Kogo reprezentuje osoba

Wilk Robert

w KRS

Robert Wilk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Robert
Nazwisko:Wilk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Reprezentował:
 1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
  • Stanowisko/Funkcja: x x x x

  Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
  Adamek Dariusz, Rolski Grzegorz Maciej

  Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
  Palm Schuster Ingrid Elizabeth

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
 1. Ihydro Sp. Z O.O., Strumiany − KRS 0000605346

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
 1. Sweco Engineering Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000056155
 2. Sweco Hydroprojekt Kraków Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000103414

Powiązane przetargi (3 szt.):
 1. Wykonanie usługi pn: Wykonanie modelu hydraulicznego w programie MIKE 11 dla zadania pn: Zabezpieczenie przeciwpowodziowe w dolinie potoku Wątok w gm. Miasto Tarnów oraz Skrzyszów i Ryglice pow. tarnowski.
  Zamawiający: Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Krakowie Inspektorat Rejonowy w Tarnowie, Tarnów
  Wykonanie usługi pn: Wykonanie modelu hydraulicznego w programie MIKE 11 dla zadania pn: Zabezpieczenie przeciwpowodziowe w dolinie potoku Wątok w gm. Miasto Tarnów oraz Skrzyszów i Ryglice pow. tarnowski.
 2. Wykonanie analizy wielokryterialnej rozwiązań inwestycyjnych zawartych w Wielowariantowym programie inwestycyjnym poprawy bezpieczeństwa powodziowego w dolinie rzeki Żabnica-Breń i jej dopływów w powiatach dąbrowskim i tarnowskim wraz z opracowaniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.
  Zamawiający: Małopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych, Kraków
  Analiza wielokryterialna rozwiązań inwestycyjnych zawartych w Wielowariantowym programie inwestycyjnym poprawy bezpieczeństwa powodziowego w dolinie rzeki Żabnica-Breń i jej dopływów w powiatach dąbrowskim i tarnowskim wraz z opracowaniem strategicznej oceny oddziaływania na środowisko
 3. Opracowanie kompleksowej koncepcji programowo-przestrzennej regulacji stosunków wodnych służących zabezpieczeniu przed agresywnym działaniem wód powierzchniowych i gruntowych odcinka BI i BII wraz z przylegającym terenem krematoriów II, III, IV, V, terenem oczyszczalni ścieków oraz terenami przylegającymi na obszarze byłego obozu Auschwitz II- Birkenau.
  Zamawiający: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, Oświęcim
  Opracowanie kompleksowej koncepcji programowo-przestrzennej regulacji stosunków wodnych służących zabezpieczeniu przed agresywnym działaniem wód powierzchniowych i gruntowych odcinka BI i BII wraz z przylegającym terenem krematoriów II, III, IV, V, terenem oczyszczalni ścieków oraz terenami przylegającymi na obszarze byłego obozu Auschwitz II- Birkenau.