Kogo reprezentuje osoba

Wilk Stanisław Andrzej

w KRS

Stanisław Andrzej Wilk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Stanisław
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Wilk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1948 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Sucha Beskidzka (Małopolskie), Zawoja (Małopolskie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Dorota Anna, Gałek Olga Anna, Jarzębska Anna Michalina, Kazior Barbara Janina, Kuczmierowska Lidia, Manthey Krzysztof, Szczęch Ilona, Łuszczek Małgorzata Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maćkowiak Pandera Joanna Cecylia

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bochniarz Zbigniew, Czajkowski Przemysław, Kachniarz Marian, Kalinowska Anna, Kazior Barbara Janina, Kwatera Krzysztof, Okulicz Kozaryn Jan Włodzimierz, Sartorius Witold, Serafin Rafał, Wardzińska Joanna Teresa, Węgrzycka Urszula Joanna, Wujec Henryk, Łuszczek Małgorzata Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wujek Henryk

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Biłgorajskie Stowarzyszenie Kulturalne Im.isaaca Bashevisa Singera, Biłgoraj − KRS 0000230887
  2. Consus Agro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069188
  3. Dokładam Się, Warszawa − KRS 0000678990
  4. Forum Dialogu, Warszawa − KRS 0000066984
  5. Forum Energii, Warszawa − KRS 0000625996
  6. Forum Polsko-ukraińskie, Warszawa − KRS 0000140174
  7. Fundacja - Instytut Na Rzecz Ekorozwoju, Warszawa − KRS 0000134492
  8. Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich, Warszawa − KRS 0000447236
  9. Fundacja Auschwitz-birkenau, Warszawa − KRS 0000328383
  10. Fundacja Ecce - Europejskie Centrum Klimatu i Środowiska, Milanówek − KRS 0000407365
  11. Fundacja Edukacji Naturalnej, Warszawa − KRS 0000498459
  12. Fundacja Ekonomistów Środowiska i Zasobów Naturalnych, Białystok − KRS 0000014546
  13. Fundacja Imienia Kazimierza i Zofii Moczarskich, Warszawa − KRS 0000499067
  14. Fundacja Inicjatyw Społeczno-ekonomicznych, Warszawa − KRS 0000026197
  15. Fundacja Innowacji Edukacyjnych Mała Szkoła, Warszawa − KRS 0000633679
  16. Fundacja Instytut Bronisława Komorowskiego, Warszawa − KRS 0000571191
  17. Fundacja Instytut Efektywnych Klastrów, Rzeszów − KRS 0000582915
  18. Fundacja Kapucyni i Misje, Kraków − KRS 0000356850
  19. Fundacja Karkonoska, Jelenia Góra − KRS 0000101847
  20. Fundacja Mapa Pasji, Kraków − KRS 0000643396
  21. Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych, Kraków − KRS 0000372149
  22. Fundacja Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Potrzebujących Pomocy Otwórzmy Swoje Serca, Zamość − KRS 0000216888
  23. Fundacja Partnerstwo Dla Środowiska W Restrukturyzacji, Kraków − KRS 0000098193
  24. Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków W Rolnictwie Im. Ryszarda Bondyry, Warszawa − KRS 0000183766
  25. Fundacja Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia, Warszawa − KRS 0000324413
  26. Fundacja Służby Rzeczypospolitej, Warszawa − KRS 0000637882
  27. Fundacja Solidarności Międzynarodowej, Warszawa − KRS 0000024453
  28. Fundacja Społeczeństwo Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju - My, Warszawa − KRS 0000329048
  29. Fundacja Współpracy Polsko-ukraińskiej Pauci, Warszawa − KRS 0000238075
  30. Fundusz Wspólnych Inwestycji Społecznych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000788886
  31. Humanity In Action Polska, Warszawa − KRS 0000320583
  32. Iso - Tech Spółka Z Ograniczoną Odpowedzialnością, Kraków − KRS 0000114837
  33. Kemi Ilona Szczęch Ewa Szczęch Sp. J., Olkusz − KRS 0000609894
  34. Małopolska Sieć Lgd, Murzasichle − KRS 0000326253
  35. Małopolski Fundusz Ekonomii Społecznej, Kraków − KRS 0000335921
  36. Polska Akcja Humanitarna, Warszawa − KRS 0000136833
  37. Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego, Warszawa − KRS 0000213974
  38. Polska Sieć Lgd-federacja Regionalnych Sieci Lgd, Wałcz − KRS 0000413723
  39. Polski Bank Spółdzielczy W Ciechanowie, Ciechanów − KRS 0000027891
  40. Solidarna Pomoc Dla Bezrobocia i Ubóstwa, Kraków − KRS 0000289503
  41. Spółdzielnia Socjalna Dolina Raby, Chrostowa − KRS 0000571943
  42. Stowarzyszenie Alumni, Warszawa − KRS 0000280535
  43. Stowarzyszenie Edukacyjne Progress, Klucze − KRS 0000311743
  44. Stowarzyszenie Ekologiczno-kulturalne Na Bursztynowym Szlaku, Lanckorona − KRS 0000189034
  45. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dolina Raby, Chrostowa − KRS 0000316230
  46. Stowarzyszenie Małopolskie Dziedzictwo Smaku, Niepołomice − KRS 0000568033
  47. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Nowej Huty, Kraków − KRS 0000128162
  48. Stowarzyszenie Na Rzecz Utworzenia i Ochrony Mazurskiego Parku Narodowego, Zgon − KRS 0000056041
  49. Tise Windykacja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000562097
  50. Towarzystwo Inwestycji Społeczno-ekonomicznych S.A., Warszawa − KRS 0000019716

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.blikle Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152100
  2. Acme-tar Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000188559
  3. Agencja Reklamowa Jowisz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045317
  4. Athenasoft Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035122
  5. Aton-ht S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000240980
  6. Barys Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000073366
  7. Brzeskie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia, Brzeg − KRS 0000035974
  8. Conversations Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424753
  9. Dnb Assets Holdco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000000743
  10. Dnb Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000022156
  11. Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000048901
  12. Edukacyjna Fundacja Im. Prof. Romana Czerneckiego Efc, Warszawa − KRS 0000334007
  13. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe Energo - Utech S.A., Poznań − KRS 0000033439
  14. Fundacja Banku Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000347694
  15. Fundacja Bieszczadzka, Ustrzyki Dolne − KRS 0000180514
  16. Fundacja Dla Polski, Warszawa − KRS 0000039342
  17. Fundacja Edukacja Kobiet(long-life Learning), Kraków − KRS 0000205792
  18. Fundacja Ekofundusz, Warszawa − KRS 0000020997
  19. Fundacja Naszyjnik Północy, Debrzno − KRS 0000186792
  20. Fundacja Pomoc Polakom Na Wschodzie, Warszawa − KRS 0000130056
  21. Fundacja Rozwoju Jeździectwa Z Siedzibą W Warszawie, Warszawa − KRS 0000036009
  22. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Warszawa − KRS 0000153951
  23. Fundacja Synapsis, Warszawa − KRS 0000045919
  24. Fundacja Wwf Polska, Warszawa − KRS 0000160673
  25. Gorlickie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, Gorlice − KRS 0000032318
  26. Instytut Dziedzictwa, Kraków − KRS 0000229147
  27. Izba Przemysłowo-handlowa W Tarnowie, Tarnów − KRS 0000111616
  28. Kancelaria Citi Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000552174
  29. Karolina Sp. Z O.O., M.st. Warszawa − KRS 0000067539
  30. Katowicki Holding Węglowy S.A., Katowice − KRS 0000046994
  31. Kkk Fm S.A., Warszawa − KRS 0000034850
  32. Klimaty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261663
  33. Klub Inteligencji Katolickiej, Warszawa − KRS 0000034785
  34. Krakowski Park Technologiczny-Sp. Z O.O.., Kraków − KRS 0000058058
  35. Lemtech Konsulting Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000050498
  36. Monetia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011441
  37. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego, Opole − KRS 0000051761
  38. Owintar Sp. Z O.O. -, Tarnów − KRS 0000100635
  39. Ozgraf Olsztyńskie Zakłady Graficzne S.A., Olsztyn − KRS 0000076084
  40. Panteon Narodowy Na Skałce, Kraków − KRS 0000248463
  41. Partycypacja S.A., Warszawa − KRS 0000051560
  42. Polska Fundacja Ochrony Przyrody Pro Natura, Kraków − KRS 0000084954
  43. Stowarzyszenie Autokreacja, Warszawa − KRS 0000120510
  44. Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych, Warszawa − KRS 0000102807
  45. Top Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023247
  46. Trideo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174899
  47. Twoje Radio Sp. Z O.O., M.st. Warszawa − KRS 0000045752
  48. Warsaw - Apartments Magnolie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039576
  49. Win-lex Serwis S.A. W Likiwdacji, Warszawa − KRS 0000035840
  50. Wspólnota On Line Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000011236

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Opracowanie tras questingowych wraz ze skrytkami geocachingowymi w zakresie promocji Wschodniego Szlaku Rowerowego - Greenvelo
    Zamawiający: Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie i wdrożenie łącznie 20 tras questingowych, zwanych dalej questami, w tym co najmniej 10 rowerowych, powiązanych ze skrytkami geocachingowymi, prowadzących po najciekawszych i najatrakcyjniejszych turystycznie miejscowościach i obszarach wzdłuż Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo
  2. Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń i doradztwa z zakresu podstaw funkcjonowania spółdzielczości socjalnej w Polsce, praktycznych aspektów prowadzenia przedsiębiorstwa społecznego oraz zagadnień związanych z budowaniem sieci współpracy lokalnej - w ramach projektu Akademia Rozwoju Ekonomii Społecznej - Etap I, przetarg nr 1
    Zamawiający: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, Kraków
    I. przeprowadzenie szkoleń: 1. Szkolenie nr 1:Spółdzielnia socjalna jako forma prowadzenia działalności gospodarczej Wykonawca przeszkoli maksymalnie 2 grupy szkoleniowe do 20 osób w każdej grupie, w wymiarze 8 godzin szkoleniowych dla każdej grupy (łącznie maksymalnie 16 godzin szkoleniowych), w cyklach jednodniowych. Szkolenia dla poszczególnych grup będą przeprowadzone w następujących terminach: grupa I - maj 2013 r., grupa II - wrzesień 2013 r. 2. Szkolenie nr 2: ABC Ekonomii społecznej - podstawowe pojęcia z zakresu ekonomii społecznej Wykonawca przeszkoli maksymalnie 2 grupy szkoleniowe do 20 osób w każdej grupie, w wymiarze 8 godzin szkoleniowych dla każdej grupy (łącznie maksymalnie 16 godzin szkoleniowych), w cyklach jednodniowych. Szkolenia dla poszczególnych grup będą przeprowadzone w następujących terminach: grupa I - czerwiec 2013 r., grupa II - listopad 2013 r. 3. Szkolenie nr 3: Pisanie projektów i pozyskiwanie funduszy na finansowanie działań w obszarze ekonomii społecznej Wykonawca przeszkoli maksymalnie 2 grupy szkoleniowe do 20 osób w każdej grupie, w wymiarze 8 godzin szkoleniowych dla każdej grupy (łącznie maksymalnie 16 godzin szkoleniowych), w cyklach jednodniowych. Szkolenia dla poszczególnych grup będą przeprowadzone w następujących terminach: grupa I - lipiec 2013 r., grupa II - grudzień 2013 r. 4. Szkolenie nr 4: Obowiązki związane z prowadzeniem księgowości w spółdzielni socjalnej Wykonawca przeszkoli maksymalnie 2 grupy szkoleniowe do 20 osób w każdej grupie, w wymiarze 8 godzin szkoleniowych dla każdej grupy (łącznie maksymalnie 16 godzin szkoleniowych), w cyklach jednodniowych. Szkolenia dla poszczególnych grup będą przeprowadzone w następujących terminach: grupa I - wrzesień 2013 r., grupa II - grudzień 2013 r. 5. Szkolenie nr 5: Wykorzystanie internetu jako narzędzia budowania marki produktu w spółdzielni socjalnej Wykonawca przeszkoli maksymalnie 2 grupy szkoleniowe do 20 osób w każdej grupie, w wymiarze 8 godzin szkoleniowych dla każdej grupy (łącznie maksymalnie 16 godzin szkoleniowych), w cyklach jednodniowych. Szkolenia dla poszczególnych grup będą przeprowadzone w następujących terminach: grupa I - maj 2013 r., grupa II - październik 2013 r. 6. Szkolenie nr 6: Wykorzystanie inicjatyw ekonomii społecznej w rozwoju lokalnym w oparciu o współpracę międzysektorową Wykonawca przeszkoli maksymalnie 2 grupy szkoleniowe do 20 osób w każdej grupie, w wymiarze 8 godzin szkoleniowych dla każdej grupy (łącznie maksymalnie 16 godzin szkoleniowych), w cyklach jednodniowych. Szkolenia dla poszczególnych grup będą przeprowadzone w następujących terminach: grupa I - czerwiec 2013 r., grupa II - sierpień 2013 r. 7. Szkolenie nr 7: Podstawowe pojęcia i zasady kreowania produktu lokalnego i marketingu terytorialnego Wykonawca przeszkoli maksymalnie 2 grupy szkoleniowe do 20 osób w każdej grupie, w wymiarze 8 godzin szkoleniowych dla każdej grupy (łącznie maksymalnie 16 godzin szkoleniowych), w cyklach jednodniowych. Szkolenia dla poszczególnych grup będą przeprowadzone w następujących terminach: grupa I - lipiec 2013 r., grupa II - listopad 2013 r. 8. Szkolenie nr 8: Klauzula społeczna w zamówieniach publicznych Wykonawca przeszkoli maksymalnie 2 grupy szkoleniowe do 20 osób w każdej grupie, w wymiarze 8 godzin szkoleniowych dla każdej grupy (łącznie maksymalnie 16 godzin szkoleniowych), w cyklach jednodniowych. Szkolenia dla poszczególnych grup będą przeprowadzone w następujących terminach: grupa I - czerwiec 2013 r., grupa II - październik 2013 r. II. organizacja oraz świadczenie usług doradztwa indywidualnego i grupowego z zakresu: 1. usługi doradztwa obejmowały zagadnienia za zakresu: a) praktycznych aspektów prowadzenia przedsiębiorstwa społecznego, obejmujących w szczególności doradztwo z zakresu księgowości (majątek i kapitały - zasady ewidencji, dokumentacja księgowa, sprawozdawczość finansowa, podstawowe wskaźniki analizy finansowej i ich praktyczne wykorzystanie, obowiązki spółdzielni wynikające z przepisów o rachunkowości i ustawy Prawo spółdzielcze), oraz z zakresu budowania marki (w szczególności: wizerunek i tożsamość marki, rola wizerunku i marki w procesie decyzyjnym klienta, kształtowanie pozytywnych relacji z mediami, narzędzia skutecznej promocji, w tym marketing w internecie, narzędzia wspomagające budowanie marki na konkurencyjnym rynku) - w ramach doradztwa skierowanego do przedstawicieli funkcjonujących spółdzielni socjalnych, b) budowania sieci współpracy lokalnej, obejmujących w szczególności kreowanie produktu lokalnego i marketing terytorialny, współpracę międzysektorową (w tym z wykorzystaniem inicjatyw ekonomii społecznej), stosowanie klauzuli społecznych w zamówieniach publicznych, budowanie sieci współpracy lokalnej - w ramach doradztwa skierowanego do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz przedstawicieli instytucji rynku pracy, 2. usługi doradztwa obejmowały doradztwo indywidualne oraz grupowe (łącznie maksymalnie 60 godzin doradztwa) - liczba godzin doradztwa z poszczególnych zakresów zależeć będzie od zapotrzebowania zgłaszanego przez uczestników, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SIWZ.
  3. Opracowanie logicznie ze sobą powiązanych dokumentów o zbiorczej nazwie Dokumenty planistyczne, ekspertyzy i analizy w zakresie turystyki na terenie 5 gmin położonych w obszarze Zbiornika Świnna Poręba
    Zamawiający: Gmina Mucharz, Mucharz
    Opracowanie logicznie ze sobą powiązanych dokumentów o zbiorczej nazwie Dokumenty planistyczne, ekspertyzy i analizy w zakresie turystyki na terenie 5 gmin położonych w obszarze Zbiornika Świnna Poręba

Inne osoby dla Wilk Stanisław Andrzej (104 osoby):