
  25. Chameleon Group Poland Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000568280
  26. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  27. Danwood Holding S.A., Warszawa − KRS 0000714252
  28. Danwood S.A., Bielsk Podlaski − KRS 0000515199
  29. Digicos S.A., Poznań − KRS 0000669275
  30. Dobro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000592614
  31. Dom Maklerski Tms Brokers S.A., Warszawa − KRS 0000204776
  32. Drogowa Trasa Średnicowa, Katowice − KRS 0000027591
  33. Ekto Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000062554
  34. Elecon Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000725056
  35. Electricon Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000457194
  36. Elektrobudowa S.A., Katowice − KRS 0000074725
  37. Elektromontaż Wschód Sp. Z O.O., Łyski − KRS 0000074372
  38. Elementis Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000760911
  39. Elform Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000144083
  40. Elmiko Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000026336
  41. Eltar Energy Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000420698
  42. Energetyka Odnawialna S.A., Warszawa − KRS 0000383983
  43. Energotest Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000092855
  44. Energotest-diagnostyka Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000205444
  45. Enter Air S.A., Warszawa − KRS 0000441533
  46. Euro - Lack Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000430653
  47. Euro-lack Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000435033
  48. Fundacja Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia, Bielsko-biała − KRS 0000394627
  49. Fundacja Instytut Globalizacji, Gliwice − KRS 0000261242
  50. Fundacja Na Rzecz Kardiologii W Górnośląskim Centrum Medycznym W Katowicach, Katowice − KRS 0000249400

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2z Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000599202
  2. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  3. Aba Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000025577
  4. Abb Centrum It Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000033920
  5. Abb Elta Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000018435
  6. Abb Group Services Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026031
  7. Abb Instal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000017021
  8. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  9. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000046440
  10. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  11. Alfa-logis Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000254160
  12. Alu Trans System Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000038984
  13. Alumetal Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000053925
  14. Alupol Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000016674
  15. Aluprof Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000022084
  16. Alutech Sp. Z O.O., Kęty − KRS 0000027494
  17. Animco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000693577
  18. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  19. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  20. Aquaform S.A., Środa Wielkopolska − KRS 0000323231
  21. Arm Property Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000528351
  22. Armagor Sp. Z O.O., Gorzów Śląski − KRS 0000140043
  23. Armatoora S.A., Nisko − KRS 0000319486
  24. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  25. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000104838
  26. Atlanta Poland S.A., Gdańsk − KRS 0000162799
  27. Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A., Warszawa − KRS 0000005940
  28. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  29. Azagroup S.A., Warszawa − KRS 0000535527
  30. Azen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057641
  31. Bahn Technik Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000155140
  32. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  33. Bauma Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141138
  34. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  35. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  36. Bilfinger Berger Ag (s.a.) Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000240323
  37. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  38. Biuro Projektów Komunikacyjnych W Poznaniu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000332405
  39. Bjc Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000311853
  40. Blue Technology Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000338423
  41. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  42. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  43. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  44. Bud - Star Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000136129
  45. Bumech S.A., Katowice − KRS 0000291379
  46. Businesspoint Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000019266
  47. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O.., Bytom − KRS 0000016744
  48. Capitalia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415747
  49. Capitalia Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000497852
  50. Ccp.pl S.A., Warszawa − KRS 0000057919

Powiązane przetargi (61 szt.):
  1. Remont mostu szynowego w stacji elektroenergetycznej SEG 6/15 kV na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku.
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    Remont mostu szynowego w stacji elektroenergetycznej SEG 6/15 kV na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku.
    Szczegółowy zakres prac do wykonania określa Program Funkcjonalno-Użytkowy.
  2. Wykonanie remontu rozdzielni elektroenergetycznej RG-84 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku.
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu rozdzielni elektroenergetycznej RG-84 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku.
    2. Szczegółowy zakres prac do wykonania określa Program Funkcjonalno-Użytkowy, stanowiący załącznik Nr 1.
  3. Budowa instalacji zasilania powierzchni Data Center w budynku Centrali NBP w Warszawie
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Koordynacji i Realizacji Zakupów, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji zasilania powierzchni Data Center w budynku Centrali NBP w Warszawie, w zakresie obejmującym przebudowę istniejącego układu zasilania czynnej serwerowni NBP w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21 w celu wydzielenia odrębnego układu zasilania powierzchni Data Center w obiekcie Centrali NBP w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 11/21.
    2.W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do:
    1)dostawy i montażu dwóch transformatorów o mocy 1250 kVA,
    2)wykonania linii kablowych SN i nn,
    3)dostawy i montażu szynoprzewodów nn,
    4)dostawy i montażu dwóch rozdzielnic 0,4kV/2000A z układem SZR realizowanym przez sterownik redundantny,
    5)rozbudowy rozdzielnic SN,
    6)dostawy i montażu systemu monitorowania instalacji z możliwością archiwizowania danych i z możliwością rozbudowy (objęcia systemem innych instalacji) wraz z dostawą niezbędnego oprogramowania i udzieleniem licencji koniecznej do jego użytkowania, przeznaczonej wyłącznie do wewnętrznego użytku Zamawiającego,
    7)wykonania niezbędnych robót budowlanych związanych z adaptacją pomieszczeń,
    8)wykonaniem instalacji wentylacji komór transformatorowych,
    9)demontażu modernizowanych części instalacji i urządzeń,
    oraz do przeprowadzania w okresie gwarancji trzech przeglądów technicznych, co 12 miesięcy.
  4. Remont podstacji elektroenergetycznej OPT-4 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    1. Przedmiotem zamówienia jest remont podstacji elektroenergetycznej OPT-4 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program - Funkcjonalno-użytkowy - zał. nr 1.
  5. Wykonanie remontu OPT-7 wraz z wymianą transformatora na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu OPT-7 wraz z wymianą transformatora na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku.
    2. Szczegółowy zakres prac do wykonania określa Program Funkcjonalno-Użytkowy, stanowiący załącznik Nr 1.
  6. Remont podstacji elektroenergetycznej OPT-2 wraz z wymianą kabli zasilających OPT-2 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych.
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    1. Przedmiotem jest remont podstacji elektroenergetycznej OPT-2 wraz z wymianą kabli zasilających OPT-2 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych.
    II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program funkcjonalno-użytkowy - załącznik nr 1.
  7. Remont podstacji elektroenergetycznej OPT-13 wraz z kablami zasilającymi OPT-13 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    1. Przedmiotem jest remont podstacji elektroenergetycznej OPT-13 wraz z kablami zasilającymi OPT-13 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych.
    II. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program funkcjonalno-użytkowy - załącznik nr 1.
  8. Wykonanie remontu systemu nadzoru i sterowania sygnalizacją sieci elektroenergetycznej, sieci grzewczej i seici wodociągowej z OPT-2 II i OPT-15 ze stanowiskiem sterowniczym w budynku nr 10 oraz stanowiskiem nadzoru w budynku nr 28
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    Szczegółowy zakres prac do wykonania:
    a) Remont instalacji elektrycznej
    b) Podłączenie wyremontowanej sieci sygnalizacyjne, sterowniczej i zasilającej w obiektach OPT-2/II, OPT-15, bud. Nr 10 i bud. Nr 28,
    c) Podłączenie istniejącego światłowodu,
    d) Skonfigurowanie w SSiN wprowadzonych sygnałów od urządzeń podlegających nadzorowi
  9. Rozbudowa i modernizacja trasy tramwaju w relacji Wschód-Zachód (Retkinia - Olechów) wraz z systemem zasilania oraz systemem obszarowego sterowania ruchem - odcinki 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 - część 1 - odcinki 1 i 2 - zamówienie uzupełniające Nr sprawy ZDiT-DZ.3322.9.2015
    Zamawiający: Miasto Łódź - Zarząd Dróg i Transportu, Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest powtórzenie tego samego rodzaju robót, które były przedmiotem zamówienia podstawowego realizowanego w ramach umowy nr 333.107/DZ/2014 z dnia 24.07.2014r.

    Zakres rzeczowy prac w ramach zamówienia uzupełniającego obejmuje wymianę nawierzchni jezdni al. Wyszyńskiego wraz z krawężnikami i opaską oraz roboty związane z wykonaniem zieleńców.

    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzu cenowym stanowiących załączniki nr 1 do zaproszenia, we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do zaproszenia oraz w STWiORB dla zamówienia podstawowego.
  10. Rozbudowa i modernizacja trasy tramwaju w relacji Wschód-Zachód (Retkinia - Olechów) wraz z systemem zasilania oraz systemem obszarowego sterowania ruchem - odcinki 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8 - część 1 - odcinki 1 i 2 - zamówienie uzupełniające Nr sprawy ZDiT-DZ.3322.8.2015
    Zamawiający: Miasto Łódź - Zarząd Dróg i Transportu, Łódź
    1. Przedmiotem zamówienia jest powtórzenie tego samego rodzaju robót, które były przedmiotem zamówienia podstawowego realizowanego w ramach umowy
    nr 333.107/DZ/2014 z dnia 24.07.2014r. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją zamienną wykonaną w ramach Nadzoru Autorskiego, niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy 333.107/DZ/2014 i osiągnięcia przyjętego założenia budowlanego oraz racjonalnego użytkowania, eksploatacji i serwisowania zrealizowanego obiektu.

    Zakres rzeczowy prac w ramach zamówienia uzupełniającego obejmuje:
    1) wymianę dotychczasowej konstrukcji nawierzchni jezdni prawoskrętu ul. Bratysławskiej przy ul. Waltera Janke,
    2) dostosowanie istniejącej niwelty Al. Wyszyńskiego do projektowanej niwelty torów na skrzyżowaniu z przejazdem przy bloku 311 oraz ul. Armii Krajowej.

    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Formularzach cenowych stanowiących załączniki nr 1a, 1b i 1c do zaproszenia, we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do zaproszenia oraz w STWiORB dla zamówienia podstawowego.
  11. Wykonanie robót budowlanych w Oddziale Okręgowym NBP w Szczecinie
    Zamawiający: Narodowy Bank Polski - Departament Koordynacji i Realizacji Zakupów, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w Oddziale Okręgowym NBP
    w Szczecinie przy ul. płk. T.A. Starzyńskiego 1 robót polegających na:
    1. zaprojektowaniu i wykonaniu głównego wyłącznika przeciwpożarowego,
    2. zaprojektowaniu i wykonaniu uzupełnienia okablowania wydzielonej sieci elektrycznej na sali operacyjnej i w pomieszczeniach biurowych
  12. Remont układu wzbudzenia i regulacji napięcia generatora nr 1 i nr 2 w Elektrowni Wodnej Dobczyce
    Zamawiający: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji technicznej wraz z wymianą kompletnego układu wzbudzenia i regulacji napięcia generatora nr 1 i nr 2 w Elektrowni Wodnej Dobczyce
  13. Remont podstacji elektroenergetycznej OPT-10 i OPT-6.
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    Remont podstacji elektroenergetycznej OPT-10 i OPT-6. Szczegółowy zakres prac przedstawia program funkcjonalno - użytkowy.
  14. Wykonanie remontu systemu nadzoru i sterowania sygnalizacją sieci elektroenergetycznej, sieci grzewczej i wodociągowej na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu systemu nadzoru i sterowania sygnalizacją sieci elektroenergetycznej, sieci grzewczej i wodociągowej obejmujący: Etap I - Projekt wykonawczy remontu systemu nadzoru i sterowania sieci elektroenergetycznej NCBJ ze stanowiskiem sterowniczym w bud nr 10 oraz stanowiskiem nadzoru ww sieci w bud. nr 28. Etap II - Wykonanie remontu systemu nadzoru i sterowania sieci elektroenergetycznej NCBJ oraz stanowiskiem nadzoru ww.sieci w bud. nr 28. 2. Szczegółowy zakres prac przedstawia Program funkcjonalno-użytkowy
  15. Remont Stacji Elektrycznej Głównej na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    1. Zamawiający powierza, a Wykonawca przyjmuje do wykonania remont Stacji Elektrycznej Głównej na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku. 2. Zakres prac obejmuje: a) remont stacji elektroenergetycznej w zakresie zaprojektowania, wymiany i uruchomnienia jednoprzerwowych odłączników szynowych 110 kV w polu transformatora T1 110/6 kV T2 110/6 kV oraz zaprojektowanie, wymiana i uruchomienie odgromników zaworowych 110 kV w polu transformatora T2 110/6 kV. b) remont rozdzielnicy potrzeb własnych Stacji Elektroenergetycznej Głównej ŚWIERK w zakresie zaprojektowania, wymiany olejowego transformatora potrzeb własnych na transformator suchy 6/15/04 kV i mocy 400 kVA.
  16. Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji rozdzielnic potrzeb własnych Stacji Elektroenergetycznej Głównej - Świerk
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji rozdzielnic potrzeb własnych Stacji Elektroenergetycznej Głównej - Świerk
  17. Budowa infrastruktury elektroenergetycznej zewnętrznej i wewnętrznej na potrzeby bloku operacyjnego w SPZZOZ w Gryficach w zakresie : a) dostawa , montaż i podłączenie transformatora średniego napięcia, b) modernizacja urządzeń w stacji transformatorowej po stronie średniego i niskiego napięcia w związku z wymianą transformatora oraz zwiększeniem mocy
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej, Gryfice
    Zadanie I - Modernizacja stacji transformatorowej a) dostawa , montaż i podłączenie transformatora średniego napięcia, b) modernizacja urządzeń w stacji transformatorowej po stronie średniego i niskiego napięcia w związku z wymianą transformatora oraz zwiększeniem mocy. Zadanie II - Wykonanie zasilania elektroenergetycznego budynku 90 -łóżkowego wraz z dostawą i montażem rozdzielnic elektrycznych i zasilacza UPS
  18. Remont i zwiększenie mocy rezerwowej do 200 kW sprzęgła kablowego RG I do RG II dla reaktora Maria.
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    Roboty uzupełniające dla Reaktora Maria związane z remontem i zwiększeniem mocy rezerwowej do 200 kW sprzęgła kablowego RG I do RG II dla reaktora Maria.
  19. Przebudowa rozdzielni głównej 2RG i struktury zasilania WLZ wraz z węzłami zasilania, tablicami komputerowymi, tablicami obwodów podstawowych, tablicami napięcia gwarantowanego i tablicami technologicznymi w Budynku Głównym nr 2 Akademii Morskiej w Szczecinie - przy ul. Wały Chrobrego 1-2
    Zamawiający: Akademia Morska w Szczecinie, Szczecin
    Przedmiotem zamówienia jest:
    Przebudowa rozdzielni głównej 2RG i struktury zasilania WLZ wraz węzłami zasilania, tablicami komputerowymi, tablicami obwodów podstawowych, tablicami napięcia gwarantowanego i tablicami technologicznymi, w Budynku Głównym nr 2 Akademii Morskiej w Szczecinie przy ul. Wały Chrobrego 1-2.
    1.Opis przedmiotu zamówienia.
    Przedmiot Zamówienia należy wykonać z podziałem na zakresy (części), w tym:
    Zakres I (Część I):
    1)Przebudowa przyłącza elektrycznego i układu pomiarowego w oparciu o istniejący projekt wykonawczy Przebudowa rozdzielni głównej 2RG i struktury zasilania WLZ wraz węzłami zasilania, tablicami komputerowymi, tablicami obwodów podstawowych, tablicami napięcia gwarantowanego i tablicami technologicznymi, w Budynku Głównym nr 2 Akademii Morskiej w Szczecinie przy ul. Wały Chrobrego 1-2.
    2)Przebudowa istniejącego przyłącza. Budowa układu pomiarowego (pomiar półpośredni) przy przyłączu, po uzyskaniu wytycznych i uzgodnień z zakładem energetycznym ENEA Operator Sp. z o.o. Uzgodnienie wymagać będzie wykonania dokumentacji (schemat jednokreskowy) wg standardów ENEA Operator Sp. z o.o.
    3)Demontaż istniejącego układu pomiarowego półpośredniego w rozdzielni 2RG.
    4)Wykonanie podziału pomieszczenia rozdzielni głównej 2RG. Wymiana drzwi wejściowych na przeciwpożarowe w klasie odporności ogniowej EI60, wymiana okna, wyburzenie schodów i remont wydzielonej części pomieszczenia rozdzielni 2RG. uzupełnienie tynków ścian oraz wykonanie nowej posadzki, wyrównanie, malowanie dwukrotne ścian i sufitów. Zabezpieczenie istniejącego kanału kablowego (docelowo przeznaczony do likwidacji).
    5)Przeniesienie rejestratora CCTV z pomieszczenia rozdzielni 2RG do pomieszczenia
    nr 16. Prace należy prowadzić, pod nadzorem firmy, sprawdzającej nadzór nad tymi instalacjami w ramach umowy z Akademią Morską w Szczecinie.
    6)Ustawienie podwójnego cokołu pod rozdzielnie 2RG, wypoziomowanie. Montaż nowej rozdzielni głównej 2RG (celki nr 1 i nr 2), w wyremontowanej części
    i przejściowe podłączenie istniejących kabli odbiorowych do wyznaczonych celek
    i sekcji.
    7)Montaż przekładników prądowych. Montaż analizatorów parametrów sieci na głównym zasilaniu dla sekcji nr 1, sekcji nr 2.
    8)Odłączanie od istniejącej rozdzielnicy 2RG pojedynczo kabli odbiorowych i ich oznaczanie po zidentyfikowaniu obecnego przeznaczenia - funkcji.
    9)Wykonanie tymczasowych przełączeń istniejących kabli do częściowo wykonanej nowej rozdzielni 2RG w wyremontowanej części pomieszczenia rozdzielni. Mufowanie (sztukowanie) istniejących kabli odbiorowych przewidzianych do zachowania, odcinkami kilkumetrowymi, które umożliwią podłączenie do nowej rozdzielni głównej 2RG.
    10)Po wykonaniu całkowitego przełączenia wszystkich kabli do częściowo wykonanej, nowej rozdzielni głównej 2RG (sekcji nr 1, sekcji nr 2), demontaż istniejących instalacji elektrycznych w pomieszczeniu rozdzielni głównej 2RG. Demontaż konstrukcji istniejących rozdzielni, pojedynczo poszczególnymi celkami.
    11)Remont wydzielonej części pomieszczenia rozdzielni głównej po demontażu istniejącej 2RG. Uzupełnienie tynków ścian oraz wykonanie nowej posadzki, wyrównanie, malowanie dwukrotne ścian i sufitów. Likwidacja istniejącego kanału kablowego.
    12)Ustawienie podwójnego cokołu pod pozostałą część budowanej rozdzielni 2RG, wypoziomowanie. Kompletacja i montaż pozostałych celek rozdzielni 2RG.
    13)Ułożenie mostów kablowych między celką zasilającą a celkami sekcyjnymi.
    14)Ułożenie mostków sterowniczych między celkami i sekcjami.
    15)Przełączenie kabli zasilających do docelowych pół zasilania w celkach rozdzielni 2RG.
    16)Podwieszenie kanałów kablowych do sufitu - oraz wykonanie instalacji oświetleniowej i potrzeb własnych dla 2RG.
    17)Podwieszenie kanałów kablowych do sufitu - oraz wykonanie instalacji oświetlenia
    w pomieszczeniu rozdzielni głównej 2RG
    18)Montaż przekładników prądowych. Montaż analizatorów parametrów sieci na głównym zasilaniu dla sekcji nr 3 i sekcji nr 4.
    19)Przeprowadzenie prób funkcjonalnych, pomiary ochrony przeciwporażeniowej oraz izolacji obwodów, natężenia oświetlenia w pomieszczeniu rozdzielni 2RG.
    20)Wyposażenie rozdzielni głównej 2RG w osprzęt i narzędzia jak dla pomieszczenia ruchu elektrycznego nN.
    21)Po wykonaniu pomiarów i analizy parametrów sieci dobór i montaż kompensatora mocy biernej wraz z automatycznym regulatorem i niezbędnym oprzętem (przekładniki, zabezpieczenia, regulator mocy biernej, bateria kondensatorów, dławiki indukcyjne, filtry wyższych harmonicznych) do współpracy z rozdzielnią 2RG. Przeprowadzenie prób funkcjonalnych działania kompensatora i wszystkich niezbędnych pomiarów powykonawczych.
    22)Zamawiający wyłączył z zakresu niniejszej specyfikacji STWiOR wyposażenie rozdzielni głównej 2RG w system monitoringu obciążeń energetycznych, baterie kompensacyjną dobraną według istniejącego projektu, stacjonarny system monitoringu stanu izolacji, sygnalizację zdalczyną, instalację systemu baterii centralnej i UPS.
    23)Przeprowadzenie prób funkcjonalnych, pomiary ochrony przeciwporażeniowej oraz izolacji obwodów, natężenia oświetlenia w pomieszczeniu rozdzielni 2RG.
    24)Wyposażenie rozdzielni głównej 2RG w osprzęt i narzędzia jak dla pomieszczenia ruchu elektrycznego nN.
    25)Wykonanie dokumentacji powykonawczej, z naniesieniem wszystkich wprowadzonych zmian i uzyskaniem ich akceptacji (na etapie planowania wprowadzenia zamian, po wcześniejszej akceptacji inwestora) przez projektantów.
    26)Opracowanie instrukcji eksploatacji i obsługi rozdzielni głównej 2RG
    Zakres II (Część II) :
    1)Budowa szachtów pionowych dla kabli i przewodów prowadzonych w pionie
    i doprowadzenia ich do węzłów zasilania 2WZ00.4, 2WZ0.4, 2WZ1.4, 2WZ2.4, 2WZ3.4,,
    2)Budowa szachtów poziomych dla kabli i przewodów prowadzonych w poziomie
    i doprowadzenia ich od węzłów zasilania 2WZ00.4, 2WZ0.4, 2WZ1.4, 2WZ2.4, 2WZ3.4 do wybranych tablic piętrowych i pozostałych odbiorów, na poszczególnych kondygnacjach,
    3)Budowa węzłów zasilania 2WZ00.4, 2WZ0.4, 2WZ1.4, 2WZ2.4, 2WZ3.4 na poszczególnych kondygnacjach, w powiązaniu z szachtami pionowymi.
    4)Montaż tablic 2TP, 2TK w powiązaniu z właściwymi węzłami zasilania 2WZ00.4, 2WZ0.4, 2WZ1.4, 2WZ2.4, 2WZ3.4 na poszczególnych kondygnacjach.
    5)Rozprowadzenie kabli i przewodów zasilających:
    -Węzły zasilania 2WZ00.4, 2WZ0.4, 2WZ1.4, 2WZ2.4, 2WZ3.4
    -Tablice piętrowe obwodów ogólnych i komputerowych 2TP00.4.1, 2TK00.4.1, 2TP0.4.1, 2TK0.4.1, 2TP1.4.1, 2TK1.4.1, 2TP2.4.1, 2TK2.4.1, 2TP3.4.1, 2TK3.4.1.
    -Istniejące tablice piętrowe nr 2T0018, 2Tg04, 2T08, 2T09, 2T2.8, 2T3.15, 2T3.16, 2T3.17
    Zamawiający wyłączył z realizacji następujące prace opracowane wg w/w dokumentacji
    a)Dla rozdzielni głównej 2RG
    -Sygnalizacja zdalczynna.
    -System monitorowania prądów różnicowych i upływowych
    -Instalacja systemu baterii centralnej
    -UPS
    -bateria kompensacyjna dobraną według istniejącego projektu - realizacja wg 1.4.u.
    b) Dla szachów, linii WLZ, węzłów zasilania i piętrowych
    -Linie WLZ dla rozdzielni 2RG - realizacja częściowa tylko dla szachtu nr 4
    -Budowa i montaż węzłów - realizacja częściowa tylko dla 2WZ00.4, 2WZ0.4, 2WZ1.4, 2WZ2.4, 2WZ3.4
    -Montaż tablic piętrowych obwodów ogólnych i komputerowych - realizacja częściowa tylko tablic nr 2TP00.4.1, 2TK00.4.1, 2TP04.1, 2TK0.4.1, 2TK1.4.1, 2TP2.4.1, 2TK2.4.1, 2TP2.4.1, 2TK2.4.1, 2TP3.4.1, 2TK3.4.1.
    -Zasilanie istniejących tablic, w tym tablic technologicznych - realizacja częściowa tylko dla tablic nr 2T0018, 2Tg04, 2T08, 2T09, 2T2.8, 2T3.15, 2T3.16, 2T3.17
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (zał. nr 10 do SIWZ), Przedmiar Robót (zał. nr 11 do SIWZ), Projekt Budowlano-Wykonawczy (zał. nr 12 do SIWZ). Załączony przez Zamawiającego Przedmiar Robót należy traktować jako dokument pomocniczy przy określaniu ceny oferty.
    2.Podane przez Zamawiającego w treści SIWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia ewentualne nazwy własne (znaki towarowe) mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu. Przypadki te, nie mają na celu naruszenia art. 29 i 7 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2007r., Nr. 223, poz.1655 z późn. zm.), a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych na podstawie art. 30 ust. 5 ustawy - Prawo Zamówień Publicznych.
  20. Wykonanie, wymiana oraz uruchomienie 12 pól rozdzielczych o napięciu znamionowym 17,5 kV typu D-17P
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, wymiana oraz uruchomienie 12 pól rozdzielczych o napięciu znamionowym 17,5 kV typu D-17P na Stacji Elektroenergetycznej Głównej Świerk na terenie Ośrodka Jądrowego w Otwocku-Świerku..
  21. Dostawa mediów do obiektów Zamawiającego mieszczących się na działce 1442/16 w Mikołowie przy ul. Kolejowej 2, obejmującą dostawy:<br> a) energii elektrycznej,<br> b) ciepłej wody użytkowej,<br> c) wody pitnej, <br> d) odprowadzanie ścieków.
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Lokalowej, Mikołów
  22. Dostawa ciepła oraz mocy cieplnej do celów grzewczych za pośrednictwem nośnika - gorącej wody - do obiektów Zamawiającego posadowionych na działce 1442/16 w Mikołowie przy ul. Kolejowej 2: Budynek biurowy, Pawilon gastronomiczny.
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Lokalowej, Mikołów
  23. Modernizacja układu spiekania polegająca na wymianie mis spiekalniczych, palników wraz z doprowadzeniem do nich gazu do zapalania z zastosowaniem sterowania procesem
    Zamawiający: Instytut Metalurgii Żelaza im. Stanisława Staszica, Gliwice
  24. Budowa trafostacji 0,4/15 kV oraz przebudowa pomieszczeń na potrzeby jej lokalizacji w budynku Akademii Morskiej w Szczecinie przeznaczonej do współpracy ze stanowiskami badawczymi laboratorium energetycznego projektu pt: ZIELONA ENERGETYKA - Rozwój bazy B+R dla energetyki wiatrowej na Akademii Morskiej w Szczecinie
    Zamawiający: Akademia Morska w Szczecinie, Szczecin
  25. Wymiana dwóch linii enegetycznych 6 kV
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
  26. Wymiana 24 pól rozdzielczych w Rozdzielni 6kV w Stacji Elektroenergetycznej 110/6 kV.
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
  27. Wykonanie robót uzupełniających do umowy ze spółką Elektrobudowa z dnia 18.10.2011r.do postępowania na: Modernizację systemu zasilania Centrum Onkologii -Instytutu im.Marii Skłodowskiej -Curie w Warszawie w zakresie II etapu
    Zamawiający: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia, Warszawa
  28. Wymiana kabli energetycznych pomiędzy Stacją Elektryczną a OPT-11
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
  29. Wykonanie robót dodatkowych, koniecznych i warunkujących zakończenie zadania określonego umową nr 685/372/2011 z dnia 21 września 2011 r. - Budowa sieci kablowej NN w SPS ZOZ Zdroje w ramach zadania inwestycyjnego na potrzeby realizowanego projektu pt. Utworzenie Zachodniopomorskiego Centrum Opieki nad Kobietą i Dzieckiem obejmujących wykonanie sieci oświetlenia zewnętrznego
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE", Szczecin
  30. Wymiana trzech pól rozdzielczych w Rozdzielni 6kV w Stacji Elektroenergetycznej 110/6 kV
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
  31. Instalacja schładzania powietrza przy użyciu urządzeń typu Spilt w budynku Sądu Rejonowego w Koninie przy ul. Chopina
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Koninie, Konin
  32. Wymiana przyłącza wodociągowego oraz remont kanalizacji deszczowo-drenażowej i izolacji fundamentów budynku
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
  33. Wykonanie ogrodzenia zbiornika p.poż. z słupków ocynkowanych ogniowo oraz siatki ocynkowanej ogniowo ( oczka 6,0 cm. x 6,0 cm.) o wysokości 1,20 m i furtki zamykanej - 120,00 mb. na terenie realizowanej inwestycji pn.: Utworzenie inkubatora przedsiębiorczości wraz z niezbędną Infrastrukturą w Zielonym Parku Przemysłowym Cierznie - Etap I
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Debrznie, Debrzno
  34. Wykonanie dodatkowego rurociągu drenarskiego na odcinku 363,0 m do 499,5 m drogi dojazdowej do Inkubatora Przedsiębiorczości na terenie realizowanej inwestycji pn.: Utworzenie inkubatora przedsiębiorczości wraz z niezbędną Infrastrukturą w Zielonym Parku Przemysłowym Cierznie - Etap I
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Debrznie, Debrzno
  35. Mechaniczne wykonanie wykopu w ilości - 632,85 na terenie realizowanej inwestycji pn. : Utworzenie Inkubatora Przedsiębiorczości wraz z niezbędną infrastrukturą w Zielonym Parku Przemysłowym Cierznie - Etap
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Debrznie, Debrzno
  36. Wykonanie dodatkowej wymiany nasypów niekontrolowanych na nasyp piaszczysty na odcinku drogi dojazdowej od obiektu Inkubatora ( od zjazdu z drogi krajowej Nr 22 do ok. hm 1+40) - 1.017,40 m3 na terenie realizowanej inwestycji pn.: Utworzenie inkubatora przedsiębiorczości wraz z niezbędną Infrastrukturą w Zielonym Parku Przemysłowym Cierznie - Etap I
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Debrznie, Debrzno
  37. Wykonanie i montaż balustrad schodów zewnętrznych przy budynkach Szpitala w Nowej Soli i budynku Przychodni
    Zamawiający: Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli, Nowa Sól
  38. Modernizacja systemu zasilania Centrum Onkologii - Instytutu im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie w zakresie etapu II. Znak sprawy: ZZP-73/11
    Zamawiający: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia, Warszawa
  39. Roboty dodatkowe i zamienne w ramach realizowanego zadania inwestycyjnego Budowa budynku Sądu Rejonowego w Koninie przy ul. Chopina
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Koninie, Konin
  40. Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w m. Wierzbinek
    Zamawiający: Gmina Wierzbinek, Sadlno
  41. Zaprojektowanie i wykonanie modernizacji 3 podstacji prostownikowych zasilających trakcję trolejbusową oraz Centralnej Dyspozytorni Mocy w Lublinie
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Lublin - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Lublin
  42. Budowa przyłącza elektroenergetycznego do nowobudowanego budynku produkcyjnego farmaceutycznego IEA POLATOM OR
    Zamawiający: Instytut Energii Atomowej POLATOM, Otwock-Świerk
  43. Wykonanie dodatkowych robót do umowy Rej./BZ/01730/10 na wykoanie przebudowy pomieszczenia studia S-1 (tzw. Trzaskowskiego) w obiekcie O-1 PR S.A. (znak sprawy BZ/DPzp-11/11)
    Zamawiający: Polskie Radio S.A. Sekcja Obsługi Zamówień Publicznych, Warszawa
  44. Modernizacja systemu zasilania Centrum Onkologii - Instytutu im.Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie - Etap I w zakresie dostawy i montażu rozdzielnicy 15 kV PZO i rozdzielnicy 0,4 kV SO-3. Znak sprawy: ZZP-134/10.
    Zamawiający: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia, Warszawa
  45. Wykonanie przebudowy studia S-1 (tzw. Trzaskowskiego) w budynku O-1 Polskiego Radia S.A. (znak sprawy: DK/WPzp-21/10)
    Zamawiający: Polskie Radio S.A. Sekcja Obsługi Zamówień Publicznych, Warszawa
  46. Utworzenie Inkubatora Przedsiębiorczości wraz z niezbędną infrastrukturą w Zielonym Parku Przemysłowym Cierznie - Etap I.
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Debrznie, Debrzno
  47. Zagospodarowanie terenów Jeziora Licheńskiego-etap II
    Zamawiający: Gmina Ślesin, Ślesin
  48. Rewitalizacja rynku w Ślesinie
    Zamawiający: Gmina Ślesin, Ślesin
  49. Budowa ciągu spacerowo- rowerowego z dostępem do hoteli nad Jeziorem Ślesińskim w ramach Wielkiej Pętli Wielkopolski-etap II
    Zamawiający: Gmina Ślesin, Ślesin
  50. Dostawa mediów do obiektów Zamawiającego mieszczących się na działce 1442/16 w Mikołowie przy ul. Kolejowej 2.
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Lokalowej, Mikołów
  51. Dostawa ciepła oraz mocy cieplnej do celów grzewczych za pośrednictwem nośnika - gorącej wody - do obiektów Zamawiającego posadowionych na działce 1442/16 w Mikołowie przy ul. Kolejowej 2
    Zamawiający: Zakład Gospodarki Lokalowej, Mikołów
  52. Zakup agregatów prądotwórczych do awaryjnego zasilania central dyspozytorskich, systemów kontroli radiologicznej i ochrony fizycznej
    Zamawiający: Instytut Problemów Jądrowych im. A. Sołtana, Otwock
  53. Zakup i wymiana transformatora w podstacji oddziałowej OPT-4 wraz z kablami
    Zamawiający: Instytut Problemów Jądrowych im. A. Sołtana, Otwock
  54. Zakup i wymiana zespołu baterii akumulatorów wraz z prostownikami i wyłącznikami w Stacji Elektrycznej Głównej 110/6kV
    Zamawiający: Instytut Problemów Jądrowych im. A. Sołtana, Otwock
  55. Zadanie 52070 -Budowa portu lotniczego na lotnisku Gdynia-Babie Doły
    Zamawiający: 17 Terenowy Oddział Lotniskowy, Gdańsk
  56. DOSTWA I MONTAŻ OŚWIETLENIA SPORTOWEGO ARENY GŁÓWNEJ HALI STULECIA WE WROCŁAWIU ORAZ OPRACOWANIE PROJEKTU INSTALACYJNO-MONTAŻOWEGO ROZMIESZCZENIA LAMP I ICH ZASILANIA
    Zamawiający: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o., Wrocław
  57. Remont układu zasilania elektroenergetycznego w PKiN - wykonanie wymiany zabezpieczeń w rozdzielnicy CRP2 (15 kV)
    Zamawiający: Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Sp. z o.o., Warszawa
  58. Budowa budynku dla Sądu Rejonowego w Koninie przy ul. Chopina.
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Koninie, Konin
  59. Zadanie 52070- Budowa portu lotniczego na lotnisku Gdynia- Babie Doły
    Zamawiający: 17 Terenowy Oddział Lotniskowy, Gdańsk
  60. Modernizacja rozdzielni głównej w budynku 7/8 na terenie Instytutu Problemów Jądrowych w Otwocku-Świerku
    Zamawiający: Instytut Problemów Jądrowych im. A. Sołtana, Otwock
  61. Zadanie 52070 -Budowa portu lotniczego na lotnisku Gdynia-Babie Doły
    Zamawiający: 17 Terenowy Oddział Lotniskowy, Gdańsk

Inne osoby dla Wilk Jan Franciszek (44 osoby):