Kogo reprezentuje osoba

Włodarczyk Andrzej

w KRS

Andrzej Włodarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Włodarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Kowary (Dolnośląskie), Polanica-zdrój (Dolnośląskie), Prudnik (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:3 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Januchowski Sebastian Dominik, Kaczmarek Grzegorz Rafał, Parus Paweł, Sus Aleksandra Florentyna, Sus Janina Danuta, Sus Leon Jerzy, Sus Paweł Jerzy, Świętek Katarzyna, Uglik Elżbieta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielak Łukasz Tomasz, Czepil Rafał Janusz, Dębicki Tomasz Krzysztof, Drobny Jacek, Górski Maciej, Kaczmarczyk Krzysztof Robert, Krawczyk Namyślak Wioletta, Raszczuk Patrycja, Rozmus Robert Krzysztof, Srokosz Witold Michał, Stanisławski Mirosław Józef, Tokarczuk Piotr Jan, Witwicki Roman, Zarzycki Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoziński Paweł
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boznański Mateusz, Czepil Rafał Janusz, Drobny Jacek, Kowalewski Przemysław, Radomski Krzysztof, Rozmus Robert Krzysztof, Skrzypczak Łukasz, Śmieja Natalia, Stanisławski Mirosław Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pażucha Piotr Zygmunt
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalewski Przemysław Paweł, Rozmus Robert Krzysztof, Skrzypczak Łukasz, Śmieja Natalia Aneta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pażucha Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ćwik Dariusz Jacek, Czepil Rafał Janusz, Kowalewski Przemysław Paweł, Owczarek Zdzisław Leszek, Rozmus Robert, Stanisławski Mirosław Józef, Zacharczuk Renata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Strupiński Włodzimierz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czepil Rafał Janusz, Diakowski Mariusz Henryk, Drobny Jacek, Kowalewski Przemysław, Rozmus Robert Krzysztof, Skrzypczak Łukasz, Stanisławski Mirosław Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szladewski Bogusław Wiesław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziarski Mirosław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    De Nicola Gian Franco

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajkowski Andrzej, Dubiał Karol, Dudziński Andrzej Stefan, Połulich Piotr Grzegorz, Skowron Ryszard, Sokołowski Dariusz, Stańczak Zbigniew, Szymański Grzegorz, Wedler Stanisław Apolinary, Widuch Łukasz, Zimkowski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimończyk Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bachański Grzegorz, Buczkowski Jerzy, Błażkowski Zbigniew, Chomicz Wojciech, Dorożyńska Elżbieta Lucyna, Kaczmarek Izabela Anna, Kowalczyk Dariusz Jacek, Kozłowski Marek Jan, Krawczyk Mieczysław, Ludwiczuk Roman Edward, Mikołajec Kazimierz Marian, Rafalska Elżbieta, Stanek Zbigniew Henryk, Stępniak Zbigniew Andrzej, Witkowski Bogusław Jerzy, Żołnierowicz Robert Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemblicki Grzegorz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Błażewicz Andrzej Witold, Cieślak Łukasz, Jagodzik Dariusz Janusz, Kaczmarek Zbigniew, Kozłowska Beata Magdalena, Mol Mariusz Jan, Tajchman Krzysztof Tadeusz, Warjan Paweł, Wedler Stanisław Apolinary, Łukaszewicz Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierzewicz Janusz Michał
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajsarowicz Marek, Brzozowski Dariusz Andrzej, Drewniak Krzysztof Andrzej, Grybel Krzysztof, Jarmakowski Jacek, Jaros Zbigniew, Juraszek Zbigniew, Karczewska Agnieszka, Krzyszycha Janusz Wojciech, Leńko Marian, Leńko Robert, Marciniszyn Mariusz, Mikołajczyk Danuta, Rogowska Gołębiowska Jolanta, Szymańska Alicja, Więznowski Artur Norbert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Truchanowicz Eugeniusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Marzanna Bernadeta, Cembrzyński Robert Janusz, Feliks Henryk, Karaszewski Jerzy, Konopka Janusz Andrzej, Kosiorek Sobolewski Krzysztof, Krzyżanowski Wojciech Adam, Medyński Andrzej Kazimierz, Skipietrow Michał, Szewczyk Grzegorz Edward, Topolewski Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wietecha Teller Teresa Anna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dłużak Dorota Bogumiła, Dłużak Jacek Wincenty, Walczak Maria Teresa, Łobacz Mirosława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włodarczyk Robert
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudnik Wiktor Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skory Andrzej Narcyz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rudnik Wiktor Józef, Rudnik-ociesa Monika Jowita, Łupkowski Marek
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cieślak Łukasz Marcin, Mol Mariusz Jan, Tajchman Krzysztof Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierzewicz Janusz Michał
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarmakowski Jacek, Lebiocki Tomasz Artur

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sobolewski Bartłomiej Mateusz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czepil Rafał Janusz, Drobny Jacek, Kowalewski Przemysław, Krawczyk Namyślak Wioletta Agnieszka, Rozmus Robert Krzysztof, Skrzypczak Łukasz, Śmieja Natalia, Stanisławski Mirosław Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rabenda Hanna Joanna
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarmakowski Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyburski Adam Robert
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czepil Rafał Janusz, Diakowski Mariusz Henryk, Drobny Jacek, Kowalewski Przemysław, Rozmus Robert Krzysztof, Skrzypczak Łukasz, Stanisławski Mirosław Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szladewski Bogusław Wiesław
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Uglik Elżbieta Jolanta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włodarczyk Justyna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3lp S.A., Siechnice − KRS 0000616228
  2. Action S.A. W Restrukturyzacji, Zamienie − KRS 0000214038
  3. Agencja Biegłych Rewidentów Badex Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000031020
  4. Agencja Celna i Spedycyjno-transportowa Odra-trans Kopaczewski i Spółka, Sp. J. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000129932
  5. Alfa Concept Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000457349
  6. Almor Sp. Z O.O., Rekcin − KRS 0000501721
  7. Ameno Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000660783
  8. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  9. Aps Group Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000075219
  10. Apteka Świetokrzyska Sp. Z O.O., Żywiec − KRS 0000373242
  11. Architektura Nova Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000442023
  12. Arfixer Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000348059
  13. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  14. Asklim Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000115455
  15. Axpro Carpets Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000407848
  16. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  17. Basket Row Rybnik Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000452998
  18. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  19. Bejot Firma Handlowa - Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000228116
  20. Bhr Adwokaci Radomski i Partnerzy, Wrocław − KRS 0000403206
  21. Bioerg S.A., Warszawa − KRS 0000318399
  22. Biznesplatforma.pl Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000323793
  23. Blue Tax Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000299954
  24. Blue Tax Doradca Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000240301
  25. Blue Tax Group S.A., Wrocław − KRS 0000293887
  26. Blue Tax Net Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000300108
  27. Bmr Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000198719
  28. Bolko Development Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Opole − KRS 0000299843
  29. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  30. Braw Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000602322
  31. Bsc Drukarnia Opakowań S.A., Poznań − KRS 0000032771
  32. Budnest Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Starachowice − KRS 0000261916
  33. Centurion S.A., Poznań − KRS 0000164881
  34. Cetro Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000423276
  35. Cieślak i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000260638
  36. Clima Produkty Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000057561
  37. Cs Group Polska S.A., Warszawa − KRS 0000681163
  38. Cuprum Development Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000532905
  39. Devoran S.A., Warszawa − KRS 0000260376
  40. Digital Partners Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000291817
  41. Dk Investments Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000463358
  42. Dłużak Tls Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000063799
  43. Dolnośląski Instytut Doradczy, Wrocław − KRS 0000306762
  44. Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych, Wrocław − KRS 0000569860
  45. Dolnośląskie Centrum Zdrowia Psychicznego Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000348483
  46. Dolnośląskie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości, Wrocław − KRS 0000057757
  47. Dom Książki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000170564
  48. Dwu Engineering Polska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000078522
  49. Dystrybucja Produktów Edukacyjnych Warior Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000358009
  50. E-budowniczy.pl Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000339915

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  2. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  3. Acm Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000087960
  4. Active Regio Sp. Z O.O., Pielgrzymka − KRS 0000424573
  5. Administrator - Wielkopolska Biuro Zarządzania Zasobami Lokalowymi Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000127678
  6. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  7. Agencja Nieruchomości Orzeł Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000251178
  8. Agencja Nieruchomości Orzeł Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000046796
  9. Agencja Ratalnej Sprzedaży Ars S.A., Wrocław − KRS 0000118822
  10. Agencja Rozwoju Regionalnego Arleg S.A., Legnica − KRS 0000073983
  11. Agroserwis.pl Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000339861
  12. Ahlers-poland Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000040414
  13. Aitra Consulting Sp. Z O.O., Chrzanów − KRS 0000025097
  14. Ale Jazda M. Szymańska Sp. J., Toruń − KRS 0000213983
  15. Alfa-logis Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000254160
  16. Aquaex Polska Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000199518
  17. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  18. Artp Capital S.A., Opole − KRS 0000400030
  19. Basket S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000314829
  20. Best Office Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000455942
  21. Best S.A., Gdynia − KRS 0000017158
  22. Bff Polska S.A., Łódź − KRS 0000263422
  23. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  24. Bielprojekt Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000230753
  25. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  26. Bit S.A., Warszawa − KRS 0000377793
  27. Biuro Doradztwa Finansowego Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000156005
  28. Biuro Prawne Lexis W. Rudnik i Spółka Komandytowa, Opole − KRS 0000230853
  29. Biuro Prawne Lexis W.rudnik i Spółka, Sp. J., Opole − KRS 0000160457
  30. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  31. Blue Tax Group Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000183613
  32. Bochenka Gp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284883
  33. Bonus Lucrum Księgowość, Finanse, Audyt Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000290885
  34. Bookhousecafé S.A., Warszawa − KRS 0000031336
  35. Brandsmarketing Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000247972
  36. Budexpol Skanska Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000005237
  37. Budopol - Racławicka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000207296
  38. Budopol - Zebud Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000368689
  39. Budopol Gw Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000345138
  40. Budopol-wrocław S.A., Wrocław − KRS 0000093832
  41. Business i Q S.A., Nowy Modlin − KRS 0000304753
  42. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  43. Carlson Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025669
  44. Centrala Nasienna Kluczbork Sp. Z O.O., Kluczbork − KRS 0000007490
  45. Centroekoenergia S.A., Sosnowiec − KRS 0000352750
  46. Centrum Szkoleniowe Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000348009
  47. Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal S.A. - Wrocław, Wrocław − KRS 0000049769
  48. Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Weterynaryjnego Centrowet-cezal Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000185051
  49. Cfi Holding S.A., Wrocław − KRS 0000292030
  50. Clematis Sp. Z O.O., Pobórka Wielka − KRS 0000010717

Powiązane przetargi (3 szt.):
  1. Dostawy środków czystości, znak sprawy D/Kw-220/03/12
    Zamawiający: Zakład Karny Wołów, Wołów
    Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości w asortymencie i ilości szacunkowej podanej poniżej, wyprodukowane zgodnie z Polską Normą oraz wymaganiami zawartymi w załączniku Nr 1 do SIWZ, znak sprawy D/Kw - 220/03/12:
    1. Proszek do szorowania - 39831600-2 - 5200 kg,
    2. Płyn do WC - 39831250-3 - 5800 litr,
    3. Płyn do naczyń - 39832000-3 - 4400 litr,
    4. Mydło w płynie - 39831700-3 - 2600 litr,
    5. Płyn do dezynfekcji - 39831600-2 - litr 2800 litr,
    6. Pasta do podłogi - 39812100-8 - 5000 litr,
    7. Płyn do szyb - 39831250-3 - 520 litr,
    8. Worki na śmieci 60 l. - 19500000-1 - 3700 op,
    9. Worki na śmieci 120 l. - 19500000-1- 1300 op,
    10. Worki na śmieci 160 l. - 19500000-1 - op 180 op,
    11. Worki na śmieci 240 l. - 19500000-1 - op 600 op,
    12. Papier toaletowy - 33761000-2 - 9600 szt,
    13. Ręcznik papierowy - 33763000-6 - 5500 szt,
    14. Ręcznik papierowy - 33763000-6 - 3000 szt,
    15. Płyn zapobiegający osiadaniu kurzu - 39833000-0 - 170 szt,
    16. Płyn do mycia - 39830000-9 - 1500 litr,
    17. Płyn do usuwania osadów mineralnych - 39830000-9 - 120 litr,
    18. Preparat do czyszczenia i konserwacji sprzętu ze stali nierdzewnej - 39830000-9 - 120 litr
  2. Dostawy środków czystości
    Zamawiający: Zakład Karny Wołów, Wołów
    Przedmiotem zamówienia są dostawy środków czystości w ilościach i asortymentach podanych wg Wykazu artykułów będących przedmiotem zamówienia (załącznik nr 1 do siwz, znak sprawy Dkw-220/03/09)
  3. dostawa książek
    Zamawiający: Miejska Biblioteka Publiczna, Jastrzębie-Zdrój
    Dostawa książek w postaci nowości i wznowień z zakresu beletrystyki, literatury naukowej i popularno-naukowej oraz dziecięco-młodzieżowej w 2009r. do siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu Zdroju.

Inne osoby dla Włodarczyk Andrzej (40 osób):