Kogo reprezentuje osoba

Wiśniewska Erenmalm Urszula Zofia

w KRS

Urszula Zofia Wiśniewska Erenmalm

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Urszula
Drugie imię:Zofia
Nazwisko:Wiśniewska Erenmalm
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1953 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie)
Przetargi:4 w aktualnych firmach, 3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Erenmalm Sven Anders, Erenmalm Sven Anders, Szczęśniak Jan Jerzy, Wiśniewski Michał Krzysztof, Wiśniewski Michał Krzysztof

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszewicz Andrzej, Czapp Beata Ewa, Dębowska Elżbieta, Erenmalm Sven Anders, Fiertek Leszek Stanisław, Gutteter Stanisław Maria, Kucharska Barbara Hanna, Kuczyński Grzegorz, Lewandowski Jerzy Kazimierz, Malc Bogdan, Matyka Łukasz Dariusz, Nowakowski Zbigniew, Paszkowski Piotr, Pawluk Czesław, Piesio Sławomir, Urla Zdzisław, Wawrzyński Tadeusz Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewski Krzysztof Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Al-khafagi Mohammed, Kopacz Zbigniew Marian, Wiśniewski Michał Krzysztof

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4capital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000374267
  2. Admiral Composites Sp. Z O.O., Bojano − KRS 0000333470
  3. Andrem Ab Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000472319
  4. Aval-consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Spółka Partnerska, Gdańsk − KRS 0000198399
  5. Baltex Energia i Górnictwo Morskie S.A., Gdynia − KRS 0000356737
  6. Bank Rumia Spółdzielczy, Rumia − KRS 0000073381
  7. Bmmr Investments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000537054
  8. Bractwo Okrętowe Koga Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Gdańskiej Wydziału Budowy Okrętów, Gdynia − KRS 0000227580
  9. Caravana Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000206009
  10. Color Graf Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000293811
  11. Elektrobud - Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000068651
  12. Eurolinks S.A., Gdynia − KRS 0000012460
  13. Fineo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000308223
  14. Fineo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000358831
  15. Fiz.pl Sp. Z O.O., Jaźwiska − KRS 0000362036
  16. Fundacja Pro Memoria, Warszawa − KRS 0000426958
  17. Fundacja Szkoła Jazdy Konnej Służewiec, Warszawa − KRS 0000429150
  18. Gdyński Związek Pracodawców Nord, Gdynia − KRS 0000585176
  19. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej, Gdynia − KRS 0000479257
  20. Gminna Energetyka Cieplna Sp. Z O.O., Skarszewy − KRS 0000176308
  21. Gotkowicz, Kosmus, Kuczyński i Partnerzy - Adwokaci, Gdańsk − KRS 0000272050
  22. Green Farm For Agriculture Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000640285
  23. Intelexpo S.A., Warszawa − KRS 0000609478
  24. Kaszubska Fundacja Ekologiczna, Gdańsk − KRS 0000224547
  25. Krajowa Izba Gospodarki Morskiej, Gdynia − KRS 0000050505
  26. Morski Klub Golfowy, Gdynia − KRS 0000383510
  27. Mostostal Wechta Sp. Z O.O., Słupca − KRS 0000675388
  28. Northlab Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000655343
  29. Pbg Capital Group Sp. Z O.O., Smólsk − KRS 0000304028
  30. Pge Polska Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000059307
  31. Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Warszawa − KRS 0000132267
  32. Polskie Towarzystwo Cynkownicze, Warszawa − KRS 0000106961
  33. Polskie Towarzystwo Naukowe Prawa Prasowego, Poznań − KRS 0000320972
  34. Pomorskie Stowarzyszenie Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych Astryld, Gdańsk − KRS 0000297319
  35. Restauracje i Inwestycje Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000332103
  36. Saturn Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000218356
  37. Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania i Rozwoju Urologii Uronord, Gdynia − KRS 0000255249
  38. Stowarzyszenie Polskie Rugby 7, Sopot − KRS 0000133955
  39. Synergis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000492119
  40. Tajbazaar Sp. Z O.O., Krotoszyn − KRS 0000580448
  41. Tokary Sport Club Sp. Z O.O., Tokary − KRS 0000426133
  42. Vistal Budownictwo Inżynieryjne Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000344519
  43. Vistal Gdynia S.A., Gdynia − KRS 0000305753
  44. Vistal Marine Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000473012
  45. Vistal Shipyard Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000239479
  46. Vs Office 1 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000676642
  47. Vs Office 2 Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000680062

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Admiral Boats S.A., Bojano − KRS 0000370380
  2. Apt S.A., Mory − KRS 0000016852
  3. Baltex - Energia Wiatrowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000309133
  4. Biomax S.A., Gdynia − KRS 0000358051
  5. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  6. Bread Sp. Z O.O., Małkowo − KRS 0000462542
  7. Budmors - Budownictwo Morskie Walczyna i Hauptmann Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000305860
  8. Caravana Chemicals Polsko-arabska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000148202
  9. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  10. Centrum Targowe Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000104020
  11. Club Deal Sp. Z O.O., Przodkowo − KRS 0000451872
  12. Dalmor S.A., Gdynia − KRS 0000020227
  13. Doraco Developing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251982
  14. Electro-light Group Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000306911
  15. Enamor Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000096286
  16. Eurogaz-gdynia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000020888
  17. Euromos Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000229112
  18. Fundacja Instytut Iii Rzeczypospolitej, Gdańsk − KRS 0000022656
  19. Fundacja Ludzi Morza i Ziemi, Gdynia − KRS 0000202746
  20. Granit - Biuro Obsługi Firm Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000159090
  21. Hawe S.A., Warszawa − KRS 0000121430
  22. Hes Gdynia Bulk Terminal Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000038692
  23. Hotel Szydłowski Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000269131
  24. Ids-bud S.A., Warszawa − KRS 0000447186
  25. Kamienica Bema Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000397381
  26. Ki Projekt4 Sp. Z O.O., Miszewo − KRS 0000480233
  27. Ki Projekt5 Sp. Z O.O., Miszewo − KRS 0000479932
  28. Kredyt Bank S.A., Warszawa − KRS 0000019597
  29. Kronos Capital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000293726
  30. Leadbullet S.A., Warszawa − KRS 0000367769
  31. Maintpartner Ro Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000228247
  32. Mediatel S.A., Warszawa − KRS 0000045784
  33. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A., Gdańsk − KRS 0000038362
  34. Monolit It Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000280291
  35. Mostostal Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000011959
  36. Mowi Poland Sales S.A., Gdańsk − KRS 0000293627
  37. Mygym S.A., Kutno − KRS 0000492640
  38. Nowosielski i Partnerzy - Adwokaci i Radcy Prawni, Gdańsk − KRS 0000214138
  39. Nutri Pharmax Sp. Z O.O., Gościcino − KRS 0000201449
  40. Orlik S.A., Gdańsk − KRS 0000149124
  41. Payland Net S.A., Gdynia − KRS 0000261244
  42. Pol - Supply Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000114162
  43. Polenergia Bałtyk i S.A., Warszawa − KRS 0000335266
  44. Polskie Linie Oceaniczne S.A., Gdynia − KRS 0000037312
  45. Polskie Technologie Internetowe Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000108032
  46. Prima Park S.A. W Restrukturyzacji, Gdynia − KRS 0000480757
  47. Rubo-serwis Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000073674
  48. Sopocki Klub Jeździecki, Sopot − KRS 0000155317
  49. Stocznia Gdańsk S.A., Gdańsk − KRS 0000059342
  50. Stocznia Gdynia S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000060409

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Przebudowa sieci strukturalnej w budynku biurowym RDLP w Gdańsku.
    Zamawiający: Lasy Państwowe - Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku, Gdańsk
    Wymiana starej sieci komputerowej na nową wraz z przeniesieniem serwerowni do nowego pomieszczenia i wykonaniem instalacji zasilającej. Sieć logiczna w kat. 6a/klasa Ea przy wykorzystaniu wymiennych uniwersalnych wkładek ekranowych kat. 6a. Ilość punktów dostępowych w sieci LAN 90 szt. - wszystkie zasilane z serwerowni. Instalacja zasilająca: - 3 rozdzielnice na poszczególnych piętrach, - punkt centralny w serwerowni na parterze. Okablowanie prowadzone w korytkach - częściowo wpuszczonych w ścianę. Część kabli prowadzona podtynkowo.
  2. Dostawa podliczników do pomiaru energii elektrycznej oraz chłodu
    Zamawiający: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku, Słupsk
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych podliczników do pomiaru energii elektrycznej oraz podliczników do pomiaru chłodu w Słupskim Inkubatorze Technologicznym w następujących ilościach:
    Podlicznik energii elektrycznej jednofazowej zdalnego odczytu - 128 szt.
    Podlicznik energii elektrycznej trójfazowej zdalnego odczytu -12 szt.
    Indywidualny mechaniczny licznik chłodu zdalnego odczytu - 148 kpl.
    Przedmiot zamówienia obejmuje również rozmieszczenie, instalację, montaż i skonfigurowanie dostarczanych rzeczy w sposób niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia dostarczy i zainstaluje system umożliwiający zdalny odczyt wskazań podliczników. Wykonawca zapewnia szkolenie personelu Zamawiającego w zakresie uruchomienia, eksploatacji, obsługi i konserwacji przedmiotu zamówienia.
  3. Modernizacja sieci energetycznej (14/2011)
    Zamawiający: 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią nr 1534 SP ZOZ, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest budowa stacji transformatorowo-rozdzielczej wraz z towarzyszącymi robotami budowlanymi i robotami elektroenergetycznymi oraz liniami kablowymi i instalacjami na terenie 7 Szpitala Marynarki Wojennej z Przychodnią w Gdańsku. Zakres robót budowlanych obejmuje: - budowę stacji transformatorowo-rozdzielczej na fundamencie z elementów prefabrykowanych; - ułożenie linii kablowych SN i nN; - wpięcie linii nN do systemu zasilania Szpitala; - montaż w stacji transformatorowo-rozdzielczej dostarczonych przez Zamawiającego rozdzielnicy SN, transformatora, Rozdzielnicy nN wykonanie połączeń, instalacji wewnętrznych i uruchomienie; - remont i budowę złączy kablowych; - wlz i rozdzielnie główne budynkowe; - demontaż istniejącej przewoźnej stacji transformatorowej; - sporządzenie dokumentacji powykonawczej; postępowaniem przetargowym nie jest objęta dostawa rozdzielnicy SN, rozdzielnicy nN i transformatora SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA : 1. Projekt Budowlany i Wykonawczy - zał. nr 1 2. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - zał. nr 2 3. Przedmiar robót - zał. nr 3 4. Ocena Pewności i Skuteczności zasilania elektro-energetycznego - zał. nr 4 Wykonawca zobowiązany jest przestrzegać postanowień Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z dn. 29.08.1997r. z późn. zm.). warunkiem niezbędnym realizacji zamówienia jest zapewnienie ciągłości zasilania na terenie całego szpitala. Dopuszcza się dokonywanie niezbędnych wyłączeń zasilania wyłącznie po pisemnym powiadomieniu z wyprzedzeniem co najmniej 5-dniowym i zaakceptowanym przez zamawiającego ze względu na obszar i ilość budynków objętych przedmiotem zamówienia Zamawiający zaleca Wykonawcom ubiegającym się o udzielenia zamówienia szczegółowego zapoznania się w terenie z warunkami wykonania zamówienia
  4. Dostawa transformata oraz rozdzielnic średniego i niskiego napięcia (61/2010).
    Zamawiający: 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią nr 1534 SP ZOZ, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych: a) niskostratnego transformatora olejowego o mocy 800 kVA, 15kV/0,4 z uzwojeniu miedzianym - zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 1 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót; b) przedziałowej rozdzielnicy średniego napięcia 15 kV przystosowanej do standardowej instalacji wnętrzowej ukompletowanej zgodnie z załącznikiem nr 1 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót i załącznikiem nr 2 ,,Schemat rozdzielnicy; c) dostawa rozdzielnicy niskiego napięcia ukompletowanej zgodnie z załącznikiem nr 1 Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz załącznikiem nr 3 ,,Schemat rozdzielnicy nN i załącznikiem nr 4 oraz oprogramowanie sterownika systemowego systemu monitoringu wraz z uruchomieniem aplikacji wizualizacyjnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ..
  5. Naprawa zespołów prądotwórczych na okręcie 281 w celu odtworzenia resursu międzyremontowego
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego Gdynia, Gdynia
    Naprawa zespołów prądotwórczych na okręcie 281 w celu odtworzenia resursu międzyremontowego
  6. Remont fragmentów poszycia na okręcie 251
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego Gdynia, Gdynia
    Remont fragmentów poszycia na okręcie 251.
  7. CRZP 37/09 Prace remontowe na statku szkolnym Dar Młodzieży
    Zamawiający: Akademia Morska w Gdyni, Gdynia
    Prace remontowe na statku Dar Młodzieży zgodnie z ze specyfikacją techniczną.

Inne osoby dla Wiśniewska Erenmalm Urszula Zofia (55 osób):