Kogo reprezentuje osoba

Wilk Maria Aniela

w KRS

Maria Aniela Wilk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Maria
Drugie imię:Aniela
Nazwisko:Wilk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1950 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Rzeszów (Podkarpackie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bator Jerzy Stanisław, Bieleń Józef, Bochenek Mieczysław Władysław, Boczoń Helena, Brudz Franciszek, Bura Wanda, Domino Izabela, Fijałkowska Bronisława, Filipek Maria, Gajda Władysława, Hanus Krystyna, Jacek Barbara, Jamrozy Dorota Bożena, Jeziorska Maria Irena, Kotulska Maria, Krawiec Danuta, Krawiec Genowefa Stanisława, Kudelicz Zenon, Kuźniar Janina Józefa, Markowicz Lucyna Maria, Michałek Stefania, Muszyński Józef, Młynek Józefa Maria, Pasek Józef, Piątek Marian, Pieczonka Teresa, Plezia Wiesław Marian, Półćwiartek Ignacy Władysław, Przydział Jan, Pyrda Maria, Rogala Ryszard, Rzeszutek Maria Mieczysława, Skowroński Jan, Solarz Józef, Szczur Bronisława Marianna, Szurlej Tadeusz, Toś Irena, Trzyna Wanda, Uchman Stanisław, Wit Danuta, Wojtaś Władysława Emilia, Wyczarski Kazimierz Antoni, Zarzycka Katarzyna Bronisława, Zielińska Irena, Zymróz Aleksandra

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bator Jerzy Stanisław, Bieleń Józef, Bochenek Mieczysław Władysław, Boczoń Helena, Brudz Franciszek, Bura Wanda, Domino Izabela, Fijałkowska Bronisława, Filipek Maria, Gajda Władysława, Hanus Krystyna, Jacek Barbara, Jamrozy Dorota Bożena, Jeziorska Maria Irena, Kotulska Maria, Krawiec Danuta, Krawiec Genowefa Stanisława, Kudelicz Zenon, Kuźniar Janina Józefa, Markowicz Lucyna Maria, Michałek Stefania, Muszyński Józef, Młynek Józefa Maria, Pasek Józef, Piątek Marian, Pieczonka Teresa, Plezia Wiesław Marian, Półćwiartek Ignacy Władysław, Przydział Jan, Pyrda Maria, Rogala Ryszard, Rzeszutek Maria Mieczysława, Skowroński Jan, Solarz Józef, Szczur Bronisława Marianna, Szurlej Tadeusz, Toś Irena, Trzyna Wanda, Uchman Stanisław, Wit Danuta, Wojtaś Władysława Emilia, Wyczarski Kazimierz Antoni, Zarzycka Katarzyna Bronisława, Zielińska Irena, Zymróz Aleksandra

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Sędziszowie Młp., Sędziszów Małopolski − KRS 0000082616
  2. Gminny Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych W Cmolasie, Cmolas − KRS 0000113809
  3. Kółko Rolnicze W Błażowej Górnej, Błażowa Górna − KRS 0000323850
  4. Lokalna Grupa Działania Partnerstwo 5 Gmin, Ropczyce − KRS 0000257574
  5. Niezależny Zakładowy Związek Zawodowy Pracowników Samorządowych Przy Starostwie Powiatowym W Strzyżowie, Strzyżów − KRS 0000308811
  6. Ochotnicza Straż Pożarna W Dzikowcu, Dzikowiec − KRS 0000045751
  7. Ochotnicza Straż Pożarna Zawadka, Zawadka − KRS 0000063618
  8. Podkarpackie Stowarzyszenie Agroturystyczne Gospodarstwa Gościnne Boguchwała, Boguchwała − KRS 0000014939
  9. Podkarpackie Stowarzyszenie Im. Mikołaja Frysztackiego, Pułanki − KRS 0000175596
  10. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjne Rokor Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000176986
  11. Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Kółek Rolniczych, Kolbuszowa − KRS 0000149901
  12. Spółdzielnia Kółek Rolniczych, Markowa − KRS 0000128260
  13. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Głogowie Małopolskim, Głogów Małopolski − KRS 0000153422
  14. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Ropczycach, Ropczyce − KRS 0000190206
  15. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Sokołowie Małopolskim, Sokołów Małopolski − KRS 0000090994
  16. Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Samopomoc Chłopska W Kolbuszowej, Kolbuszowa − KRS 0000042920
  17. Stowarzyszenie Człowiek Natura, Boguchwała − KRS 0000377855
  18. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Gminy Kamień, Kamień − KRS 0000454873
  19. Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Gminy Trzebownisko, Trzebownisko − KRS 0000169350
  20. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Im. Księżnej Heleny Jabłonowskiej W Straszęcinie, Straszęcin − KRS 0000626610
  21. Stowarzyszenie Kultury, Tradycji i Nowoczesności Wielu Pokoleń Z Siedzibą W Zgłobniu, Zgłobień − KRS 0000350582
  22. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Eurogalicja, Trzebownisko − KRS 0000297788
  23. Stowarzyszenie Razem Dla Podkarpacia, Rzeszów − KRS 0000446469
  24. Stowarzyszenie Razem Dla Wsi Łańcuckiej, Wysoka − KRS 0000420502
  25. Towarzystwo Przyjaciół Godowej W Godowej, Godowa − KRS 0000063207
  26. Towarzystwo Przyjaciół Hyżnego W Hyżnem, Hyżne − KRS 0000221491
  27. Towarzystwo Przyjaciół Kamienia W Kamieniu, Kamień − KRS 0000037454
  28. Towarzystwo Przyjaciół Markowej, Markowa − KRS 0000066873
  29. Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych Im.władysława Gduli, Strzyżów − KRS 0000151392
  30. Wojewódzki Związek Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych, Rzeszów − KRS 0000131035

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Błażowej, Błażowa − KRS 0000084728
  2. Bank Spółdzielczy W Głogowie Małopolskim, Głogów Małopolski − KRS 0000087383
  3. Bank Spółdzielczy W Ropczycach, Ropczyce − KRS 0000093263
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Leżajsk − KRS 0000150289
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Dzikowiec − KRS 0000138673
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Świlczy, Świlcza − KRS 0000140075
  7. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Sędziszowie Małopolskim, Sędziszów Małopolski − KRS 0000093736
  8. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Białobrzegach, Białobrzegi − KRS 0000202591
  9. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Błażowej, Błażowa − KRS 0000185629
  10. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Strzyżowie, Godowa − KRS 0000059329
  11. Stowarzyszenie Dla Albigowej, Albigowa − KRS 0000079477


Inne osoby dla Wilk Maria Aniela (40 osób):