Kogo reprezentuje osoba

Wilk Teresa

w KRS

Teresa Wilk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Teresa
Nazwisko:Wilk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1949 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Ustka (Pomorskie)
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błądkowski Krzysztof, Dębowska Danuta Felicja, Dworczyński Paweł Jan, Hagstrom Haken, Haugen Kurt, Ling Carl-henrik, Niklas Maciej Piotr, Sawicka Dorota Zofia, Smychowski Stefan, Szymczak Grzegorz Tomasz, Wróblewicz Tomasz, Zagrodzki Ireneusz Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojciechowicz Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Engie Ec Serwis Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000346744
  2. Engie Ec Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000094197
  3. Engie Złotów Sp. Z O.O., Złotów − KRS 0000064214
  4. Kancelaria Notarialna Paweł Jan Dworczyński Aleksandra Gąsecka-szewczuk Notariusze Spółka Partnerska, Słupsk − KRS 0000760273
  5. Miejski Zakład Komunikacji Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Słupsku, Słupsk − KRS 0000002203
  6. Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000043550
  7. Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego W Słupsku Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000106253
  8. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Empec Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000031529
  9. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Słupsku S.A., Smołdzino − KRS 0000294453
  10. Spółdzielnia Mieszkaniowa Korab W Ustce, Ustka − KRS 0000089752
  11. Stowarzyszenie Przyjaźni i Współpracy Miast Ekhuizen (królestwo Holandii)-ustka (polska) W Ustce, Ustka − KRS 0000069741
  12. Towarzystwo Przyjaciół Sztuki Współczesnej, Słupsk − KRS 0000040867
  13. Transpectit Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000482634
  14. Trzy Fale Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000644473
  15. Usteckie Forum Turystyczne, Ustka − KRS 0000160441
  16. Wodociągi Ustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000042674
  17. Zarząd Portu Morskiego W Ustce Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000472472

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Promocji Regionalnej Ziemia Słupska Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000394419
  2. Bank Spółdzielczy W Ustce, Ustka − KRS 0000117801
  3. Dom Wczasowo-sanatoryjny Perła W Ustce Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000096403
  4. Edp Renewables Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297181
  5. Elektrownia Wiatrowa Kresy i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289015
  6. Elektrownia Wodna We Włocławku Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000041433
  7. Energa Elektrociepłownia Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000059080
  8. Energa Logistyka Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000074173
  9. Farma Wiatrowa Starozreby Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000319422
  10. Fundacja Przyjaciele Życia, Słupsk − KRS 0000421903
  11. Inwestprojekt Słupsk Sp. Z O.O., Słupsk − KRS 0000144289
  12. Jz Wind Farms Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297173
  13. Kancelaria Radców Prawnych Aleksandra Gibuła i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Słupsk − KRS 0000258306
  14. Kapena S.A., Włynkówko − KRS 0000072835
  15. Karpacka Mala Energetyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196468
  16. Kongres Sp. Z O.O., Nowe Rumunki − KRS 0000080818
  17. Korsze Wind Farm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000437368
  18. Krzecin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309665
  19. Lipniki Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000296812
  20. Lokalna Organizacja Turystyczna Ustka i Ziemia Słupska, Ustka − KRS 0000206568
  21. Lokalne Centrum Sprzedaży Ryb-aukcja Rybna Ustka Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000176133
  22. Lww Śląska Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000092252
  23. Masovia Wind Farm i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000321108
  24. Mfw Gryf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409721
  25. Mfw Neptun Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409753
  26. Mfw Pomorze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409943
  27. Międzynarodowe Centrum Szkolenia Energetyki Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000149615
  28. Molen Wind Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000354788
  29. Nkt Cables Warszowice Sp. Z O.O., Warszowice − KRS 0000044552
  30. Nkt S.A., Warszowice − KRS 0000089171
  31. Pelplin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297472
  32. Pgnig Termika S.A., Warszawa − KRS 0000025667
  33. Piecki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297596
  34. Polska Izba Turystyki, Warszawa − KRS 0000114607
  35. Polskie Centrum Produktywności Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000114253
  36. Radziejów Wind Farm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435341
  37. Relax Wind Park Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258283
  38. Relax Wind Park Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258288
  39. Relax Wind Park Iv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258785
  40. Relax Wind Park i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000257859
  41. Salvipol Sp. Z O.O., Bierkowo − KRS 0000078724
  42. Siemens Gamesa Renewable Energy Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000173002
  43. Southern Windfarm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296805
  44. Spółdzielczy Zakład Projektowania i Usług Inwestycyjnych, Słupsk − KRS 0000186762
  45. Spółdzielnia Pracy Wyrobów Skórzanych Im. Jana Kilińskiego, Gdynia − KRS 0000196091
  46. Taciewo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296996
  47. Tauron Obsługa Klienta Gze Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000107995
  48. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. Z O.O., Ustka − KRS 0000025900
  49. Zaopatrzenie Energetyki Koszalin Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000095194
  50. Żuromin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309494